menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > kujawsko-pomorskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 00:43
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Kurka piękna,Głosuję codziennie i mam nadzieję,ze już pozostaniemy na II -gim miejscu.Pozdrawiam cieplutko.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 18:08
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Na stronie do głosowania ma miejsce jakaś wroga działalność, bo nie głosowałem dziś, a jest komunikat o wyczerpanym dziennym limicie.
Oszustwo!!!
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 28-08-2010, 13:02
formiko's Avatar
formiko formiko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 33
Domyślnie

Z radością donoszę, że mamy 3000 głosów, a nawet ciut więcej!!! Podziękowania będą na finiszu. Wytrzymajcie jeszcze te cztery dni i nie ustawajcie w głosowaniu. Na kury padł blady strach...

Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 28-08-2010, 15:50
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie

Trzeci raz próbuję dziś zagłosować.Zawsze"limit wyczerpany".!!
Dobrego hakera ma ten Toruń!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 28-08-2010, 17:55
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
OK Udało się!

Cytat:
Napisał Doc
Trzeci raz próbuję dziś zagłosować.Zawsze"limit wyczerpany".!!
Dobrego hakera ma ten Toruń!!!!
Za czwartym razem.
"Niech żywi nie tracą nadzieii"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 31-08-2010, 05:09
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie

Cytat:
Napisał Doc
Masz tu całe stado.Dawaj mu po trochu,żeby starczyło do 30.A 31 dam mu kurnik,bo na co on mi teraz.I pilnuj żeby głosował.
:mad:
"Słowo się rzekło,kobyłka u płotu"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 31-08-2010, 09:02
formiko's Avatar
formiko formiko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 33
Domyślnie Jeszcze dzisiaj niech Pomorze pomoże

Dzisiaj ostatni dzień głosowania. Wszystkim, którzy oddali głos na Lubostroń dziekuję. Wpadnijcie na mój blog, tam rozwinęłam szerzej temat

http://www.klub.senior.pl/moje/formiko/blog/

Myślę, że możemy się cieszyć z drugiego miejsca, gdyż szans na to, aby je nam odebrali raczej nie ma. Miłego dnia życzę i cieszę się, że Was poznałam.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 31-08-2010, 12:17
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie

Zagłosowałem.I przygoda zakończona.Mam nadzieję że na przyszły rok Lubostroń będzie pierwszy.
Kto jeszcze dziś nie głosował?Do boju do godz.24.
Lepiej późno niż wcale.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 02-09-2010, 13:31
formiko's Avatar
formiko formiko jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 33
Domyślnie Ogłoszenie wyników.

Jestem winna chyba informacji na temat ogłoszenia wyników, więc to robię, może trochę późno, za co chcę przeprosić wszystkich głosujących. Nie każdy przecież musi tam zaglądać.

Zwróćcie uwagę, że zwycięzca wymieniony jest na trzecim miejscu. Wydaję się to trochę dziwne, naprawdę...
Nasz Lubostroń bryluje wśród zwycięzców trzema perłami, ale nasza błyszczy najjaśniej.

Kujawsko-pomorskie Perły 2010 wyłonione


* Wyniki głosowania

Przez dwa wakacyjne miesiące głosowaliśmy na turystyczne marki województwa kujawsko-pomorskiego. Dla Lubostronia, wsi położonej w powiecie żnińskim (gmina Łabiszyn), był to wyjątkowy okres, zwieńczony aż trzema Perłami w Koronie. Wszystkie wyróżnienia związane są z tutejszym zespołem pałacowo-parkowym. Certyfikaty sygnowane przez NaszeMiasto.pl oraz Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną, internauci przyznali klasycystycznemu pałacowi otoczonemu ponad 40-hektarowym parkiem z unikalnym drzewostanem oraz wpisanym w pałacowe życie imprezom – Muzyce w Świetle Księżyca i Konkursowi Pojazdów Konnych
.

Perłowym liderem po dwóch edycjach plebiscytu jest Chełmno, po raz drugi wyróżnione za średniowieczny układ urbanistyczny (w ubiegłym roku w kategorii „perły architektury i niezwykłe budowle”, (podobnie jak chełmińska fara) oraz za Walentynki Chełmińskie. Ciekawe imprezy to jest to! Zdobyły połowę tegorocznych laurów. Obok tych lubostrońskich i chełmińskich wyróżniliście Bydgoskie Impresje Muzyczne - od ponad 30 lat kolorowe, rozśpiewane i roztańczone międzynarodowe spotkania muzykującej młodzieży, a także folklorystyczną, żnińską Jesień na Pałukach, z równie bogatą tradycją.

Tegoroczne perły odnajdziemy także na trasach turystycznych – na Kujawsko-Pomorskim Szlaku Fryderyka Chopina (Szafarnia, Długie, Białkowo, Płonne, Radomin, Gulbiny, Golub-Dobrzyń, Sokołowo, Turzno, Dulsk, Ugoszcz, Działyń, Zbójno, Obory, Toruń, Obrowo, Kikół, Służewo, Nieszawa, Izbica Kujawska i Kłóbka ) oraz na Szlaku Piastowskim (Trzemeszno, Mogilno, Strzelno, Kruszwica, Inowrocław, Kościelec Kujawski, Pakość, Barcin, Lubostroń, Żnin, Wenecja, Biskupin, Gąsawa, Marcinkowo Górne, Rogowo).

A na deser mamy toruńską perełkę – Fort IV „Yorck – Żółkiewski”. Pozostaje niezdobyty. Jak cała XIX wieczna Twierdza Toruń, przez dziesięciolecia nie musiał walczyć. Aż do teraz, kiedy zdobył najwięcej głosów w rywalizacji o Perły w Koronie 2010.


Dziękuję Wszystkim i pozdrawiam. Akcja zakończona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 02-09-2010, 14:56
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie

Daj tę koszulkę temu"łapówkarzowi"
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE; powitanie i " lista obecności" - ciąg dalszy. Krycha. kujawsko-pomorskie 21326 18-11-2018 16:42
I Spotkanie Wierszolubów - 2010 mimoza Książka, literatura, poezja 27 12-11-2010 13:09
Województwo kujawsko-pomorskie: powitanie i "lista obecności" admin kujawsko-pomorskie 10460 13-06-2010 09:36
Wybierz Prezydenta RP 2010 !!! prezydent2010 Polityka - wątki archiwalne 176 17-11-2009 12:06
Poszuję opiekunki w zamian za zamieszkanie-region kujawsko-pomorskie estera55 Praca, wolontariat 0 20-12-2008 18:19

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:28.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.