menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 20-09-2011, 15:22
eFkas's Avatar
eFkas eFkas jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Warszawa, Houston, Londyn
Posty: 19
Domyślnie Rozdawanie rzeczy za darmo


Witajcie moi mili . Dzisiaj założyłam konto na tej stronie i chciałabym się z Wami zaprzyjaźnić, daję więc temat i mam nadzieję, że zostanie on ciepło przyjęty.
Już mówię o co mi chodzi. Niedawno w prezencie dostałam grilla. Nie wiedziałam jak go używać, więc poszukałam w internecie informacji na ten temat. Znalazłam kilka ciekawych stron. Dzisiaj na jednej z nich TUTAJ znalazłam informację, że rozdają swój produkt za darmo i jak ktoś chce to może podać im swoje dane na maila wskazanego na profilu i oni mu wyślą za darmo tą rzecz. Chciałam spytać, czy Waszym zdaniem bezpieczne jest dawanie swoich danych na takich stronach?
__________________
Szczęśliwa choć samotna
  #2  
Nieprzeczytane 20-09-2011, 15:57
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Szczerze mówiąc, nie wierzę w takie okazje.Za darmo to mogę dostać coś od rodziny lub przyjaciół.
  #3  
Nieprzeczytane 20-09-2011, 16:02
eFkas's Avatar
eFkas eFkas jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Warszawa, Houston, Londyn
Posty: 19
Domyślnie

Cytat:
Napisał nika
Szczerze mówiąc, nie wierzę w takie okazje.Za darmo to mogę dostać coś od rodziny lub przyjaciół.
Ja właśnie też mam pewne obawy, ale wszystko wygląda autentycznie. I nawet maila mają firmowego, ja chyba zaryzykuję i zobaczę co to takiego. Ciekawa jestem .
Kiedyś moja znajoma dostała w jednym sklepie bon i mogła za 200 zł zrobić zakupy za darmo, ale to nie w internecie było tylko realnie.
__________________
Szczęśliwa choć samotna
  #4  
Nieprzeczytane 20-09-2011, 16:19
koziorożec's Avatar
koziorożec koziorożec jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Radom-mazowieckie-Polska
Posty: 3 871
Domyślnie

Nie wierzę w takie prezenty!!!!
Swego czasu pukali do mieszkań przedstawiciele różnych firm i zaczynali od tego, że dają za darmo różne artykuły......nawet je pokazywali.... jeśli ktoś uwierzył i się zdecydował - to na końcu rozmowy okazywało się, że trzeba zapłacić tylko koszt dostarczenia, który był równowartością "niby prezentu"..
Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś - komuś rozdawał za darmo!!!!
  #5  
Nieprzeczytane 20-09-2011, 16:23
eFkas's Avatar
eFkas eFkas jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Warszawa, Houston, Londyn
Posty: 19
Domyślnie

Cytat:
Napisał koziorożec
Nie wierzę w takie prezenty!!!!
Swego czasu pukali do mieszkań przedstawiciele różnych firm i zaczynali od tego, że dają za darmo różne artykuły......nawet je pokazywali.... jeśli ktoś uwierzył i się zdecydował - to na końcu rozmowy okazywało się, że trzeba zapłacić tylko koszt dostarczenia, który był równowartością "niby prezentu"..
Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś - komuś rozdawał za darmo!!!!
U mnie kiedyś też akwizytorzy chodzili z jakimiś garnkami i rozdawali za darmo. Ja posłałam maila i zaznaczyłam, że jak za darmo to za darmo i nic płacić nie będę! Zobaczę co się stanie.
Sama chyba nigdy w życiu nie dostałam nic za darmo, z tych miłych rzeczy, a jeśli o nie miłe chodzi to los nie oszczędza, jak chyba każdego . Koziorożec, a próbowałaś kiedyś zgłosić się do udziału w czymś, gdzie można było za darmo coś dostać?
__________________
Szczęśliwa choć samotna
  #6  
Nieprzeczytane 20-09-2011, 16:33
koziorożec's Avatar
koziorożec koziorożec jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Radom-mazowieckie-Polska
Posty: 3 871
Domyślnie

eFaks

przyznaję ,że nigdy nie próbowałam.... z tego względu, że nie wierzę. Znam kilka osób z bliskiego otoczenia, które próbowały i zawsze źle na tym wyszły.
Życzę Ci.... aby wszystko było OK i bardzo proszę - powiedz czy faktycznie otrzymasz prezent.
Pozdrawiam
  #7  
Nieprzeczytane 20-09-2011, 16:40
eFkas's Avatar
eFkas eFkas jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Warszawa, Houston, Londyn
Posty: 19
Domyślnie

