menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Turystyczne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 12:29
marekg7 marekg7 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 1
Uśmiech Zapraszam na całoroczny wypoczynek nad morzem

Miejscowość: Grzybowo k/Kołobrzegu   Cena: od 25,00pln/osoba/doba   Ogłoszenie aktualne do dnia: 24.04.2009r   

Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek do Villi Orchidea. Nowy, kameralny obiekt położony jest w Grzybowie k/Kołobrzegu - 680 m od morza. Naszym gościom zapewniamy miłą, domową atmosferę, przyjemny wypoczynek i wiele atrakcji wg indywidualnych upodobań.
Wyjątkowy klimat, piękne piaszczyste plaże, duża ilość jodu i bliskość uzdrowiska Kołobrzeg z szeroką gamą zabiegów medyczno-rehabilitacyjnych sprzyjają idealnemu wypoczynowi przez cały rok.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo do 25 miejsc noclegowych w 2, 3 i 4 osobowych pokojach z łazienkami, TV, internetem bezprzewodowym WiFi, balkonami i sprzętem plażowym (leżak, parawan, koc). Do dyspozycji gości pozostaje w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką i zamrażarką. Przydomowy ogódek z grillem, altaną, huśtawką ogrodową oraz placem zabaw dla dzieci. Bezpłatny parking na terenie posesji. Dodatkowo płatne Jacuzzi (masaże wodne, kąpiel perełkowa i ozonowanie) z wbudowanym DVD/CD oraz coolerem. Zażywanie kąpieli i masaży wodnych przy jednoczesnym oglądaniu filmów lub słuchaniu ulubionej muzyki, z kieliszkiem szampana w ręku, w otoczeniu świec zapachowych gwarantuje wspaniały relaks... po prostu bajka...
Atrakcje w Kołobrzegu, molo, promenada nadmorska, port handlowy i pasażerski (rejsy statkami i promem Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek do Villi Orchidea. Nowy, kameralny obiekt położony jest w Grzybowie k/Kołobrzegu - 680 m od morza. Naszym gościom zapewniamy miłą, domową atmosferę, przyjemny wypoczynek i wiele atrakcji wg indywidualnych upodobań.
Wyjątkowy klimat, piękne piaszczyste plaże, duża ilość jodu i bliskość uzdrowiska Kołobrzeg z szeroką gamą zabiegów medyczno-rehabilitacyjnych sprzyjają idealnemu wypoczynkowi przez cały rok.
W okolicy piękne i grzybne lasy, ścieżki rowerowe, szlaki piesze i trasy konne.
W pobliżu punkty gastronomiczne (restauracje, smażalnie, pizzerie, bary). Pyszne, świeże i wędzone ryby prosto z kutrów... po prostu palce lizać... Bezpośrednie połączenie z dworcem PKP i PKS w Kołobrzegu (autobus miejski, linie prywatne). Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość odbioru naszych Gości (powrotnego dowozu) z dworca.
Zapraszamy w okresie jesienno-zimowo-wiosennym po super promocyjnych cenach. Szeroka, piaszczysta plaża, wyjątkowo korzystny klimat, długie spacery w ciszy i spokoju, nordic-walking, rowery i wiele innych atrakcji sprzyjają wyciszeniu i pełnemu relaksowi. W deszczowe dni wewnątrz naszej villi zawsze świeci słońce: brydż, bogata kolekcja filmów i książek, wieczorne biesiady, pyszna kawa i inne domowe specjały umilą Państwa pobyt.
PRZYJEDŹ I ZOBACZ A ZAWSZE BĘDZIESZ DO NAS WRACAŁ.

Villa Orchidea
ul. Polna 7
78-132 Grzybowo k/ Kołobrzegu
woj. zachodniopomorskie
tel.: 0-509 090 350
tel.: 0-94 71 66 360
e-mail: villaorchidea@gmail.com
www.villaorchidea.pl
www.orchidea.nadbaltykiem.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 14:40
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Fajnie, ale co to znaczy 25,00zl ???? Dwadziescia piec zlotych??
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 14:58
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
Fajnie, ale co to znaczy 25,00zl ???? Dwadziescia piec zlotych??
Dżwiżyno jest 13 km od Kołobrzegu, a Grzybów jest w połowie drogi, przejeżdżałem więc i myślę że jest od Dźwiżyna znacznie mniejsze. 25 zetów poza sezonem to drogo, nawet w Kołobrzegu na dworcu łapią przyjezdnych i chcą 20 zł. No ale ja tam byłem nie w ostatnie Święta lecz poprzednie, rok z haczykiem temu. To chyba cena samego noclegu w 2 lub 3 osobowym. Jodu można nie zachwalać, jest wzdłuż całego wybrzeża i wszyscy o tym wiedzą. Zabiegi miałem w Dźwiżynie na miejscu w ośrodku, nie wyobrażam sobie aby na nie gdzieś chodzić a tym bardziej jeździć. Jeżeli w Grzybowie nie ma zabiegów to Niemcy się tam nie pchają. W Dźwiżynie tak było wszystko pozamykane, że piwa nie mogłem kupić, dopiero po świętach. Plażę miałem o 50 m.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 15:21
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Dżwiżyno jest 13 km od Kołobrzegu, a Grzybów jest w połowie drogi, przejeżdżałem więc i myślę że jest od Dźwiżyna znacznie mniejsze. 25 zetów poza sezonem to drogo, nawet w Kołobrzegu na dworcu łapią przyjezdnych i chcą 20 zł. No ale ja tam byłem nie w ostatnie Święta lecz poprzednie, rok z haczykiem temu. To chyba cena samego noclegu w 2 lub 3 osobowym. Jodu można nie zachwalać, jest wzdłuż całego wybrzeża i wszyscy o tym wiedzą. Zabiegi miałem w Dźwiżynie na miejscu w ośrodku, nie wyobrażam sobie aby na nie gdzieś chodzić a tym bardziej jeździć. Jeżeli w Grzybowie nie ma zabiegów to Niemcy się tam nie pchają. W Dźwiżynie tak było wszystko pozamykane, że piwa nie mogłem kupić, dopiero po świętach. Plażę miałem o 50 m.

