menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.rodzina.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 05-05-2007, 20:14
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Weszłam tu,bo widzę zażartą dyskusję.No i byłam ciekawa,kto robi personalne wycieczki..

Adminie miły,to tylko czort,który myśląc iż jest w ojczyźnie ,czyt.piekle,lubi zamieszać widłami na forum...vide wątek o erekcji ,który założył i uciekł..
Pytanie - dlaczego ?
Ja mogę tylko snuć śmiałe przypuszczenia,zważywszy iż przeniósł się na związki..
Szuka sobie miejsca ,rogate diablisko ..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 05-05-2007, 20:25
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

Może ja nie zrozumiałam tego artukułu, chociaż przeczytałam dwa razy, ale nie widzę tam nic ubliżającego nam - tym po 50-ce. Zacytowany jest list pani po 50-ce, która chciałaby nawiązać kontakt z poznaną osobą, ale boi się opini otoczenia.
Przecież takie rozterki mają kobiety /mężczyżni chyba też/ na całym świecie. Najbardziej jednak chyba boją się oceny rodziny, bo to dorosłe dzieci najczęściej nie umieją zrozumieć faktu, że ich rodzic nie chce być sam.
Mój dziadek ożenił się po raz drugi gdy miał 84 lata, również z wdową. Żyli razem niedługo, dziadek zmarł po ok. 2 latach, ale nie byli sami.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 05-05-2007, 21:14
czort's Avatar
czort czort jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 139
Post

Szanowni Seniorzy ! nie uważacie, że jesteśmy manipulowani. Podaje się
nam tematy pod dysputę jak czekoladki grzecznym dzieciom i pyta czy sma
czne. Gdy się coś dzieje, gdy witryna zaczyna żyć, o co wszystkim chodzi
gdy częściej zaglądamy do internetu, gdy zawiązują się sympatie i antypa
tie. Po prostu życie. Karcący palec Administratora grozi. Resztę pod ro
zwagę indywidualną. Z szacunkiem dla wszystkich Czort !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 05-05-2007, 21:33
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Do Setab
Poczuła się Pani dotknięta moją wypowiedzią;cytat:niektóre opinie bowiem nie odnoszą się do treści tekstu, ale do autora i stanowią bardzo niesprawiedliwe oceny (np. komentarz Wilhelminy)!!!! Słusznie. Ma Pani rację. Użyłam mocnych słów.
Zbyt mocnych? Przepraszam.
Jednakże należy się liczyć z tym, że słowa które wypowiadamy , mają przedstawiać naszą opinię. I ja tak to rozumię. Proszę wybaczyć, ale artykuły emitowane na portalu są bardzo skrótowe,ledwo zaznaczające problem, czasem w trochę śmieszny sposób. Pani poczuła się obrażona moją opinią, a ja mówiąc szczerze, czuję się często obrażona takim dziwnym sposobem przedstawiania problemu.Poucza się np.jak nawiązać znajomość, co robić na spotkaniu itp. Mam wrażenie wtedy, że ludzi po 50 traktuje się jakby byli niespełna rozumu. Mam smutne wrażenie, że wkrótce ktoś poinstruuje mnie, którą rękę podaje się na powitanie. Nie będę komentować wszystkich poruszanych, dziwnych problemów.Jestem napewno zadziorna i samowolna, ale 10 lat temu, weszłam ponownie w związek z człowiekiem o 23 lata starszym i nikt nie śmiał wtrącać się do moich decyzji, ani zgadzać się czy też wyśmiewać. Mam osobowość prawną, nie jestem chora psychicznie i to jest moje i tylko moje życie. Przykro mi, ale denerwują mnie i śmieszą jakieś wydumane problemy.To mojej 11 letniej wnuczce należy podpowiadać jak się ma zachować, co mówić i co jej wolno, a co nie.
Ten artykuł o związkach staruszków nie jest akurat najgorszy w całej serii, niestety, moja wypowiedż spowodowana była wszystkimi, także pozostałymi.
Jak widać z powyższych wypowiedzi, wszystko ma swych zwolenników i przeciwników. Niektórzy, mniej "uczuleni na starość", jak widać są zadowoleni z tej twórczości. Wypowiadając się we wszystkich tych wątkach, mam świadomość, że napewno nie raz, ktoś pomyślał o mnie- "ależ głupie babsko". Jeśli bałabym się osądów ludzkich, sprawiedliwych czy nie, to nie powinnam wogóle się wypowiadać. Wypowiadam się głupio, ponoszę konsekwencje.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 05-05-2007, 21:33
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Ja nie czytam seniora.pl ale tu trafiłam na ostrą dyskusję i przeczytałam zamieszczony tam artykulik.

