menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #561  
Nieprzeczytane 04-08-2011, 13:45
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Dorota Zawadzka to prawdziwa bogini Facebooka. Ma ponad 19 tysięcy fanów i praktycznie nie rozstaje się ze swoim profilem. Co tam znajdziemy? Propozycje zabaw dla dzieci, linki do ulubionych piosenek Superniania oraz komentarze dotyczące jej bycia w show-biznesie. Bywa ostro. Zaglądamy niemal codziennie.


http://www.plotek.pl/plotek/56,11148...wadzka,,3.html
  #562  
Nieprzeczytane 06-08-2011, 15:38
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Francuska projektantka Coco Chanel znana jest przede wszystkim jako ikona mody. W jej najnowszej biografii zostają ujawnione jednak takie fakty z jej życia, że nie mamy wątpliwości - nie samą modą żyła.

Jak podaje dailymail.co.uk, w najnowszej biografii projektantki: ''Coco Chanel: An Intimate Life'' zostaną opisane nieznane wcześniej sekrety Coco. Okazuje się, że projektantka była biseksualna. Chętnie romansowała z kobietami, a do tego miała romans z nazistowskim szpiegiem! Brała też narkotyki. Ciekawe, czego jeszcze się dowiemy.



http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,...co_Chanel.html
  #563  
Nieprzeczytane 17-08-2011, 13:11
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Chyba najgorsza ustawka roku.
Nie Włochy, Hiszpania czy Grecja, ale sala ćwiczeń oraz powtarzane do bólu i znudzenia wymachy, a także zginanie nóg. Tak Katarzyna Hall (54 l.) spędziła swoje wakacje. Minister edukacji zajęła się bowiem w końcu swoim chorym kolanem.


Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/min...no_200544.html
  #564  
Nieprzeczytane 17-09-2011, 16:16
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Jola Kwaśniewska: "Ola nic nam nie zawdzięcza!"

Jak już pisaliśmy Jolanta i Ola Kwaśniewskie poprowadzą razem nowy program w TVN Style (Zobacz: Kwaśniewska wraca do TVN!) W ramach jego promocji Jolanta Kwaśniewska udzieliła obszernych wywiadów Faktowi i Super Expressowi. Z jej wypowiedzi można się dowiedzieć głównie tego, że zdaniem byłej prezydentowej Ola nic z nic nie zawdzięcza rodzicom, a jej obecność w show biznesie nie ma żadnego związku z jej znanym nazwiskiem... Rozumiemy więc, że gdyby była zwykłą studentką, TVN również zaprosiłby ją do Tańca z gwiazdami?



Pomysł nowego programu wyszedł od dyrektor stacji... Nie chciałam dziecka namawiać do tego, żeby współpracowało ze mną. Zawsze pojawiały się wtedy uwagi, że Ola wszystko zawdzięcza mamie i tacie, a Ola jest bytem samodzielnym. W każdym tego słowa znaczeniu - zapewnia Kwaśniewska. Dlatego ogromnie zdziwiło nas, gdy dziewczyny, które współpracowały ze mną przy "Lekcji stylu", mówiły, że to nie taka częsta i powszechna sytuacja tak dobrych relacji między matką i córką jak nasze. Dla mnie to zawsze była naturalna sytuacja.



Byliśmy pierwszą rodziną RP, Ola była pierwszym dzieckiem. Mam nadzieję, że gdy ktoś zobaczy ten program, to pomyśli, że rozmowy na takie tematy nie są obciachem, że warto. Dla mnie było normą, że gdy Oleńka miała kilkanaście lat, dostawała kilka kropel wina, żeby wiedziała, co to jest ten szum w głowie, gdy się je wypije... Że nie poczuje go dopiero, jak pójdzie na imprezę, wypije jabcoka i będzie umierała przez kilka najbliższych dni. Dziecko musi mieć tę wiedzę również na temat seksu, antykoncepcji. Ta wiedza powinna być pierwsza w domu, bo nie każda szkoła czy katechetka chce o tym rozmawiać. Musimy mieć taką filozofię życia, która jest normą. Dziecko musi się czuć "zaopiekowane".



