menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Turystyczne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 10-06-2012, 20:55
frezja1993 frezja1993 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: Będzin śląsk polska
Posty: 10
Uśmiech podróże

Cytat:
Napisał annapoznan1955
Jestem Anna.Mam 55 lat i mieszkam w Poznaniu.W tym roku byłam 2,5 dnia w Oslo (tani lot,nocleg w hostelu) i tydzień w Andaluzji(tani lot do Malagi,zwiedzanie Granady,Kordoby,Sewilli,Malagi,noclegi w hostelach).Towarzyszyła mi 25-letnia córka.Bardzo chcę podróżować,ale nie mam z kim.Chciałabym znależć towarzysza/towarzyszkę do wspólnych wypraw.Czekam na odzew.Anna
Witaj!Jestem Elżbieta i podobnie jak Ty lubię podróże,ale nie bardzo mam z kim.Myślę o Maroku,ale jestem otwarta na wszelkie propozycję Może wspólnie coś wymyślimy? Czekam na propozycję\i odpowiedz.Pozdrawiam,Elżbieta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 10-06-2012, 21:25
frezja1993 frezja1993 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: Będzin śląsk polska
Posty: 10
Domyślnie

Jestem Magda i też lubię podróże.Napisz dokąd planujesz podróż może dołączę Magda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 10-06-2012, 21:31
frezja1993 frezja1993 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: Będzin śląsk polska
Posty: 10
Domyślnie

Witaj,jestem Elżbieta i też lubię podróżować,ale nie za bardzo mam z kim.Może coś razem wymyślimy dokąd i kiedy pojechać?Czekam na propozycję i odpowiedz.Elżbieta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 10-06-2012, 23:01
frezja1993 frezja1993 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: Będzin śląsk polska
Posty: 10
Domyślnie podróże

Cytat:
Napisał marida
witaj.planuję w przyszlym roku, po przejsciu na emeryture- wiosną wybrać się w miłym towarzystwie w ciepłe miejsca.Na razie nic konkretnego nie zdecydowałam, moze to byc turcja, grecja-cypr,rodos, egipt lub inne miejsca. Nie mam na chwilę obecną nikogo z kim mogłabym podróżować. Mam 58 lat. pozdrawiam. mój adres dama1102@onet.pl
Witam,jestem Elżbieta i podobnie jak Ty lubię podróżować.Marzy mi się Maroko,ale nie upiram się.Jeżeli Ty coś ciekawego zaproponujesz ,moę dojdziemy do współnego konsensusu.Napisałam n apodany e-mail,ale on jest chyba nieaktualny,bo wiadomość mi wróciła,Może podasz aktualny e-mail?Pozdrawiam,Elżbieta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 12-06-2012, 21:21
babaluna babaluna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Piastów, mazowieckie
Posty: 2
Domyślnie Witam wszystkich :)

Mam na imię Anna, poszukuję kogoś, kto miałby ochotę w przyszłym roku wybrać się do Włoch i pozwiedzać (tak od miasta do miasta). To jest moje marzenie od dawna. Właśnie zbieram kasę, planuję podróż i uczę się włoskiego. Mam hopla na punkcie zabytków i fotografii. Dobrze byłoby, gdyby ktoś tego hopla wytrzymał bez uszczerbku dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 14-06-2012, 20:45
frezja1993 frezja1993 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: Będzin śląsk polska
Posty: 10
Domyślnie podróże

Cytat:
Napisał Zytka 58
Witajcie, chętnie przyłączę się do grupy "równolatków".Jestem na emeryturze, kiedyś dużo podróżowałam prywatnie i służbowo i nadal wyjazdy bardzo mnie pociągają a w kilka osob to i milej i taniej(ceny grupowe
Witam,chętnie dołączę do grupy,bo też lubię podróże.Planuję podróż jesienią,ale póki co,nie mam z kim,a w grupie zawsze rażniej i taniej.A może Ty masz jakiś pomysł na wspólną podróż?Może podasz swojego prywatnego e-maila?EB
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
szukam pracy ndm Seniorzy i praca 24 22-05-2023 16:28
Szukam pracy aleksanderxl Praca, wolontariat 0 14-10-2010 11:27
Szukam zami18 śląskie 0 27-04-2010 12:25
do programu tv szukam... chloe Moda i styl 0 05-03-2010 23:55
Szukam..! Bajadera07 Różności - wątki archiwalne 5 16-11-2009 13:22

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.