menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 09:25
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Różnica między pedofilem a gejem -jest zasadnicza:
Gej czuje pociąg seksualny do mężczyzn (osób dorosłych)
A pedofil go czuje do dzieci, czyli osób niedojrzałych fizycznie.
Gdy wykorzystywane dziecko (płci obojętnej) wchodzi w okres dojrzewania- pedofil przestaje się nim interesować.
To jest NORMA.. Wyjątki od normy się zdarzają ale są to tylko wyjątki...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 10:13
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogda501
Różnica między pedofilem a gejem -jest zasadnicza:
Gej czuje pociąg seksualny do mężczyzn (osób dorosłych)
A pedofil go czuje do dzieci, czyli osób niedojrzałych fizycznie.
Gdy wykorzystywane dziecko (płci obojętnej) wchodzi w okres dojrzewania- pedofil przestaje się nim interesować.
To jest NORMA.. Wyjątki od normy się zdarzają ale są to tylko wyjątki...

W tym smutnym i tragicznym temacie nie ma miejsca na okreslenie NORMA

Zdecydowanie nie nalezy uogolniac, ze kazdy gej jest pedofilem. Tak samo jak nie kazdy ksiadz musi byc gwalcicielem malych chlopcow. Nalezy uwaznie obserwowac tendencje do stereotypow bioracych "strone" na tym watku i nie tylko .

Wedlug wielu naukowych zrodel (specjalistow psychiatrow, seksuologow), ktorzy wypowiadaja sie o tym niewygodnym fakcie, niestety prawda jest, ze wielu gejow czuje pociag do malych chlopcow.

W BBC byla kiedys ciekawa dyskusja na ten temat. Szkoda, ze nie urzadza sie podobnych w Polsce.

Troche faktow:

Cytat:
Szkocka policja rozbiła grupę pedofilów. Działacz gejowski, który żądał prawa do adopcji, dostał dożywocie
Cytat:

To była jedna z największych siatek pedofilskich rozpracowanych na Wyspach. Tworzyło ją około 70 Brytyjczyków i 140 mężczyzn w innych krajach. Komunikowali się przez Internet, wymieniając zrobione przez siebie filmy i zdjęcia. W sumie 125 tysięcy fotografii gwałtówna małych dzieciach.

http://www.rp.pl/artykul/388324.html


Cytat:
Pedofil polował w internecie. Wykorzystał kilkoro dzieci

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/550705,pedofil-polowal-w-internecie-wykorzystal-kilkoro-dzieci,id,t.html

No i na koniec - temat jest powazny i skomplikowany. Przestancie sie klocic. Dyskutujcie jak dorosli ludzie ale nie jak fanatycy, bo to jest smieszne.









__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 10:30
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Cytat:
W tym smutnym i tragicznym temacie nie ma miejsca na okreslenie NORMA
Oczywiście że NORMA. Taki jest właśnie podział dewiacji...

(chyba że ma się na myśli obyczaje... )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 10:50
Nora's Avatar
Nora Nora jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: kujawsko-pomorskie
Posty: 12 576
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogda501
Oczywiście że NORMA. Taki jest właśnie podział dewiacji...
A co to jest ta norma ?
I kto ją ustala?

Między tzw "normą" a dewiacją granica jest płynna i nieostra.
(Częściej niż rzadziej, niestety )
Od przykładów aż się roi.

Dlatego zacytuję jeszcze raz:

Cytat:
W tym smutnym i tragicznym temacie nie ma miejsca na okreslenie NORMA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 10:55
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

A czy na innych watkach możemy się kłócić? Wiek chyba nie ma tu nic do rzeczy. Na tym wątku, mimo bardzo poważnego tematu, kłótni jest najmniej, czasem tylko osobiste wycieczki, jak wszędzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 11:14
Lulka's Avatar
Lulka Lulka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 27 411
Domyślnie