1.Popieram Małgorzatę 50 w sensie braku celowości cytowania nam amerykańskich pisemek, które nic nie wnoszą.
Kiedyś cytowano rosyjskie, czy my nie mamy swoich realiów?

2.Popieram czorta ,ktory bardzo trafnie ocenił problem w #19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 05-05-2007, 22:13
yogi yogi jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 4
Domyślnie

Witam

Choc od dawna jestem uzytkownikiem forum, to moja pierwsza wypowiedz. Sprowokowany przez niektorych czytelnikow chcialbym sie odnies zarowno do samego artykułu jak i do komentarzy napisanych pod nim. Autorka nie wyraża swojej opinii na temat, tylko cytuje pewne amerykanskie czasopismo. Uwagi ze nie warto cytowac nam amerykanskich czasopism sa moim zdaniem nietrafione, a juz nazywanie mieszkancow USA idiotami jest co najmniej nie na miejscu. Prosze sobie poczytac roznego rodzaju "krajowe" czasopisma (Sukecesy i Porazki, z Zycia Wziete, itp itd) Czy to oznacza ze jestesmy krajem idiotow i debili - nie sadze. Jezeli kogos nie dotyczy problem poruszany w artykule to moze zajac jakies stanowisko, podobnie jak ktos kogo taka opinia nie dotyczy - mysle ze jest to jedna z przewag internetu nad tradycyjnymi mediami. Wypowiedzi typu czorta sa po prostu niegrzeczne i niestety nic nie wnosza do dyskusji. Jezeli ktos ma cos do powiedzenia mi osobiscie prosze pamietac, ze sa wiadomosci prywatne, a publiczne forum niech sluzy do wyrazania opinii a nie osobistych wycieczek, chyba ze chcemy zeby Cafe Senior dorownalo poziomowi innych niektorych portali i for internetowych.

PS. Watek dla wszystkich zestresowanych: http://www.klub.senior.pl/roznosci/t...mutno-591.html



Z pozdrowieniami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 05-05-2007, 22:43
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
Nie

Cytat:
Napisał czort
Szanowni Seniorzy ! nie uważacie, że jesteśmy manipulowani. Podaje się
nam tematy pod dysputę jak czekoladki grzecznym dzieciom i pyta czy sma
czne. Gdy się coś dzieje, gdy witryna zaczyna żyć, o co wszystkim chodzi
gdy częściej zaglądamy do internetu, gdy zawiązują się sympatie i antypa
tie. Po prostu życie. Karcący palec Administratora grozi. Resztę pod ro
zwagę indywidualną. Z szacunkiem dla wszystkich Czort !
Nie zgadzam się z Tobą .Twój poprzedni post był delikatnie mówiąc niegrzeczny.I nie ma to nic wspólnego z wolnością wypowiadania się lub nie.
Wszyscy podkreślalismy ze to forum różni się od innych tym że, zachowuje pewne formy ,które jak się wydawało większości odpowiadają.Ostrość wypowiedzi a poprostu grubiaństwo to dwie różne rzeczy.Z całym szacunkiem ale TY zaprezentowałeś to drugie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 06:34
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Nie chodzi o temat tylko o poziom!!!!!!Jesli ci Sunshine taki poziom odpowiada to gratulacje.A jesli chodzi o US ,oczywiscie ze nie zyja tam SAMI idioci ,ale akurat sadzac po, niechlujnie zreszta przetlumaczonym (ten angielski az "zgrzyta" pod spodem)liscie ,pochodzi on z jakiegos glupawego pisemka,ktorych tu jest zatrzesienie .I prezentuje poglady zapyzialej amerykanskiej prowincji ,ktora w swoim zapyzialstwie nie ma sobie rownej nigdzie!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 06-05-2007 o 06:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 06:46
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

