menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 01:50
baronowa baronowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 11
Domyślnie

mam zwyrodnienie odcinka szyjnego kręgosłupa i cierpię na wieczne drętwienie kończyn oraz bóle głowy. Dostałam namiary na firmę lepszysen.pl. Zajmują się sprzedażą poduszek Uan-An wypełnionych gryką, które ponoć są rewelacyjne przy wszelkich problemach z kręgosłupem zwłaszcza zaś przy zwyrodnieniu kręgów szyjnych. Znalazłam już wiele pozytywnych opinii na jej temat ale im więcej tym lepiej więc jeśli ktoś posiada tą poduchę to bardzo proszę o komentarz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 11:52
krystynacz46's Avatar
krystynacz46 krystynacz46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: wielkopolska.
Posty: 2 439
Domyślnie

Cytat:
Napisał baronowa
mam zwyrodnienie odcinka szyjnego kręgosłupa i cierpię na wieczne drętwienie kończyn oraz bóle głowy. Dostałam namiary na firmę lepszysen.pl. Zajmują się sprzedażą poduszek Uan-An wypełnionych gryką, które ponoć są rewelacyjne przy wszelkich problemach z kręgosłupem zwłaszcza zaś przy zwyrodnieniu kręgów szyjnych. Znalazłam już wiele pozytywnych opinii na jej temat ale im więcej tym lepiej więc jeśli ktoś posiada tą poduchę to bardzo proszę o komentarz.
nie słyszałam aby gryka(kasza) pomagała ,gorczyca tak ,mam prześcieradło z gorczycy i śpię na nim od lat .
__________________
WITAM
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 12:05
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał baronowa
mam zwyrodnienie odcinka szyjnego kręgosłupa i cierpię na wieczne drętwienie kończyn oraz bóle głowy. Dostałam namiary na firmę lepszysen.pl. Zajmują się sprzedażą poduszek Uan-An wypełnionych gryką, które ponoć są rewelacyjne przy wszelkich problemach z kręgosłupem zwłaszcza zaś przy zwyrodnieniu kręgów szyjnych. Znalazłam już wiele pozytywnych opinii na jej temat ale im więcej tym lepiej więc jeśli ktoś posiada tą poduchę to bardzo proszę o komentarz.
A że to rewelacja to słyszałaś od tych co sprzedają, czy od tych co użytkują? i za ile taka rewelacja grykowa? podaj adres gdzie znalazłaś te opinie pozytywne..
ceny już mam i zobacz ile oszczędzisz?:
255 zł 195 zł za 1 szt. / poduszka na wiele lat
235 zł 178 zł za 1 szt. przy zakupie 2 poduszek / dla Ciebie i bliskiej osoby
(oszczędzasz 34 zł)
215 zł 169 zł za 1 szt. przy zakupie 3 poduszek / dla całej rodziny (oszczędzasz 78 zł)
No a ja nadal uważam, że to biznes i poprawa samopoczucia u tego co to sprzedaje a nie u tego co to użytkuje, ale to mój pogląd, każdy robi tak jak uważa.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 12:32
baronowa baronowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 11
Domyślnie re

Chodzi o to, że łuski tej odmiany gryki mają specjalne właściwości. Reagują na ciężar ciała, temperaturę i wilgotność,
dopasowują się do Twojego kształtu przez całą noc. Proszę poczytać sobie tutaj http://www.lepszysen.pl/index.php?pt=jak-dziala

Cytat:
A że to rewelacja to słyszałaś od tych co sprzedają, czy od tych co użytkują?

Pokazała mi ją szwagierka i nie jest ona w żaden sposób związana z tą firmą, więc nie był to chwyt reklamowy , tego jestem pewna. Ona sama ją posiada i jest zadowolona. Poza tym znalazłam kilka opinii na innych forach. Mogę przesłać Ci linki jeśli chcesz.

Cytat:
No a ja nadal uważam, że to biznes i poprawa samopoczucia u tego co to sprzedaje a nie u tego co to użytkuje, ale to mój pogląd, każdy robi tak jak uważa.....

Dlatego chyba zdecyduje się na wypróbowanie. Wyczytałam, że dają gwarancję jakości i jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że jednak nie jest skuteczna, można zwrócić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 12:34
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał baronowa
Chodzi o to, że łuski tej odmiany gryki mają specjalne właściwości. Reagują na ciężar ciała, temperaturę i wilgotność,
dopasowują się do Twojego kształtu przez całą noc. Proszę poczytać sobie tutaj http://www.lepszysen.pl/index.php?pt=jak-dziala
Wiem, ale kto to Ci powiedział? ten co sprzedaje, czy ten co użytkuje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 12:38
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał baronowa
Chodzi o to, że łuski tej odmiany gryki mają specjalne właściwości. Reagują na ciężar ciała, temperaturę i wilgotność,
dopasowują się do Twojego kształtu przez całą noc. Proszę poczytać sobie tutaj http://www.lepszysen.pl/index.php?pt=jak-dziala
Poczytałem i nic nie wiem. Normalne zachwalanie -reklama- towaru. Naj, naj naj. Mdli mnie od takich naj. Jesteś dystrybutorem tych"wspaniałych" poduszek. A zresztą naiwnych nie sieją sami się rodzą, tylko pewna grup ludzi się bogaci.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 12:56
baronowa baronowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 11
Domyślnie re

Cytat:
Wiem, ale kto to Ci powiedział? ten co sprzedaje, czy ten co użytkuje?

jak już napisałam o poduszce dowiedziałam się od szwagierki a o jej właściwościach już sama poczytałam.

