menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Seniorzy i praca
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Seniorzy i praca Dyskusje na temat sytuacji seniorów na rynku pracy, bezrobocia, możliwości zarabiania na emeryturze, poszukiwania pracy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 29-08-2019, 07:57
rozmar rozmar jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: Warszawa
Posty: 99
Domyślnie Gdzie warto prowadzić biznes


Witajcie,
Jako, że forum zrzesza ludzi z całego kraju mam do Was pytanie. Które z terenów w Polsce są ciekawe z punktu widzenia inwestycji? Czy wasze regiony rozwijają się i wspierają rozwój nowych przedsiębiorstw?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 29-08-2019, 10:35
marta60's Avatar
marta60 marta60 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 430
Domyślnie

Moim zdaniem powinieneś sprawdzić ofertę województwa lubelskiego. Dysponuje malowniczymi obszarami, które świetnie nadadzą się na nowe inwestycje. Np. ostatnio słyszałam o gminie Ryki, która sprzedaje teren w atrakcyjnych cenach.

Tak poza tym możesz oferować usługi przez internet, bardzo duże znaczenie ma tutaj rozreklamowanie włąsnej firmy. Polecam do tego główni kanały marketingu w sieci:
https://shineonagency.pl/dlaczego-wa...naj-6-powodow/

Na stronie jest opisane czemu warto reklamować się na przykład na facebooku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 23-11-2021, 17:28
zuzia.gola zuzia.gola jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Miasto: kielce
Posty: 240
Domyślnie

Biznesy internetowe moim zdaniem warto prowadzić w tych czasach czyli niezależnie z jakiego miejsca w kraju będziesz to robić. Ale warto zadbać o klientów i kontrahentów jak chcesz ich pozyskać skutecznie. Wiele firm organizuje lunche biznesowe, tutaj https://www.simradio.pl/dlaczego-war...che-biznesowe/ masz o tym więcej opisane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 28-11-2021, 12:44
polka025 polka025 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Międzychód
Posty: 107
Domyślnie

Też trzeba się zastanowić, co tak naprawdę możemy robić i jaką firmę chcemy założyć. No i jaki jest fundusz małych i średnich spółek . Ja to rozważam właśnie takie inwestycje, no i jeśli już, to tylko ze wspólnikami. Sama jakoś nie mam do tego głowy. Boję się, że sobie nie poradzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 17-12-2021, 09:54
promienna promienna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 441
Domyślnie

Gdzie warto prowadzić biznes? Może w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej? Na stronie https://komitetobronydemokracji.pl/d...-ekonomicznej/ znajdziecie artykuł jej poświęcony. Sprawdźcie, czym się charakteryzuje. Zobaczcie, na jakie wsparcie dla biznesu można liczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 21-12-2021, 20:59
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Dokładnie jest to bardzo ważne pytanie i myślę, że także całkiem spora grupa osób rozważa to aby prowadzić biznes za granicami kraju. Właśnie dlatego ja chciałabym polecić bardzo ciekawy wpis https://www.thompsonstein.com/public...nica-w-2021-r/ gdzie właśnie ta kwestia została dokładnie opisana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 21-01-2022, 13:06
finezyjna finezyjna jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 166
Domyślnie

Możliwości jest wiele... Wszystko zależy od was. Ja przykładowo otwieram swój galanteryjny sklep i co fajne już nawet znalazłam hurtownię https://outletboxx.com/torebki-damskie.html , gdzie dostępne są super torebki. Także na pewno tam będę teraz robiła zakupy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 05-05-2022, 08:29
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Wydaje mi się, że okolice Wrocławia są najlepsze pod biznes.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Twoj biznes biznesovo.pl Ogólny 8 20-04-2023 01:53
Cukier nie musi prowadzić do otyłości czy próchnicy - komentarze saccadik Ogólny 0 30-08-2017 02:56
Sposób na biznes - warto budować domy spokojnej starości? - komentarze sabinar1 Ogólny 2 01-04-2012 11:59
Problemy ze słuchem mogą prowadzić do... rozwodu - komentarze 82.160.246.xxx Ogólny 0 20-02-2012 12:45
Jak mieszkać z dorosłymi dziećmi i nie prowadzić wojny domowej? - komentarze Onetka Ogólny 2 24-11-2010 17:00

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.