Cytat:
Napisał koziorożec

przyznaję ,że nigdy nie próbowałam.... z tego względu, że nie wierzę. Znam kilka osób z bliskiego otoczenia, które próbowały i zawsze źle na tym wyszły.
Życzę Ci.... aby wszystko było OK i bardzo proszę - powiedz czy faktycznie otrzymasz prezent.
Pozdrawiam
Dobrze, nie omieszkam podzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami . Wierzę jednak w ludzi i mam nadzieję, że to nie jest żadna lipa, a faktycznie rozdają za darmo żeby ludzie poznali ten produkt. Bo przyznam się, że nigdy o czymś takim nie słyszałam. Czego to ludzie nie wymyślą
__________________
Szczęśliwa choć samotna
  #8  
Nieprzeczytane 20-09-2011, 16:56
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał eFkas
Dobrze, nie omieszkam podzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami . Wierzę jednak w ludzi i mam nadzieję, że to nie jest żadna lipa, a faktycznie rozdają za darmo żeby ludzie poznali ten produkt. Bo przyznam się, że nigdy o czymś takim nie słyszałam. Czego to ludzie nie wymyślą
Ja też za darmo dostałem na patrolu wedkarskim i wróciłem do domu po tygodniu
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #9  
Nieprzeczytane 20-09-2011, 17:20
eFkas's Avatar
eFkas eFkas jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Warszawa, Houston, Londyn
Posty: 19
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Ja też za darmo dostałem na patrolu wedkarskim i wróciłem do domu po tygodniu

A złowiłeś coś Jarosławie?
__________________
Szczęśliwa choć samotna
  #10  
Nieprzeczytane 20-09-2011, 17:28
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Cytat:
Napisał eFkas
A złowiłeś coś Jarosławie?
eFkas
Przeczytaj dokładnie co Jarek napisał
Wrócił po tygodniu ze szpitala!!!!!!
  #11  
Nieprzeczytane 20-09-2011, 18:05
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Naciągnięta?

Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po
15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy
rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na
okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek
zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie
ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie
jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy
rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty,
które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest
napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie
do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu


http://www.money.pl/forum/pobieracze...-t1706802.html
  #12  
Nieprzeczytane 20-09-2011, 18:50
kawusia's Avatar
kawusia kawusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: nibylandia,polska
Posty: 5 347
Domyślnie

Przyznaję,że nie wierzę w takie darowizny.
Oby to nie była pułapka,my Ci damy,a póżniej zapłacisz podwójnie.
__________________
Kawusia
  #13  
Nieprzeczytane 20-09-2011, 20:19
Ha_na's Avatar
Ha_na Ha_na jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Polska
Posty: 2 730
Domyślnie

Nie ma nic za darmo. Za wszystko trzeba płacić. Jeśli nie bezpośrednio za to, to cena jest wliczona w coś co dotyczy produktu np. usługę.
Pełno jest na dodatek, różnego typu naciągaczy. W internecie również.Dlatego trzeba bardzo uważać w co klikać. Nie wchodzić na strony i nie klikać tam, jeśli ma złą reputację. Zainstalować można w tym celu dodatek WOT.
Pliki i programy pobierać tylko ze stron producenta , lub innych zaufanych.
Wszystko to wiem, staram się stosować. Staram.
Jeszcze raz mówię, że nie ma nic za darmo, można ściągnąć na głowę kłopot, samo podanie adresu e- mailowego już jest ryzykowne, jeśli dajemy naciągaczowi.
__________________
-----------------------------------
  #14  
Nieprzeczytane 29-09-2011, 15:18
eFkas's Avatar
eFkas eFkas jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Warszawa, Houston, Londyn
Posty: 19
Domyślnie

Witajcie moi mili. Przepraszam, że mnie nie było ale miałam problem z zalogowaniem się i walczyłam z tym bardzo długo. Musiałam resetować hasło, nowe wpisywać. Prawdziwe cuda niewidy
__________________
Szczęśliwa choć samotna
  #15  
Nieprzeczytane 29-09-2011, 15:20
eFkas's Avatar
eFkas eFkas jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Warszawa, Houston, Londyn
Posty: 19
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasinek123
eFkas
Przeczytaj dokładnie co Jarek napisał
Wrócił po tygodniu ze szpitala!!!!!!
Ojej, faktycznie . A ja przeczytałam, że wygrał wędkę i na ryby pojechał . Gdzie ja miałam oczy to na prawdę nie mam pojęcia
__________________
Szczęśliwa choć samotna
  #16  
Nieprzeczytane 29-09-2011, 15:21
eFkas's Avatar
eFkas eFkas jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Warszawa, Houston, Londyn
Posty: 19
Domyślnie

Cytat:
Napisał kawusia
Przyznaję,że nie wierzę w takie darowizny.
Oby to nie była pułapka,my Ci damy,a póżniej zapłacisz podwójnie.
Acha, bo zapomniałam o najważniejszym! Dostałam tego gratisa . Teraz o ile pogoda dopisze to będę grillowała ze znajomymi i rodziną
__________________
Szczęśliwa choć samotna
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
NIEZWYKŁE ZASTOSOWANIA...* zwykłych rzeczy * Jolina Dom, wnętrza, ogród 1421 16-07-2019 14:58
Rzeczy wybrane czyli....... hebra dolnośląskie 224 18-11-2018 11:46
Rzeczy dziwne i ciekawe z tego i tamtego swiata,a nawet z kosmosu Karol X Różności - wątki archiwalne 5 27-09-2010 18:34
Rzeczy dziwne,zarazem ciekawe, fascynujące i grożne jasinek123 Humor, zabawa - wątki archiwalne 284 20-08-2010 17:40
Ciekawe rzeczy się dzieją o których ........ Ibir Różności - wątki archiwalne 2 10-03-2009 14:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:38.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.