menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Profilaktyka i zdrowy styl życia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 08-06-2010, 16:20
Marta Pecyna Marta Pecyna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Lublin
Posty: 2
Domyślnie Kurs Samokontroli Umysłu Metoda Silvy!!!!


Witam
czy słyszeliście o kursie Silvy???!! ja natrafiłam ostatnio na artukuł na ten temat i dowiedziałam się że na takim kursie można dużo się nauczyć jak kontrolować swoje zdrowie i wiele innych ciekawych rzeczy...mysle że to coś dla nas...mam tylko problem- kiedy organizowany jest następny kurs???
pomóżcie..
pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 08-06-2010, 16:32
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marta Pecyna
Witam
czy słyszeliście o kursie Silvy???!! ja natrafiłam ostatnio na artukuł na ten temat i dowiedziałam się że na takim kursie można dużo się nauczyć jak kontrolować swoje zdrowie i wiele innych ciekawych rzeczy...mysle że to coś dla nas...mam tylko problem- kiedy organizowany jest następny kurs???
pomóżcie..
pozdrawiam
znalazłem w google
http://www.google.pl/search?q=Kurs+S...nt=firefo x-a
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 08-06-2010, 17:45
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

jestem po takim kursie od 1998 roku....nie polecam ciekawskim, niezrównoważonym, zawiedzionym w życiu..a jedynie odradzam.....polecam tym, którzy wiedza czego od życia chcą, mają duży poziom wiedzy psychologicznej,są mocni i wiedzę spozytkują w sposób własciwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 09-06-2010, 11:11
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Domyślnie

od kilku lat zastanawiam się nad kursem Silvy... z różnych względów nie mogłam wziąć w dotychczas organizowanych udziału...
Tadeusz dzięki za link, trochę rzucił światła,

Malwino czy byłabyś tak dobra i nieco przyblizyła temat... w moim mieście ma rozpocząc sie już w piątek , a ja nadal nie mogę się zdecydować
__________________
"Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby się podniósł " - Gabriel Garcia Marquez
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 10-06-2010, 07:40
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Domyślnie do Malwiny

dziękuje za brak odpowiedzi w temacie "czy warto wziąc udział w kursie samodoskonalenia metodą Silvy".

jak napisałaś brałaś dawno temu udział w takim kursie. najwidoczniej niewiele Ci dał skoro go nie polecasz.

zaoszczędziłam 450 zeta.

pozdraiwam
__________________
"Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby się podniósł " - Gabriel Garcia Marquez
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 10-06-2010, 09:46
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Leluri...nie polecam wiekszosci...wszystko zalezy od "bazy" jaką posiadamy w sobie...ale to temat bardzo obszerny do rozmów w cztery oczy....kursów "tego typu" przeszłam w życiu dużo i zapewne konglomerat ich cos mi dał ..trudno powiedziec który....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 10-06-2010, 09:53
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwina
Leluri...nie polecam wiekszosci...wszystko zalezy od "bazy" jaką posiadamy w sobie...ale to temat bardzo obszerny do rozmów w cztery oczy....kursów "tego typu" przeszłam w życiu dużo i zapewne konglomerat ich cos mi dał ..trudno powiedziec który....
Malwino, ilość osób zaglądajacych na wątek jest dosyć duża, a to świadczy o zainteresowaniu tematem....
parę zdań osoby doświadczonej, a za taką Cie uważam -i chyba nie tylko ja- pozwoli na ogólne wyrobienie sobie zdania
__________________
"Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby się podniósł " - Gabriel Garcia Marquez
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 10-06-2010, 10:23
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

kochana moja..wydaje mi się , ze bardzo dużo napisałam w zdaniach, a przede wszystkim między zdaniami...więcej nie potrafie w paru zdaniach na forum....jesli czujesz sie gotowa do jakby"prania mózgu i emocji" i wiesz w jaki sposób to wykorzystasz to idz, jeżeli czujesz sie mocna emocjonalnie to idz, ale jeśli jestes na rozdrożu emocjonalnym....wstrzymaj sie....nie potrafię więcej powiedziec....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 10-06-2010, 11:08
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie Leluri,

