menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-05-2013, 17:10
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Kto za to zapłacił....


Słłynna Komisja pana Antoniego Maczierewicza zaprosiła do Polski kilku profesorów i innych uczonych z całego świata.
Wiadomo,że w obecnych czasach to są ogromne koszty.Loty samolotami,hotele i inne.To są ogromne kwoty.
Wobec powyższego pytam z jakich to funduszy PIS i pan Maciarewicz opłacał te finanse czy z pieniędzy samego PIS-u czy z składek członków szeregowych czy też z naszych pieniędzy.Jest bardzo ciekawe i proszę zainteresowanych o wyjaśnienie ??
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 14-05-2013, 19:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Zdzisławie!
Przecie od lat wiadomo, że Antek M kłamie nawet jak śpi.
Jakis czas temu zeznawał, ze 2 nln dolarów na "badania" Biniendy wyłożył uniwersytet gdzie ten jest zatrudniony, okazało sie się to taką samą bujdą jak bomby wypróżnione na feralnym samolocie i trzech rannych dobitych przez ciemne siły w ruskiej przestrzeni.
On jest na tyle zesklerotyzowany przez naturę, ze do czaszki mu nie wejdzie ten prosty przekaz, ze jak palnie jakąś głupote, to nikt jej nie sprawdzi.
Podobnie ma Hofman choć młodszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-05-2013, 19:12
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Zdzisławie!
Przecie od lat wiadomo, że Antek M kłamie nawet jak śpi.
Jakis czas temu zeznawał, ze 2 nln dolarów na "badania" Biniendy wyłożył uniwersytet gdzie ten jest zatrudniony, okazało sie się to taką samą bujdą jak bomby wypróżnione na feralnym samolocie i trzech rannych dobitych przez ciemne siły w ruskiej przestrzeni.
On jest na tyle zesklerotyzowany przez naturę, ze do czaszki mu nie wejdzie ten prosty przekaz, ze jak palnie jakąś głupote, to nikt jej nie sprawdzi.
Podobnie ma Hofman choć młodszy.
Bardzo ciekawe jest to,że nikt nie ma zamiaru odpowiedzieć na moje pytanie. Pytam panów z PIS-u "Kto opłacił "Ekspertów z całego świata" w sprawie tragedii Smoleńskiej.Okazało się,że Amerykański Uniwerstytet nic nie wie o tych sprawach....Pytam więc....kto ??
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 14-05-2013, 19:28
Sabina22 Sabina22 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 931
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Zdzisławie!


Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
?
"Kto opłacił "


Chlopoki,co sie bedzieta szczypac zrobta sciepe....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 14-05-2013, 19:43
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Bardzo ciekawe jest to,że nikt nie ma zamiaru odpowiedzieć na moje pytanie. Pytam panów z PIS-u "Kto opłacił "Ekspertów z całego świata" w sprawie tragedii Smoleńskiej.Okazało się,że Amerykański Uniwerstytet nic nie wie o tych sprawach....Pytam więc....kto ??

A słyszałes Zdzisławie o ...wołaniu na puszczy?
Nie zdziw się jak się niedługo okaże, ze to jakas fundacja typu Srebrna, albo śmiszny "Instytut", albo inna pralnia pieniędzy związana z PiSowskimi interesami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 14-05-2013, 19:57
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Ha,ha Lis w potrzasku:
http://wpolityce.pl/dzienniki/dzienn...n-z-trojmiasta
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 14-05-2013, 20:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Bardzo ciekawe jest to,że nikt nie ma zamiaru odpowiedzieć na moje pytanie. Pytam panów z PIS-u "Kto opłacił "Ekspertów z całego świata" w sprawie tragedii Smoleńskiej.Okazało się,że Amerykański Uniwerstytet nic nie wie o tych sprawach....Pytam więc....kto ??

A wiesz dlaczego nikt Ci nie odpowiada?
Bo w państwie, w którym na występ podstarzałej gwiazdy, postrzelona w ciemię ministra wydaje 5 dużych baniek,
nie wspominając o bizantyjskim przepychu rządzących,
Twoje pytanie jest z gatunku żenujących.
Bo chodzi o wyjaśnienie śmierci Polaków, czego polactwo nie może zrozumieć.

A ponieważ tyle razy podkreślałeś swój wiek sędziwy, oraz nobilitujące Cię lwowskie pochodzenie,
ja osobiście nie zamierzam robić Ci przykrości.
Wystarczy, że odpowiedzą Ci mentalni spadkobiercy tych,
co Cię z tego Lwowa wywalili.
A których Ty rozpoznać nie pofrafisz.