Mimo wszystko to jest tanio.. nawet za sam nocleg
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 21:48
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

25 zł. to cena od osoby w pokoju 4 osobowym.
Natomiast w trójce jest 30 zł, a w dwójce 35 zł.
Jak na taką małą miejscowość i poza sezonem ....to nie jest tanio....to jest drogo...
Ale ja tak uważam, inni mogą myśleć inaczej...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 22:00
martunia's Avatar
martunia martunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 11 322
Domyślnie

Masz rację Jadziu.
To jest drogo i wszędzie daleko.
680m do plaży?
Przez grzeczność nie wspomnę jak daleko jest wszędzie indziej.
Fura kasy, jak za takie zadupie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 22:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał martunia
Masz rację Jadziu.
To jest drogo i wszędzie daleko.
680m do plaży?
Przez grzeczność nie wspomnę jak daleko jest wszędzie indziej.
Fura kasy, jak za takie zadupie.

Przez grzeczność,to się nie pisze 'zadupie'.
Najwyżej się nie jedzie.
Wy to chcielibyście Sheratona i najlepiej za dychę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 22:21
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

W Dźwirzynie za 2 tyg w pojedynce zapłaciłem chyba mniej jak 900 zł. Zabiegi na kręgosłup (borowina i prądzik). 20m od wejścia do wejścia, ale kurtkę ubierałem. W Święta normalnie jak co dzień 3 posiłki, byłem najedzony. W Sylwestra dopłata chyba 15 zł i tak się nie dało wszystkiego zjeść bo to połączyli z kolacją i było za dużo. Wytańcowałem się wspaniale, a napoje każdy przyniósł własne. Do tego klimatyczne, chyba 44 czy 50 zł. Piwo w kawiarni już nie pamiętam ale chyba 5 zł Niemców sporo było, od rana tylko "morgen i morgen", sympatyczni, żadne jednak nie mówi po ang. bo i po co jak świat mówi po niemiecku. To znaczy na zabiegach i obsługa kawiarni zna niemiecki. Ale kilka Niemek znało też polski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 22:25
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Lila ja na Helu , w Jastarni, w sezonie za pokój dwuosobowy płaciłam 40 zł od osoby. Mieliśmy pokój z pełnym węzłem sanitarnym . A morze, zarówno z jednej strony półwyspu jak i z drugiej, nie dalej jak 150m.
Znam Grzybowo, moi znajomi tam byli i ja też i dlatego wyraziłam swoją opinie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 22:28
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Nie wnikam w ceny,ale opłata klimatyczna nieprawidlowo naliczana.Liczą się doby,do każdej doby pobytu doliczana jest opłata,więc na kazdym gosciu jedna stawka do przodu.A caly sezon i po?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 22:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Człowiek daje ogłoszenie.Nie odpowiada ,nie jadę.
A może komuś będzie odpowiadać ,bo pensjonat ładny i święty spokój .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 22:42
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Zapomniałem dodać że w pojedynce miałem łazienkę i telewizor. A klimatyczne jednak dobrze zapamiętałem po 3 zł czyli 3x14=42 zł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 22:47
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Zapomniałem dodać że w pojedynce miałem łazienkę i telewizor. A klimatyczne jednak dobrze zapamiętałem po 3 zł czyli 3x14=42 zł

Naprawdę różnie to bywa..
Moi kierowcy nocują po Polsce i naprawdę przynoszą różne rachunki.


ps.upss,już poprawiam.Kierowcy mojego zakładu.Bo ja dla siebie jestem sterem,żeglarzem i ...driverem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 18-02-2009, 23:27
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Klimatyczna oplata jest zróżnicowana,ale nie może przekraczać 3 i trochę zł,nie pamiętam tego po przecinku.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
góry....zapraszam kolorowy Turystyczne 16 25-09-2015 22:42
Zapraszam Na Ostatki! bartl Zaproszenia 0 13-02-2009 09:35
Wakacje - urlop - wypoczynek - Polecamy:) destiny Podróże, turystyka 81 03-10-2008 10:30
Ploteczki - zapraszam destiny Humor, zabawa - wątki archiwalne 21 01-02-2008 21:39

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:30.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.