menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 26-07-2012, 14:09
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Napisał Lila
No wiesz?
Kabotyństwo byłoby, gdyby flakon był pełny.
A on będzie pusty i ...bez zawleczki.


Myślałam ,że nie lubisz takich efekciarskich,pustych gestów. Przecież zawsze krytykowałaś Palikota,a to przecież on, jest mistrzem nad mistrzami od takiej tandety. Czyżby jednak jakieś powinowactwo duchowe?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 26-07-2012, 14:15
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Myślałam ,że nie lubisz takich efekciarskich,pustych gestów. Przecież zawsze krytykowałaś Palikota,a to przecież on, jest mistrzem nad mistrzami od takiej tandety. Czyżby jednak jakieś powinowactwo duchowe?

No nie wiem, nie wiem.
A co ? wolałabyś, aby sowieciarze dostali w łeb plastikowym penisem, a nie 'Dune'?
Jak zwykle masz rację. Byłoby to adekwatne dla sławy, jaka się niosła wraz z tą wspaniałą armią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 26-07-2012, 14:28
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Rolleyes

Wszak zgodne jesteśmy ,że pomnik stanąć nie powinien.
Więc co do Cyryla się zgadzamy ,ale Metody..... to już inna bajka!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 26-07-2012, 14:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Ha, ale zaakceptuj proszę, mą inność!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 26-07-2012, 20:42
barry's Avatar
barry barry jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 146
Domyślnie

Mamy na Bemowie w Parszawie (dawniej Warszawa) Pomnik Żołnierzy Wyklętych. Chodzą tam mieszkańcy z psami aby je wypróżnić albo z pobliskiej jadłodajni jeść tam na ławeczkach chińskie przysmaki.
Oczywiście po sobie nie posprzątają.
Takie Polaków chowanie.....
Trudno będzie wychowywać ludzi nasiąkniętych brakiem czci
i teoriami "jakośtobędzie" i "róbtacochceta".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 26-07-2012, 21:19
barry's Avatar
barry barry jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 146
Domyślnie

Odpowiadam Pluto37. Bardzo źle mnie zrozumiałeś. Jestem za poważny na takie metody i nie tak wychowany. Chciałem tylko podkreślić, że często je się stosuje nie tylko w Polsce ale i w Katyniu również oraz innych miejscach na świecie. Bo to co Ci się wydaje że mogą zrobić inni to to już zrobili i robią. Jestem w tym temacie na bieżąco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 26-07-2012, 22:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał barry
Odpowiadam Pluto37. Bardzo źle mnie zrozumiałeś. Jestem za poważny na takie metody i nie tak wychowany. Chciałem tylko podkreślić, że często je się stosuje nie tylko w Polsce ale i w Katyniu również oraz innych miejscach na świecie. Bo to co Ci się wydaje że mogą zrobić inni to to już zrobili i robią. Jestem w tym temacie na bieżąco.

napisałeś to w taki sposób, że wyszło na to, iż masz chęć wybrać sie na groby czerwonoarmiejców z jajami i farbą.
Ale skoro to jedynie błąd interpretacji, to wszystko w porządku.
od zawsze stałem na stanowisku, że groby wojenne i cmentarze należy zostawić w spokoju, a wszelkie ekscesy tępić.
Od wojny upłynęło już wystarczająco dużo lat, żeby zostawić wojennych nieboszczyków w spokoju.
Resztę niech załatwiają rzetelnie historycy.
Na warszawskich Powązkach jest aleja tytanów komunizma rodzimego chowu, którzy zrobili nam lepiej, niż te bolszewiki spod Ossowa i jakoś nikt jajami i farbą marmurów im nie traktuje. Choć za żywota lud prawowierny bluzg niejeden pod ich adresem spełnił
A co do pomników z epoki, to Kozłówka jest dobrym miejscem, albo odlewnia w Gliwicach.
tu chyba różnic zdań między nami nie będzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 27-07-2012, 08:17
barry's Avatar
barry barry jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 146
Domyślnie