"Uwagi ze nie warto cytowac nam amerykanskich czasopism sa moim zdaniem nietrafione, a juz nazywanie mieszkancow USA idiotami jest co najmniej nie na miejscu."
Po pierwsze coz to za karcenie niegrzecznych dzieci ,kazdy ma prawo powiedziec co chce ,a internet tym sie rozni od innych mediow ,ze redakcja nie ma wplywu na to czy wypowiedz zostanie opublikowana czy nie .No chyba ze zaprowadzicie Panstwo cenzure -obawiam sie ,ze ten klub sie natychmiast wyludni.
Po drugie,owszem, warto czasami cytowac pisma amerykanskie ,chinskie ,tajlandzkie i szwajcarskie ,ale pod warunkiem ,ze sa to pisma na poziomie.
Po trzecie o tym co jest na miejscu ,a co nie decyduje sama -i obrazowe wyrazenie ,ktorego uzylam ,aczkolwiek nie ma wiele wspolnego z poprawnoscia polityczna, oddaje moj poglad na to co obserwuje z autopsji - wolno mi????
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 06-05-2007 o 06:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 06:53
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wilhelmina
Do Setab
Poczuła się Pani dotknięta moją wypowiedzią;cytat:niektóre opinie bowiem nie odnoszą się do treści tekstu, ale do autora i stanowią bardzo niesprawiedliwe oceny (np. komentarz Wilhelminy)!!!! Słusznie. Ma Pani rację. Użyłam mocnych słów.
Zbyt mocnych? Przepraszam.
Jednakże należy się liczyć z tym, że słowa które wypowiadamy , mają przedstawiać naszą opinię. I ja tak to rozumię. Proszę wybaczyć, ale artykuły emitowane na portalu są bardzo skrótowe,ledwo zaznaczające problem, czasem w trochę śmieszny sposób. Pani poczuła się obrażona moją opinią, a ja mówiąc szczerze, czuję się często obrażona takim dziwnym sposobem przedstawiania problemu.Poucza się np.jak nawiązać znajomość, co robić na spotkaniu itp. Mam wrażenie wtedy, że ludzi po 50 traktuje się jakby byli niespełna rozumu. Mam smutne wrażenie, że wkrótce ktoś poinstruuje mnie, którą rękę podaje się na powitanie. Nie będę komentować wszystkich poruszanych, dziwnych problemów.Jestem napewno zadziorna i samowolna, ale 10 lat temu, weszłam ponownie w związek z człowiekiem o 23 lata starszym i nikt nie śmiał wtrącać się do moich decyzji, ani zgadzać się czy też wyśmiewać. Mam osobowość prawną, nie jestem chora psychicznie i to jest moje i tylko moje życie. Przykro mi, ale denerwują mnie i śmieszą jakieś wydumane problemy.To mojej 11 letniej wnuczce należy podpowiadać jak się ma zachować, co mówić i co jej wolno, a co nie.
Ten artykuł o związkach staruszków nie jest akurat najgorszy w całej serii, niestety, moja wypowiedż spowodowana była wszystkimi, także pozostałymi.
Jak widać z powyższych wypowiedzi, wszystko ma swych zwolenników i przeciwników. Niektórzy, mniej "uczuleni na starość", jak widać są zadowoleni z tej twórczości. Wypowiadając się we wszystkich tych wątkach, mam świadomość, że napewno nie raz, ktoś pomyślał o mnie- "ależ głupie babsko". Jeśli bałabym się osądów ludzkich, sprawiedliwych czy nie, to nie powinnam wogóle się wypowiadać. Wypowiadam się głupio, ponoszę konsekwencje.
Wilhelmino podpisuje sie pod tym co napisalas w 100% i proponowalabym jednak osobom pisujacym artykuly wziasc nasze opinie pod uwage bo w przewazajacej wiekszosci sa utrzymane mw w tym duchu
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 08:21
Sunshine's Avatar
Sunshine Sunshine jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Krakow
Posty: 2 041