Najwyższy czas przestać słuchać wypowiedzi księży.
Szkoda czasu i nerwów.
Jedynym organem, który powinien się zajmować pedofilami jest prokuratura.
W momencie gdy dochodzi do udowodnionego przestępstwa na dzieciach, kończy się
szacunek do człowieka, obojętnie czy to
ksiądz, biskup czy nauczyciel.
Dziecko, które doświadczyło przemocy seksualnej może się z tej traumy już
nigdy nie podnieść.
Nie mogę o tym spokojnie myśleć, a co dopiero pisać.
__________________
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.
– Maya Angelou
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 12:00
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Tak, to prawda - pedofile tworzą także siatki, skrzykują się w internecie, wymieniają się zdjęciami, informacjami.
Jednak nie wszyscy z nich to geje, czy księża. Między tymi najgrozniejszymi osobnikami są także heteroseksualni "gustujący" w małych dziewczynkach, a nie w chłopcach, czy ojcowie rodzin (a więc z unormowanym życiem seksualnym).
W swojej praktyce zawodowej 2-krotnie spotkałam się także z przykładem kobiet, które molestowały chłopca. W tym raz była to samotna matka 10-latka, a raz samotna babcia kilkulatka. Co absolutnie nie znaczy, że samotne kobiety są niebezpieczne dla dzieci !
Nie znaczy to także, że wszyscy geje, czy wszyscy księża to pedofile !
Bardzo proszę, by nie uogólniać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 13:28
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Chyba o kilka lat za późno na refleksje. W tym czasie setki dzieci mogły przeżywać traumy na całe życie. A wystarczyło profilaktycznie pedofila zawiesić w czynnościach liturgicznych do wyjaśnienia sprawy.
Księża oskarżani o pedofilię
Abp Hoser przeprasza. "Przestępstwo pedofilii jednym z najcięższych"
Abp Hoser zapewnia, że nie opóźniał procedury karnej
Przepraszam, jeżeli sytuacja sprawiała wrażenie, że doszło do próby pomniejszenia, niedostrzeżenia powagi przestępstwa - mówił arcybiskup Henryk Hoser o sprawie księdza Grzegorza K. z jednej z warszawskich parafii. Duchowny ze stołecznego Tarchomina w marcu br. usłyszał wyrok w zawieszeniu za molestowanie seksualne.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 13:47
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Dlaczego zatem moje posty są uparcie przenoszone skoro jest wybór?
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 13:53
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogda501
Różnica między pedofilem a gejem -jest zasadnicza:
Gej czuje pociąg seksualny do mężczyzn (osób dorosłych)
A pedofil go czuje do dzieci, czyli osób niedojrzałych fizycznie.
Gdy wykorzystywane dziecko (płci obojętnej) wchodzi w okres dojrzewania- pedofil przestaje się nim interesować.
To jest NORMA.. Wyjątki od normy się zdarzają ale są to tylko wyjątki...
Czy to jest według Ciebie ta NORMA?
„- Zaczął mówić mi, że to dobrze, jak mężczyźni mają homoseksualne doświadczenia, bo to ich rozwija. Wskazywał, że tak było w starożytnej Grecji, że prawdziwa miłość może być tylko między mężczyznami - m.in. tak o księdzu Grzegorzu K., który do wczoraj był proboszczem w jednej z warszawskich parafii opowiadał były ministrant, który oskarżył duchownego o molestowanie seksualne.”
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 02-10-2013, 14:44
renia-60's Avatar
renia-60 renia-60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: polska
Posty: 149
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Chyba o kilka lat za późno na refleksje. W tym czasie setki dzieci mogły przeżywać traumy na całe życie. A wystarczyło profilaktycznie pedofila zawiesić w czynnościach liturgicznych do wyjaśnienia sprawy.
Księża oskarżani o pedofilię
Abp Hoser przeprasza. "Przestępstwo pedofilii jednym z najcięższych"
Abp Hoser zapewnia, że nie opóźniał procedury karnej

Przepraszam, jeżeli sytuacja sprawiała wrażenie, że doszło do próby pomniejszenia, niedostrzeżenia powagi przestępstwa - mówił arcybiskup Henryk Hoser o sprawie księdza Grzegorza K. z jednej z warszawskich parafii. Duchowny ze stołecznego Tarchomina w marcu br. usłyszał wyrok w zawieszeniu za molestowanie seksualne.