W rozmowie z Faktem była prezydentowa odnosi się do słynnych oskarżeń Józefa Oleksego, który zarzucał jej zrobienie zbyt wielu liftingów. Kwaśniewska twierdzi, że nie miała ani jednego. A nawet, że z reguły unika zabiegów bardziej inwazyjnych niż wklepywanie kremu.



Nigdy nie dojrzeję do napompowania sobie ust, taka już jestem - zapewnia w tabloidzie.Nie chcę w sobie niczego zmieniać. Jakieś takie ostrzykiwania mnie nie interesują. Parokrotnie słyszałam już od kogoś "A może tak podnieślibyśmy pani usta". Powiedziałam "Nie". I to się nie zmieni.



http://www.pudelek.pl/artykul/35120/...ie_zawdziecza/
  #565  
Nieprzeczytane 29-09-2011, 09:03
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie


Cytat:
Podobno 87-letni Andrzej Łapicki i jego 27-letnia żona Kamila marzą o powiększeniu rodziny.

http://pomponik.pl/news/lapiccy-planuja-dziecko,1701010
  #566  
Nieprzeczytane 20-10-2011, 09:13
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski razem? Stolica huczy od plotek!

Podobno od jakiegoś czasu są widywani razem na warszawskich salonach. "Na żywo" donosi, że najpierw Monika z widowni oklaskiwała Zbyszka na festiwalu Warszawa Singera, potem zaś para pojawiła się razem na benefisie Janusza Gajosa w radiowej Trójce.




http://pomponik.pl/news/romans-roku,1710338
  #567  
Nieprzeczytane 03-11-2011, 13:13
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Pięć lat, które Władimir Putin (58 l.) spędził w Dreźnie jako wiceszef tamtejszej placówki KGB były do wczoraj owiane mgłą tajemnicy. Ale dzięki ujawnionym przez "Berliner Zeitung" materiałom zachodnioniemieckiego wywiadu (BND) już wiemy, co tam robił. A nie były to czyny chwalebne.




Putin przyjechał jako kapitan KGB do Drezna (wówczas NRD) w 1985 r. Jego zadaniem było zdobywanie szpiegów, którzy dostarczaliby informacji o RFN. Ale to wywiad Niemiec Zachodnich (BND) podszedł Putina. Wkręcił do kwatery głównej KGB w roli tłumaczki swoją agentkę.

Lenchen Sch. pochodziła z rodziny Niemców bałtyckich. Dzięki obfitemu biustowi miała pseudonim "Balkon". Szybko wkradła się w łaski żony Putina, Ludmiły. A ta wypłakiwała na ramieniu agentki historię swojego nieszczęśliwego małżeństwa. W mieszkaniu Putinów przy Radeberger Strasse 101 "Balkon" usłyszała rzeczy, które cieszą każdego agenta i jego szefów.

Według raportów agentki BND, Putin używał w domu przemocy i często zdradzał żonę. Potwierdzałoby to więc krążącą od jakiegoś czasu plotkę, że gdy Putin w marcu 1990 r. czarną wołgą opuszczał Drezno, pozostawił w tym mieście nieślubne dziecko.

"Berliner Zeitung" ujawnia też, że gdy 6 grudnia 1989 r. demonstranci w Dreźnie szykowali się do szturmu na kwaterę główną KGB, przeszkodził im w tym Putin. Miał poważny argument – w ręku trzymał broń. Potem spalił wszystkie znajdujące się w budynku dokumenty. Za swoje zasługi Putin na zakończenie misji w NRD dostał awans na podpułkownika. Jego małżeństwo z Ludmiłą, choć trwa do dzisiaj, nie wygląda jednak na szczęśliwe.
A co się stało z agentką "Balkon"? W 1989 r. przeniosła się na zachód. Dziś jest właścicielką pensjonatu w południowych Niemczech.




http://www.fakt.pl/Putin-bil-zone-i-...,135662,1.html
  #568  
Nieprzeczytane 04-11-2011, 08:42
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie





Cytat:
Już następnego dnia po lądowaniu kapitana Tadeusza Wrony, który uratował pasażerów Boeinga 767, pojawiły się wypowiedzi porównujące to wydarzenie do katastrofy w Smoleńsku. Marta Kaczyńska zamieściła na swoim blogu wpis, w którym zastanawiała się, jak to możliwe, aby pasażerski samolot bez szwanku osiadł na betonie, podczas gdy Tu-154 rozpadł się na kawałki lądując na błocie. Poprosiła o komentarze w tej sprawie. Zobacz: Kaczyńska porównuje lądowanie Boeinga do Smoleńska!

Dziś wpis Marty Kaczyńskiej skomentował sam pilot Boeinga:

Manewr podejścia do lotniska był precyzyjny do końca, wiedzieliśmy w którym momencie dotkniemy pasa i jak delikatnie to zrobimy. Myślę, że piloci Tu-154, kiedy zobaczyli ziemię, starali się umknąć i uniknąć zderzenia - tłumaczył na antenie Radia Zet. Mieli większą prędkość i przypadek sprawił, że w trakcie tego manewru uniknięcia kontaktu z ziemią uderzyli skrzydłem w grubsze drzewo, co spowodowało, że odpadła im końcówka skrzydła.

Tak nierówne siły na całym skrzydle i na tym skróconym spowodowały, że nie mieli szans dalszej kontroli, on się przechylił - dodał. Z tej oceny wyszło, że jeszcze w powietrzu wykonał pół beczki. Byli bez możliwości kontroli, skuteczność sterów była za słaba. My mieliśmy cały sprawny samolot z wyjątkiem tego, że nie było podwozia.



http://www.pudelek.pl/artykul/36119/...e_kaczynskiej/
  #569  
Nieprzeczytane 23-11-2011, 10:13
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Marczuk zrobi film o agencie Tomku?!

Weronika Marczuk nie poddaje się i nadal zamierza walczyć przeciwko agentowi Tomkowi. Ponieważ nie może go już pozwać - Tomasz Kaczmarek został posłem i chroni go immunitet - postanowiła wykorzystać zniszczyć go na łamach mediów. Była żona Cezarego Pazury planuje nakręcić film o aferze, w którą, jak twierdzi, została wplątana.

Jest już wybrany scenarzysta oraz reżyser. Złożyłam projekt w jednej z telewizji i mam nadzieję, że niedługo będzie można rozpocząć produkcję - powiedziała Show Marczuk.

Weronika zapewniła w rozmowie z tygodnikiem, że nie zamierza grać samej siebie. Nie chciała jednak zdradzić nazwisk kandydatek do tej roli.

http://www.pudelek.pl/artykul/36487/...agencie_tomku/
  #570  
Nieprzeczytane 03-12-2011, 12:34
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
"Nie zastanawiałam się, co czuje żona Janusza!"


Natasza Urbańska poczuła, że ma już tak mocną pozycję w show biznesie, że czas opowiedzieć szczerze o swojej roli rozbiciu pierwszego małżeństwa Janusza Józefowicza. Lekkość, z jaką o tym mówi, nie wypada najlepiej. Ale oceńcie najlepiej sami:

On miał żonę, więc dla ludzi byłam "tą złą". A ja myślałam wtedy, że przecież to mężczyzna decyduje, czy w jego życiu jest miejsce na drugą kobietę - mówi Natasza Twojemu Stylowi. Nie miałam wyrzutów sumienia, nie zastanawiałam się, co czuje żona Janusza - byłam na to za młoda i za bardzo zakochana. Uważam, że nikt nikomu nie może dać gwarancji, że będzie z nim do śmierci.

Czułam, że Janusz to miłość mojego życia, więc przejmowałam się tylko tym, czy myśli o mnie poważnie - dodaje. Nie chciałam być wiecznie "tą drugą". I starałam się udowodnić, że dostaję role w Buffo, bo jestem dobra, a nie przez protekcję.

I w tym momencie pada szczere zdanie: Gdyby Janusz oczekiwał ode mnie, że przestanę występować, moja miłość zaczęłaby topnieć.

