menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 15:44
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Napisał Lila
Nie przejmuj się. Ja wiem, kto od nas jest tam mięsem armatnim i pisze byle co, byle pisać, bo inaczej wywalą.
Normalna sekta dla głupców.
Niech do mnie napisze. O tej propagandzie.
Tu coś więcej.
http://www.kimjestlaura.tk/laura-fak...y-dzialan.html
A tu forum psychiatrii
http://www.psychiatria.info.pl/forum...804a 03a19486

Troszkę dużo tych ludzi.
Ja również otrzymałam zaproszenie,ale nie jestem tak skora......Matka natura dała mi dobry system nawigacyjny i alarmowy ,dlatego na ogół płynę we właściwym kierunku !
A tak poza tym to myślę ,że człowiek może szaleć góra do 50 ,potem lepiej przyglądać się jak inni to robią. Zabawa wcale nie jest gorsza ,a unikasz koszty i skutki !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #22  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 15:49
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Też mi coś takiego wczoraj przysłano, ale grzecznie podziękowałam. Bo ja grzeczna jestem...czasem.
Elfy? jakieś to infantylne, nie?
  #23  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 15:53
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

O KSC podobno były jakieś wzmianki w mediach, ale ja ich nie widziałam i nie czytałam.
Klub znalazłam sobie sama. Zanim się zarejestrowałam - czytałam i podglądałam przez ok. 3 miesięcy.
I nawet nie ostrożność mną kierowała, bo wtedy o Sieci wiedziałam niewiele.
Chciałam wiedzieć, czy będę się dobrze tu czuła.
  #24  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 16:11
Luma's Avatar
Luma Luma jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Szczecin
Posty: 3 759
Domyślnie

Witajcie.
Ja również dostałam takie zaproszenie, które od razu wydało mi się podejrzane więc nie skorzystałam z niego.
__________________
Lusia
  #25  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 16:13
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Ja też dłuższy czas obserwowałam i czytałam .Doszłam do wniosku ,że na tle wielu portali społecznościowych KSC jest nadzwyczaj cywilizowany . Czy ma wady ? Ma , nie spotkałam w całym moim życiu ,ani człowieka bez wad ,ani tworu człowieka bez wad.
I jeszcze słowo o Adminie - jak już wspomniałam ideałów nie ma ,ale czepiać się naszą Adminkę może tylko ktoś ,kto nigdy nie musiał zarządzać czymkolwiek i ponosić z tego tytułu konsekwencje. Tacy widzą tylko czubek własnego nosa i swoje małe ''ja'',a tu trzeba całość ogarnąć !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #26  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 16:27
matta matta jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Polska
Posty: 285
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Ja też dłuższy czas obserwowałam i czytałam .Doszłam do wniosku ,że na tle wielu portali społecznościowych KSC jest nadzwyczaj cywilizowany . Czy ma wady ? Ma , nie spotkałam w całym moim życiu ,ani człowieka bez wad ,ani tworu człowieka bez wad.
I jeszcze słowo o Adminie – jak już wspomniałam ideałów nie ma ,ale czepiać się naszą Adminkę może tylko ktoś ,kto nigdy nie musiał zarządzać czymkolwiek i ponosić z tego tytułu konsekwencje. Tacy widzą tylko czubek własnego nosa i swoje małe ''ja'',a tu trzeba całość ogarnąć !

jakie konsekwencje???

Śmieszne są tego rodzaju "ostrzeżenia"

Dzieciom ustawia się filtr rodzicielski. Dorośli mają wolny wybór.
  #27  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 16:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

No proszę..
Czyli w samą porę. Okaże się wkrótce, że Laurko wszystkim userom wysłał zaproszonko.
Laurko to większy cwaniak. Gdzie tam do niego naszej ufnej Admince? U nas rejestrujesz się i masz dostęp do wszystkich opcji.
Laurko, aby zapobiec procederowi, który sam z upojeniem uprawia, nigdy nie pozwoli nowym na PW. Na starym forum było to najmniej 30 postów,
a i to PW było czytane przez gadzinę.
Teraz pewnie jeszcze większe środki ostrożności,
bo faktycznie - Laurko wstał, przetarł oczka a ....forum zniknęło.