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Nie chodzi o temat tylko o poziom!!!!!!Jesli ci Sunshine taki poziom odpowiada to gratulacje.A jesli chodzi o US ,oczywiscie ze nie zyja tam SAMI idioci ,ale akurat sadzac po, niechlujnie zreszta przetlumaczonym (ten angielski az "zgrzyta" pod spodem)liscie ,pochodzi on z jakiegos glupawego pisemka,ktorych tu jest zatrzesienie .I prezentuje poglady zapyzialej amerykanskiej prowincji ,ktora w swoim zapyzialstwie nie ma sobie rownej nigdzie!!!
To dobrze,Małgorzato50,że opuszczasz ten kraj.
Mam nadzieję że Ameryka jakoś przeboleje tę stratę.Nie wiem dokładnie co Cię do niej przywiodło i jak długo tam przebywałaś ale z tonu Twojej wypowiedzi wnioskuję,że masz bardzo wyrywkowy i powierzchowny osąd.Pachnie mi to
atmosferą Brooklynu-Greenpointu,ale nie odbiegajmy od tematu sporu czyli artykułu w Senior.pl.Dla mnie ten artykuł jest niczym innym jak bardzo zdawkowo potraktowanym tematem,który pewnie miał na celu rozwinięcie dalszej,być może dużo szerszej dyskusji na przyznasz ciekawy dla nas temat.Temat o którym tyle opinii ile ,pewnie,rozmówców na tym forum.
Kazdy z nas ma inne doświadczenia,inną drogę przeszedł przez życie.
A jesli chodzi o poziom,który tak podkreśliłaś w swojej wypowiedzi to jest on adekwatny do treści.
Myślę,że burza którą wywołał jest przysłowiową "burzą w szklance wody".
Nie zamierzam więcej wypowiadać się na ten temat/i tak zostało za dużo powiedziane/
Życzę Ci Małgorzato50 szczęśliwego powrotu do kraju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 13:25
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał czort
Szanowni Seniorzy ! nie uważacie, że jesteśmy manipulowani. Podaje się
nam tematy pod dysputę jak czekoladki grzecznym dzieciom i pyta czy sma
czne. Gdy się coś dzieje, gdy witryna zaczyna żyć, o co wszystkim chodzi
gdy częściej zaglądamy do internetu, gdy zawiązują się sympatie i antypa
tie. Po prostu życie. Karcący palec Administratora grozi. Resztę pod ro
zwagę indywidualną. Z szacunkiem dla wszystkich Czort !
Masz rację, cos jest na rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 13:32
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Wilhelmino podpisuje sie pod tym co napisalas w 100% i proponowalabym jednak osobom pisujacym artykuly wziasc nasze opinie pod uwage bo w przewazajacej wiekszosci sa utrzymane mw w tym duchu
Ja również przyłączm się do Małgosi Wilhelminko i podpisuję się pod tym co napisałaś w 1000%. To forum jest założone po to, żebyśmy mogli swobodnie wyrażac nasz poglądy. To dobrze, że się w nich różnimy bo przecież jesteśmy różni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 13:39
yogi yogi jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
"Uwagi ze nie warto cytowac nam amerykanskich czasopism sa moim zdaniem nietrafione, a juz nazywanie mieszkancow USA idiotami jest co najmniej nie na miejscu."
Po pierwsze coz to za karcenie niegrzecznych dzieci ,kazdy ma prawo powiedziec co chce ,a internet tym sie rozni od innych mediow ,ze redakcja nie ma wplywu na to czy wypowiedz zostanie opublikowana czy nie .No chyba ze zaprowadzicie Panstwo cenzure -obawiam sie ,ze ten klub sie natychmiast wyludni.
Po drugie,owszem, warto czasami cytowac pisma amerykanskie ,chinskie ,tajlandzkie i szwajcarskie ,ale pod warunkiem ,ze sa to pisma na poziomie.
Po trzecie o tym co jest na miejscu ,a co nie decyduje sama -i obrazowe wyrazenie ,ktorego uzylam ,aczkolwiek nie ma wiele wspolnego z poprawnoscia polityczna, oddaje moj poglad na to co obserwuje z autopsji - wolno mi????