Wcześniej zdarzało mu się odebrać role Nataszy w połowie przedstawienia. Dziś ponoć Janusz częściej słucha jej pomysłów na występ i stylizacje.

Dziś czuję się pewniejsza, nie boję się już zaproponować czegoś od siebie – układu choreograficznego, zmiany w scenografii. Janusz nie zawsze realizuje moje pomysły, ale coraz częściej zdarza się, że bierze je pod uwagę - cieszy się Urbańska.

Jak myślicie, czy potrafiłaby spojrzeć na to tak chłodno z drugiej strony i powiedzieć, gdyby Janusz rzucił ją dla młodszej, że "nikt nikomu nie może dać gwarancji"? Historie lubią się niestety powtarzać.

http://www.pudelek.pl/artykul/36741/..._zona_janusza/
  #571  
Nieprzeczytane 03-12-2011, 13:04
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Zawsze uważałem, że pod tym względem facetki są gorsze od facetów. A może tu nie ma miejsca na komentarze?
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #572  
Nieprzeczytane 03-12-2011, 14:27
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Jarosławie, komentarz jak najbardziej.
Przecież, po to podaję dość kontrowersyjny temat,
aby się wypowiedzieć.
Ja twierdzę, że na każdego przyjdzie kryska na Matyska.
  #573  
Nieprzeczytane 15-12-2011, 19:03
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Marta Kaczyńska udaje biedną, a żyje w luksusach

Nie taka biedna, na jaką chce wyglądać.



Ostatnio furorę zrobił spot Marty Kaczyńskiej, w którym zachęca do wzięcia udziału w marszu Niepodległości i Solidarności. Niby nic nadzwyczajnego, a jednak ciekawość budzi otoczenie, w którym występuje córka zmarłej pary prezydenckiej. Kaczyńska siedzi w kraciastym fotelu, na tle kaflowego pieca. Obok pieca widać kaloryfer. Ubrana jest w skromny granatowy sweterek.



Coś tu zdecydowanie nie gra. My znamy zupełnie inną Kaczyńską - taką, która jeździ z mężem drogimi samochodami, mieszka w apartamentach za miliony, nosi markowe ubrania, ma osobistego stylistę i posyła córki do prywatnych szkół. Po prostu żyje w luksusach. Po co więc udaje biedną?

http://www.plotek.pl/plotek/56,11148...luksusach.html
  #574  
Nieprzeczytane 21-12-2011, 15:37
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
PUDELEK - Sensacja. Plotka. Komentarz


Będą reklamować lek na erekcję!

To może być ciekawe zestawienie. Aktorzy i celebryta tak bardzo przejęli się problemami z potencją, z którymi zmaga się znaczny odsetek męzczyzn, że bez namysłu zgodzili się wziąć udział w kampanii reklamującej środek zaradczy.

"Obawialiśmy się, że będziemy mieli spory problem z pozyskaniem sławnej osoby, która zgodzi się reklamowac środek, który wpływa na jakość erekcji - zdradza w rozmowie z Super Expressem pracownik firmy produkującej lek. Na szczęście większość osób, do których zadzwoniliśmy, wyraziła chęć od razu.

Na razie udział potwierdzili Marcin Dorociński, Tomasz Jacyków oraz Artur Barciś. Zainteresoni są ponoć również Jan Nowicki i Andrzej Łapicki. Zwłaszcza ten ostatni powinien być w tym wiarygodny. Co ciekawe, jak zdradza informator tabloidu, większość z nich uznała za stosowne wpleść w rozmowę zapewnienie, że tego rodzaju problemów nie zna z własnego doświadczenia.

Miejmy nadzieję, że spoty będą nagrywane pojedyńczo. Wyobrażacie sobie Jacykowa walczącego o erekcję u boku Łapickiego?


http://www.pudelek.pl/artykul/37124/...ek_na_erekcje/
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ploteczki - zapraszam destiny Humor, zabawa - wątki archiwalne 21 01-02-2008 21:39

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.