menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Kosmetyki
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kosmetyki Kremy, mleczka, toniki, tusze do rzęs, pudry, farby do włosów...

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 17-05-2008, 11:17
iana iana jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 24
Domyślnie

W aptece bez recepty kupisz "Solocoseryl zel". Po operacji lekarz mi to zalecil... i nie mam blizn.
O tym srodku przeczytasz w internecie. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 25-06-2008, 22:08
Jadwiga60 Jadwiga60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: łodzkie
Posty: 23
Domyślnie

Mam na działce duzo ślimakow, i co mam się mimi smarowac. Bardzo przydało, zmiejszyc zmarszczki, forsy mało , moze ślimak pomoze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 27-06-2008, 16:40
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

W miejsce drogich, niesprawdzonych kremów polecam GRZYWKĘ ZAMIAST BOTOKSU - miłego dnia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 18-07-2008, 21:21
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

A czy Ty Mimozo przypadkiem nie byłas kiedys na wątku poetyckim, jesli tak to prosze wracaj tam szybciutko, bo pisac z samym soba lub we dwoje to średnia przyjemnosć
A grzywka zamiast botoksu -swietna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 30-07-2008, 11:10
wisienka wisienka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 10
Domyślnie

A ja się znowu o innym ciekawym zabiegu dowiedziałam. Mianowicie masaż gorącymi kamieniami. Jeszcze tylko muszę poszukać bliższego salonu .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 30-07-2008, 12:43
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

masaż kamieniami-wchodzimy w bioenergetykę, czakropterapię, promieniowanie przedmiotów i kształtów....Dla niewtajemniczonych w to zagadnienie dość mocno, proponuję daleko posuniętą ostrożnosć.

piszecie o ziemniakach- super warzywo zupełnie niedoceniane.Mąka ziemniaczana na bardzo wiele dolegliwośći skórnych(kąpiele, okłady), maka ziemniaczana przy biegunce.Ziemniak jako warzywo nietuczące jesli jest niekraszone tłuszczem.ziemniak jako maseczka.Wywar z obierek ziemniaczanych na sprawy żołądkowe i wiele innych jescze korzysci.

A dla nas - pań w wieku 18+ bardzo wazne jest nawilżanie sie od wewnątrz(picie ok 3-3,5 l niegaz wody dziennie), picie siemienia lnianego( na słuzowki, skorę) a dopiero potem uzywanie dobrego kremu nawilżajaco natłuszczajacego.Sam krem niczego na dłuższą mete, nie załatwi.No niestety-wysuszamy sie i ten proces będzie postepował, a my go możemy spowalniac jedynie i chyba o to chodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 30-07-2008, 15:24
wisienka wisienka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał malwina
masaż kamieniami-wchodzimy w bioenergetykę, czakropterapię, promieniowanie przedmiotów i kształtów....Dla niewtajemniczonych w to zagadnienie dość mocno, proponuję daleko posuniętą ostrożnosć.

piszecie o ziemniakach- super warzywo zupełnie niedoceniane.Mąka ziemniaczana na bardzo wiele dolegliwośći skórnych(kąpiele, okłady), maka ziemniaczana przy biegunce.Ziemniak jako warzywo nietuczące jesli jest niekraszone tłuszczem.ziemniak jako maseczka.Wywar z obierek ziemniaczanych na sprawy żołądkowe i wiele innych jescze korzysci.

A dla nas - pań w wieku 18+ bardzo wazne jest nawilżanie sie od wewnątrz(picie ok 3-3,5 l niegaz wody dziennie), picie siemienia lnianego( na słuzowki, skorę) a dopiero potem uzywanie dobrego kremu nawilżajaco natłuszczajacego.Sam krem niczego na dłuższą mete, nie załatwi.No niestety-wysuszamy sie i ten proces będzie postepował, a my go możemy spowalniac jedynie i chyba o to chodzi.

Jesteś pewna, że ten masaż gorącymi kamieniami tak może działać? Słyszałam same dobre opinie o nim i salony kosmetyczne normalnie go przeprowadzają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 30-07-2008, 15:51
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

ja nic nie pisze o działaniu i niczego nie jestem pewna, ja tylko chce zwrócic uwagę na wiele uwarunkowań czynnosci zwiazanych z "pracą na i z ciałem( i nie tylko)człowieka"Tak to prawda robi sie coraz częściej te zabiegi w róznych salonach, bo to przyjemne, efektowne,widowiskowe, troche kosztuje i jest stosunkowo w Polsce młodym zabiegiem, ale i masaże robi się "na pęczki"w kazdym salonie a i poza nim- wszystko jest o k. tylko od czasu do czasu gdzies tam dowiemy sie że ktoś komuś za mocno docisnął kark pozbawiając go zdrowia..Wazna bardzo rozległa wiedza tego co robi zabieg, a także jego intencje.Ale to jest moje zdanie na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 03-08-2008, 03:53
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Cytat:
Napisał wisienka
Jesteś pewna, że ten masaż gorącymi kamieniami tak może działać? Słyszałam same dobre opinie o nim
Koniecznie gorące kamienie!!!
Z zimnymi może być jak z jedną jawnogrzesznicą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 10-11-2008, 20:59
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

a ja zrobiłam w ubiegłym tygodniu maść nagietkową z moich ostatnich nagietków- jest rewelacyjna na wszystko-można dostac też w aptekach, ale nie ma porównania...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 25-11-2008, 23:55
nefretete's Avatar
nefretete nefretete jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 16
Domyślnie

