menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > kujawsko-pomorskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-07-2010, 14:56
formiko's Avatar
formiko formiko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 33
Domyślnie Kujawsko-Pomorskie Perły w Koronie 2010 - głosujmy!


Dostałam właśnie biuletyn Pałacu w Lubostroniu. Cudny, piękny pałac i szkoda by było, gdyby nie został dostrzeżony. Głosujcie, zachęcam serdecznie.


47 kandydatów walczy o najwyższe laury- miano Perły Województwa Kujawsko - Pomorskiego.
Swoisty maraton potrwa do 31 sierpnia 2010r. To od państwa aktywności zależy, czy znajdziemy się na szczycie listy!!!
( codziennie oddać można 5 głosów z jednego numeru IP )

Można zagłosować na nas jako na:

1. Zespół pałacowo-parkowy w Lubostroniu
2. Festiwal "Muzyka w świetle księżyca"
3. Konkurs Pojazdów Konnych

Link strony, na której można oddać głosy:

http://bydgoszcz.naszemiasto.pl/arty...trwa,id,t.html

Dziękujemy za oddane głosy!!!

Serdecznie pozdrawiamy!!!

Pałac Lubostroń
Instytucja Kultury
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 28-07-2010, 16:29
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Strzałka Zagłosowałem

Cytat:
Napisał formiko
Dostałam właśnie biuletyn Pałacu w Lubostroniu. Cudny, piękny pałac i szkoda by było, gdyby nie został dostrzeżony. Głosujcie, zachęcam serdecznie.


47 kandydatów walczy o najwyższe laury- miano Perły Województwa Kujawsko - Pomorskiego.
Swoisty maraton potrwa do 31 sierpnia 2010r. To od państwa aktywności zależy, czy znajdziemy się na szczycie listy!!!
( codziennie oddać można 5 głosów z jednego numeru IP )

Można zagłosować na nas jako na:

1. Zespół pałacowo-parkowy w Lubostroniu
2. Festiwal "Muzyka w świetle księżyca"
3. Konkurs Pojazdów Konnych

Link strony, na której można oddać głosy:

http://bydgoszcz.naszemiasto.pl/arty...trwa,id,t.html

Dziękujemy za oddane głosy!!!

Serdecznie pozdrawiamy!!!

Pałac Lubostroń
Instytucja Kultury
Oczywiście tak jak prosiłaś,zagłosowałem bo kujawsko-pomorskie to mój region.Ale,jest jedno ale,przy okazji obejrzałem innych uczestników,konkurencja jest ostra niewiem na kogo się jutro zdecyduję.Lubostroń jest piękny,zadbany i znowu ale inni też.A więc ostro do roboty,propagujcie gdzie się da.Do 31sierpnia można jeszcze sporo głosów zyskać.Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 28-07-2010, 16:36
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

W załączeniu kilka moich zdjęć z wiosennego pobytu w Lubostroniu:

http://foto.onet.pl/6muk6,777yc48ccim8,u.html
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 28-07-2010, 17:20
sarunia sarunia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 437
Domyślnie

Cytat:
Napisał formiko
Dostałam właśnie biuletyn Pałacu w Lubostroniu. Cudny, piękny pałac i szkoda by było, gdyby nie został dostrzeżony. Głosujcie, zachęcam serdecznie.


47 kandydatów walczy o najwyższe laury- miano Perły Województwa Kujawsko - Pomorskiego.
Swoisty maraton potrwa do 31 sierpnia 2010r. To od państwa aktywności zależy, czy znajdziemy się na szczycie listy!!!
( codziennie oddać można 5 głosów z jednego numeru IP )

Można zagłosować na nas jako na:

1. Zespół pałacowo-parkowy w Lubostroniu
2. Festiwal "Muzyka w świetle księżyca"
3. Konkurs Pojazdów Konnych

Link strony, na której można oddać głosy:

http://bydgoszcz.naszemiasto.pl/arty...trwa,id,t.html

Dziękujemy za oddane głosy!!!

Serdecznie pozdrawiamy!!!