Zdaje się, ten wątek powinien wisieć na czole forum, dla potomności.
  #28  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 16:39
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał mattax
jakie konsekwencje???

Śmieszne są tego rodzaju "ostrzeżenia"

Dzieciom ustawia się filtr rodzicielski. Dorośli mają wolny wybór.

Witaj malagenia.
Miło, że jesteś w dobrej formie.
  #29  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 16:44
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Strzałka

Cytat:
Napisał mattax
jakie konsekwencje???

Śmieszne są tego rodzaju "ostrzeżenia"

Dzieciom ustawia się filtr rodzicielski. Dorośli mają wolny wybór.

Poczucie humoru zawsze dobrze świadczy o człowieku.
Śmieszne jest również wyrwanie dwu słów i wypaczenie sensu zdania.
Ja nie daję żadnych i nikomu ''ostrzeżeń''. Wyraziłam mój pogląd . Napisałam:''...kto nigdy nie musiał zarządzać i ponosić z tego tytułu konsekwencje.'' Czymkolwiek zarządzasz to ponosisz konsekwencje,nawet u siebie w domu i albo jest harmonia ,albo permanentna awantura ! Rzecz gustu !
Dzieciom zakłada się filtr ,a dorośli czytają z uwagą regulamin i jak im się nie podoba ,to korzystają z wolnego wyboru i nie wchodzą ,bo w przeciwnym wypadku jeśli czytają,wchodzą i potem łamią ten regulamin notorycznie, to to jest zwykła ''chuliganka''.
Załóż portal ,albo sklepik z guzikami i potem się zgłoś ,to pogadamy.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #30  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 16:54
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Też dostałam zaproszenie, na innym forum, nie tutaj. Poszłam sobie tam, bo jestem ciekawska, zarejestrowałam się, poczytałam wypowiedzi i chciałam nawet dzielnie się wypowiedzieć ale ...
Nawet nie pamiętam z jakim nickiem tam byłam tj jestem właściwie chyba, bo nie usuwałam, tylko nic już nie pamiętam.

Oni wtedy zaczynali, niewiele się działało, masa dzieciaków.... i to nie najmądrzejszych.... nie złapałam przyczepności .... to było naprawdę bardzo dawno temu.
  #31  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 16:59
matta matta jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Polska
Posty: 285
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
dorośli czytają z uwagą regulamin i jak im się nie podoba ,to korzystają z wolnego wyboru i nie wchodzą ,bo w przeciwnym wypadku jeśli czytają,wchodzą i potem łamią ten regulamin notorycznie, to to jest zwykła ''chuliganka''.
Załóż portal ,albo sklepik z guzikami i potem się zgłoś ,to pogadamy.

Czym jest to odniesienie do założenia sklepiku z guzikami,
przecież to jest osobista wycieczka
Regulaminu nie przeczytałaś!
  #32  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 17:22
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał mattax
Czym jest to odniesienie do założenia sklepiku z guzikami,
przecież to jest osobista wycieczka
Regulaminu nie przeczytałaś!


