menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 22-04-2011, 23:08
nika3077 nika3077 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 27
Domyślnie

Myślałam,że wychodzę na prostą bo przecież mam pracę,często się śmieję,poznaję nowych ludzi,bo przecież mogę już wymówić Jego imię bez łez,mogę wspominać.........Myślałam ,że wychodzę na prostą bo przecież wiosna,bo kupiłam sobie nową bluzkę,bo znowu maluję oczy..............Myślałam ,że to już nie moje miejsce to forum.A dziś znowu tu jestem..........całkiem pusta w środku.......
Odpowiedź z Cytowaniem
  #202  
Nieprzeczytane 23-04-2011, 09:12
~gość: Fiona's Avatar
~gość: Fiona
 
Posty: n/a
Domyślnie re

Nika -takie stany będą wracać niestety... ale musi upłynąć czas dla jednych krótki dla innych dłuższy ,nie ma zapisane ile.Ale uwierz że ten czas nadejdzie i będziesz spokojniejsza ,po prostu dopadła cię samotność,ale tak już mamy.

Znów przyszła do mnie Samotność
Choć myślałam,że już ucichła w niebie
Mówię do niej ;
-co chcesz idiotko?
A ona ;
-Kocham ciebie ...

ks.Twardowski.

Pozdrawiam i daj sobie czas....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #203  
Nieprzeczytane 23-04-2011, 09:50
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Tak kochana, Okruszek dobrze mówi ja potwierdzam...to przychodzi falami..ale coraz rzadziej, coraz rzadziej....wierz
a tymczasem żyzcę Ci dobrych, pogodnych z córcią świąt i uśmiechaj sie nawet przez łzy czasami do ludzi i słonca....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #204  
Nieprzeczytane 26-06-2012, 09:19
ŁucjaS ŁucjaS jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wilimowo, warm-maz.Polska
Posty: 253
Domyślnie

Nagłe odejście partnera po ponad 30 latach wspólnego życia bardzo, bardzo boli. Nie umiałam mówić a łzy same płynęły. Boli nadal mimo upływu czasu, wyszukiwania absorbujących zajęć, narzucania się znajomym, wyjazdu itp. zabiegom. Jakoś nic nie jest w stanie wypełnić tej wyrwy w moim życiu. Nie chcę rozdrapywać rany ale spotkanie na ulicy podobnie wyglądającej osoby, ton głosu, zapachy, melodie nawet zjawiska atmosferyczne przypominające wspólnie przeżyte chwile boleśnie uderzają. Tylko świadome odrzucanie wspomnień, unikanie miejsc i wspólnych znajomych przynosi ulgę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #205  
Nieprzeczytane 26-06-2012, 13:02
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

rslucja,,,,, napisałam Ci na priva,,,, niestety nie przyjmujesz wiadomosci,,, przykro mi,,,

wspołczuję szczerze,,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #206  
Nieprzeczytane 24-10-2012, 12:48
BEATRYCZE's Avatar
BEATRYCZE BEATRYCZE jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Gdansk
Posty: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał rslucja
Nagłe odejście partnera po ponad 30 latach wspólnego życia bardzo, bardzo boli. Nie umiałam mówić a łzy same płynęły. Boli nadal mimo upływu czasu, wyszukiwania absorbujących zajęć, narzucania się znajomym, wyjazdu itp. zabiegom. Jakoś nic nie jest w stanie wypełnić tej wyrwy w moim życiu. Nie chcę rozdrapywać rany ale spotkanie na ulicy podobnie wyglądającej osoby, ton głosu, zapachy, melodie nawet zjawiska atmosferyczne przypominające wspólnie przeżyte chwile boleśnie uderzają. Tylko świadome odrzucanie wspomnień, unikanie miejsc i wspólnych znajomych przynosi ulgę
rslucjo;rozumie i wspolczuje,sama stracilam meza wiem jak trudno sie pozbierac,czytajac Twoja wypowiedz to tak jakbym o sobie czytala.Wiem ze bedzie jeszcze dlugo bolalo,ale mysle ze nauczymy sie z tym zyc i wspomnienia beda mniej bolaly.Zycze Tobie spokoju i ukojenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #207  
Nieprzeczytane 02-11-2012, 23:51
Jolusia's Avatar
Jolusia Jolusia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 77
Smutny

Śmierć, choć jest nieuchronnym końcem życia, zawsze “przychodzi nie w porę"

Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #208  
Nieprzeczytane 28-04-2018, 15:12
babciairenka babciairenka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Kraków
Posty: 228
Domyślnie

Nie wiem czy to jest możliwe, trzeba chyba przejść swoje żeby to przetrawić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #209  
Nieprzeczytane 31-05-2019, 14:48
Simma Simma jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2019
Miasto: Lublin
Posty: 487
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciairenka
Nie wiem czy to jest możliwe, trzeba chyba przejść swoje żeby to przetrawić.

Oj trzeba. Czas leczy rany ale zawsze pozostaje tęsknota za drugą osoba w sercu. Szczególnie jeśli jest to osoba nam bliska. Rodzic, mąż, dziecko. Śmierć zawsze jest trudnym doświadczeniem, bez znaczenia czy przychodzi znienacka czy jeśli możemy się do niej przygotować.

W takich trudnych sytuacjach moze pomóc pomoc psychologa, ze swojej strony mogę polecić gabinet psychologiczny w Warszawie, który pomaga w kryzysowych sytuacjach: http://strefamysli.pl/psychoterapia-indywidualna/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #210  
Nieprzeczytane 05-08-2020, 11:55
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

Czas, tylko i wyłącznie upływ czasu pozwala nauczyć się żyć w rzeczywistości, w której zabrakło ukochanej osoby. Pogodzić się raczej nie można.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
6 milionów emerytów żyje za mniej niż 1200 złotych miesięcznie - komentarze szylkret Ogólny 12 02-06-2019 00:39
Mniej kalorii - mniej kilogramów - komentarze alcia Ogólny 5 28-02-2009 21:52
Mój syn jest gejem pomocy co robić?? Zbyszek1952 Rodzina bliższa i dalsza 541 24-10-2008 22:15
Ulga po stracie? - komentarze Basia. Ogólny 34 05-03-2008 13:05

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:15.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.