Pałac Lubostroń
Instytucja Kultury

Kujawsko-Pomorskie to moja mała ojczyzna!!!
Z przyjemnością oddałam głos, oczywiście zgodnie z sugestią i zachętą
Pozdrawiam serdecznie.
__________________
zapraszam
krzyżyki i nadmorskie klimaty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 28-07-2010, 17:56
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
OK Piękne zdjęcia

Cytat:
Napisał wuere'le
W załączeniu kilka moich zdjęć z wiosennego pobytu w Lubostroniu:

http://foto.onet.pl/6muk6,777yc48ccim8,u.html
Gratuluję piękne zdjęcia."Formiko" powinna Cię na rękach nosić za taką promocję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 28-07-2010, 19:57
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Dociekliwy, dzięki, fotek nie robiłem dla splendoru, a dla przyjemności.
Jeśli Ci się podobały, to bardzo się cieszę.
Jeśli to Formiko zadowoli, to bardzo będę się cieszył, po to w końcu adres do fotek wstawiłem.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 29-07-2010, 09:39
formiko's Avatar
formiko formiko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 33
Domyślnie Dziękuję

Dziękuję Wszystkim za odpowiedź na moje wezwania i mam nadzieję, że będziecie kontynuować, gdyż ja będę nieobecna do drugiej połowy sierpnia. Wasze zdjęcia są piękne. Zrobiłam filmik o Lubostroniu, ale nieopatrznie wykasowałam. Jak już bedę miała czas zrobię drugie podejście i może poprosze także o zdjęcia, które zrobiłiscie, gdyż niektóre są naprawdę piękne. Pozdrawiam i proszę, nie zapominajcie o Lubostroniu, gdyż jest tak piekny, że dech zapiera w piersi. Inne miejsca też możecie wspierać, to oczywiste.
Pozdrawiam i do zobaczenia w sierpniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 29-07-2010, 10:02
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Zły, wściekły Oj oj...

Cytat:
Napisał formiko
Dziękuję Wszystkim za odpowiedź na moje wezwania i mam nadzieję, że będziecie kontynuować, gdyż ja będę nieobecna do drugiej połowy sierpnia. Wasze zdjęcia są piękne. Zrobiłam filmik o Lubostroniu, ale nieopatrznie wykasowałam. Jak już bedę miała czas zrobię drugie podejście i może poprosze także o zdjęcia, które zrobiłiscie, gdyż niektóre są naprawdę piękne. Pozdrawiam i proszę, nie zapominajcie o Lubostroniu, gdyż jest tak piekny, że dech zapiera w piersi. Inne miejsca też możecie wspierać, to oczywiste.
Pozdrawiam i do zobaczenia w sierpniu.
No jak to?Nieobecna?Jak mamy walczyć to na całego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 30-07-2010, 14:57
stena stena jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał formiko
Dostałam właśnie biuletyn Pałacu w Lubostroniu. Cudny, piękny pałac i szkoda by było, gdyby nie został dostrzeżony. Głosujcie, zachęcam serdecznie.
Perły są dwie:
Secesja bydgoska
Gotyk toruński z dzwonem Tuba Dei
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 30-07-2010, 20:00
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
W załączeniu kilka moich zdjęć z wiosennego pobytu w Lubostroniu:

http://foto.onet.pl/6muk6,777yc48ccim8,u.html

Faktycznie zdjęcia piękne a sposób uwiecznienia walorów poszczególnych "obiektów" zasługuje na docenienie. Wuere'le jak nie chcą Cię tu inni na rękach nosić to przyjedź do mnie, ja Cię ponoszę.
Wszak zarekomendowałeś mój region.
Póki co, gratuluję i pozdrawiam.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 30-07-2010, 21:32
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
OK Ja pomogę