Fakt, że ja to napisałem dwuznacznie ale nie zamierzałem tego. Przepraszam, że wprowadziłem w błąd.
Znam świetnie Aleję Zasłużonych na Powązkach Wojskowych i kto tam pochowany. Niektórych znałem z widzenia bo mieszkałem w tej samej okolicy. Znam też od kilkudziesięciu lat to jest od '60 miejsce na Starych Powązkach, gdzie zapalałem na symbolicznym placyku katyńskim świeczki, by rano już ich nie było. Że chodziło o Katyń to była kartka papieru przybita patykiem w ziemię z napisem Katyń. Zawsze szanowałem groby. Jednak cieszyłem się, jak Dzierżyńskiemu - cynglowi Stalina, malowano łapki czerwoną farbą. Dlatego dopuszczam w swojej mentalności malowanie pomników ludobójców czerwoną farbą ale ich groby winny być nietykalne. Grób to dla mnie zawsze była świętość. Nawet za kradzież z grobu bym serwował bardzo surowe kary więzienia.
A pomniki niechciane - winne być np. gdzieś na uboczu aby wszyscy pamiętali o zbrodniach i zbrodniarzach. Ale niech to będzie nie tyle w miejscu niewidocznym tylko w innym, aby nie mieszały się z tymi zasłużonymi. Nie gloryfikowały się same poprzez miejsce postawienia. Pomnik na Pradze jest rzeczywiście pomnikiem hańby. Nie z powodu tych malućkich co poginęli z każdej strony. To jest pomnik obrazy i tych malućkich i Polaków i Rosjan. Jest to pomnik tyrana Stalina tylko w innej formie. Przecież wiadomo, że Stalin i swoich mordował. Ktoś napisał, że około 10 mln. 10 mln to wymordował poprzez nieudolną taktykę i zamordowanie swoich oficerów. Podejrzewam, że wraz z głodem - sztucznym głodem i budową wielkich budowli - grobowców tych, co zasłabli - wyjdzie tego ze 100 mln. Przypominam, Niemców zginęło 10 mln a walczyli w całej Europie. Rosjan ponad 20 mln.
Powiedz mi tak szczerze - w jaki sposób można było udowodnić w latach PRL, że ten gloryfikowany bandyta Dzierżyński ma na sumieniu miliony ofiar. Gdy wszędzie było napisane, że to duma narodu polskiego. Tylko skrycie pomalować mu rączki na czerwono. Wtedy ludzie zaczynali się zastanawiać. Oczywiście ci, co historię mają w tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 27-07-2012, 10:15
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
OK

Howk ! Pełna zgoda !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 27-07-2012, 10:19
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Zapytam wprost :

Ten Dzierzynski to jakie mial korzenie rodowe ?

Wsrod komunistow byli/sa jacys Polacy ???

Moze ludzie nie potrafia dzisiaj odrozniac czystej krwi narodowej od mieszanej (?),cos mi sie tak wydaje .

Polak Polakowi nierowny choc nazwiska maja polskie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 27-07-2012, 10:44
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał barry
Powiedz mi tak szczerze - w jaki sposób można było udowodnić w latach PRL, że ten gloryfikowany bandyta Dzierżyński ma na sumieniu miliony ofiar. Gdy wszędzie było napisane, że to duma narodu polskiego. Tylko skrycie pomalować mu rączki na czerwono. Wtedy ludzie zaczynali się zastanawiać. Oczywiście ci, co historię mają w tyle.

Muszę przyznać, że jakoś nie miałem problemu ani z tym, żeby wiedzieć kto był jaki who, ani z tym żeby się specjalnie z wiedzą kryć. Mimo żem powojenny rocznik.
Wystarczyło spotykać na drodze żywota właściwych ludzi i słuchać tego co widzieli i o czym opowiadali. Nie było też tak, że odpowiedniej literatury nie było w tem temacie.
Fakt, że nie każdemu było dane, ale też było i tak, że nie każdy chciał słuchać i konsumować wiedzę.
Nie zapominajmy też, że PRL to w dużej części ci co ze "wsi do miast" bez historycznego bagażu w nowym miejscu. Bo jak ci w domu, w rodzinie, wśród znajomych nie przekazano wiedzy w tej materii, to jej potem brakło.
O tym gdzie była katownia UB w moim grodziszczu mogłeś się dowiedzieć jedynie od "starych" częstochowian, bo "nowi" tej wiedzy nie mieli, bo i skąd. O tych katowanych tez nie bo nikt z wypuszczonych nie chwalił sie tym publicznie.
A jak juz o Katyniu, to opowiem taka juz historyczna anegdote. W kwietniu 81 nieznani sprawcy namalowali w centrum miasta Katyń Pomścimy w czasie porannego szczytu kiedy ludzi przemieszczali sie do pracy. Młode w naszej firmie dyskutowały o tym jedynie z powodu tego, ze ormowcy zmobilizowani w trybie pilnym musieli w asyscie widzów ten napis scierać i myć ścianę. Po chwilowej ekscytacji pada pytanie.. Panie kierowniku! A co to był ten Katyń?
Nikt nie jest w stanie mi wmówić, że za gierkowskiego PRL-u ludzie nie mogli wiedzieć czym był Katyń, kim był Dzierżyński i jakim zbrodniarzem był Stalin.
Naszym współczesnym problemem jest ten 'drobiazg", że ci co o tych historiach dowiedzieli sie stosunkowo niedawno chcą być wiekszymi znawcami tematu niż ci których on dotykał w wiekszym czy mniejszym stopniu od wojny.
I jeszcze jeden drobiazg, na który zwrócił mi uwage jeden z żyjących jeszcze powstańców warszawskich. przeczytał memuary swojego pokomendnego i nerwy go biorą na stek wyssanych z palca bzdur w tych memuarach umieszczonych, a czego jak czego, ale sprawnej płyty pamięci Andrzejowi mimo wieku odmówic nie można.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 27-07-2012, 11:02
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=senior A.P.]
Cytat:
Zapytam wprost :

