menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 06-11-2012, 14:16
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie PIS..i ...Kaczyński...


Karuzela paranoi i absurdu kręci się w naszym Kraju..Padają ciężkie zarzuty i obelgi,które pośrednio uderzają w nas NORMALNYCH OBYWATELI....Pan Jaroslaw Kaczyński,leader największej Partii Opozycyjnej uważa,że Rząd RP,Prezydent i Premier Tusk są odpowiedzialni za Katastrofę Smoleńską czyli
mają tzw."krew na rękach"..Ciężkie te slowa,które podlegają pod Sąd Najwyższy czy Trybunal Stanu. Pan J.Kaczyński raczyl zapomnieć,że ten Rząd,Prezydent i Premier Tusk zostali wybrani przez większość Narodu i tego rodzaju pomówienia (bez podania jednoznaczych dowodów) są przestępstwem za które idzie się po procesie do więzienia..Pan Kaczyński ponoć jest prawnikiem i tylko się dziwić
Pan Kaczyński i pozostala reszta tej Formacji pragnie Międzynarodowej Komisji w sprawie Smoleńska a ja się pytam jak sobie to wyobraża J.Kaczyński w sensie technicznym i organizacyjnym. Czy Rosja pozwoli na to aby na ich terytorium
odbywaly się badania ?? Czy tam zaangażować speców z np.CIA czy innych slużb,które znają się na trotylu..Kto mialby zaplacić tym ludziom ?? Te wszystkie tzw.Komisje Macierewicza są warte zera gdyż tam na miejscu prawie nikt nie byl (profesorowie z USA u Macierewicza tzw.badania na odleglość-farsa i żenada) Nawet sam Antoni Maciarewicz też nie byl zaraz po wypadku.To jest wielce żalosna sprawa.Na silę szukanie przyczyn..Tylko w glowach panów Kaczyńskiego i Macierewicza szukamy rozwiązania.Poczekamy na dalszy bieg wypadków ale sądzę,że wynik może być bardzo niekorzystny dla tych panów..
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 06-11-2012, 15:04
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Jakaż szkoda, że nie ma kary śmierci. Można by powiesić Kaczora razem z Palikotem, bo on też coś o krwi na rękach bredził.
Chyba, że Zdziś uważa, że ręce rękom nierówne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 06-11-2012, 15:24
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Jakaż szkoda, że nie ma kary śmierci. Można by powiesić Kaczora razem z Palikotem, bo on też coś o krwi na rękach bredził.
Chyba, że Zdziś uważa, że ręce rękom nierówne.
Lila...Jesteś wielka...Bardzo odkrywcza odpowiedż...My nie mówimy o ....fizycznej śmierci tych panów tylko wstrzymaniu erupcji bezsensu tych poczynań...To nie jest śmieszne..Kaczyński sam się unicestwi...tylko czekać...Jego koniec polityczny już świta i na nic te wszystkie armaty,ktore wytacza...Normalni,zdromyślący ludzie mają już dosyć..Taka jest kolej losu ..Byli różni i co..Zeszli z areny w nieslawie..
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 06-11-2012, 15:28
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Ba, Zdzisiu, czekasz i czekasz, zakładając już chyba ósmy wątek na ten temat,
ale widać przynosisz szczęście prezesowi PiS, bo notowania rosną.
Jak zaczynałeś było kilkanaście procent. Pozostaje mi wiara w Twą szczęśliwą rękę, która powoduje odpływ zdrowomyślących ludzi, a przypływ oszołomów,
do których mam zaszczyt należeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 06-11-2012, 16:08
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ba, Zdzisiu, czekasz i czekasz, zakładając już chyba ósmy wątek na ten temat,
ale widać przynosisz szczęście prezesowi PiS, bo notowania rosną.
Jak zaczynałeś było kilkanaście procent. Pozostaje mi wiara w Twą szczęśliwą rękę, która powoduje odpływ zdrowomyślących ludzi, a przypływ oszołomów,
do których mam zaszczyt należeć.
Twój optymizm jest wielce odkrywczy gdzie piszesz,że mu rośnie.Poczekamy zobaczymyJa mu życzę zdrowia i sukcesów,tak zdrowia i sukcesów ale życie jest okrutne.Moja filozofia życiowa jest jednoznaczna,każdy ma prawo do życia,rozwoju itp...Nie wolno nikomu robić krzywdy ,ale są pewne granice gdzie należy przestrzegać pewnych zasad a Kaczyński,mistrz obludy tych zasad nie stosuje...Podaję przyklad (oderwany od....) Sprawa śp.Lepera,gdzie Jaroslaw traktowal go jak śmiecia kiedy podpisywano tzw.Koalicję..Tych przykladow jest wiele..Szkoda cennego czasu.Wy jesteście olśnieni tym czlowiekiem ale może zdarzyć się taki moment,że
życie będzie bardzo brutalne. Widac i slychać,że ta Wasza Formacja jest Formacją bojową gdyż jeden z Waszych czlonków "żartem" oświadczyl że w dniu 11 listopada br. NALEŻY PODPALAĆ SAMOCHODY I GMACHY PUBLICZNE.ŻART GODNY PIS-u. To tyle..
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 06-11-2012, 16:19
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Jeszcze raz wolno i po polsku.
Zdzisiu, ja jestem TYLKO elektorat. Nie jestem członkiem, jak WASZ MORDERCA Rysiu Cyba.