Ja twierdzę ,że to zwykły zwrot retoryczny ,który upoważnia do posiłkowania się porównaniami,przykładami,cytatami i frazeologią et cetera - szerszego wykładu na ten temat nie przewiduję. Jeśli czujesz się dotknięta to ''sklepik z guzikami'' zastępuję ''hipermarketem'', bo rozumiem ,że ''portal'' Cię nie uraził i nie był wycieczką osobistą . Jeśli nadal się upierasz ,że to wycieczka krajoznawcza to wiesz co trzeba zrobić. Regulamin staram się szanować i przestrzegać,bo lubię żyć w uporządkowanym świecie,również wirtualnym. Bywa,zdarzają mi się wpadki,ale raczej niewiele - czasem po prostu konie poniosą !
Jeśli Twoje najcięższe działo to demagogia ,to czekam na kanonadę ,ale jestem poza zasięgiem.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 17-03-2012 o 17:22.
  #33  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 18:04
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

A jakże tez nie zostalam pominęta ale jako że tu nie zawiele się udzielam,więc na inne fora nie wchodzę.Oprócz jednego zaprzyjaznionego z koleżankami.To mi wystarcza.
__________________

Ostatnio edytowane przez inka-ni : 17-03-2012 o 18:05.
  #34  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 19:28
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Wyjaśnię;
Laurko już tu grasował pod imieniem Liza. I było takie ostrzeżenie Mekintosza przed tym forum, ale cóż; ja i ś.p. Stalin mieliśmy ADHD, więc właśnie dlatego polecieliśmy zobaczyć o co tam biega.
We dwójkę raźniej, no i mocno się zamaskowaliśmy.
Niby normalnie na początku. Niby.
Na szczęście byliśmy uprzedzeni i PW pisaliśmy tylko tutaj na KSC.
Admin szanowny i przydupasy potrafili cytować cudze listy na forum, ba ! zmieniając ich treść. Te idiotyczne tytuły np. ''książę elfów'' robiły z niektórych debili. Ludzie byli niszczeni w sposób tak niewiarygodny, że aby to zrozumieć, trzeba wejść i od środka się przyjrzeć.
Posty znikały bez śladu,do galerii mieli dostęp tylko ci, co zamieścili swoją fotkę z reala,
a ''książęta'' miały osobny wątek niewidoczny dla pozostałych, gdzie w sposób obrzydliwy nabijały się z pozostałych.
Tylko jak to w życiu; jeden z ''książąt'' porobił sobie screeny i je puścił w obieg, a drugi na złość Laurko, w ciągu jednej nocy zlikwidował jej ( jemu) całe forum. To,na które zaprasza, jest całkiem nowe.
No to poszliśmy na całość.
Nie muszę dodawać, że dostaliśmy bana DOŻYWOTNIO,
co - jak się okazuje - dotknęło tylko Stalina.
Ja wczoraj, to wypadek przy pracy Laurko. Zapomniał kogo stąd zapraszał.

Reasumując; ci którzy narzekają na naszą Adminkę, powinni tam iść.

btw - takich grup wsparcia ludzi dotkniętych sektą Laurko, jest w necie kilka. Nie tylko to miejsce do któego dałam linka.

Lila, hihi, tez dostalam zaproszenie. Tylko jam takie zwierzatko, ze nie klikam na nieznanie mi linki, zwlaszcza tego typu.

Moze nie na temat ale napisze. Tego typu zaproszeniami bylam "zaszczycona" pare razy. Dwa razy dalam sie "nabrac" ale to byly moje poczatki w polskim internecie. Nie powiem, ze pierwszy watek byl katolicki....dziwne sprawy byly tam poruszane. Aby nie bylo nieporozumien, sprzedalam "cynk" innym kolezankom i kolegom z KSC i wszyscy mielismy wspaniala zabawe, wchodzac pod tym samym nickiem ale z innych miejsc.....bo....bo....pewien "ktosik" zarzadzajacy forum mial pomysly i podobno namierzal kazdego. Ojejku, troche tajemnic wyszlo na swiatlo dzienne.

Drugie forum, chcace zrobic konkurencje KSC, z poczatku bardzo przyjacielskie....ale znowu stworzyl sie "klan" - zaczeto pisac posty tzw utajone i nabijac sie za frico z innych naiwniaczek/naiwniakow. Nie mowie juz o "rangach" nadawanych uczestnikom. Mysle, ze do dzis istnieje ale jest jak martwe dziecko....zabraklo im tematow do pisania, obsmiewania. Zalozycielki "ogoniaste", wrocily skruszone do KSC. Pozmienialy nicki i dalej jest zabawa na kolkach. Sa wsrod nas, potulne jak owieczki.