Cytat:
Napisał Ania o.
Faktycznie zdjęcia piękne a sposób uwiecznienia walorów poszczególnych "obiektów" zasługuje na docenienie. Wuere'le jak nie chcą Cię tu inni na rękach nosić to przyjedź do mnie, ja Cię ponoszę.
Wszak zarekomendowałeś mój region.
Póki co, gratuluję i pozdrawiam.
Jak tylko trochę odpocznę to też pomogę.Bo"formiko"chyba na urlopie.A czy wiesz że"I tu i tam"jest od Kapuścisk po Osową górę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 30-07-2010, 22:34
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ania o.
Faktycznie zdjęcia piękne a sposób uwiecznienia walorów poszczególnych "obiektów" zasługuje na docenienie. Wuere'le jak nie chcą Cię tu inni na rękach nosić to przyjedź do mnie, ja Cię ponoszę.
Wszak zarekomendowałeś mój region.
Póki co, gratuluję i pozdrawiam.

Dziękuję!
Jesteśmy wreszcie sąsiadami.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 30-07-2010, 23:41
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Wycieczkę do Lubostronia opisałem na swoim blogu poświęconym podróżom krajoznawczym.
Tu jest adres
:
http://nasza-turystyka.blog.onet.pl/.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 31-07-2010, 01:21
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dociekliwy
Jak tylko trochę odpocznę to też pomogę.Bo"formiko"chyba na urlopie.A czy wiesz że"I tu i tam"jest od Kapuścisk po Osową górę?



"Dociekliwy" ależ Ty jesteś fenomenalny chłopak i chyba masz jakąś zdolność błyskawicznego przemieszczania się. Do licha, gdzie zajrzę na wątek to ciągle depczę Ci po piętach, ale też chwilę zatrzymuję się aby poczytać Twoje błyskotliwe posty. Czasem są one świetną ripostą na inne. Dzięki za ofertę pomocy w noszeniu na rękach "Wuere'le" ale niestety on zrezygnował, bo nie ufa moim możliwościom sprostania sytuacji. Może gdyby wiedział, że sprężymy siły oboje miałby więcej zaufania.
I jeszcze jedno - obecnie jeszcze Kapuściska ale może od września br. będą to Wyżyny czyli sąsiednie osiedle. Zaskoczyłeś mnie (sympatycznie) - przyznaję. Pozdrówka.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 31-07-2010, 06:58
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie

No tak,z tych Kapuścisk to już się Laskowik nabijał. Jak nasz sąsiad taki skromny to tym lepiej,"tisze budiesz,dalsze jediesz".No to idę głosować.Do miłego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 31-07-2010, 15:31
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

No "Dociekliwy" teraz to już mnie wkurzyłeś. Kapuściska z zamierzchłych czasów Laskowika a dzisiejsza dzielnica to dwie różne rzeczywistości. Jest to chyba najbardziej zielona dzielnica Bydgoszczy a usytuowany tutaj "Zachem" już od pół wieku nie podtruwa natomiast daje zatrudnienie wielu mieszkańcom miasta i nie tylko. Poza tym z dawnego potentata chemicznego wyłoniło się kilka spółek o pokrewnej działalności. Tak więc "Dociekliwy" z podpieraniem się pejoratywnymi tekstami wobec Bydgoszczy to Ty weź na wstrzymanie. Skoro przyjąłeś ksywkę "dociekliwy" to postaraj się być bardziej dociekliwy. Przyjedź i zobacz.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 31-07-2010, 15:41
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Dziękuję!
Jesteśmy wreszcie sąsiadami.

Wuere'le doceniam tak miłe sąsiedztwo. Na Twojego bloga też zajrzałam. Miłe wrażenia.
Bywałam kilkakrotnie w Lubostroniu ale niestety w okresie remontu pałacyku co wiązało się z pewnym bałaganem wokół. Na ławeczkach w parku uczyłam się do egzaminów a największym doznaniem były liczne ślady po ukąszeniach komarów.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 31-07-2010, 16:30
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Smutny Litości

