menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > wielkopolskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 08-01-2015, 10:48
ryza1937's Avatar
ryza1937 ryza1937 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Konin, Wielkopolska, Polska
Posty: 43
Domyślnie Karta seniora


Czy istnieje Wielkopolska Karta Seniora (znalazłem Małopolską, Warszawska K.S. a nawet Poznańską) ? Proszę o informację!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-01-2016, 08:42
caryca1 caryca1 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Poznań
Posty: 94
Domyślnie karta seniora

Takiej karty w Poznaniu nie ma ale niektóre markety taką kartę dają. Nie byłam zwolenniczką takich działań, ale w grudniu się ugięłam i wzięłam kartę seniora w Carerrfour. I dobrze się stało, bo robiąc zakupy na święta dostałam bon na 18 zł. Dla mnie to dużo. Przy okazji odkryłam, że są tam bardzo niskie ceny na wiele artykułów potrzebnych na co dzień. W październiku przez przypadek wzięłam udział w takiej akcji - 5 zakupów i bon równy wysokości paragonu z najniższą wartością. A że potrzebowałam kilka drobiazgów no to zamiast kupować w innym sklepie, wydawałam tam jednorazowo po 35 zł i potem mogłam sobie kupić a właściwie odebrać wymarzoną myszkę bezprzewodową na którą nigdy nie miałam pieniędzy.
Nie wiem, czy są inne sklepy dające taką kartę, bo jak już wspomniałam, nigdy mnie to nie interesowało. Ale teraz, gdy ważna jest każda złotówka cieszę się, że znalazłam sklep gdzie ceny są niższe niż w Biedronce którą mam prawie pod domem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 19-07-2017, 22:46
Teodor44 Teodor44 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Wielkopolska
Posty: 818
Domyślnie

31 stycznia wprowadzono program Rogozińska Karta Seniora, skierowany do mieszkańców Gminy Rogoźno, którzy ukończyli 60 lat. Na dzień 1 stycznia 2017 roku jest to grupa licząca 3673 osoby. Program Rogozińska Karta Seniora ma pomagać w codziennych zakupach, a jednocześnie wspierać i ułatwiać dostęp do rekreacji, kultury i sportu. Każdy uczestnik programu: otrzyma imienną kartę, karta umożliwia korzystanie z szeregu usług i produktów objętych rabatem, wsparciem objęci zostaną wszyscy chętni seniorzy bez względu na kryterium dochodowe. Program jest obecnie w fazie organizacji. Już wkrótce – jak zapowiada ratusz – będzie dostępny wniosek o wydanie karty.

źródło: Goniec Rogoziński nr 05/659
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 20-07-2017, 15:36
Justyna DOM's Avatar
Justyna DOM Justyna DOM jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Wrocław, Dolny Ślask, Polska
Posty: 41
Domyślnie Bezpłatna pomoc dla Seniorów i ich rodzin.

Dzień dobry,


Jesteś Seniorem lub opiekunem Seniora? Szukasz apartamentów dla Seniorów, Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego czy może Prywatnego Domu Opieki? Nie wiesz gdzie są wolne miejsca? Czy placówka działa legalnie i posiada wpis do rejestru wojewody?Nie wiesz gdzie przyjmują osoby chore na Alzheimera, Parkinsona? Zgłoś się do nas a pomożemy Ci bezpłatnie wyszukać odpowiednią placówkę.


--
Z poważaniem,

Firma Justyna DOM
Wrocław ul. Marca Polo 19/1

Mobile: +48 693 465 703

WWW: www.opieka-justynadom.pl
Adres: ul. Marca Polo 19/1, 51-504 Wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 05-04-2018, 23:20
caryca1 caryca1 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Poznań
Posty: 94
Domyślnie karta seniora

W Poznaniu już taka karta jest- mam i bardzo łatwo ją dostać. Nie wiem jeszcze kiedy będę z niej korzystać ale na pewno w szufladzie leżeć nie będzie.
W grudniu skorzystałam z bezpłatnej taksówki dla seniora- pojechałam na cmentarz w rocznicę śmierci męża.
Teraz jednak zmieniły się zasady i nie wiem dlaczego trzeba dzwonić na telefon warszawski - przedtem do naszego Urzędu Miejskiego. A wiadomo- jak coś ma dać Warszawa to pewnie nic nie da.
Bardzo dużo informacji można uzyskać w Centrum Inicjatyw Senioralnych na Mielżyńskiego. Są tam miłe panie, są książeczkowe informatory.
Można też zapisać się do prawnika- kilka dni temu z takiej bezpłatnej porady własnie skorzystałam. A porada naprawdę rzetelna.
Dużo ostatnio robi się w Poznaniu dla seniorów. Trzeba tylko wyjść z domu a nie tak jak ja - po śmierci męża, zamknąć się w czterech ścianach.
Kochane seniorki i seniorzy- korzystajcie z tego co nam miasto daje. Warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Karta kredytowa: korzyści i zagrożenia - komentarze 80.238.64.xxx Ogólny 2 07-09-2021 12:38
Wrocławska Karta Seniora malgorzatacs Wrocław 9 17-09-2020 18:02
Karta praw dziadków tadeusz50 Jestem babcią, jestem dziadkiem 23 07-03-2009 09:55
Karta seniora ! senior A.P. Ogólny 8 10-10-2008 16:27
Karta Nauczyciela Miecia Emerytura, renta, ZUS 1 31-10-2007 00:51

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:24.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.