a ja proponuję, abyś najpierw zapoznała się z literaturą na temat metody Silvy. Wydano kilka co najmniej książek o tej metodzie. Można kupić (np. w internecie, w antykwariacie czy może nawet jeszcze są w księgarniach), albo pożyczyć w bibliotece. Wyrobisz sobie pojęcie, o co w ogóle chodzi i łatwiej będzie Ci podjąć stosowną decyzję co do kursu.
I być możesz zaoszczędzisz trochę kasy.
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 10-06-2010, 20:45
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Domyślnie

mój problem chwilowo rozwiązał się sam .... kurs się nie odbędzie.

co do literatury, toż to nie to samo co żywe słowo uczestnika, który może powiedzieć, zaświadczyć na ile zdobyte umiejętności, przekazane techniki przydały się w życiu własnym i innych....

pozdrawiam przedmówców i dziekuję za rozmowę
__________________
"Człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby się podniósł " - Gabriel Garcia Marquez
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 15-06-2010, 15:54
unlimitedgroup unlimitedgroup jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2010
Miasto: lublin,lubelskie,polska
Posty: 4
Uśmiech

KURS SAMOKONNTROLI UMYSŁU METODĄ SILVY!!!!

Wykładamy w 109 państwach,
w 32 językach,
mamy już 12 000 000 absolwentów na świecie!!!
Kurs Samokontroli Umysłu metodą Silvy!!!
by móc:
- szybko i efektywnie przyswajać wiedzę
- myśleć pozytywnie
- poprawić swoją pamięć oraz opanować swój stres i niepokój.
Wykorzystaj więcej niż zaledwie kilka procent możliwości Swojego umysłu!!!


_ _ _ _ _ _ _ _ _
organizator: Unlimited Group Polska
kom: 798786391
e-mail: karolina.cala@unlimitedgroup.pl
termin: 10-12.09.2010r.
adres: Okopowa 5

_ _ _ _ _ _ _ _ _
www.unlimitedgroup.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 02-09-2010, 22:58
Małgorzata Kurek Małgorzata Kurek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin
Posty: 3
Domyślnie

Gorąco polecam zapoznanie się metodą Silvy. Ja byłam na takim szkoleniu rok temu w Lublinie i uważam, że te 3 dni rzeczywiście zmieniły moje podejście do życia, nastawienie, samoocenę, a takie zmiany to pierwszy i najważniejszy krok do poważniejszych zmian w życiu codziennym, zarówno osobistym, jak i zawodowym, poprawy samopoczucia, pamięci, koncentracji itd Krótko rzecz ujmując, dotarło do mnie, że to ja powinnam decywoać o własnym życiu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 02-09-2010, 23:08
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Zeby dojść do wniosku, ze to my sami decydujemy o swoim zyciu nie potzreba kończyc bardzo drogiego Silvy..wystarczy troche dobrej literatury, zastanowienia, przemielenia tych informacji i konkluzji....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 02-09-2010, 23:33
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwina
Zeby dojść do wniosku, ze to my sami decydujemy o swoim zyciu nie potzreba kończyc bardzo drogiego Silvy..wystarczy troche dobrej literatury, zastanowienia, przemielenia tych informacji i konkluzji....