Ten Dzierzynski to jakie mial korzenie rodowe ?
towarzyszu!Majorze! On beł czisty rasowo Polak kresowego pochodzenia.

Cytat:
Wsrod komunistow byli/sa jacys Polacy ???
jeden to beł wasz tow.majorze ukochany wuc nazwiskiem Jaruzelski Wojciech dobrego ślacheckiego chowu. Ino sie komunisstycznie zborsuczył.

Cytat:
Moze ludzie nie potrafia dzisiaj odrozniac czystej krwi narodowej od mieszanej (?),cos mi sie tak wydaje .
Śta błąd zrobili dezerterując do sieliska imperializmu.
W Polsce wybitnie brakuje fachowców w tej materii [ stanowczo zbyt mało Bubli ], a przecie za waszych czasów tow.majorze Jaruzelski czyścił rasowo LWP w zdecydowany sposób wzmacniając armię Izraela.
A wasz brat majorze co to go woroszyłowki nie przyjeli, to zbrzydzenia rasowego nie miał? Bo za jego kariery LWP i waszej, kadrowo było mało cziste rasowo. I ruskiej swołoczy co ledwo pa polski bałakali tez sporo było.

Cytat:
Polak Polakowi nierowny choc nazwiska maja polskie .
Fakt. Nie każdy moze być kolegą Gortata i Bartmana
A juz taki Wasserman to było całkiem dziwne zjawisko
tow. majorze AP!
Pamiętacie jeszcze rotę przysiegi kiedyście składali oficerskie ślubowanie? i ....coś o "sojuszniku"?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 27-07-2012, 21:02
barry's Avatar
barry barry jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 146
Domyślnie

Już tyle plotek czy też prawd krąży o narodowościach, że tak na prawdę nie wiadomo, Who is Who. Dzierżyński ponoć Polak z dobrej rodziny. Rokossowski ni to Polaki ni to Rus. Rodzice pochowani na Bródnie w Warszawie po katolicku. On pod murami Kremla za podpis z Poznania. Stalin - hybryda Gruzina chyba z Przewalskim a może i z koniem Przewalskiego. Lenin to Rus, Polak, Żyd w jednym ciele. Jaruzelski też z dobrej rodziny. Hitler to mieszaniec. Barry też mieszaniec. Oj, chyba wszyscy jesteśmy mieszańcami. Ale ludziom złym trzeba przygotować odpowiednią oprawę.
Tak duża liczba Polaków nie bierze się przypadkowo. Po prostu pod zaborem studiowało sporo Polaków w rosyjskich uczelniach. Przy takiej ilości zawsze znajdzie się kanalia.
Dodam jeszcze że Gagarin miał polskie korzenie. Itd, itd.
Chcę też poruszyć sprawę psychiki ludzkiej. Dla sporej liczby Polaków, jedzących pokrzywę na obiad, Sowiety były błogosławieństwem. Natura ludzka to węzeł gordyjski. Dlatego proponuję grobów nie ruszać, fałszywe pomniki poprzestawiać a czasem łapki pomalować wybitnemu tyranowi niezależnie od jego narodowości. A węzła nie siekać mieczem bo ucierpią niewinni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 27-07-2012, 22:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Barry!
Bo nie narodowość "robi" z człowieka bydlę, choć być może obrażam bydlęta.
S...stwo to cecha indywidualna i każdy ćwiczy je na własny rachunek.
Żaden bolszewizm, żaden faszyzm nie miałby szans na zbiorowe szaleństwo gdyby nie zaczęły sie od indywidualnej paranoi wspartej przez indywidualne decyzje tych co szaleńców u źródła poparli.
A potem to już leci.
Z tym, że do PZPR,NSDAP,Bolszewików,Ub,MO,SB i podobnych tez trza było własnoręczny cyrograf podpisać.
Tow.major rezerwy LWp też bronił socjalizmu w 68,70,76,80 i dłużej po własnoręcznym podpisaniu odpowiedniej bumagi. bez tego jedynie do zasadniczej brali.