Cytat:
Poczytałem i nic nie wiem. Normalne zachwalanie -reklama- towaru. Naj, naj naj. Mdli mnie od takich naj. Jesteś dystrybutorem tych"wspaniałych" poduszek. A zresztą naiwnych nie sieją sami się rodzą, tylko pewna grup ludzi się bogaci.

tadeusz50, nie doszukuj się we wszystkim intrygi... ani raz nie użyłam "naj" bo wcale nie wiem czy ta poduszka jest taka "naj", o to właśnie pytam Was. Przykro mi, że nawet nie można zapytać o Wasze zdanie(myślałam, że na tym właśnie polega forum - dyskusja)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 13:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał baronowa
mam zwyrodnienie odcinka szyjnego kręgosłupa i cierpię na wieczne drętwienie kończyn oraz bóle głowy. Dostałam namiary na firmę lepszysen.pl. Zajmują się sprzedażą poduszek Uan-An wypełnionych gryką, które ponoć są rewelacyjne przy wszelkich problemach z kręgosłupem zwłaszcza zaś przy zwyrodnieniu kręgów szyjnych. Znalazłam już wiele pozytywnych opinii na jej temat ale im więcej tym lepiej więc jeśli ktoś posiada tą poduchę to bardzo proszę o komentarz.

No ale jak się nie daj Bóg spocisz, to kasza niczym w garnku Ci się upraży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 13:16
baronowa baronowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 11
Domyślnie

spanie i gotowanie za jednym zamachem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 15:32
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał baronowa
spanie i gotowanie za jednym zamachem
A co z przyprawami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 20:57
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Baronowa

miąłam , spałam na poduszce złuski gryczanej...bardzo mi służyła..należy się tylko do niej pzryzwyvczaić , bo szeleści...tu chodzi o jej piramidalny kształat i promieniowanie..nie jest wcale taka droga....nie pamietam, ale parę lat temu płaciłam za nią bodajze 35zł(to był taki wałeczek, nie poduszka).ja osobiście polecam.....spróbuj tego mozcenia rąk w gorczycy, masaże odcinka szyjnego i ćiwczenia...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 21:36
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwina
Baronowa

miąłam , spałam na poduszce złuski gryczanej...bardzo mi służyła..należy się tylko do niej pzryzwyvczaić , bo szeleści...tu chodzi o jej piramidalny kształat i promieniowanie..nie jest wcale taka droga....nie pamietam, ale parę lat temu płaciłam za nią bodajze 35zł(to był taki wałeczek, nie poduszka).ja osobiście polecam.....spróbuj tego mozcenia rąk w gorczycy, masaże odcinka szyjnego i ćiwczenia...
A jak promieniuje, to człowiek potem nie świeci?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 22:00
stanley47 stanley47 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 446
Domyślnie

Na czymś takim bym nie zasnął . Promieniowanie kojarzy mi się z Czarnobylem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 22:54
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

8 lat temu kupiłam lampę leczącą światłem BIO-V. Dodatkiem była poduszeczka z łusek gryki. Jakiś czas spałam na tym, ale nic mi nie pomagało. Kręgi szyjne może naprawić tylko neurochirurg skalpelem, bo są przepuklinki. Święty Boże nie pomoże.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 23:36
baronowa baronowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 11
Domyślnie re

Ja operacji unikam i będę unikać jak ognia! Boję się jakiejkolwiek ingerencji skalpelem. Ćwiczę i na masaże też chodzę ale nie bardzo pomaga, koniecznie muszę znaleźć jakieś inne sposoby..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 23-08-2009, 09:57
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

nie spieszcie sie tak kochani(e) do neurochirurga...czasem tzreba po prostu wzmocnic mięśnie okołokręgosłupowe aby sobie ulżyć....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 26-08-2009, 20:45
baronowa baronowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
nie spieszcie sie tak kochani(e) do neurochirurga...czasem tzreba po prostu wzmocnic mięśnie okołokręgosłupowe aby sobie ulżyć....

Właśnie dlatego chcę spróbować czegoś innego, nie spieszno mi pod nóż. Zamówiłam tą poduszkę, ryzyk-fizyk. Dam wszystkim znać czy pomaga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 26-08-2009, 20:53
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

musisz odczekać ze 2 tygodnie, żeby mówic o efekcie....a co z resztą ?sama poduszka może troche ulzy, ale nie zlikwiduje problemu....ćwizcenia, masaże....ruch..żadne lekarstwo nie zastąpi ruchu....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 27-08-2009, 17:21
lahatiel lahatiel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 176
Domyślnie

gdybym miał taką poduszkę z kaszy gryczanej to pewnie zaraz bym ją pożarł Kaszę oczywiście, za którą przepadam, i nici by były z kuracji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 27-08-2009, 17:41
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

To nie jest kasza..to łuska z kaszy ryczanej..łykowata..nie do jedzenia.....
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
amd zwyrodnienie plamki żółtej ArekN Choroby, badania, terapie 6 14-04-2015 21:19
Masaż - sposób na ból kręgosłupa - komentarze Basiula Ogólny 36 24-04-2014 17:36
Bóle kręgosłupa - częsty problem - komentarze zdzislaw.bedrylo Ogólny 57 03-08-2013 07:27
Zwyrodnienie stawów - komentarze BIOPTRON Ogólny 25 30-06-2013 13:10
Zwyrodnienie biodra - kapoplastyka justynas76 Choroby, badania, terapie 0 25-02-2008 14:48

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.