Życzę zdrowia.
I przenikliwości.
ps. Z PiS tu nie ma nikogo. Są tylko wyborcy tej partii, a Ty pewnikiem jako wyborca PO nie masz wiadomości, z jakiej kieszeni idą pieniądze na opłacenie prawników przeciw rodzinom smoleńskim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 14-05-2013, 20:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka


Też węszył za pieniędzmi.
Cudzymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 14-05-2013, 20:26
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał Honoratka
Jesteś jak zepsuta pozytywka, która gra tylko jedną melodyjkę.
Temat wątku to "Kto za to zapłaci" - chodzi o koszty szaleństwa posła Macierewicza - a Ty klepiesz o redaktorze Tomaszu Lisie !
Ni z gruszki ,ni z pietruszki.
Wam płacą tylko za ilość? A co z jakością?!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 14-05-2013, 20:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Jesteś jak zepsuta pozytywka, która gra tylko jedną melodyjkę.
Temat wątku to "Kto za to zapłaci" - chodzi o koszty szaleństwa posła Macierewicza - a Ty klepiesz o redaktorze Tomaszu Lisie ! Ni z gruszki ,ni z pietruszki.
Wam płacą tylko za ilość? A co z jakością?!

Nie masz nic mądrego do napisania, to milcz ku chwale Ojczyzny.
Link jest do szaleńczych kłamstw Lisa, ale to dla Ciebie niewygodne, więc swoim zwyczajem próbujesz zamknąć ludziom usta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 14-05-2013, 21:42
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

A niech się pluje i obrzuca błotem, przecież to to nic innego nie potrafi.
Powiela tylko to, co Jej góra napisze - ot taki troll
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 14-05-2013, 23:21
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A wiesz dlaczego nikt Ci nie odpowiada?
Bo w państwie, w którym na występ podstarzałej gwiazdy, postrzelona w ciemię ministra wydaje 5 dużych baniek,
nie wspominając o bizantyjskim przepychu rządzących,
Twoje pytanie jest z gatunku żenujących.
Bo chodzi o wyjaśnienie śmierci Polaków, czego polactwo nie może zrozumieć.

A ponieważ tyle razy podkreślałeś swój wiek sędziwy, oraz nobilitujące Cię lwowskie pochodzenie,
ja osobiście nie zamierzam robić Ci przykrości.
Wystarczy, że odpowiedzą Ci mentalni spadkobiercy tych,
co Cię z tego Lwowa wywalili.
A których Ty rozpoznać nie pofrafisz.

Życzę zdrowia.
I przenikliwości.
ps. Z PiS tu nie ma nikogo. Są tylko wyborcy tej partii, a Ty pewnikiem jako wyborca PO nie masz wiadomości, z jakiej kieszeni idą pieniądze na opłacenie prawników przeciw rodzinom smoleńskim.
Droga sympatyczna Pani z Klubu...Ja nie jestem z PO ani innej Partii. Pragnę grzecznie zapytać jak pan Maciarewicz uzasadni skąd tyle kasy poszło na Komisję Smoleńską..To jest tylko pytanie na którą proszę odpowiedzieć..Sprawa mecenasa to inna sprawa.może tak było.To są sprawy wewnętrzne Partii ale skąd i za ile Maciarewicz opłacił tę "Komisję " to jest ciekawe i czy szeregowi członkowie PIS-u musieli robić kolejną zrzutkę..a nie neguję sprawy Smoleńska to była tragedia ale sprawy w takiej niepokalanej Formacji powinne być jednoznaczne i przejrzyste bo to Prawo i Sprawiedliwość...przecież.....m=nieprawdaż ?
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 14-05-2013, 23:28
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Droga sympatyczna Pani z Klubu...Ja nie jestem z PO ani innej Partii. Pragnę grzecznie zapytać jak pan Maciarewicz uzasadni skąd tyle kasy poszło na Komisję Smoleńską..To jest tylko pytanie na którą proszę odpowiedzieć..Sprawa mecenasa to inna sprawa.może tak było.To są sprawy wewnętrzne Partii ale skąd i za ile Maciarewicz opłacił tę "Komisję " to jest ciekawe i czy szeregowi członkowie PIS-u musieli robić kolejną zrzutkę..a nie neguję sprawy Smoleńska to była tragedia ale sprawy w takiej niepokalanej Formacji powinne być jednoznaczne i przejrzyste bo to Prawo i Sprawiedliwość...przecież.....m=nieprawdaż ?