no przecież decydujemy o swym życiu przez wybory
wybierając coś
nawet jak nie wybieramy to też jest nasz wybór.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 03-09-2010, 12:13
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Mnie od bardzo dawna interesują te tematy, chodziłam na spotkania pn, ''Ludzie ciekawi wszystkiego'' zetknęłam sie tam z tematem silvy, bardzo mnie to ciekawiło, później czytałam wiele z tego tematu, ale uważam,że taka wiedza bardzo zmienia czlowieka, daje wiele rzeczy zrozumieć i otwiera umysł czlowieka, na to ,że to my decydujemy o sobie i mamy wielki wpływ na swoje życie, Ja porównując siebie sprzed lat, kiedy wszystkim się z góry zamartwiałam, w drobiazgach widziałam problemy, po zapoznaniu się z machanizmami działania własnego mózgu, podświadomości, i świadomości, jestem zupełnie innym człowiekiem. Wyciszona, owinięta aureolą własnej energii, gdzie nie ma do mnie dostępu to czego nie chce, by zburzyło moją harmonię życia. A wierzcie, mi , że i dolegliwosci fizyczne minęły, nie myślę o żadnych chorobach, Tak więc wybór zawsze zależy od CIEBIE,. co chcesz wiedziec i jak żyć, Ja patrzę na świat przez różowe okulary, tak go postrzegam, uciekam od zła i nienawiści i jest mi z tym cudownie, Poprostu nauczyłam sie żyć, dzięki przyswojeniu takiej wiedzy.
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 03-09-2010, 22:18
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

A ja popieram Malwinę. Wystarczy myślenie solidne i dużo literatury, a u mnie jeszcze kontakt z "braćmi mniejszymi". Ileż one mnie nauczyły mądrości życiowych. Za wikt i opierunek zapoznały mnie z przemijaniem, nauczyły prawdy o śmierci i pokazały, że liczy się chwila tu i teraz. Nie mam zawsze humorku radosnego, nie patrzę na świat przez różowe okulary, nie uciekam od złości, choć nie prowokuje jej( staram się) i nigdy nie sięgałam w podświadomość lub w co tam chcą różni dawcy szczęścia przez trening umysłu. A cieszę się, że żyję.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 03-09-2010, 23:52
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

dzieki Halinko, ale ja czasem sięgam w podświadomosc, ale za "namową", wiedzą mnie samej, literatury, praktyki a nie "kierunkowicieli", no i moich psiaków też przez całe życie....tylko wiem , ze z "tymi"tematami trzeba bardzo uważac, bardzo...zapłaciłam kiedys wysoką cenę za wścibstwo tematyczne, poddanie sie wszystkowiedzącemu i naiwnosc...to co mam teraz w sobie zawdzięczam literaturze, przemyśleniom,ćwiczeniom, sytuacjom i ludziom dobrym, mądrym, którzy stawali na mojej drodze.Jakempa mówi w zasadzie to samo, tylko moze innymi słowami....buźka na dobranoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 29-09-2010, 14:10
Marek Filas Marek Filas jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Radom, Mazowieckie, Polska
Posty: 1
Domyślnie

Witajcie,
zastanawiałem się nad kursem silvy i w końcu trafiłem na ogłoszenie w Radomiu. Orientuje się ktoś może czy warto wziąć udział akurat w tym kursie? Dostałem informację, że prowadzący to Pan Marian Jeżewski. Całość organizuje firma Unlimited Group Polska. Z tego co się zorientowałem to ludzie są bardzo zadowoleni z kursów prowadzonych przez Jeżewskiego. Jednakowoż, może ktoś uczestniczył już w podobnych kursach i może cos doradzić. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Przesyłam jeszcze adresy stron związane z tym kursem:
http://sdc.biz.pl/aktualnosci.html
i o prowadzącym:
http://www.jezewski.eu/strona/?site=5
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 09-12-2010, 16:40
Małgorzata Kurek Małgorzata Kurek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin
Posty: 3
Domyślnie zachęcam

Dowiedziałam się ostatnio, że na wiosnę w Radomiu i Lublinie znowu odbędzie się Kurs metody Silvy. Chciałam wam gorąco polecić zapoznanie się z programem szkolenia i samą metodą. Naprawdę warto Zresztą, sama zastanawiam się, czy za jakiś czas nie wziąść udziału w kursie, już po raz drugi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 09-12-2010, 20:52
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

A po pierwszym razie nie było poprawy, że jeszcze raz musisz brać udział.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
metoda na chandrę Nika Profilaktyka i zdrowy styl życia 59 25-02-2011 21:51
Metoda BSM pojedynka Choroby, badania, terapie 43 04-07-2009 23:21
Metoda in vitro Mary Grace Społeczeństwo - wątki archiwalne 152 27-06-2009 11:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.