menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 19-03-2012, 07:56
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Zamiast śniadanka : UŚMIECH !

...................................
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #22  
Nieprzeczytane 19-03-2012, 08:02
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

....................
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #23  
Nieprzeczytane 19-03-2012, 08:03
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Gaduła Witajcie

Witajcie w Pszczółkowie a dawno tutaj n ie byłam co nie znaczy że o Was zapomniałam.Ogrom pracy i obowiązków nie pozwala na siedzenie godzinami przy kompie a jeszcze moje malarstwo.
Miło wszystkich na poniedziałek pozdrawiam.U mnie już wieje.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
  #24  
Nieprzeczytane 19-03-2012, 10:22
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

00.gif

http://www.youtube.com/watch?v=mwFWg...layer_embedded

p.s. "Aury dnia" jeszcze nie ma.
Nie wiem jak Wy ale ja napotykam na trudności znalezienia ostatniej części "Pszczółek" Nie zgłaszam mankamentu by - jak często - nie dowiedzieć się że nie mam racji...Radzę sobie wyszukaniem poprzedniej części wątku i pobraniem linka z ostatniej strony. Powodzenia!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #25  
Nieprzeczytane 19-03-2012, 13:44
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 225
Domyślnie


Witajcie milutko w pszczółkowie..jolita eledand i te pozostałe pszczołki które jeszcze nas odwiedzą w barci ,rodzynka ze swoim muzykowaniem wieczorem.




Pszczółki drogie , za oknem u mnie jest wietrznie, słoneczko od czasu do czasu zaświeci,więc po chorobie nie idę na dwór dzisiaj ...nie mam na razie takiej potrzeby, kasę jeszcze posiadam,w odwiedziny do brata nie idę ..bo właśnie ma remont u siebie mieszkania. Więc postanowiłam zacząć odwiedzać naszego seniorka.Trochę wiosny wniosę do naszego ula .

[I]Wszystkim pszczółkom i Guciowi życzę pięknego nowego tygodnia i dużo słoneczka .[/i]
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : 19-03-2012 o 13:46.
  #26  
Nieprzeczytane 19-03-2012, 15:53
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie a ja...

mimo wielkiej jak na moją wytrzymałość wichurze u stóp mojej górzastej góry celem odbioru prania i uzupełnienia składników obiadowych. Jakkolwiek pranie nie zając ale wolałam uczynić zadość memu "rozrusznikowi" czyli M.
Wiatr - chyba o dobrym sercu bo ilekroć dmuchnął tyle zakrywał moją głowę niedopiętym kapturem (nie rozwiązałam zagadki jak dopina się go bo dotychczas nie było potrzeby: na dworzu albo bywał wiatr albo ja...)Po załatwieniu przy okazji kilku spraw ważnych jak opłata różnistych rachunków odczekałam kolejne dmuchy na przystanku używając napchanych toreb jako balastu, podjechałam na połowę góry ale reszta niestety pozostała mi do samotnego pokonania. Dokonałam tego dzięki przytwierdzonym do 1 z toreb kółeczkom, ale problemik zaczął się przy perspektywie "zaliczenia" piętra...Coprawda jednego ale moje siły ostatnio baaardzo szwankują usprawiedliwione znacznym wiekiem i ilością chorób których doszukano się u mnie...
No więc idę i zadumałam: choć wokół pusto nieźle byłoby spotkać jakiegoś anioła... I co dzieje się? Zza pleców wyłania się młody człowiek oświadczając że idzie aż na 4-te czyli ostatnie piętro więc nie problem pod którymiś drzwiami zostawić mój bagaż...I jak tu nie wierzyć w dobre duszki?!
Przepraszam że tyle "nableblałam się" ale musiałam z kimś podzielić się tą historyjką a mam tylko Was.2w56kpf.gif
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #27  
Nieprzeczytane 19-03-2012, 16:00
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

A aury dnia jak nie było tak nie ma i Mireczka nie będzie wiedziała jakie dziś wykonać prace w ogródku...ogrodnik 2.gif
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #28  
Nieprzeczytane 19-03-2012, 18:45
dziewiątka's Avatar
dziewiątka dziewiątka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Włoszczowa
Posty: 24 347
Domyślnie

witajcie
Jolitko,
nie przejmuj się aurą...odroczyłam ogródek do środy
bo dziś i jutro mam gości w domu.
jeden półmisek przyniosłam dla Was na kolację
.