Moj komentarz nie mial na celu celu karcenia niegrzecznych dzieci, ale odwolanie sie do slow obrazliwych, ktore byly nie na miejscu i obrazaly 300 mln obywateli USA. Jesli sie komus nie podoba tresc artykulu, oczywiscie moze wyrazic swoj poglad w sposob jaki jest zwyczajowo przyjety w Klubie Seniora i zgodny z regulaminem. Co do cytowania pism, to uwazam, ze warto miec ogolny oglad zarowno na literature fachowa, jak i na tresci mniej wartosciowe merytorycznie. Kazdy ma swoj 'rozum' i moze sie odniesc do tych tekstow krytycznie. Zabieranie glosu w dyskusji sformulowaniami typu: "spoleczenstwo idiotow" niestety pachnie mi prowincja i to wlasnie ta amerykanska... jesli mamy w ten sposob wymieniac poglady to zapraszam na onet, tam dyskusja rozwijania jest na tym wlasnie poziomie....

Z pozdrowieniami

Ostatnio edytowane przez yogi : 06-05-2007 o 13:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 13:53
yogi yogi jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 4
Domyślnie

Dodam jeszcze, nie zawsze podobaja mi sie tresci pokazywane na seniorze. Chcialbym, zeby byl tu rowniez kacik polityczny, prasowy itp. Z drugiej strony lubie sobie od czasu do czasu poczytać jakie problemy mają seniorzy w USA, Indiach czy Japonii. Nie traktuje tych tekstow jako wskazowek skierowanych do mnie. Mysle ze konstruktywna krytyka zawsze jest pozyteczna , ale bez obraz, osobistych wycieczek, czy innych inwektyw.

Proponuje zeby administracja zalozyla watek: "Co chcemy na seniorze" i tam kazdy bedzie mogl wyrazic swoje zdanie i dac jakas propozycje a dla tworcow portalu taki watek naswietli pewnien kierunek w ktorym warto podazac.

Z pozdrowieniami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 15:07
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Do Setab i yogi - miła Pani oraz miły Panie, zwracam się w bardzo ugrzeczniony sposób z prośbą do Państwa. Oto ona.
Wszystkich prawie nowoprzybyłych prosimy uprzejmie o podanie w profilu jakichkolwiek namiarów,tzn. imienia, płci, zainteresowań, miejsca zamieszkania i co tam jeszcze skromność podać pozwoli. Z wypowiedzi Państwa wynika, że jesteśmy z Wami od dłuższego czasu, lecz występujecie jako obserwatorzy i krytykanci naszych zabaw, dyskusji, czasem sporów. Jeśli już doszło do poznania się, choć niestety tylko w tym jednym wątku, to może zechcecie zaprzyjażnić się z nami?
Jest tyle innych tematów, można też samemu założyć wątek w którym opowiecie,pokażecie zdjęcia, uświadomicie nasze małe społeczeństwo jak to bywa w Japonii, Indiach czy nawet w Australii. Chętnie poczytamy i podyskutujemy.
Natomiast, niestety, odnoszę w obecnej chwili wrażenie, że jesteście wśród nas jak ta straż pałacowa, czekająca tylko, aby się ktoś podtknął i aby zamknąć go za karę do lochu. I co ja wtedy biedna w tym lochu pocznę? Umrę z tęsknoty za klubikiem.
Zapraszam do wspólnego z nami, miłego dyskutowania.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 15:17
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post

