menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Praca, wolontariat Zapraszamy Seniorów szukających pracy i firmy, które chętnie zatrudnią Seniorów. Ogłoszenia mogą dotyczyć także wolontariatu.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 20-11-2012, 16:16
CBM Test CBM Test jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Polska
Posty: 9
Żarówka Tajemniczy Klient


Centrum Badań Marketingowych Test jest agencją badawczą funkcjonującą na rynku od 2000 roku i specjalizującą się w szczególności w badaniach typu Tajemniczy Klient. Badania tego typu w sposób rzeczywisty ukazują jakość obsługi klienta i stanowią obecnie coraz bardziej popularne narzędzie marketingowe.

W związku z prowadzeniem projektu w oddziałach jednego z największych banków na polskim rynku poszukujemy Tajemniczych Klientów, którzy udaliby się do skazanej placówki i dokonali prostej oceny jakości obsługi wedle dostarczonego scenariusza. W czasie badania pozostajemy bierni i nie ujawniamy się jako Tajemniczy Klienci. Badanie nie jest trudne i raczej stanowi ciekawe doświadczenie – osoby biorące udział w badaniu mają realny wpływ na podnoszenie jakości świadczonych usług.

W czasie badania sprawdzamy, w jaki sposób pracownicy banku obsługują osoby w wieku 65 lat lub więcej – dlatego też wiek 65+ jest warunkiem koniecznym do udziału w badaniu (informacja ta zostanie zweryfikowana). Poszukujemy osób:

• W wieku 65 lat lub więcej,
• Sumiennych i uczciwych,
• Których cechuje wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• Udział w ciekawym projekcie badawczym,
• Zatrudnienie na zasadach umowy o dzieło,
• Możliwość dodatkowego zarobku,
• Elastyczny czas pracy (możliwość umówienia terminu wizyty).

Wynagrodzenie

• Wynagrodzenie wynosi 50 zł netto („na rękę”) za wizytę,
• Jeżeli miejscowość, w której wykonywane jest badanie znajduje się poza miejscem zamieszkania, zwracamy koszty dojazdu,
• Zwracamy koszty przesyłki materiałów papierowych z wizyty oraz koszty wydruku materiałów.

Obecnie poszukujemy osób, które mogłyby wykonać badanie w poniższych miastach:

Bielawa, Bolesławiec, Brzeg, Brzeg Dolny, Częstochowa, Dzierżoniów, Głuszyca, Gostyń, Gubin, Jarocin, Jelenia Góra, Lubin, Lubsko, Łódź, Nowa Ruda, Oława, Opole, Ostrzeszów, Strzegom, Sulechów, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzin, Warszawa, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgierz, Zgorzelec, Zielona Góra, Żagań.

W związku ze specyfiką projektu oferta jest zasadniczo skierowana do osób w wieku 65+. Jednakże jeżeli znasz taką osobę oraz mógłbyś/mogłabyś pomóc jej przygotować się do badania, również jest taka możliwość! Za pomoc w przygotowaniu oraz wypełnienie kwestionariusza online po wizycie otrzymasz dodatkowo 25 zł netto (wynagrodzenie dla Seniora pozostaje niezmienne na poziomie 50 zł).

Forma zgłoszeń:

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się poprzez przesłanie wiadomości na adres mailowy senior@cbmtest.pl zawierającej wiek Tajemniczego Klienta, miasto, w którym możliwe jest przeprowadzenie badania oraz kontakt telefoniczny. Nasz pracownik zadzwoni w dogodnym dla Pana/Pani terminie (można wskazać w wiadomości mailowej) oraz uzgodni szczegóły. Zapewniamy, że dane te nie będą używane w żaden inny sposób – jedynie dla celów kontaktu dotyczącego tego badania.

W przypadku zainteresowania możliwa jest współpraca przy innych prowadzonych projektach.

Zapraszamy do udziału w badaniu!

Pozdrowienia,

Tomasz Jasiński
CBM Test
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 25-11-2012, 00:58
Brabrara47 Brabrara47 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Posty: 1
Domyślnie

Brałam udział w badaniu w Nowej Rudzie i było to dla mnie nowe przeżycie, zobaczyłam pracę banku z drugiej strony. Pracownica była miła i nie naciskała mnie na zakup. Czekam jeszcze na wynagrodzenie za badanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 27-11-2012, 11:26
CBM Test CBM Test jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Polska
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Brabrara47
Brałam udział w badaniu w Nowej Rudzie i było to dla mnie nowe przeżycie, zobaczyłam pracę banku z drugiej strony. Pracownica była miła i nie naciskała mnie na zakup. Czekam jeszcze na wynagrodzenie za badanie.

Witam,

Dziękuję za opinię Pani Audytor.

