menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 07:47
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Dzień dobry! Dobra kawka, nie jest zła. Trochę mnie te Wasze diety plaż południowych zdołowały. Cieszę się, że wszystkie będziecie jak sylfidy, zwiewne i smukłe.
  #42  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 07:50
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

E tam zaraz zwiewne i smukle,chodzi o to zeby się lepiej poczuc,pare kilogramów zrzucic i odciążyć stway,bo zaczynaja dokuczać od nadmiaru wagi.Witam Cie Haniu i milego dnia życzę.Name:  2.gif
Views: 34
Size:  5.2 KB
  #43  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 07:55
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Anielko! Jak możesz

- zajrzyj do wątku "Wsparcie dla pączusia", proszę!
Ja kawy nie słodzę od lat, herbaty zresztą też - więc problemu nie mam. Nie zabielam kawy, ale gdybym miała to zrobić - używam odtłuszczone mleko granulowane. Zresztą też już od bardzo dawna, bo moje bebechy za tłuszczem nie przepadają. To fajny sposób również na zabielenie zupy
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #44  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 07:57
szekla's Avatar
szekla szekla jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Łódź
Posty: 3 810
Domyślnie

Wpadłam tylko sie przywitać,nawet na kawusie nie mam czasu ,ale wieczorkiem mam nadzieje na dłuższą wizytę .A o problemach dietkowych tez pewno będę chciała z Wami pogadać ,bo chyba są nietypowe dość.
Ale narazie uciekam ,miłego dnia życzę.
  #45  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 07:59
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Witajci! Wpadłam na poranną kawke,szybciutko wypijam i pędzę na zabiegi.Pozdrawiam wszystkich narazie.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #46  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 08:01
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Ewitko mój organizm nie toleruje mleka krowiego i koziego.Dlatego pijam sojowe.Kaqwy i herbaty od lat nie słodzę,czasami kawke jednym slodzikiem.Pozdrawiam.Name:  70tz1.gif
Views: 32
Size:  10.4 KB
  #47  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 08:53
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Pośpiesznie witam, łykam kawkę w miłym towarzystwie i uciekam - emeryt ma naprawdę mało czasu Życzę dobrego dnia i do zobaczenia wieczorem w barze
  #48  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 08:54
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie zapowiada sie miły dzień

kobbieta w barze s.jpgpo południu wybieram się na spotkanie z dwoma koleżankami z czasów licealnych, jednej nie widziałam 25 lat!!Spodziwam się miłej rozmowy przy kawie i winku. Wczesniej wpadnę zrobić mammografię/ bezpłatne badania profilaktyczne/.Teraz obmyślam, co by tu na siebie włozyć, pogoda taka zmienna...Muszę szybko obiadek nastawić i zrobic prasowanie, a potem loki, fioki itp.
  #49  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 09:37
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
Domyślnie

Coś ciepłego na śniadanie w ten zimny poranek
ja, niestety, złożona niemocą/najprawdopodobniej "korzonki mi się zapaliły"/przykrą i bardzo dolegliwą.
Dzisiaj,nadludzkim wysiłkiem,zmusiłam się do zrobienia paru kroków po mieszkaniu,i zajrzeniu na moment do klubu,i to chyba cała aktywność na jaką mnie będzie stać.Oczywiście nie poszłam do pracy,mam nadzieję,że moja praca z tego powodu "nie zawali się"
Pewnie się przepracowałam przy przemeblowywaniu baru,a i tak nie wszystkich usatysfakcjonowałam.Na szczęście w naszym wirtualnym świecie,można wiele zmienić za pomocą tylko jednego kliknięcia.
Przyznaję, że sama też wolałam ten wystrój z fortepianem,i myślę że do niego w następnej odsłonie wrócimy.
Życzę Wszystkim miłego/zdrowego/ dnia!
Ach, no i kawusia,obowiązkowo też
__________________
  #50  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 10:06
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie



Sunshine,Ewusiu, tak mi przykro, że dopadło Cię to paskudne i bolesne choróbsko. Trzymaj się i nie dawaj chorobie. Dla poprawienia humoru, przyjmij kwiatuszki. Pozdrawiam Cię serdecznie.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #51  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 11:02
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Ewuniu,wiem co to za choróbsko i serdecznie współczuje.Niestety kilka dni poboli,ale musizs to wyleżeć.Szybkiego powrotu do zdrówka,wystrojem baru sie nie przejmuj ,zawsze sie komuś coś nie podoba.Pozdrawiam ze słonecznego Gdańska.disney106.gif
  #52  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 11:15
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie

Ewciu wypoczywaj , lecz sie . O wystroj baru sie nie martw Jaki by nie byl zawsze do niego przyjdziemy .Poczekamy na ciebie .
__________________
  #53  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 11:48
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

No to narazie żegnam ide na spacerek.Zajrzę na popłudniowa odchudzającą kawkę.Do zobaczenia.Name:  36_1_22.gif
Views: 32
Size:  14.9 KBRuch jest bardzo potrzebny przy odchudzaniu.Sama dietka nie wystarczy.
  #54  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 12:13
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Własnie wróciłam ze spacerku...zimnawo.Włosy nakręciłam,obiad ugotowałam, zaraz zabieram się za szpony...Naszej gospodyni przemiłej duuuuużo zdrówka życzę. Anielko, podoba mi sie Twoja postawa!Tak trzymaj, kochana.
  #55  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 12:52
akusia's Avatar
akusia akusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6 037
Domyślnie

Ewuniu wracaj jak najszybciej do zdrówka.Ja znam ten ból,sama w tej chwili ledwo łaże.Lekarz dopiero w poniedziałek.O BAR się nie martw jest ok.
__________________
  #56  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 14:59
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

No to jestem spacerek zaliczony ,obiasek zjedzony,teraz czas na herbatke.No zrobilam sobie czerwoną z cytrnka i moge troszke posiedzieć i poczytać.Nikuś miłego spotkania z koleżankami zycze.Wszystkim milego popołudnia.Name:  2.gif
Views: 31
Size:  5.2 KBJakoś mi ten kubeczek do herbatki pasuje.
  #57  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 15:30
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

No to czekam,ja wprawdzie alkoholu nie mogę,ale buteleczke stawiam i zapraszam5906868831228.jpgJa wypije moja czerwona herbatke.Mam nadzieje,ze troszke odpuści.Pozdrawiam i milego popołudnia zycze.
  #58  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 16:23
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Jestem, Anielko...

...stłamszona psychicznie (napisałam w wątku "Wsparcie dla pączusia")... Stwierdzam, że nie jest lekko. Nakrzyczeli na mnie, wykpili i... pozostaje mi się chyba upić, albo co?
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #59  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 16:28
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Ewooooo,

wytłumaczyłam się! Masz się nie upijać!!! Masz pić >na dobry humorek<
Rykoszetem dostałaś od oszalałej ze strachu Alki - nie w Ciebie mierzyłam, buuuu
  #60  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 16:42
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Alunia!

Ja nie o tym! To było tylko drobne nieporozumienie towarzyskie - przecież nie wzięłabym poważnie takiej miałkiej sprzeczki!
Ja po rozmowie z moim panem doktorem, który mi diety zakazał, buuu...
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
BAR u SUNSHINE cz.XX Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 516 04-02-2008 18:01
BAR u SUNSHINE cz. XV Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 517 19-12-2007 07:14
BAR u SUNSHINE cz.X Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 503 28-10-2007 12:53
BAR u SUNSHINE cz.IX Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 501 17-10-2007 15:48
BAR u SUNSHINE cz.VI Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 509 11-09-2007 09:45

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.