Czy to jest według Ciebie ta NORMA?

- Zaczął mówić mi, że to dobrze, jak mężczyźni mają homoseksualne doświadczenia, bo to ich rozwija. Wskazywał, że tak było w starożytnej Grecji, że prawdziwa miłość może być tylko między mężczyznami - m.in. tak o księdzu Grzegorzu K., który do wczoraj był proboszczem w jednej z warszawskich parafii opowiadał były ministrant, który oskarżył duchownego o molestowanie seksualne.


wszelkie teksty innych autorów należy wyraźnie zaznaczyć!!! podać źródło - link do wypowiedzi
do tego celu należy użyć znacznika [quote] bez podania autora, albo z autorem [quote=tutaj wpisać autora]

klik - tutaj są opisane znaczniki i pokazany efekt zastosowania

denerwujący jest brak odpowiedniego formatowania w postach
przecież to nie jest trudne!


Cytat:
Napisał tvn24
Przepraszam, jeżeli sytuacja sprawiała wrażenie, że doszło do próby pomniejszenia, niedostrzeżenia powagi przestępstwa - mówił arcybiskup Henryk Hoser o sprawie księdza Grzegorza K. z jednej z warszawskich parafii. Duchowny ze stołecznego Tarchomina w marcu br. usłyszał wyrok w zawieszeniu za molestowanie seksualne.
więcej: abp-hoser-przeprasza

Cytat:
Napisał tvn24
Zaczął mówić mi, że to dobrze, jak mężczyźni mają homoseksualne doświadczenia, bo to ich rozwija. Wskazywał, że tak było w starożytnej Grecji, że prawdziwa miłość może być tylko między mężczyznami - m.in. tak o księdzu Grzegorzu K., który do wczoraj był proboszczem w jednej z warszawskich parafii opowiadał były ministrant, który oskarżył duchownego o molestowanie seksualne
więcej: ksiadz-skazany-w-marcu-za-molestowanie-jeszcze-kilka-dni-temu-nadzorowal-ministrantow



Afer pedofilskich z udziałem księży jest niemała ilość, tyle, że wyroki niewielkie
i zawsze są jakieś "ale", czasem szokujące próby tłumaczenia tych niecnych występków.

więcej: jaki-wspaniay-pedofil
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 04-10-2013, 14:15
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Określenie NORMA w sensie DEFINICJI,jest jak najbardziej na miejscu.Określa różnicę między skłonnościami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 04-10-2013, 17:15
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał estella50

Nie znaczy to także, że wszyscy geje, czy wszyscy księża to pedofile !
Bardzo proszę, by nie uogólniać.

Ja uogólnię, wszyscy geje to (obrzydliwi) zboczeńcy.
A księża, jak nie pedofile to łajdaki.
Każdy człowiek ( zwierze też) ma ogromny instynkt seksualny. To naturalne prawo zachowania gatunku. Osobniki męskie najwidoczniej nie są w stanie przeciwstawić się temu przyrodzonemu prawu. Testosteron "wali w łeb" i jeśli nie mają uregulowanego zaspokojenia potrzeb seksualnych to stają się zboczeńcami.
Z tego wniosek, że ksiądz nie ksiądz,święty nie święty, to każdy musi w jakiś sposób zaspokoić potrzeby w tej dziedzinie.
Prawa natury są silniejsze od zakazów religijnych

Ostatnio edytowane przez wankabor : 04-10-2013 o 17:36.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 04-10-2013, 17:40
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Ja uogólnię, wszyscy geje to (obrzydliwi) zboczeńcy.
A księża, jak nie pedofile to łajdaki.