Cytat:
Napisał Ania o.
No "Dociekliwy" teraz to już mnie wkurzyłeś. Kapuściska z zamierzchłych czasów Laskowika a dzisiejsza dzielnica to dwie różne rzeczywistości. Jest to chyba najbardziej zielona dzielnica Bydgoszczy a usytuowany tutaj "Zachem" już od pół wieku nie podtruwa natomiast daje zatrudnienie wielu mieszkańcom miasta i nie tylko. Poza tym z dawnego potentata chemicznego wyłoniło się kilka spółek o pokrewnej działalności. Tak więc "Dociekliwy" z podpieraniem się pejoratywnymi tekstami wobec Bydgoszczy to Ty weź na wstrzymanie. Skoro przyjąłeś ksywkę "dociekliwy" to postaraj się być bardziej dociekliwy. Przyjedź i zobacz.
No to mi się dostało.Prawda dawno tam nie byłem.Ostatnio nawet się wybrałem zwiedzić,ale tramwaj nr.6 tak długo jechał że zapomniałem po co jadę i wróciłem się do domu.Widzę że Łęgnowo połączyłaś z Kapuściskami.Nie kłóćmy się na tym wątku,tu mamy głosować.A w ogóle to ten fikający misiek tak mnie rozkojarzył że nie mogę się skupić,no i te dwie biedronki.Wciąż mnie nurtuje pytanie,skąd Ona wie że koło mnie są dwa sklepy"biedronkowe"Prorok jaki a może sąsiadka? Do miłego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 31-07-2010, 18:27
Ania o.'s Avatar
Ania o. Ania o. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 3 755
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dociekliwy
Ostatnio nawet się wybrałem zwiedzić,ale tramwaj nr.6 tak długo jechał że zapomniałem po co jadę i wróciłem się do domu.Widzę że Łęgnowo połączyłaś z Kapuściskami.....Prorok jaki a może sąsiadka?

"Dociekliwy" wgapiam się w Twój tekst i zajarzyć nie mogę co Ty nawijasz! Czy Ty chłopcze aby trzymasz się dobrze w pionie? Tzn. po tym narąbaniu. Jeśli jechałeś "6" -jak piszesz - to mogłeś tą linią dojechać TYLKO do Łęgnowa albo do Bielaw (ul. Chodkiewicza) w zależności od tego w jaki kierunek wsiadłeś. Może Ty tą trasę pokonałeś wielokrotnie (na ten sam bilet) stąd tak Ci się dłużyło. Natomiast Kapuściska to zupełnie inna dzielnica, do której publiczną komunikacją dojeżdża się T-8 lub A-79. Rusz głową to może sam wykombinujesz kto tu co z czym połączył i się sam zawirował.
W drugim temacie - to ani prorok ani sąsiadka. Z całej tej mieszanki jaką zaserwowałeś, wyciągnęłam wnioski stąd wiem o tych sklepach "biedronkowych", które Cię osaczają. Zwyczajna dedukcja w wyniku pracy tzw. "szarych komórek".
Co do tekstu dotyczącego kłócenia się to ja nie mam zamiaru, zbyt leniwa jestem żeby się wysilać. W tym temacie wysiadam, zbyt cenię sobie luksus "świętego spokoju". No to byłoby "na tyle" odniesienia do Twojego postu. Hejka.
__________________
Jeśli warto wspomnij. Jeśli nie - zapomnij.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 31-07-2010, 18:47
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie

Głosowałem na Lubostroń! http://www.youtube.com/watch?v=zslI3XAo6eo
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE; powitanie i " lista obecności" - ciąg dalszy. Krycha. kujawsko-pomorskie 21326 18-11-2018 16:42
I Spotkanie Wierszolubów - 2010 mimoza Książka, literatura, poezja 27 12-11-2010 13:09
Województwo kujawsko-pomorskie: powitanie i "lista obecności" admin kujawsko-pomorskie 10460 13-06-2010 09:36
Wybierz Prezydenta RP 2010 !!! prezydent2010 Polityka - wątki archiwalne 176 17-11-2009 12:06
Poszuję opiekunki w zamian za zamieszkanie-region kujawsko-pomorskie estera55 Praca, wolontariat 0 20-12-2008 18:19

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.