Naprawdę? Zżera Pana ciekawość?
Nic prostszego. Napisać do Macierewicza. Nie MACIAREWICZA,
bo śmiesznym jest pilnowanie ruskich interesów,
przy nieznajomości nazwiska posła walczącego z MAKowską wersją katastrofy..
Na pewno odpisze, tak jak odpisał ojcu Natalii Januszko,
który zwrócił się do Niego i do fachowca Laska. A czemuż zawdzięczam zaszczyt nagabywania mnie o odpowiedź, to chyba tylko Stwórca w Niebiesiech wie.


ps. zawsze zdumiewają mnie ludzie, którzy oblewają się niezdrowym rumieńcem na myśl o pieniądzach,
które nie do nich należą.

Jeszcze raz ...zdrowia życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 15-05-2013, 00:12
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Naprawdę? Zżera Pana ciekawość?
Nic prostszego. Napisać do Macierewicza. Nie MACIAREWICZA,
bo śmiesznym jest pilnowanie ruskich interesów,
przy nieznajomości nazwiska posła walczącego z MAKowską wersją katastrofy..
Na pewno odpisze, tak jak odpisał ojcu Natalii Januszko,
który zwrócił się do Niego i do fachowca Laska. A czemuż zawdzięczam zaszczyt nagabywania mnie o odpowiedź, to chyba tylko Stwórca w Niebiesiech wie.


ps. zawsze zdumiewają mnie ludzie, którzy oblewają się niezdrowym rumieńcem na myśl o pieniądzach,
które nie do nich należą.

Jeszcze raz ...zdrowia życzę.
Chyba zaszło nieporozumienie...Ja nie bronię żadnej teorii Katastrofy Smoleńskiej czy to Milera czy Ruskich.To jest sprawa drugorzędna..Chodzi o prawdę kto opłacał tę Komisję Macierewicza ..Widzę,że jest pewne zakłopotanie....nieprawdaż..
Tę żabę muszą zjeść Hofman i prezes...Co z tym zrobić dalej...NIe muszę pisać do Antka bo wiadomo jaka będzie odpowiedż...Pytanie brzmi...KTO ZAPŁACIŁ WOJARZE EKSPERTÓW Z CAŁEGO ŚWIATA...Nie jest ważne czy to jest słuszne chodzi o czystą prawdę...Przecież są to ogromne pieniądze..Za to Partia mogła by np.zaopatrzyć niejeden żłobek czy inne potrzeby..
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 15-05-2013, 00:29
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Droga sympatyczna Pani z Klubu...Ja nie jestem z PO ani innej Partii. Pragnę grzecznie zapytać jak pan Maciarewicz uzasadni skąd tyle kasy poszło na Komisję Smoleńską..To jest tylko pytanie na którą proszę odpowiedzieć..Sprawa mecenasa to inna sprawa.może tak było.To są sprawy wewnętrzne Partii ale skąd i za ile Maciarewicz opłacił tę "Komisję " to jest ciekawe i czy szeregowi członkowie PIS-u musieli robić kolejną zrzutkę..a nie neguję sprawy Smoleńska to była tragedia ale sprawy w takiej niepokalanej Formacji powinne być jednoznaczne i przejrzyste bo to Prawo i Sprawiedliwość...przecież.....m=nieprawdaż ?
Dziękuję za "miłe" wspomnienia mojego pochodzenia z czasów "wywalenia" nas ze Lwowa.Nie życzyłbym Pani takiego "wywalenia" z domu rodzinnego.Widocznie Pani nie doznała takiej wątpliwej przyjemności i też życzę zdrowia.
Uważam,że uszczypliwość fanów (wyborców) PIS-u jest porażająca...
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 15-05-2013, 02:36
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Przecież tu nie ma żadnej tajemnicy,Zdzisławie.Ludzie z komisji Maciarewicza i ci,którzy z nim współpracują,udzielają się społecznie.Uważasz to za rzecz niemożliwą?Albo,że profesora z amerykańskiej uczelni nie stać na opłacenie sobie przelotu do Polski i potrzebuje do tego sponsora?
Nie powinieneś zachowań innych,mierzyć swoją miarą.
A co powiesz o p.Lasku,który już raz wziął kasę za pracę w komisji Millera,a teraz będzie ją brał ponownie, za objaśnianie rodakom co też ta komisja ustaliła?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 15-05-2013, 09:59
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Tiaa, Zdziś fraternizując się z posłem i waląc per Antek,
pisze o pewnej uszczypliwości.