I krótko; PiS w sondażach przegania Platformę. Taka jest prawda. Im więcej śliny, tym wyższe poparcie. Tej tendencji już nie odwrócicie, bo ludzie wolą trzymać z watahą ( w domyśle wilków),
niż ze sforą kundelków, które mogą najwyżej poszarpać mankiety spodni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 07-11-2012, 16:30
wolland wolland jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Posty: 3
Domyślnie

Z PiSem jest problem - co nie znaczy, że go popieram. Ale po prostu Kaczyński Jarosław nie może się w większości spraw powstrzymać od komentarzy, czasami milczenie jest złotem, ale prezes niestety tego jeszcze nie wie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 07-11-2012, 16:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał wolland
Z PiSem jest problem - co nie znaczy, że go popieram. Ale po prostu Kaczyński Jarosław nie może się w większości spraw powstrzymać od komentarzy, czasami milczenie jest złotem, ale prezes niestety tego jeszcze nie wie.

Baaaa! Wrzasnął KOT.
Problem jest poważniejszy niż przypuszczasz.
On to wie, tylko, że zwinięto mu tabletki na powstrzymanie.
Jest jeszcze jedna wersja tego przeboju, a mianowicie taka jak w przypowiastce o skorpionie na środku rzeki.....on MUSI, bo sie udusi. Taka już jego paskudna.... natura.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 07-11-2012, 17:11
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Wielokrotnie już pisałem, że w naszym kraju, tak jak i w każdym innym, opozycja jest wprost konieczna, choćby dla zachowania równowago psychicznej rządzących.
PiS ma w swych szeregach wielu mądrych zapewne ludzi i oni stanowiliby konstruktywną opozycję, tylko ich szef do tego nie dopuszcza.
Gdyby odsunąć od koryta (przepraszam za kolokwializm) Kaczyńskiego, to takie Błaszczaki, Hofmany i inne przydupasy same by się wykruszyły. Pozostali by ludzie, którzy wiedzą, co powinno być, lub nie.
Nie jestem i nigdy nie byłem zwolennikiem PO, głosowałem "za" wybierając mniejsze zło. Nawiasem mówiąc szkoda wielka, że PO nie zdaje sobie sprawy z faktu, że wielu tak postąpiło.
Tak, czy inaczej, dopóki Kaczyński będzie rządził w PiSie, dopóty w naszym kraju nie będzie spokoju.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 07-11-2012, 17:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Nie wydaje Ci się, że obecnie spokój nie zależy od Kaczyńskiego, ale od postępującej biedy, która w niektórych regionach zahacza o nędzę,
przy nachalnym pasieniu się rządzących?