Z tego wlasnie powodu, uwazam, ze forum KSC jest ciagle bardzo atrakcyjne. A male przepychanki, stluczki slowne - gdzie ich nie ma...Chyba tam gdzie nie ma pociag....ajacych nosem.

Lilka, zrobilas dobra robote tym ostrzezeniem i wylozeniem "kawa na lawe" who is who.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #35  
Nieprzeczytane 19-03-2012, 21:59
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Kurcze, jestem "miła i fajna".
Próbowałam wejść, skoro tak mnie lubią.
LilaTwoje ostrzeżenie, w samą porę.
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
  #36  
Nieprzeczytane 19-03-2012, 22:42
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

otrzymane dziś

"
Poniższy e-mail został wysłany do Ciebie przez administratora Forum
"rozmowy.w-krainie-elfow.com". Jeżeli ta wiadomość zawiera spam lub w
jakikolwiek sposób Cię obraża, skontaktuj się z webmasterem Forum pod
poniższym adresem:

laura@w-krainie-elfow.com

Załącz przy tym cały ten e-mail (łącznie z nagłówkami)

Tu zaczyna się wiadomość:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Witaj

Jezeli masz troche czasu to prosze wypowiedz sie tutaj;

http://www.rozmowy.w-krainie-elfow.c...hp?f=18&t=5750

Serdecznie pozdrawiam

Laura


--
www.rozmowy.w-krainie-elfow.com"
__________________
  #37  
Nieprzeczytane 02-04-2012, 18:12
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

A ja tam poszłam i się zarejestrowałam. Przeglądam wpisy... wyciągam wnioski...
Moim zdaniem to grupa niedojrzałych młodych ludzi w wielkim Ego. Nie ważne o czym piszą, byle pisali często i smarowali swoje wpisy wazeliną. Ubaw po pachy...
  #38  
Nieprzeczytane 08-04-2012, 12:10
Anna G's Avatar
Anna G Anna G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Austria
Posty: 7 362
Że co?

Wchodzac dzisiaj do seniora, w watku "Tradycje Wielkanocne" zauwazylam swoj nick i Avatr, bardzo sie zdziwilam, bo nie pisalam do tego watku, a wogole to wypowiedz byla nie na temat. Data byla wczorajsza, czyli 7kwiecien godz 23:32, o tej godzinie to ja juz dawno spie. Niepokojace jest to, ze nikt oprocz mnie nie zna mojego hasla, a jak sie okazuje moze wypowiadac sie w moim imieniu. Prosze zwracac uwage, czy Wam mile seniorki cos podobnego sie nie zdazylo, no bo kto jeszcze zna nasze hasla??? Akurat moja niby wypowiedz byla jeszcze nie przykryta i dlatego rzucilo sie od razu w oczy. Serdecznie pozdrawiam!
__________________
Zycie bylo piekne..., ale do pewnego momentu.
  #39  
Nieprzeczytane 08-04-2012, 15:17
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 254
Domyślnie

Cytat:
Napisał Anna G
nikt oprocz mnie nie zna mojego hasla, a jak sie okazuje moze wypowiadac sie w moim imieniu. Prosze zwracac uwage, czy Wam mile seniorki cos podobnego sie nie zdazylo, no bo kto jeszcze zna nasze hasla???
no własnie.... to jak?
__________________
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ostrzeżenie pogodowe Scarlett Różności - wątki archiwalne 7 02-06-2011 09:13
Ostrzeżenie... zdzislaw.bedrylo Społeczeństwo - wątki archiwalne 4 23-12-2010 08:06

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.