menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 16-08-2011, 10:00
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie + Jako to było z krzyżem w szpitalu? +


Cytat:
Niewierzący pacjent zdjął krucyfiks w szpitalnej sali. Salowa z pielęgniarką krzyż ponownie powiesiły, a pacjenta zrugały. - Czy w szpitalu nie powinien być najważniejszy komfort pacjenta, także duchowy? - pyta kobieta, która była świadkiem nerwowej wymiany zdań. Sprawę opisała "Gazeta Wyborcza".


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...aign=FB_Gazeta
  #2  
Nieprzeczytane 16-08-2011, 12:31
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Może zdjął, bo miał mieć robione cewnikowanie Mnie też wiele rzeczy przeszkadza u innych ludzi to po prostu nie patrzę, ale zdecydowanie wolę lesbijki niż gejów pomimo, że jestem bardzo tolerancyjny........dla kobiet
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #3  
Nieprzeczytane 16-08-2011, 22:32
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Może zdjął, bo miał mieć robione cewnikowanie Mnie też wiele rzeczy przeszkadza u innych ludzi to po prostu nie patrzę, ale zdecydowanie wolę lesbijki niż gejów pomimo, że jestem bardzo tolerancyjny........dla kobiet

A ja jestem bardzo wrażliwa na widok człowieka cierpiącego. Jakże okrutne barbarzyństwo przybijać żywego człowieka do krzyża. Czy mogłabym np. powiesić gdziekolwiek chociażby miniaturę szubienicy z wisielcem? Nigdy. Jeden i drugi wizerunek jest dla mnie okrutny, przerażający i działający niesamowicie przygnębiająco. Wolę inne wizerunki, np. symbolizujące radość życia.

Ostatnio edytowane przez wankabor : 17-08-2011 o 22:39.
  #4  
Nieprzeczytane 17-08-2011, 10:25
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
A ja jestem bardzo wrażliwa na widok człowieka cierpiącego. Jakże okrutne to barbarzyństwo przybijać żywego człowieka do krzyża. Czy mogłabym np. powiesić gdziekolwiek chociażby miniaturę szubienicy z wisielcem? Nigdy. Jeden i drugi wizerunek jest dla mnie okrutny, przerażający i działający niesamowicie przygnębiająco. Wolę inne wizerunki, np. symbolizujące radość życia.
Wisielcy w zasadzie nie zmartwychwstają i wieszają się sami i nie po to by zbawić ludzkość tylko by uciec przed problemami tego świata
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #5  
Nieprzeczytane 17-08-2011, 11:15
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

A gdyby rzymianie znali szubienice, to co by wisiało na ścianach w sejmie, szkole, szpitalu....
  #6  
Nieprzeczytane 17-08-2011, 12:39
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Wisielcy w zasadzie nie zmartwychwstają i wieszają się sami i nie po to by zbawić ludzkość tylko by uciec przed problemami tego świata
Jarosławie, śmiem sądzić ,że celowo udajesz Greka. Porównałam wizerunek człowieka na krzyżu i na szubienicy jako symbole okrucieństwa. To władcy wymyślali najbardziej haniebne i barbarzyńskie ( nie będę tu wszystkich wymieniać) formy zadawania śmierci swoim przeciwnikom polityczny czy ideologicznym. Wiem o tych wszystkich narzędziach śmierci, ale nie mam upodobanie w ich oglądaniu, a tym bardziej oddawaniu im hołdu. Tego rodzaju symbole są raczej sposobem wyzwolenia w ludziach znieczulicy i agresji w stosunku do wszystkich istot żywych.
ps.Wybacz, ale Twój post jest bardzo naiwny
  #7  
Nieprzeczytane 17-08-2011, 12:45
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Konto usunięte
A gdyby rzymianie znali szubienice, to co by wisiało na ścianach w sejmie, szkole, szpitalu....

Zamieściłaś stosowny rysunek, jesteś genialna.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
opieka nad starszą, chorą osobą w domu, w szpitalu, w dps'ie marcelka Opieka 188 28-04-2017 00:11
Walka krzyżem wuere'le Polityka - wątki archiwalne 1214 27-11-2010 06:34
wolontariat w szpitalu dobrzezejestes Praca, wolontariat 0 22-09-2010 16:14
Bogusław Kaczyński w szpitalu - komentarze BUNIA Ogólny 28 10-12-2009 14:47
Skandal w szpitalu MSWiA - komentarze POLA Ogólny 18 23-02-2007 00:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.