Cytat:
Napisał yogi
Dodam jeszcze, nie zawsze podobaja mi sie tresci pokazywane na seniorze. Chcialbym, zeby byl tu rowniez kacik polityczny, prasowy itp. Z drugiej strony lubie sobie od czasu do czasu poczytać jakie problemy mają seniorzy w USA, Indiach czy Japonii. Nie traktuje tych tekstow jako wskazowek skierowanych do mnie. Mysle ze konstruktywna krytyka zawsze jest pozyteczna , ale bez obraz, osobistych wycieczek, czy innych inwektyw.

Proponuje zeby administracja zalozyla watek: "Co chcemy na seniorze" i tam kazdy bedzie mogl wyrazic swoje zdanie i dac jakas propozycje a dla tworcow portalu taki watek naswietli pewnien kierunek w ktorym warto podazac.
Z pozdrowieniami

To proszę założyć taki wątęk, nic nie stoi na przeszkodzie. Przecież uczestnicy forum zakładają nowe wątki zgodne z ich upodobaniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 15:39
iwo1111's Avatar
iwo1111 iwo1111 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Posty: 2 223
Domyślnie

Basiu, ale takie wątki już są, na przykład ten:
http://www.klub.senior.pl/spoleczens...ntuje-318.html
Co do polityki, to myślę, że jest w necie tyle innych portali, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Pozdrawiam. Iwona http://img161.imageshack.us/img161/6459/abuziakr9.gif
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 15:56
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Chyba nie ma wątku na temat co chcemy na seniorze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 16:01
yogi yogi jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wilhelmina
Do Setab i yogi - miła Pani oraz miły Panie, zwracam się w bardzo ugrzeczniony sposób z prośbą do Państwa. Oto ona.
Wszystkich prawie nowoprzybyłych prosimy uprzejmie o podanie w profilu jakichkolwiek namiarów,tzn. imienia, płci, zainteresowań, miejsca zamieszkania i co tam jeszcze skromność podać pozwoli. Z wypowiedzi Państwa wynika, że jesteśmy z Wami od dłuższego czasu, lecz występujecie jako obserwatorzy i krytykanci naszych zabaw, dyskusji, czasem sporów. Jeśli już doszło do poznania się, choć niestety tylko w tym jednym wątku, to może zechcecie zaprzyjażnić się z nami?
Jest tyle innych tematów, można też samemu założyć wątek w którym opowiecie,pokażecie zdjęcia, uświadomicie nasze małe społeczeństwo jak to bywa w Japonii, Indiach czy nawet w Australii. Chętnie poczytamy i podyskutujemy.
Natomiast, niestety, odnoszę w obecnej chwili wrażenie, że jesteście wśród nas jak ta straż pałacowa, czekająca tylko, aby się ktoś podtknął i aby zamknąć go za karę do lochu. I co ja wtedy biedna w tym lochu pocznę? Umrę z tęsknoty za klubikiem.
Zapraszam do wspólnego z nami, miłego dyskutowania.

Dopiero odkrywam zawilosci seniorowego profilu, obiecuje ze juz niedlugo sie tam cos pojawi

Z pozdrowieniami
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bóle kręgosłupa - częsty problem - komentarze zdzislaw.bedrylo Ogólny 57 03-08-2013 08:27
Poglądy na małżeństwo – seniorzy wciąż konserwatywni - komentarze Basia. Ogólny 24 01-03-2009 22:07
Wolne związki inka-ni Miłość, przyjaźń, związki, samotność 255 24-04-2008 15:25
Burzliwe związki szkodzą zdrowiu - komentarze barabara Ogólny 18 27-02-2008 00:36
Debata Polscy Seniorzy – jak odnajdują się w świecie nowoczesnych technologii admin Zaproszenia 0 19-09-2007 11:52

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.