ciekawe jak mi wyjdzie ten pościk
bo testuje nowe oprogramowanie Windows Vista 64bit
dzięki mojemu wspaniałemu synkowi...podobno ma mi śmigać
Miłego wieczorku
__________________
część moich obrazków pochodzi ze stron dostępnych w necie ...
  #29  
Nieprzeczytane 19-03-2012, 20:41
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Witajcie pszczółeczki. Cuś szefowa pisze, że mały problemik z wchodzeniem do Pszczółkowa.
Jak nie wiadomo jak wejść, to najlepiej przez stronę główną Klub Senior Cafe.
Jedziemy w dół do Generacji 50 Plus i częście Humor, Zabawa.
Klikamy w Działy i znajdujemy swoją 71 część barci.
Pozdrawiam wiosennie
  #30  
Nieprzeczytane 19-03-2012, 20:46
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Ho...ho! Mireczko - cóż za rozrzutność! We wszystkich wiadomościach prasowych informują o podrożeniu jajek o 100% a Ty tu z taką rozpustą...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #31  
Nieprzeczytane 19-03-2012, 20:58
Frezja01's Avatar
Frezja01 Frezja01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Gdańsk
Posty: 2 380
Domyślnie

DZIEWIĄTECZKO jaki piękny półmisek z jedzeniem . muszę zrobić na święta WIELKANOCNE,oprócz białej kiełbasy.Oczy same uśmiechają się,a ślinka sama leci.
JOLITKO powinnaś załatwić sobie wolontariusza z kościoła lub z ośrodka zdrowia i ON raz w tygodniu lub jak będziesz chciała pójdzie z TOBĄ po zakupy. Naprawdę jest to do załatwienia.
WODNICZKO ZOSIU ja też chcę jechać do PARYŻA,a ze mną jeszcze 3osoby.Jeżeli to możliwe mogłybyśmy to zorganizować.Tylko kiedy?????
Dzisiaj rano jak wyszłam o 7godz. dentysta ,sprawy w urzędach wróciłam o 16.
Jak zwykle ,kiedy jest wielki wiatr kłopot z internetem.

PIĘKNEGO WIECZORU.
  #32  
Nieprzeczytane 19-03-2012, 21:01
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Haneczko - podzięki za szybką reakcję i wyczerpujące wyjaśnienie. Już martwiłam się że nasze "bramki" stanęły komuś na wątrobie... Dołączam serdeczne pozdrowienia a jutroooo, jutro zapraszamy na miodowy toast z racji Twojej 5-tej rocznicy w Klubiku !
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #33  
Nieprzeczytane 19-03-2012, 22:03
alodia1949's Avatar
alodia1949 alodia1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 12 818
Domyślnie dobry wieczór Miłe Miododajne

nie wychodzilam z domu, a po co mi wiatru zaznawać, w Poznaniu nawet byla burza, pisałam dalszy ciąg przepisywanego wczoraj opowiadania, nie przejmuję się niczym, jadę po bandzie i jest bardzo nieprawomyślne politycznie , poza tym
oglądałam fajny film dokumentalno-inscenizowany o Marii Skłodowskiej-Curie,grała ją Joanna Szczepkowska, podobna jest do niej choć Maria była blondynką.
Na pewno wiecie, że kilka lat po smierci męża zakochała się w swoim koledze-współpracowniku, młodszym i żonatym z nerwowo chorą kobietą. Skandal był niesłychany
bo pisali do siebie listy, on tych od Marii nie zniszczył żona je znalazła i opublikowala.
On się nie rozwiódł, Maria z nim zerwała, a on nawiązał romans ze swoją studentką, która zaszla w ciążę i on przyszedł do Marii z prośba, aby kochankę zatrudniła w swoim labolatorium.
I zatrudniła.
W filmie wystapila wnuczka Marii, córka Ireny, ktora wyszla za mąż za wnuka tego ukochanego Marii. Oni nic o tym romansie dziadków nie wiedzieli aż w koncu się wydało. Fajna historia - co?

poczytajcie o Szymborskiej:

http://wyborcza.pl/1,75475,11360722,Odk … skiej.html



__________________
Zapraszam na fb "Robótki z komódki" https://www.facebook.com/robotkizkom...homepage_panel

i na blog: https://kotnagalezi.home.blog/

Ostatnio edytowane przez alodia1949 : 19-03-2012 o 22:04.
  #34  
Nieprzeczytane 20-03-2012, 08:16
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Dzisiaj astronomiczna, jutro kalendarzowa
.................................................. ............
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #35  
Nieprzeczytane 20-03-2012, 08:33
Kasandra1's Avatar
Kasandra1 Kasandra1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 77 737
Domyślnie

Pozdrawiam i witam Pszczółeczki i Gucia we wtorek, dzień od rana jest słoneczny, tylko chłodno rano.