Każdy człowiek ( zwierze też) ma ogromny instynkt seksualny. To naturalne prawo zachowania gatunku. Osobniki męskie najwidoczniej nie są w stanie przeciwstawić się temu przyrodzonemu prawu. Testosteron "wali w łeb" i jeśli nie mają uregulowanego zaspokojenia potrzeb seksualnych to stają się zboczeńcami.
Z tego wniosek, że ksiądz nie ksiądz,święty nie święty, to każdy musi w jakiś sposób zaspokoić potrzeby w tej dziedzinie.
Prawa natury są silniejsze od zakazów religijnych
Nareszcie Ktoś się ze mną zgadza.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 04-10-2013, 17:57
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Ja uogólnię, wszyscy geje to (obrzydliwi) zboczeńcy.
A księża, jak nie pedofile to łajdaki.
Każdy człowiek ( zwierze też) ma ogromny instynkt seksualny. To naturalne prawo zachowania gatunku. Osobniki męskie najwidoczniej nie są w stanie przeciwstawić się temu przyrodzonemu prawu. Testosteron "wali w łeb" i jeśli nie mają uregulowanego zaspokojenia potrzeb seksualnych to stają się zboczeńcami.
Z tego wniosek, że ksiądz nie ksiądz,święty nie święty, to każdy musi w jakiś sposób zaspokoić potrzeby w tej dziedzinie.

W kwestii gejów zapewne inaczej byś sądziła, gdyby o swym homoseksualiżmie poinformowało Ciebie rodzone dziecię.
Ludzie (ale i zwierzęta; od początku świata !) rodzą się hetero-, homo-, czy bi-seksualni. To taki generalny podział, bo jest ich więcej.
Uregulowanie potrzeb seksualnych np w związku z dorosłą kobietą nie zmienia pedofila, który chętnie i tak będzie polował na dziewczynki. Znam przypadki pedofilów, którzy związali się z kobietą tylko dlatego, że miała ona małą córkę. Nie tak rzadko zdarzają się też ojcowie, którzy "kochają się" z własnymi córkami, póki są małe czasem za wiedzą -i zgodą !- żony-matki) Dzieje się tak nie tylko wśród tzw patologii. To kazirodztwo, ale także pedofilia.
O kobietach-pedofilkach (rzadko, ale też się zdarzają) pisałam wcześniej. Nie jest to więc domena tylko mężczyzn.

Ach, różnych strasznych, autentycznych przykładów trochę znam.

A w kwestii księży ("jak nie geje to łajdaki"), czy powiedziałabyś tak także np o ks.ks. Tischnerze , Bonieckim, Lemańskim ? Pytam (chociaż jestem zdeklarowaną ateistką i działań urzędników KK w większości nie trawię), ponieważ uważam, że omawiając życie społeczne nie należy używać określeń typu: wszyscy, zawsze, nigdy itp.
Może zgodzisz się ze mną ?
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 04-10-2013, 18:30
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

[quote=estella50]W kwestii gejów zapewne inaczej byś sądziła, gdyby o swym homoseksualiżmie poinformowało Ciebie rodzone dziecię.
Ludzie (ale i zwierzęta; od początku świata !) rodzą się hetero-, homo-, czy bi-seksualni. To taki generalny podział, bo jest ich więcej.
Uregulowanie potrzeb seksualnych np w związku z dorosłą kobietą nie zmienia pedofila, który chętnie i tak będzie polował na dziewczynki. Znam przypadki pedofilów, którzy związali się z kobietą tylko dlatego, że miała ona małą córkę. Nie tak rzadko zdarzają się też ojcowie, którzy "kochają się" z własnymi córkami, póki są małe czasem za wiedzą -i zgodą !- żony-matki) Dzieje się tak nie tylko wśród tzw patologii. To kazirodztwo, ale także pedofilia.
O kobietach-pedofilkach (rzadko, ale też się zdarzają) pisałam wcześniej. Nie jest to więc domena tylko mężczyzn.

Ach, różnych strasznych, autentycznych przykładów trochę znam.

A w kwestii księży ("jak nie geje to łajdaki"), czy powiedziałabyś tak także np o ks.ks. Tischnerze , Bonieckim, Lemańskim ? Pytam (chociaż jestem zdeklarowaną ateistką i działań urzędników KK w większości nie trawię), ponieważ uważam, że omawiając życie społeczne nie należy używać określeń typu: wszyscy, zawsze, nigdy itp.
Może zgodzisz się ze mną ?
Pozdrawiam [/QUOTE

Moje dzieci ( na szczęście) nie są dewianci seksualni.