Ostatnio edytowane przez pluto37 : 27-07-2012 o 23:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 28-07-2012, 10:22
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Chwileczke- a w jaki sposób Wam przeszkadzają i groby pomniki szeregowych - wlasciwie miesa armatniego- Sowietów- szli bo taki mieli rozkaz-ze, nie rozumieli niczego- czy to ich wina?- wode z mózgu robiono im od dziecinstwa....
pamietajcie , ze w Rosji sowieckiej zostawili matki, zony, dzieci-ktore cierpiały jak kazdy czLowiek.
Ja uwazam, ze stosunek do zmarłych, starych ludzi, zwierzat w jakis sposób stanowi o kulturze narodu. Ze nasze polskie groby katynskie są takie jakie są- tez swiadczy o kulturze narodu, gdzie sa pochowani NASI.
Nalezaloby powiedziec-" ciszej nad ta trumną"-i dać swiety spokój zabitym w dzialaniach wojennych- pomordowanym w duzej czesci przez swoich- zolnierzy sowieckich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 28-07-2012, 12:10
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Pluto37 (czy jak ci tam) - gen.Jaruzelski to twoj wrog i Armia Czerwona tez ?

Zylby ty dzisiaj gdyby nie oni ???

To tylko tyle na twoje plucie (ja ci nie wrog) ,zas rodziny poszukaj sobie w poblizu i do mojej nie pchaj swych raczek ,bo na starosc paraliz mozliwy !

Zgadzam sie "barry" ze dzisiaj nie wiadomo "kto jest kto" ale dla tych co wiedziec nie chca i na dodatek boja sie .

Ten co chce widziec zobaczy,ten kto chce uslyszec uslyszy .

Ten co chce WOLNOSCI musi sobie ja WYWALCZYC !
Wrogow ze swego domu i OJCZYZNY POGONIC !!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 28-07-2012, 12:25
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał babciela
Chwileczke- a w jaki sposób Wam przeszkadzają i groby pomniki szeregowych - wlasciwie miesa armatniego- Sowietów- szli bo taki mieli rozkaz-ze, nie rozumieli niczego- czy to ich wina?- wode z mózgu robiono im od dziecinstwa....
pamietajcie , ze w Rosji sowieckiej zostawili matki, zony, dzieci-ktore cierpiały jak kazdy czLowiek.
Ja uwazam, ze stosunek do zmarłych, starych ludzi, zwierzat w jakis sposób stanowi o kulturze narodu. Ze nasze polskie groby katynskie są takie jakie są- tez swiadczy o kulturze narodu, gdzie sa pochowani NASI.
Nalezaloby powiedziec-" ciszej nad ta trumną"-i dać swiety spokój zabitym w dzialaniach wojennych- pomordowanym w duzej czesci przez swoich- zolnierzy sowieckich.


A w którym to poście - wystarczy ,że podasz numer - i kto ,nawołuje do niszczenia i bezczeszczenia grobów? Gdzieś to wyczytała ? Oczami duszy chyba ? A pomników krasnej armii obojętnie jak ''ładnie i ckliwie opakowanych'' czas minął .
Хватить, понимаешь?
Nie zmyślaj ,bo to nieładnie ,a ludziom w naszym wieku wstyd !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 28-07-2012, 12:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Pluto37 (czy jak ci tam) - gen.Jaruzelski to twoj wrog i Armia Czerwona tez ?

Zylby ty dzisiaj gdyby nie oni ???

To tylko tyle na twoje plucie (ja ci nie wrog) ,zas rodziny poszukaj sobie w poblizu i do mojej nie pchaj swych raczek ,bo na starosc paraliz mozliwy !

Zgadzam sie "barry" ze dzisiaj nie wiadomo "kto jest kto" ale dla tych co wiedziec nie chca i na dodatek boja sie .

Ten co chce widziec zobaczy,ten kto chce uslyszec uslyszy .

Ten co chce WOLNOSCI musi sobie ja WYWALCZYC !
Wrogow ze swego domu i OJCZYZNY POGONIC !!!

