menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 05-05-2007, 14:57
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie dzisiejsze szczescie

A ja jestem dzisiaj szczesliwa bo zaraz lunie deszcz i podleje mi wszystko..... gratis... Taka mala pomoc
Lece tylko pozcinac te juz rozwiniete piwonie bo pewnie sie pobrudza ziemia jak bedzie ulewa..
  #22  
Nieprzeczytane 05-05-2007, 20:52
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

Gdzie ulewa?...jaka ulewa?...a u mnie sucho jak pieprz ..właśnie wróciłam z działeczki ..najpiękniej to mi rosną chwasty...cholera..nie potrzeba im nic..żadnych nawozów,..podlewania.. okopywania ...i rosną jak na drożdżach na moje zmartwienie...nawyrywałam sie ich jak głupia...mało mi kręgosłup nie odmówił posłuszeństwa....i myślicie , że widać?
Nic a nic.
  #23  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 11:03
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Dziewczynki - przepraszam, ale dalszy ciąg dyskusji n.t. kwiatków, a zwłaszcza chwastów pozwoliłam sobie przenieść "na działkę" bo.....mam nadzieję, że przyznacie mi rację.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #24  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 15:32
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Nie chciałabym byc upierdliwa,ale ostatnio zaczyna mnie denerwowac beztroska naszych miłych senioritek w zachwaszczaniu wątków refleksjami na kazdy temat,jaki przyjdzie im na myśl..przepraszam za szczerość,ale to prawda...Pozdrawiam.
  #25  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 15:55
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Nikuś, nie nerw się...Za "moich czasów" mówiło się: jedni wolą pomarańcze a drudzy śmierdzące skarpetki. Brzydko, ale taka prawda. Ja wolę pomarańcze, a tematy, których nie udało się przekleić same "wypalają się"Name:  1c3.gif
Views: 37
Size:  1.3 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #26  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 20:37
malgos651's Avatar
malgos651 malgos651 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 227
Domyślnie oooooooooooooooooo

hejka.dzis juz myslalam ze oprocz padajacego deszczu ktory jest teraz potrzebny nic sie nie wydarzy a tu taka niespodzianka otwieram ....kto jest a tu tyle nowych ludzi suuuuper
  #27  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 20:54
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Przeczytałm w poście Wilhelminy o jej szkatułce szczęśia i muszę przyznac że ja takową też mam,skarbów wielkich tam nie ma ale różne laurki,pierwsze prace wykonane przez dziecipukle włosów.Natomiast moje córy skrupulatnie zbierają pierwsze ząbki,obcięte włosy,opaski ze szpitala /te po urodzinach/i cała masa różnych "cennych" rzeczy,kamyków,piórek,muszelek.Są też teczki w których przechowują pamiątki z koloni/dyplomy chrztu morskiego/,różne inne karteluszki mające swoją historię.Wydaje mi się ze to zecz godna uwagi,i że prawie każdy to ma tylko inaczej nazywa.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.