A kraj się wyludnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 07-11-2012, 17:55
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Booosze ,Ty patrzysz i nie grzmisz ?!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 07-11-2012, 17:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=wuere'le]
Cytat:
Wielokrotnie już pisałem, że w naszym kraju, tak jak i w każdym innym, opozycja jest wprost konieczna, choćby dla zachowania równowago psychicznej rządzących.
Ale tego nikt rozsądny nie kwestionuje.
Cytat:
PiS ma w swych szeregach wielu mądrych zapewne ludzi i oni stanowiliby konstruktywną opozycję, tylko ich szef do tego nie dopuszcza.
A są tegoz jakies przesłanki?
Cytat:
Gdyby odsunąć od koryta (przepraszam za kolokwializm) Kaczyńskiego, to takie Błaszczaki, Hofmany i inne przydupasy same by się wykruszyły. Pozostali by ludzie, którzy wiedzą, co powinno być, lub nie.
Jak dotąd, to ci ludzie, którzy mieli olej w głowie znikali na własna rękę, albo wypadali za burte z naklejką zdrajcy i spiskowca na plecach. Jest ich całkiem niezła i różnorodna kompania, by nie rzec, że batalion. Wspomnij tylko Dorna, Zalewskiego, Sikorskiego, Kluzik, Kowala, Miska Kamińskiego, Bielan itp..o ziobrystach szkoda gadać, ale taki Kurski
paru Hofmanów mógłby na wczesne sniadanie w pęczkach konsumować.
Cytat:
Nie jestem i nigdy nie byłem zwolennikiem PO, głosowałem "za" wybierając mniejsze zło. Nawiasem mówiąc szkoda wielka, że PO nie zdaje sobie sprawy z faktu, że wielu tak postąpiło.
Pewnie sobie zdaje, ale korzysta z tego, że na horyzoncie czai sie WIĘKSZE
Cytat:
Tak, czy inaczej, dopóki Kaczyński będzie rządził w PiSie, dopóty w naszym kraju nie będzie spokoju.
I - nie chcę Cie martwić- będziesz musiał wspierać to ...mniejsze
Bo jaki masz wybór? Pajacujący Palikot? Czy młodzieżowy Joński? Bo Miller ma już swoje lata i wieczny nie jest..

Ostatnio edytowane przez pluto37 : 07-11-2012 o 18:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 07-11-2012, 18:02
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Booosze ,Ty patrzysz i nie grzmisz ?!

Najwyższy grzmi ustami prezesa.
I ostrzega lud katolicki, ze jak będzie uprawiał świryzm pisowski na wiekszą skalę, to go pokarze rządami Kaczyńskiego, Macierewicza, Hofmana, Błaszczaka i Brudzińskiego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 07-11-2012, 18:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Booosze ,Ty patrzysz i nie grzmisz ?!

Ojoj, ma od tego wodogrzmota.
Jest grzmot i woda przy okazji. Jeszcze Lemingrad ( dawniejsza Warszawa) się trzyma,
a reszta leci na pysk.

Jak już pełowski łonecik grzmi, cytując Rzepę, obecnie już Rzopę?

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/coraz...wiadomosc.html

Niebawem następni klienci dołączą.

http://www.sfora.pl/Przemysl-motoryz...a-prace-a49174

Tu jest prawdziwe zagrożenie. Problem, że w lemingach wczipowano Kaczora.

ps, przeczytajcie komentarze. I jeszcze raz ; to jest prawdziwe zagrożenie!!

Ostatnio edytowane przez Lila : 07-11-2012 o 18:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 07-11-2012, 19:41
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał wuere'le
Ale tego nikt rozsądny nie kwestionuje.

A są tegoz jakies przesłanki?

Jak dotąd, to ci ludzie, którzy mieli olej w głowie znikali na własna rękę, albo wypadali za burte z naklejką zdrajcy i spiskowca na plecach. Jest ich całkiem niezła i różnorodna kompania, by nie rzec, że batalion. Wspomnij tylko Dorna, Zalewskiego, Sikorskiego, Kluzik, Kowala, Miska Kamińskiego, Bielan itp..o ziobrystach szkoda gadać, ale taki Kurski
paru Hofmanów mógłby na wczesne sniadanie w pęczkach konsumować.