Wiem, że niektórzy zboczeńcy zawierają związki małżeńskie dla przykrycia swojej obrzydliwej działalności. Żona jeśli się zorientuje , bierze natychmiast rozwód (znam takie przypadki).
Zwyrodniała matka powinna być potępiona i karana na równi ze zwyrodniałym ojcem. Zwyrodnialcy i zbrodniarze zabijają nawet własne dzieci.
Ks.Tischnera , Bonieckiego i Lemańskiego znam tylko z działalności zawodowej i z tego powodu mam dla nich duży szacunek. O ich seksualności nic nie wiem i nie dociekam jak sobie poradzili z tym problemem w młodości i w wieku dojrzałym.
Ja używam słów - zawsze; wszyscy; nigdy, chociaż wiem, że każda reguła ma wyjątki. Serdecznie pozdrawiam.Wanda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 11-10-2013, 11:10
adka adka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 186
Domyślnie

Strasznie mnie wkurza takie coś jak zrobił ostatnio abs. Michalik. Jak on mógł powiedzieć, że pedofilia to wina dzieci? Przecież to woła o pomstę do nieba. Teraz już nikomu nie można ufać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 11-10-2013, 18:24
polwieczna polwieczna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 879
Domyślnie

Zaczęłam czytać ten wątek i sama jestem na siebie zła. Bo po co? I tak im dłużej żyję, im lepiej poznaję świat , ludzi ....tym bardziej kocham zwierzaki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 11-10-2013, 18:35
polwieczna polwieczna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 879
Domyślnie

Cytat:
Napisał adka
Strasznie mnie wkurza takie coś jak zrobił ostatnio abs. Michalik. Jak on mógł powiedzieć, że pedofilia to wina dzieci? Przecież to woła o pomstę do nieba. Teraz już nikomu nie można ufać.
...pozytywne jest chociaż to , że następnego dnia prędziutko się z tego wycofał, ale i tak ten brak pokory i buta generalnie bezkarność w jakiej trwali od wiekow..... Franciszek jednak jest "rewolucjonistą". Tak być może nie wszyscy klerycy są pedofilami, ale cały kościoł jako instytucja zamiatał to pod dywan, zatem całe odium spada na tę 'instrytucje".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 12-10-2013, 07:59
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Organizacja doradztwa dla rodzin Pro Familia popierała pedofilię
Niemiecka organizacja Pro Familia w swych publikacjach w latach 80. i 90. XX w. propagowała postawy pedofilskie. Jak doszukali się dziennikarze berlińskiej gazety "Tagesspiegel", w kilku wydaniach czasopisma "Pro Familia Magazin" publikowane były artykuły propagujące uprawianie seksu z dziećmi. Autorzy tekstów podawali uzasadnienia dla takich praktyk i krytykowali piętnowanie pedofilii.
Zaliczał się do nich m.in. socjolog Ruediger Lautmann, który w swych wywodach analizował różnicę pomiędzy nadużyciami seksualnymi a pedofilią. Jak pisał w numerze 3/1995: "prawdziwy pedofil postępuje nadzwyczaj ostrożnie i nie wyrządza dziecku żadnej krzywdy".

Argumentował, że istnieje coś takiego, jak "naturalna harmonia woli" pomiędzy dorosłymi i dziećmi. Jego książka pt. "Die Lust am Kind" w wolnym tłumaczeniu "Przyjemność z dziećmi") została bardzo przychylnie omówiona w "Pro Familia Magazin". Podobnie jak inne książki broniące pedofilii.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/orga...edofilie/29zx7
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Muzyka różnych narodów nutaDo Muzyka 665 09-05-2023 13:33
kuchnia i medycyna,potrawy z różnych stron świata,ciekawostki,wszystko o KUCHNI od A- iwasiwa Kuchnia, kulinaria 2498 20-03-2023 14:45
Krwawienie dziąseł objawem różnych chorób - komentarze sulphur Ogólny 1 28-03-2011 10:03
Kącik porad różnych e-bietka Dom, wnętrza, ogród 4 21-01-2010 12:34

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.