Uprzejmie informuję, że przelewy robione są w ciągu 7 dni od otrzymania przez nas materiałów drogą pocztową (tradycyjną). Materiały dotarły do nas dziś rano, więc przelew myślę, że będzie zrealizowany do końca tygodnia.

Cały czas mamy "wolne" placówki bankowe w poniższych lokalizacjach (są zmiany):

Bielawa, Bolesławiec, Brzeg, Brzeg Dolny, Częstochowa, Dzierżoniów, Głuszyca, Gostyń, Gubin, Jelenia Góra, Lubin, Lubsko, Nowa Ruda (druga placówka!), Oława, Ostrzeszów, Strzegom, Świebodzin, Warszawa, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Żagań.


Zapraszam do udziału w badaniu!

Pozdrowienia,

Tomasz Jasiński
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 27-11-2012, 13:46
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Witam
Szkoda że nie załapie się na ankietę,mieszkam w Zabrzu
może kiedyś?
Mam ciekawe przeżycia z Polbanku!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 27-11-2012, 14:00
CBM Test CBM Test jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Polska
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasinek123
Witam
Szkoda że nie załapie się na ankietę,mieszkam w Zabrzu
może kiedyś?
Mam ciekawe przeżycia z Polbanku!!!

Witam,

Zabrze to faktycznie zupełnie inny rejon - mieliśmy dostępne lokalizację, jednak już audyty zostały lub zostaną wykonane.

Jeżeli można zapytać, jakie są to przeżycia?

Zaznaczę tylko na marginesie, że nie badamy tutaj Polbanku, a inny bank.

Z uwagi na prowadzone projekty wiem, że nieprzyjemne sytuacje mają miejsce w bankach i wcale nierzadko. Niestety dotyczy to głównie osób starszych, którzy często są wykorzystywani przez pracowników dla osiągnięcia własnego planu sprzedażowego. Jest to stosunkowo istotny problem, często będący przyczyną tragedii finansowych. Dlatego też warto jest podnieść ten problem na forum publicznym.

Pozdrawiam,

Tomasz Jasiński
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 27-11-2012, 17:15
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Byłem takim Tajemniczym Klientem, co z tego jedno - dwa zlecenia w miesiącu, to jednak zbyt za mało... a jednak trochę czasu zajmuje przygotowanie, i próba zakupu produktu, a kasa? ... bardziej zabicie czasu, przy większej ilości zleceń - czas na przygotowanie się skraca i Tajemniczy Klient jest bardziej opłacalny.... i dlatego zrezygnowałem zrezygnowałem
__________________
Kręci mnie ten Świat... jeszcze...
http://jip.flog.pl/
http://poznanskiefyrtle.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 27-11-2012, 19:20
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

CBM-Test
Czy termin w bankowości:
odroczenie płatności,a sorbent dla banku jest zrozumiałe
prawda?!!
A dla emeryta nie!
Trzeba było uczyć się angielskiego,odp.banku na reklamacje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 28-11-2012, 16:58
CBM Test CBM Test jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Polska
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Byłem takim Tajemniczym Klientem, co z tego jedno - dwa zlecenia w miesiącu, to jednak zbyt za mało... a jednak trochę czasu zajmuje przygotowanie, i próba zakupu produktu, a kasa? ... bardziej zabicie czasu, przy większej ilości zleceń - czas na przygotowanie się skraca i Tajemniczy Klient jest bardziej opłacalny.... i dlatego zrezygnowałem zrezygnowałem

Witam,

Z badaniami typu TK jestem związany od ponad pięciu lat i mogę powiedzieć, że wszystko zależy tak naprawdę od ilości zleceń, a ta jest pochodną miejsca zamieszkania. Wynagrodzenie jest różnorodne i zależne od projektu - zazwyczaj ustalane jest drogą kosztową. Przy współpracy z większą ilością firm wynagrodzenie kształtuje się na poziomie 500 zł miesięcznie (ale, jak już wspomniałem, jest to zależne od ilości firm, z którymi współpracujemy oraz ilości projektów prowadzonych w danym miesiącu). Zajęcie należy traktować oczywiście jako dodatkowe, jednak zawsze jest to jakiś zastrzyk gotówki...

Przygotowanie również zależy od projektu - każdy projekt jest inny. Akurat badanie dla osób 65+ nie jest rozbudowane i nie wymaga dłuższego przygotowania. :-)

@jasinek123

Faktycznie, sytuacja jest kuriozalna. Niestety takie sytuacje mają miejsce stosunkowo często i należy je eliminować już u źródła.

Cały czas mamy dostępne lokalizacje - zapraszam do przesyłania zgłoszeń na adres senior@cbmtest.pl.

