menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Seniorzy i praca
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Seniorzy i praca Dyskusje na temat sytuacji seniorów na rynku pracy, bezrobocia, możliwości zarabiania na emeryturze, poszukiwania pracy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-10-2008, 18:56
Małgosia G. Małgosia G. jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 15
Domyślnie


Witam Widzę że Małgosiami na tym portalu zaowocowało! To bardzo fajnie. Szczególnie gdy tak mądra Małgosia się wypowiada! Ja też jestem Małgosia i milo mi powitać wszystkich zaglądających tutaj Mam 49 lat, jestem ekonomista, jestem osobą bezrobotną nie z własnej woli! Przez 8 lat opiekowałam sie chorą mamą, która zmarła, niestety. Od tej chwili nie dosyć że czuję się bardzo samotna, to jeszcze pomimo że jestem gotowa podjąć pracę, to traktowana jestem jak osoba niepełnosprawna! Kult młodości ale nie mądrości! Zaklada sie że prawie każdy mlody człowiek to jakiś geniusz!! A wiemy o tym doskonale żę tak jak u młodych ludzi tak też u starszych zdarzaja się mało inteligentni i poprostu za przeproszeniem głupi. Czyżby mieliśmy nową segregację WIEKOWĄ
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 28-10-2008, 19:11
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie Witaj Małgosiu

49 lat i TY mówisz o wieku!!!!!! Jesteś w grupie młodzieży na tym forum!!!!Ale segregacja wiekowa niestety jest faktem.Co stwierdzam na przykładzie licznych znajomych oraz częściowo własnym.Ja co prawda pracuję, bo mam taki zawód że co prawda mało płacą ale biorą(szkolnictwo) ale np.dla tzw szkół językowych jestem zdecydowanie za stara -chociaż twierdzę nieskromnie ,że na pewno nie gorsza niż na kilogramy przyjmowani młodzi lektorzy bez doświadczenia i umiejętności uczenia cóż, signum tempora....Trzymam kciuki ,żebyś znalazła jakieś godne zajęcie i satysfakcję.A może w międzyczasie znajdziesz tu coś ciekawego zapraszamy.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 28-10-2008, 19:24
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Miło Cię powitać Małgosiu G. Rozgość się tu a pewnie znajdziesz wielu przyjaciół. Moja dorosła córka ma też na imię Małgorzata. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 28-10-2008, 20:26
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Tadeuszu

jakkolwiek ubolewam, że zachodzi taka potrzeba, ale w dziedzinie gaszenia pożarów strazak.gif jesteś niezawodny i oby zawsze skuteczny...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 01-11-2008, 20:24
Małgosia G. Małgosia G. jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 15
Domyślnie

Witam Dziękuję za miłe i podnoszące na duchu slowa! Bardzo mi są w tej chwili potrzebne. Ostatnio postanowiłam podnieś kwalifikacje na bezpłatnym kursie komuterowym, prowadzonym przez młodego człowieka, studiujacego na II roku matematyki. Jest nas 15 Pań tak między 40 a 50 rokiem. I trudno w to uwierzyć ale jest to pasmo upokorzeń dla nas. Młody człowiek traktuje nas jak bezrozumne istoty, mówiac o nas np. że w tych naszych małych rozumkach dużo sie nie zmieści. Mówi do nas głosno i wyrażnie a na kursor na ekranie mówi dziubdziuś. Tragedia. Ale kobiety chodzą, bo uwazaja że nic wiecej im sie nie należy i ciuchutko mowia... bo przeciez za darmo! Tak to u nas wygląda! Az mi się dalej nie chce pisać. Pozdrawiam. Pa, Pa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 01-11-2008, 20:55
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Małgosia G.
Witam Dziękuję za miłe i podnoszące na duchu slowa! Bardzo mi są w tej chwili potrzebne. Ostatnio postanowiłam podnieś kwalifikacje na bezpłatnym kursie komuterowym, prowadzonym przez młodego człowieka, studiujacego na II roku matematyki. Jest nas 15 Pań tak między 40 a 50 rokiem. I trudno w to uwierzyć ale jest to pasmo upokorzeń dla nas. Młody człowiek traktuje nas jak bezrozumne istoty, mówiac o nas np. że w tych naszych małych rozumkach dużo sie nie zmieści. Mówi do nas głosno i wyrażnie a na kursor na ekranie mówi dziubdziuś. Tragedia. Ale kobiety chodzą, bo uwazaja że nic wiecej im sie nie należy i ciuchutko mowia... bo przeciez za darmo! Tak to u nas wygląda! Az mi się dalej nie chce pisać. Pozdrawiam. Pa, Pa
Malgoniu jako belfer wredny powiem ci jedno- postaw gówniarza do pionu ,wy chodzicie za darmo ale jemu PŁACĄ i on ma wykonywać swoja pracę porządnie ,a jak nie to na skargę do kierownictwa i koniec balu.Tak być nie może i nie wolno się na to zgadzać.Oni na to szkolenie maja fundusze unijne i niech nie odwalają roboty tylko szkolą .Zadaj mu pare konkretnych pytań iopiernicz zdrowo ..zobaczysz jak się atmosfera poprawi nauka nie może być pasmem upokorzeń ...a o czym jest ten kurs konkretnie -obsługa kompa podstawowa czy jakieś programy czy co????/
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 01-11-2008, 21:01
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Małgorzato50 uprzedziłaś mnie bo miałem podobnie napisać a jeszcze dodatkowo pewnie mści się za pewnie swoje nie powodzienia na uczelni.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 02-11-2008, 12:06
Małgosia G. Małgosia G. jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 15
Domyślnie

Małgosiu Na ten kurs czekałam 3 m-ce, miał to być kurs, na którym miałam sie nauczyć pakietu ofissa. Niestety okazało sie że jest, to kurs podsawowy. Uczęszczam na niego, gdyż Panie w klubie pracy zapowiedziały że może w przyszlości bedzie taki kurs i drugim argumentem jest to że, częsć Pan które chodzą nie miały nawet kontaktu z komuterem, więc im to jest potrzebne, a niechciałabym rozbijać grupy. Małgosiu ale zrobię to co mi radzisz w stosunku do tego mhh.....nauczyciela. A z przyjemniejszych rzeczy to chcę kochanym uzytkownikom, napisać że z radościa zasiadam do tego portalu i uśmiecham sie do monitora czyli do was)) Dziękuję, pozdrawiam. Uwazam że nie licza sie lata, liczą się nasze bratnie umysły, ktore mogą pobyć obok siebie bez powlok cielesnych i cieszyć się swoja obecnością.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dodatkowa praca Sylwina Praca, wolontariat 15 15-05-2023 16:02
Praca i zdrowie kamilak102 Praca, wolontariat 19 14-04-2023 14:47
Bezpieczna praca...... zdzislaw.bedrylo Seniorzy i praca 1 27-10-2008 14:49
Praca magisterska Carmen Seniorzy i praca 2 19-09-2008 14:18
praca magisterska istotka Różności - wątki archiwalne 6 20-04-2008 23:45

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:56.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.