menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Kultura > Film, teatr
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 15-09-2010, 18:31
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Przez sezon "ogórkowy" czyli wakacje oglądałam codziennie /prawie/ po 2 odcinki fajnego serialu australijskiego bodajże "CENA ŻYCIA". Lepszy od sławetnego HAUSA!!! Poprzednio spotykałam ten serial, oglądałam niektóre odcinki. Wartka akcja, super aktorzy, środowisko medyczne. Polecam na przyszłość. Kanał AXN Crime.
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 15-09-2010, 20:17
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 832
Domyślnie

Cytat:
Napisał ansty
Przez sezon "ogórkowy" czyli wakacje oglądałam codziennie /prawie/ po 2 odcinki fajnego serialu australijskiego bodajże "CENA ŻYCIA". Lepszy od sławetnego HAUSA!!! Poprzednio spotykałam ten serial, oglądałam niektóre odcinki. Wartka akcja, super aktorzy, środowisko medyczne. Polecam na przyszłość. Kanał AXN Crime.
Niestety nie mam tego kanału
__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 15-09-2010, 21:11
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Apropos reklam..włansie dostałąm długi list od Niki z Włoch..u nich lecą reklamy o jedzeniu, autach, perfumach i żaden Włoch (ponieważ oni ciągle coś smakują) nie pozwoliłby sobie na ogladanie w trakcie posiłków na reklamy o podpaskach, pryszczach, hemoroidach, zatwardzeniu czy prostacie..dlatego takich reklam nie ma...a my musimy....apropos seriali...mam tez już dośc M jak miłość, klanu, złotopolskich ...dla mnie flaki z olejem, cukierkowatosć.....a innych nie ogladam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 16-09-2010, 10:15
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Malwino. może i te seriale były kiedys dobre, ale teraz ja czuję poprostu przesyt, mam ich dość! Moge nie zagladac do programu TV bo i tak wiadomo, że codziennie nadają to samo, M jak miłość, Barwy szczęścia, Na Wspólnej,Klan, Plebania... Czy naszej telewizji nie stac na nakrecenie czegos nowego? I ja mam płacic im abonament? Za co?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 16-09-2010, 13:19
Astra's Avatar
Astra Astra jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Poznań,wielkopolska,
Posty: 5 532
Domyślnie

Przyznam, że polskie seriale strasznie nudzą. Zwłaszcza "M jak...", "Na Wspólnej"...
Przestałam oglądać. Teraz przeszłam na "Usta usta". Fajny, z dobrymi dialogami i aktorami. A dlaczego, bo oparty na scenariuszu angielskim. Jeśli ktoś chce obejrzeć ten serial bez reklam , to można to zrobić w onecie, za darmo.
Oglądam "Seks w wielkim mieście". Super. Namówiła mnie córka i nie żałuję. Film fabularny, był kiepski, ale seriale są fajne. Można się wyluzować i pośmiać, a oto przecież chodzi.
Nadal oglądam Housa, bo lubię seriale medyczne. Ostatnio Hous napisał książkę, kryminał, ale przynudnawy. Lepiej niech już pozostanie medykiem...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 05-01-2015, 16:58
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Pozwoliłam sobie wyciagnac ten stary watek, i co? niewiele się w naszej telewizji zmieniło, nadal "M jak milośc, Klan, Na Wspolnej...kiedy te tasiemce wreszcie padna? Jedynym nowym akcentem jest O mnie się nie martw i ten serial lubię, nowe twarze, swietne aktorstwo, pogodna tersc, ale jak będą go kręcic przez następne 5 lat to tez się znudzi...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 31-07-2015, 14:44
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Ja oglądam w sumie tylko Na dobre i na zła - miałam taki czas, że nie mogłam ścierpieć tego serialu, ale w zeszłym roku do niego wróciłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 26-07-2016, 17:31
Witek66 Witek66 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Posty: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał Astra
Przyznam, że polskie seriale strasznie nudzą. Zwłaszcza "M jak...", "Na Wspólnej"...

Są fajniejsze seriale i już nie trzeba oglądać gniotów z polskich telewizji. Oglądamy w domu "Grę o tron" (znów rok czekania na nowy sezon), Walking Dead i Hannibala.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 27-07-2016, 10:36
milac's Avatar
milac milac jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: świętokrzyskie
Posty: 5 700
Domyślnie

A Wspaniałe stulecie - no jak Wam się podoba .Czy ktoś ogląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 03-08-2016, 13:42
Heldia Heldia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 7
Domyślnie

Ja dałam sie wciągnąć we Wspaniałe stulecie koleżance, bo ona ciągle opowiadałam mi o tym serialu i zaczęłam oglądać. Całkiem dobry serial ale teraz co lecą te nowe odcinki juz nie oglądam, nie lubię tracić czasu na seriale.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 22-08-2016, 14:45
kalina3 kalina3 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 638
Domyślnie

Ja chwilowo nie oglądam żadnych seriali. W sumie ostatnimi czasy mnie coraz bardziej nudzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 03-05-2018, 10:01
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Co się zmieniło w tym temacie? Niewiele, nadal te same seriale, do obrzydzenia...do tego nowe gnioty typu Korona Królów, jak to ktoś okeslił kolejna telenowela ale osadzona w czasach Kazimierza Wielkiego...tak współczensa, ze mam wrazenie ,iz oglądam samych przebierańców, zero historii...i na to telewizja wydaje setki tysięcy zł z naszych abonamentów?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasze i nie nasze kwiaty w naszym obiektywie Mar-Basia Fotografia 4866 17-11-2020 16:44
Nasze zawody wuere'le Seniorzy i praca 120 26-03-2010 15:39
Kto ogląda telewizyjne seriale? - komentarze ciekawski Ogólny 48 31-01-2009 17:32

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:16.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.