Pewnie sobie zdaje, ale korzysta z tego, że na horyzoncie czai sie WIĘKSZE

I - nie chcę Cie martwić- będziesz musiał wspierać to ...mniejsze
Bo jaki masz wybór? Pajacujący Palikot? Czy młodzieżowy Joński? Bo Miller ma już swoje lata i wieczny nie jest..
Niestety masz rację, pisałem z wielka nadzieją, ze ktoś powie, żebym sie nie martwił, ze będzie lepiej, że rosną odpowiednie siły. Niestety.
Tak na poważnie, to co do Palikota, to się zawiodłem, faktycznie zaczął pajacować i szkoda, Miler się błaźni bardziej jak Palikot.
Gdybym był młodszy wypierniczyłbym z tego dziwnego kraju w jasną......
No dobra, nic to gadanie nie da.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 07-11-2012, 20:13
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Jeszcze raz wolno i po polsku.
Zdzisiu, ja jestem TYLKO elektorat. Nie jestem członkiem, jak WASZ MORDERCA Rysiu Cyba.

I krótko; PiS w sondażach przegania Platformę. Taka jest prawda. Im więcej śliny, tym wyższe poparcie. Tej tendencji już nie odwrócicie, bo ludzie wolą trzymać z watahą ( w domyśle wilków),
niż ze sforą kundelków, które mogą najwyżej poszarpać mankiety spodni.
Ale się porobilo.Obiecywalem sobie,że pozostawię temat PIS i J.Kaczyńskiego ( 8 postów) jednak to nie daje mi spokoju..To co piszą liczni seniorzy w tym Forum nie może zostać pominięte..Okazuje się,że ludzie zdromyślący w PIS-ie jednoznacznie stwierdzają,że to tylko ON czyli J.Kaczyński jest takim czlowiekiem,który pociągnie na dól tę Formację.Stwierdzenie,że mu"rośnie" poparcie jest fikcją gdyż w myśl przyslowia "laska pańska....itp" ma bardzo pewne uzasadnienie..Tak bylo i tak zostanie,że ludziom jego oblicze kojarzy się z Smoleńskiem,Koalicjami,teczkami maciarewicza,pochodami na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie,posluszeństwo jak śp.Lech Kaczyński sterowal bratem i wiele innych...Ludzie tego nie zapomną...bo tak jak kiedyś powiedzial b,PIS-owiec Jacek Kurski "ciemny lud to kupi" Dajmy sobie spokój tym uszczypliwościom ,dbajmy o zdrowie i czekajmy na okres kiedy ten czlowiek sam zejdzie z areny historii.
__________________
zdzislaw1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 07-11-2012, 20:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Zdzisiu, naprawdę jest mi przykro, że muszę Cię zmartwić,
ale w tym zmartwieniu nie będziesz sam.

Wielu mówi, że Kaczyński i jego partia ostatecznie się skompromitowali.
Ale przecież kompromitowali się już wielokrotnie. I co? Nic, guzik
..

Guzik. Tak Lis Tomasz ze smutkiem skomentował sondaż z 5 listopada, w którym PiS miał 5% przewagi.
Faktycznie, dziwne.
Okładka w Newsweeku,wywiady Mazowieckiego w GW,
i szczęście wylewające się z TVN, bo Kaczyński zrzucił maskę i teraz wreszcie koniec z nim.

Ja tam dziwię się Zdzisiu tym gadkom . Kaczyński jaki jest każdy widzi. Funkcjonuje w polityce kupę latek, a jednak zawsze czytam o tej masce.