Senior, nie przejmuj się.
Sympatie ludzkie chodzą pokrętnymi drogami,
bo ja Ciebie lubię, lecz Jaruzelskiego uważam za zbrodniarza.
Z kolei nie uważam za stosowne,
aby wyborcy Chrabiego cherbu Bul, natrząsali się z Twoich sympatii,
skoro twórca dni Ekscelencji szedł ramię w ramię z W.J. w armii Berlinga,
a jego jednostka z marszu została przekształcona w oddział zwalczający AK.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 28-07-2012, 13:25
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=senior A.P.]
Cytat:
Pluto37 (czy jak ci tam) - gen.Jaruzelski to twoj wrog i Armia Czerwona tez ?
swołocz jest swołocz. czy mój wróg na dzis? nie, bo ani sowiecka armia nie istnieje, ani Jaruzelski dzis nie jest groźny.
On może służyć jedynie za żywy jeszcze eksponat zdrajcy NARODU ze wszystkimi tego elementami. Sprzedawczyk,komunista,morderca wydający rozkazy do strzelania do robotniczego ludu, najeźdźca Czech i bandyta spuszczający wojsko na społeczeństwo w 81 roku. i bolszewicki dupowłaz. jeśli jeszcze Żydów komunistów można jakos zrozumieć, że stali się czlenami bolszewickiej partii, to "rasowego" Polaka, którego rodzina doznała od bolszewików opresji już nie. To nie był tępy Gomułka z czworaków, tylko swiadomy swego szubrastwa pisaty, czytaty POLAK tylko świadoma szuja z charakteru. I tego mu żadne farbowanie życiorysu i akty uwielbienia takich ja ty nie zmienią.
Cytat:
Zylby ty dzisiaj gdyby nie oni ???
Żyłby ja i nie gorzej niz dzis, choć dzis narzekać nie śmiem.
Ja wiem, że takim jak ty trudno pojąć, że bez sowieckiej armii i jej wodza nie byłoby wojny. Adolf sam miałby wieksze problemy niz mial... i ja z takich co lali bolszewika a nie tulili sie do niego.
germańca też.
Cytat:
To tylko tyle na twoje plucie (ja ci nie wrog) ,zas rodziny poszukaj sobie w poblizu i do mojej nie pchaj swych raczek ,bo na starosc paraliz mozliwy !
tow.majorze! każdy ma rodzine z jakimis tradycjami. Te moje jak wyżej napisałem lali bolszewika a potem byli za wrogów ludu komunistycznego. takiego jak ty. Te moje do woroszyłowki sie nie pchali. Ja z resztą też. My nie broniliśmy socjalizma w sojuszu z bolszewikiem jak niepodległości. Tradycje rodzinne nie pozwalały na świnienie się i czekanie aż kawka na czerwono zapaprze pagony. Porządny polak do tego stopnia się nie świnił.
To wstydzić się nie musi.
Macie tow.majorze pecha. My wasze wyczyny pamietamy i co to co były warte też.
jak nazywacie opisy powyższe opisy pluciem, to sie mylicie. My już dawno doszliśmy do wniosku, że ...szkoda śliny. Wystarczy pisać i opowiadac PRAWDĘ.
Na Powązkach właśnie wykopują ofiary podobnych do was majorze miłosników ARMII CZERWONEJ i Jaruzelskiego, który od zarania w tym się babrał po łokcie. On ma rączęta w kolorze takim jak opisał Barry przy okazji monumentu Dzierżyńskiego.
Cytat:
Zgadzam sie "barry" ze dzisiaj nie wiadomo "kto jest kto" ale dla tych co wiedziec nie chca i na dodatek boja sie .
masz rację. Wiemy. W końcu sam własnoręcznie przedstawiłeś sie nam, a my jedynie z tego przedstawienia wyciagamy wnioski.
W końcu niejednego komucha i bezpartyjnego bolszewika w życiu widzieliśmy.
Cytat:
Ten co chce WOLNOSCI musi sobie ja WYWALCZYC !
Wrogow ze swego domu i OJCZYZNY POGONIC !!!
A wiesz! Gdybys nie był w Georgii USA, to zauważyłbyś, że pogoniliśmy. I dlatego ani jednego sołdata Czerwonej Armii u nas niet, a takie jak ty muszą siedzieć po norach i jęczeć za utraconym socjalistycznym rajem i Jaruzelskim, ktory jedynie z litości Narodu nie skończył jak jego rumuński kumpel.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 28-07-2012, 13:35
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

http://www.youtube.com/watch?v=Cnd9MGR_ySQ
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
starość w filmach, przemilczenia, marginalizacja i rehabilitacja magdalenka Film, teatr 25 08-10-2012 20:36
Zdalna rehabilitacja słuchu - komentarze Renios Ogólny 2 17-01-2011 15:20
rehabilitacja po złamaniu nogi ... ulsta45 Choroby, badania, terapie 5 30-11-2009 22:44

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:53.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.