Pozdrowienia,

Tomasz Jasiński
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 29-11-2012, 23:16
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Szkoda, że nie Wybrzeże
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 01-12-2012, 09:42
CBM Test CBM Test jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Polska
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał emka46
Szkoda, że nie Wybrzeże

Niestety wszystkie lokalizacje w Trójmieście/na pomorzu już zostały "rozdane" - badania albo zostały wykonane, albo będą w najbliższym czasie.

Obecnie poszukujemy audytorów w poniższych lokalizacjach:

Bolesławiec, Brzeg, Głuszyca, Gubin, Lubin, Lubsko, Nowa Ruda, Strzegom, Sulechów, Świdnica, Świebodzin, Wrocław (5 placówek), Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Żagań.

Czyli głównie okolice Wrocławia i Wałbrzycha. Zwracamy wszelkie koszty dojazdu.

Pozdrowienia,

Tomasz Jasiński
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 07-12-2012, 15:32
CBM Test CBM Test jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Polska
Posty: 9
Domyślnie

Witam,

Pozwolę sobie zaktualizować dostępne lokalizacje:

Głuszyca k. Wałbrzycha, Oława, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław, Zgorzelec


Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres senior@cbmtest.pl! :-)

Pozdrowienia,

Tomasz Jasiński
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 07-12-2012, 17:54
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Domyślnie

No i co z tego że na podany e-mail
wysłałam swoje zgłoszenie z miasta Lubska
jak do tej pory nikt nawet się nie odezwał.
Obawiam się że jest to jakaś podpucha
żeby bez problemu dostać adresy mailowe
które można wykorzystać np. do wysyłania spamu .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 10-12-2012, 13:44
CBM Test CBM Test jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Polska
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał sellenhel
No i co z tego że na podany e-mail
wysłałam swoje zgłoszenie z miasta Lubska
jak do tej pory nikt nawet się nie odezwał.
Obawiam się że jest to jakaś podpucha
żeby bez problemu dostać adresy mailowe
które można wykorzystać np. do wysyłania spamu .

Witam serdecznie,

Proszę powstrzymać się od formułowania krzywdzących dla firmy opinii - nie rozsyłamy tzw. spamu, tym bardziej, że kontaktujemy się telefonicznie. Nie wiem, kiedy wysyłała Pani swoją aplikację, ale audyt w miejscowości Lubsko już się odbył i był planowany w poprzednim tygodniu. Trudno mi jest natomiast odnieść się do Pani zgłoszenia, posiadając obecnie jedynie nazwę użytkownika na forum.

Na niektóre miasta posiadamy więcej zgłoszeń niż jedno, na niektóre natomiast mniej. Obecnie poszukujemy jeszcze audytorów na dwie lokalizacje:

Zgorzelec, Wrocław

Oczywiście zwracamy koszty dojazdu. Jeżeli istnieje możliwość wykonania badania, zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym senior@cbmtest.pl.

Pozdrowienia,

Tomasz Jasiński

Ostatnio edytowane przez CBM Test : 10-12-2012 o 14:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 10-12-2012, 19:44
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Domyślnie

Cytat:
Napisał CBM Test
posiadając obecnie jedynie nazwę użytkownika na forum.

Jeśli wysyłałam zgłoszenie meilem
to tam były podane moje dane osobowe
i proszę nie sugerować że jestem
anonimowym użytkownikiem forum.

W meilu również podawałam swój login forumowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 11-12-2012, 13:47
CBM Test CBM Test jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Polska
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał sellenhel
Jeśli wysyłałam zgłoszenie meilem
to tam były podane moje dane osobowe
i proszę nie sugerować że jestem
anonimowym użytkownikiem forum.

W meilu również podawałam swój login forumowy.

Witam serdecznie,

Niestety na skrzynce mailowej senior@cbmtest.pl nie posiadam zgłoszenia zawierającego nazwę użytkownika "sellenhel". Posiadamy zgłoszenia na Lubsko, jednak żadne nie jest opatrzone informacją o loginie forumowym/źródle informacji o prowadzonym badaniu.

Informacje o badaniu zamieszczane są nie tylko na tym forum, stąd, mając jedynie Pani login forumowy, nie jestem w stanie zweryfikować, czy otrzymaliśmy zgłoszenie akurat od Pani, czy od kogoś innego.

Korzystając z okazji pozwolę sobie zaktualizować dostępne lokalizacje:


Częstochowa, Strzegom, Wrocław


Pozdrawiam,

Tomasz Jasiński, CBM Test
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Praca dodatkowa dla seniorów (Tajemniczy Klient) cbmtest Praca, wolontariat 0 26-08-2011 10:11
Tajemniczy sponsor seniorów - komentarze destiny Ogólny 7 22-08-2009 16:13
A klient powiedział.... Frezja Różności - wątki archiwalne 2 11-03-2009 20:12

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.