Zapraszam na śniadanko
  #36  
Nieprzeczytane 20-03-2012, 09:00
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

000aura1.bmp

Księżyc w znaku Wodnika i od godz. 1.06 w znaku Ryb
Dziś pierwszy dzień wiosny. Aura sprzyja prywatnym sprawom, sztuce i randkom. Nasze sny mogą być prorocze i szybko się sprawdzą. O godz. 15.26 Księżyc znajdzie się w opozycji z Marsem. Lepiej wtedy zachować dystans do ryzykownych propozycji, bo ludzie będą wszystkie wydarzenia reagować zbyt emocjonalnie. Zadbajmy za to o kondycję i urodę, dziś warto przekonać się do zdrowych nawyków. Dobry dzień na czary, rytuały, wróżenie. Gorzej udadzą się podróże i porządki.
Co się uda: drobne porządki, medytacja, sztuka i randki.
Unikajmy: niepotrzebnych dyskusji, oceniania innych, trudnych rozmów.
Dieta: dobry dzień na oczyszczający post.
Dom: starsze osoby mogą dziś mieć więcej próśb i potrzeb.
Zdrowie i ruch: depiluj włosy, nawilżaj cerę, idź na basen lub na masaż.

Rośliny i ogród: możesz wykonywać ciężkie prace i sadzić cebulki.

Wibracja dnia: Jeden
Wibracja Jedynki sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Ucz się dzisiaj i odkrywaj nowe zainteresowania. Nie bój się zadawać pytań, nie żałuj pieniędzy na książki.



Nadinnko! śniadanie luksus! Mam nadzieję że obyło się bez cła...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.

Ostatnio edytowane przez jolita : 20-03-2012 o 09:06.
  #37  
Nieprzeczytane 20-03-2012, 10:40
Frezja01's Avatar
Frezja01 Frezja01 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Gdańsk
Posty: 2 380
Domyślnie

WITAM JOLITKĘ NADINN i te PSZCZÓŁKI co jeszcze przylecą.
NADINN śniadanko pyszne i pięknie podane.
  #38  
Nieprzeczytane 20-03-2012, 12:02
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 225
Domyślnie

Witam wszystkie pszczółki w naszym Ulu wiosennie ..


śniadanka super..Mireczki i Nadinn aż oczka się śmieją takie kolorowe i wiosenne , zapraszam na herbatkę wiosenną..

frezja zaraz poszukam link do tej wycieczki, może Enia60 była zainteresowana tą wycieczką w postach Przy kominku w leśniczówce.

http://aventravel.pl/zagraniczne.php
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : 20-03-2012 o 12:03.
  #39  
Nieprzeczytane 20-03-2012, 12:12
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 225
Domyślnie


Frezja01... cd wycieczki ..zadzwoń do nich , tam dowiesz się wszystkiego..przyślą Ci folder ,a tam jest inna cena ok 1455 zł. , gdy zwerbujesz inne osoby . Daj znać jak coś załatwisz. Bo na folderze opisany jest każdy dzień wycieczki jaki ja dostałam do domu od nich.
__________________
Zosia
  #40  
Nieprzeczytane 20-03-2012, 12:38
JanuszB's Avatar
JanuszB JanuszB jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 7 487
Domyślnie

Dzień dobry

http://www.youtube.com/watch?v=eGHWQFmWX_w

__________________
Internetowy odtwarzacz audio
http://s0.radiohost.pl:2199/start/48040/
Cropelkowe Rodzinne Radyjko
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
PSZCZÓŁKI - CZYLI TE CO LUBIĄ MIÓD cz.70 jolita Humor, zabawa - wątki archiwalne 512 17-03-2012 23:10
PSZCZÓŁKI - CZYLI TE CO LUBIĄ MIÓD.cz.52 jolita Humor, zabawa - wątki archiwalne 502 17-02-2011 18:05
PSZCZÓŁKI - CZYLI TE CO LUBIĄ MIÓD.cz.47 jolita Humor, zabawa - wątki archiwalne 500 14-11-2010 10:09
PSZCZÓŁKI - CZYLI TE CO LUBIĄ MIÓD. cz.46 jolita Humor, zabawa - wątki archiwalne 509 30-10-2010 10:38
PSZCZÓŁKI - CZYLI TE CO LUBIĄ MIÓD, cz.45 jolita Humor, zabawa - wątki archiwalne 499 11-10-2010 10:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.