menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.praca.senior.pl, www.emerytura.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 24-11-2008, 00:31
moyen moyen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Szwardzwald/Germany
Posty: 1
Post Dlaczego pięćdziesięciolatkowie powinni pracować? - komentarze


Komentarz do artykułu: Dlaczego pięćdziesięciolatkowie powinni pracować?
--------------------
A inni beda z nas korzystac,nami poniewierac bo im to robi radoche.Od pracy uzurpatorzy pobieraja 85 procent oplat za ktore regularnie jest coraz mniej swiadczen,doslownie co miesiac jest zmieniana umowa o prace, co przycznilo sie juz do wielkiego kryzysu(brak rownowagi) pracodawca zarabia czesto sto razy wiecej jak pracownik,co oznacza ze jak ja zrobie buty moimi rekoma, za 10 zlotych a on je wezmie i przez wszystkich posrednikow sprzeda to ja jej musze kupic na raty,bo na 1000 zlotych na buty mnie nie stac a po drugie nie bede finasowal zycia posrednikow,ktorzy tylko dzwonia do siebie.Czyli robia to co ja robie po pracy.Na 85 ludzi dzis pracuje 15 i to sie musi zle skonczyc.
Oni jak sa tacy madrzy i doswiadczeni niech sami wykonuja moja prace,jako robol czy w pracy czy na zaislku mam prawie to samo w Niemczech,czesto sa ludzie co pracuja z mniej jak zasilek,obliczony jako minmum na przezycie.Moga mydlic oczy nizem demograficzynym,od czasow Wilusia mieli wyprostowac sytsem rentowy ze kazdy sam na to placi dla siebie anie mlodzi starym,to bylo jasne ale kazdy przy korycie wolal to ukrasc i przemilczec,ZUS placi recicscie polskiemu od 1000 zlotych wplaconych 4 zlote po 45 latach pracy czyli na 5 procent tylko w banku czyli gdby czlowiek sam sobie te tysiac zlotych na swoje konto wplacal mialby dziesiec razy tyle co mu pasozydy daja,zeby samemu zyc i prosze nam nie mydlic juz wiecej oczu,glupich juz dzis nie ma,chyba ze sa zaczytani w gazecie wyborczej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 16-01-2009, 14:38
ula49's Avatar
ula49 ula49 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Płock,Mazowsze,Polska
Posty: 233
Domyślnie

Uważam że pięćdziesięciolatkowie powinni pracować bo wtedy to czują się dowartościowani i są w tym wieku że jeszcze mogą dużo zrobić bo oddają się pracy całym sercem bo dzieci już są duże a siły jeszcze mają....
__________________
Jeden uśmiech znaczy więcej niż wiele słów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:11.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.