Wodniczka - mam dla Ciebie radę jeśli chodzi o Twój trądzik.To stary rodzinny sposób,który stosowała moja mama, ja, siostra i kuzynka.Kup sobie w sklepie zielarskim herbatkę z bratka polnego.Pij ją 2 razy dziennie.Wypłukują się toksyny nagromadzone w organiźmie.Ja piłam profilaktycznie żeby nie mieć trądzika w czasie dojrzewania, a kuzynka i sąsiad w ten sposób wyleczyli trądzik różowaty.Trzymam kciuki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 25-11-2008, 23:59
nefretete's Avatar
nefretete nefretete jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 16
Domyślnie

Jeśli chodzi o pozbycie się blizn to kiedyś dawno temu smarowałam się maścią cebulową(do kupienia w aptece) i musze przyznać że podziałało.Tylko trochę śmierdzi, ale używałam jej na noc a rano już nie było śladu po brzydkim zapachu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 17:44
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Na worki pod oczami, zacienienia...

w woreczkach od lodu zamrozić wodę, codziennie rano masowac kostkami lodu twarz i pod oczami...ja dodatkowo robię napar z rumianku, albo nagietka i ten napar zamrażam i takimi kostkami masuję.....nie zaszkodzi spróbowac...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 05-11-2009, 17:30
hanna.mazury hanna.mazury jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 25
Domyślnie

Często na zmęczone po długim czytaniu lub siedzeniu przed monitorem komputera bądź telewizora stosuję wieczorny okład z zielonych ogórków. Działa bardzo kojąco...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 07-01-2010, 11:18
Damian17 Damian17 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: dolnyslask
Posty: 58
Domyślnie

A ja chciałem zapytać co myślicie o świecowaniu uszu?
__________________
Niezależnie od tego, kto był ojcem choroby, zła dieta była na pewno jej matką.

http://blog.badzzdrowy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 07-01-2010, 11:22
Damian17 Damian17 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: dolnyslask
Posty: 58
Domyślnie

Cera skóra paznokcie zależą od diety i tego jak żyjemy,stres,niewyspanie ,palenie.Ja każdego dnia rano pije naczczo miarke alveo swietnie działa na wątrobe,jelita,nawet na zatoki,dodaje energi a co najważniesze jest z naturalnych składników w formie płynu bardzo dobrze się wchłania.
__________________
Niezależnie od tego, kto był ojcem choroby, zła dieta była na pewno jej matką.

http://blog.badzzdrowy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 29-01-2010, 22:18
Czasami... Czasami... jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 6
Domyślnie

Osobiście nie wierzę w jakieś "czary mary" w postaci bioenergoterapii, świecowania itp. Bez takich dodatków i za tańsze pieniądze można się zrelaksować przy najzwyczajniejszym masażu klasycznym. No, czasem warto dodać jeszcze trochę aromaterapii żeby dookoła ładnie pachniało Moja mama regularnie korzysta z takich masaży (dzięki temu mniej ją boli kark), a ja czasem też się decyduje na taka małą chwilę relaksu Polecam! A do listy naturalnych kosmetyków dorzucę maseczkę: składniki - 1/4 szklanki piwa i jajko. Składniki trzeba połączyć i położyć na umyte włosy. Po 15 minutach zmyć. Tanie, proste i skuteczne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 12-03-2010, 22:16
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 142
Domyślnie

Radzę zapoznać się z żyworódką, jest to roślina lecznicza, kiedyś praktycznie była w każdym domu.

http://www.sklep.kuzdrowiu.pl/dermes...choe-p-33.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 01-04-2010, 17:44
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Tylko dla łysych panów

Hmm...może ktoś potrzebuje, chętnie oddam gratisowo
preparat w sprayu Dercos Aminexil Energy.
Warunek: pan musi być łysy conajmniej...80 %
Wiem, że to krępujące, więc proszę o PW - dyskrecja zapewniona. Oferta ważna tylko dzisiaj.
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 01-04-2010, 19:10
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Damian 17..zapraszam na mój wątek Gabinet naturalnych metod wspomagania zdrowia....post 70 na temat świecowania uszu...robię je, a takze masaze w ramach moich zawodowych zainteresowań od 1996 roku
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Sposoby na bezsenność - komentarze Lusia Ogólny 68 31-10-2022 10:42
Sposoby na oszczędzanie - komentarze senior A.P. Ogólny 30 01-03-2022 23:34
Sposoby na dobrą pamięć - komentarze duszka07 Ogólny 27 06-03-2011 23:29
Domowe sposoby na poprawienie urody - komentarze BUNIA Ogólny 6 14-12-2010 12:00
Sposoby na młody wygląd - komentarze lecher Ogólny 45 14-12-2010 11:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.