Zdzisiu, lub Panie Zdzisiu, co tam chcesz.
Nie ma zakłopotania u mnie w tej kwestii. Jest tylko w innej, mianowicie w sprawie zapuszczania żurawia do cudzej kieszeni.
A w sprawie wywalenia ze Lwowa nic nie zrozumiałeś. Zresztą to, że Ciebie to dotknęło jest ''zasługą'' daty urodzenia, bo na tym forum są także tacy, których to miasto byłoby Heimatem,
gdyby nie urodzili się po wojnie. Z mojej wiedzy wynika, że to nawet spora grupka userów.

Co do reszty, drzazga 100/100.

I tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 15-05-2013, 12:10
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Tiaa, Zdziś fraternizując się z posłem i waląc per Antek,
pisze o pewnej uszczypliwości.

Zdzisiu, lub Panie Zdzisiu, co tam chcesz.
Nie ma zakłopotania u mnie w tej kwestii. Jest tylko w innej, mianowicie w sprawie zapuszczania żurawia do cudzej kieszeni.
A w sprawie wywalenia ze Lwowa nic nie zrozumiałeś. Zresztą to, że Ciebie to dotknęło jest ''zasługą'' daty urodzenia, bo na tym forum są także tacy, których to miasto byłoby Heimatem,
gdyby nie urodzili się po wojnie. Z mojej wiedzy wynika, że to nawet spora grupka userów.

Co do reszty, drzazga 100/100.

I tyle.
Mnie nie chodzi o "zapuszczania żurawia do cudzej kie3szeni" gdyż nie to mam na myśli..To jest polityka PIS-u i mnie to zwisa.
Wiadomo,że ktoś musiał wkładać ogromne kwoty na te sprawy to jest opłaty Adwokatów,ekspertyzy i inne
Dziwne jest to,że inne poszkodowane rodziny w Katastrofie Smoleńskiej są bardzie powściągliwe,nie mają takich roszczeń,tylko PIS-owskie rodziny wokół tych spraw robią raban i hałas medialny choć też straciły swych bliskich.
Komisja Macierewicza w swym zasięgu co krok znajduje nowe "fakty".To staje się już mało powazne....Macierewicz się sam pogrąża i popada w śmiesznosc (mgła,hel,bomby,elektromagnesy i teraz te 3 żyjące ofiary katastrofy) Czysta paranoja....
Wracając do "wwywalenia" ze Lwowa jest mi niezmiernie przykro,że Pani tak to widzi. Nie życze nikomu przeżywać takich "wywaleń" z rodzinnego domu ,choć miałem tylko 13 lat ta trauma pozostała do dnia dzisiejszego.
Życzę Pani zdrowia i zrozumienia .
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 15-05-2013, 13:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie Lasek

Lasek jest urzędnikiem państwowym zatrudnionym w państwowej instytucji zajmującej sie wypadkami lotniczymi i jego pracę opłaca kasa państwa. Podobne komisje opłaca państwo w przypadku wypadków na lądzie i na morzu. I każde państwo ma swoje instytucje tego typu.
Wesoły Antek jest samozwańczym szamanem dojącym kasę płynącą z budżetu państwa na własne urojenia i fanaberie.
I to tyle w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 15-05-2013, 13:32
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Lasek jest urzędnikiem państwowym zatrudnionym w państwowej instytucji zajmującej sie wypadkami lotniczymi i jego pracę opłaca kasa państwa. Podobne komisje opłaca państwo w przypadku wypadków na lądzie i na morzu. I każde państwo ma swoje instytucje tego typu.
Wesoły Antek jest samozwańczym szamanem dojącym kasę płynącą z budżetu państwa na własne urojenia i fanaberie.
I to tyle w tym temacie.
Zgadzam się w tej sprawie bez zastrzeżeń..Antoni policmajster
ma urojenia jeszcze z przeszłości..Nasuwa się taki wątek.Ten człowiek miał wiedzę o wszystkich i o wszystkim i wobec tego pozostały mu tzw. "haki",których mógł by wykorzystywać do nie zawsze czystych intencji.....Tak jest obecnie ...Nie jeden ma respekt przed nim nie wspominając o.....prezesie..
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Już wiadomo kto ?? zdzislaw.bedrylo Polityka 3 07-03-2013 11:54
Tu Al - kaida, kto, wamać... Stalin Społeczeństwo - wątki archiwalne 1 12-07-2010 00:07
Kto wie...??? RTMP Emerytura, renta, ZUS 10 12-03-2009 10:05
Kto ma prawo do własności, a kto nie? Dariusz Kosiur Polityka - wątki archiwalne 14 16-07-2008 22:23
kto wie? halinka-50 Emerytura, renta, ZUS 5 10-06-2008 18:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.