menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.praca.senior.pl, www.emerytura.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 04-03-2012, 12:11
olena's Avatar
olena olena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał 78.8.152.xxx
....W majestacie prawa będziesz wykopany lub wykopana z zakładu i będziesz darł(a) się gdy teraz siedzisz cicho - dajcie mi pracę lub w ostateczności pozostanie tobie czapka żebracka pod kościołem !! W ten czas gorliwe feministki jak K. Szczuka i jakaś posłanka PO i feministka Nowicka i mówczynie(celebrytki) telewizyjne tobie nie pomogą . Zresztą słyszysz jak pewne panie piorą mózgi.....
Pod kościołem nic się też nie wskóra bo ludzie tam szybko przestaną chodzić, jak się nic nie zmieni na korzyść. Czyli więcej ducha powinno wrócić niż jest materializmu. Od Kościoła bezrobotni wierni raczej też nic nie dostają i nigdy nie dostaną.

A pranie mózgu usiłuje zrobić każda z opcji politycznych i światopoglądowych w Polsce.
Tylko dla zwolenników każdej opcji to są zawsze "słowa prawdy jedynie słusznej", a dla przeciwników zawsze "pranie mózgu".
Każdy na swoją stronę ciągnie linę, czyli "pierze" swoich słuchaczy i tak będzie zawsze.

Najlepiej słuchać uważnie wszystkich stron i jak przyjdzie do wyborów -wybrać. Dobrze by też było wreszcie wybierać nie na zasadzie mniejszego zła jak dotąd.

Co do pani Muchy, to niestety pamiętam jeszcze jej słowa o starych ludziach w przychodniach, a słowo Ministra jest śmieszne i jak się okazuje niepoprawne.
__________________
--------------------------------------
https://www.youtube.com/channel/UC95...4tul7Bg/videos
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.