menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 11-08-2019, 20:26
caryca1 caryca1 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Poznań
Posty: 94
Domyślnie Co potrafią zrobić 3-letnie bliźniaki


Korzystając z wygodnego leżaka czytałam na balkonie książkę. Nagle zaczęłam się głośno śmiać nie zważając na to, co pomyślą sobie o mnie sąsiedzi /może kobita zwariowała?/ A oto przyczyna tego nie dającego się pohamować śmiechu:
Izabela Frączyk „Szczęście w nieszczęściu”.
Urocze wyczyny 3-letnich bliźniaków –chłopców pozostawionych pod opieką ojca.
„Gdy już nauczyli się korzystać z nocnika, na czas popołudniowej drzemki wstawiłem kiedyś te naczynia do sypialni. Zanim położyłem ich spać z tymi nocnikami, wyjąłem szczebelki z łóżek , żeby mogli bezpiecznie wyjść, jak im się zechce. Przygotowałem się profesjonalnie . Wszystkie meble przymocowałem do ścian , wzmocniłem karnisze i zwinąłem dywan. W szafach zamocowałem jakieś piekielnie drogie, ponoć niezwykle skuteczne blokady i zaślepiłem wszystkie gniazdka. Usunąłem z pokoju wszystko, czym, jak mi się wydawało , mogliby zrobić sobie krzywdę. Lecz, jak zwykle w takich przypadkach, została jedna trefna rzecz, której nie zauważyłem-pod szafą leżał worek ze żwirkiem dla kota. Moja kuzynka podrzucała nam czasem swojego sierściucha z oprzyrządowaniem, o którym zapomniałem na śmierć.
Młodzi najpierw nasikali do nocników i zawartość wylali na podłogę. A później dobrali się do żwirku. Ze dwa kilo białego świństwa rozsypali, gdzie się dało. Chyba mieli fajną zabawę przy rozsypywaniu tego cholerstwa i mieszaniem go z zawartością nocników.
Te drogie i niby niezawodne zabezpieczenia do szaf okazały się dla moich chłopów zbyt głupie, bo obaj uporali się z nimi piorunem i wywlekli na zewnątrz całą zawartość trzydrzwiowej szafy , usypując z niej pośrodku podłogi ogromny stos. Każdą rzecz dokładnie dokładnie wytarzali w nieco już zużytym żwirku , który w tym stadium przypominał cement i zwieńczyli szczyt góry okazałą i śmierdzącą kupą. Nie wiem, który był akurat w natchnieniu.
Myślałem, że padnę trupem. W dodatku to białe dziadostwo starannie wtarli we włosy i ubranka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 23-10-2021, 20:27
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Jak to dzieciakami to w sumie nigdy nic nie wiadomo i ja również jestem zdania, ze w pokoju dzieci na pewno zawsze powinien znajdować się dywan z odpowiednim atestem. jak niedawno widziałam to właśnie w sklepie https://homecarpets.pl/72-dywany-dla-dzieci-z-atestem można bez problemów takie dywany znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 13-04-2022, 13:29
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Dzieciaki mają wiele szalonych pomysłów. Moim zdaniem trzeba mieć oczy dookoła głowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 25-08-2023, 12:29
krystyna1952 krystyna1952 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2023
Miasto: Wojcieszów, dolnośląskie, Polska
Posty: 27
Domyślnie

Niezłe z nich urwisy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ulubione letnie desery profesorek Kuchnia, kulinaria 12 24-08-2017 08:23
letnie przetwory Nika Kuchnia, kulinaria 246 21-10-2016 18:57
Sześćdziesięciolatka urodziła bliźniaki po śmierci dorosłej córki - komentarze 193.242.143.xxx Ogólny 6 18-09-2015 12:00
70- latka urodziła bliźniaki - komentarze Basia. Ogólny 4 09-07-2008 17:21
Rośliny: letnie nawożenie - komentarze Skorpion 51 Ogólny 5 06-12-2007 08:57

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.