ps. dlaczego masz temat zostawiać?
Przecież pogadać zawsze można, nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 08-11-2012, 07:51
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Jak przez 98% czasu rządów PO miała przewagę w sondażach, też nie wiadomo dlaczego, to wyznawcy jedynie słusznego PiSu bagatelizowali tą sprawę. Teraz jak jest odwrotnie to sprawa nabrała fundamentalnego znaczenia. A to ta sama PO i ten sam PiS. To tylko oznaka, że naród ciemny i chwiejny w swych opiniach i byle co powiedziane przez byle kogo potrafi nawet zachwiać sceną polityczną. Ale to nie świadczy źle o sprytnych politykach tylko o narodzie. To bezduszny naród nie opierający się na ugruntowanych tradycjach tylko chwilowych nastrojach. Niektórzy przed kielichem mają inne zdanie niż po kielichu, dlatego zawsze zbieramy baty od sąsiadów.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 08-11-2012, 09:58
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Jak przez 98% czasu rządów PO miała przewagę w sondażach, też nie wiadomo dlaczego, to wyznawcy jedynie słusznego PiSu bagatelizowali tą sprawę. Teraz jak jest odwrotnie to sprawa nabrała fundamentalnego znaczenia. A to ta sama PO i ten sam PiS. To tylko oznaka, że naród ciemny i chwiejny w swych opiniach i byle co powiedziane przez byle kogo potrafi nawet zachwiać sceną polityczną. Ale to nie świadczy źle o sprytnych politykach tylko o narodzie. To bezduszny naród nie opierający się na ugruntowanych tradycjach tylko chwilowych nastrojach. Niektórzy przed kielichem mają inne zdanie niż po kielichu, dlatego zawsze zbieramy baty od sąsiadów.

Oświecony zagraniczny i ważna osobistość uznana to rzecze? że naród ciemny i chwiejny w swych opiniach i byle co powiedziane przez byle kogo potrafi nawet zachwiać sceną polityczną ?

O politykach to nie świadczy? właśnie świadczy bo cóż lepiej odzwierciedli jak nie lustro którym jest naród poczynań, decyzji ludzi u steru.
Naród ciemny by się nie burzył.

Cytat:
To bezduszny naród nie opierający się na ugruntowanych tradycjach tylko chwilowych nastrojach. Niektórzy przed kielichem mają inne zdanie niż po kielichu, dlatego zawsze zbieramy baty od sąsiadów

no no, mocne słowa i uwłaczające.
Naród, wszyscy obywatele łącznie z piszącym jeśli jest Polakiem.
Ci niektórzy i przed kielichem i po kielichu nie zmieniają zdania

kogo JarosławII cytuje?
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 08-11-2012 o 10:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 08-11-2012, 12:45
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

A któż to są co ludzie u steru, jakie maja koneksje jakie pochodzenie polityczne. W niektórych (wielu) przypadkach pierwsze pokolenie inteligencji pracującej, oderwani na siłę od kierowniczych stanowisk w mleczarni czy na parkingach. W wielu przypadkach prostacy wybrani przez prostaków, bo to imponuje, człowiek z ludu, swojak, sąsiad, taki wyborca powie, jak ja człowiek znikąd. Dali mu garnitur, kawałek podłogi i biurko i ma immunitet. Okazuje się, że to w wielu przypadkach nie zobowiązuje do niczego, bo jak żył na "wolności" tak i immunitetem. To jest klasa polityczna i reprezentacja społeczeństwa. I nie jest to mniejszość tylko połowa. Dawniejsi powojenni sekretarze robili zaocznie podstawówkę ci dzisiejsi nie muszą, bo jest obowiązkowa a jak nie, to skończyli w wojsku. Znam ten element na stanowiskach samorządowych, jeszcze gorsi ale za to z mniejsza odpowiedzialnością, większymi możliwościami i lepiej ustawieni i co najważniejsze niezniszczalni niezależnie od opcji politycznej. U mnie w 90% to byłe komuchy, co dotują kościoły, na wszelki wypadek.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kaczyński chce kary śmierci!!! Scarlett Polityka 126 28-03-2021 15:55
Jakim będzie prezydentem J.Kaczyński jeśli wygra wybory? Hypatia Polityka - wątki archiwalne 213 20-07-2012 11:43
J.Kaczyński – marsz ku władzy Karol Polityka - wątki archiwalne 4022 13-06-2012 11:39
Bogusław Kaczyński w szpitalu - komentarze BUNIA Ogólny 28 10-12-2009 13:47
Bogusław Kaczyński obchodzi 65- te urodziny - komentarze Basia. Ogólny 3 03-05-2007 07:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.