menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 08:54
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie Ewa drzyzga i jej słynny program


duży uśmiech.gifKto z was oglada systematycznie lub z doskoku program Ewy drzyzgi? Co o nim sadzicie.które tematy są Wam bliskie,które uwazacie za zbyt kontrowersyjne?
  #2  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 10:21
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Strzałka

Oglądam rzadko i nie ciekawi mnie.Nie lubię publicznej spowiedzi.A Ewa Drzyzga to nie Oprah Winfrey.Ale parę moich sąsiadek wręcz fascynuje sie tym programem.
  #3  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 10:27
malgos651's Avatar
malgos651 malgos651 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 227
Domyślnie

mi sie podobaja te jej programy .porusza ciekawe tematy z zycia wziete.
  #4  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 10:38
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

Ewę Drzyzgę lubię...to bardzo miła i profesjonalna w swoim zawodzie osoba...lubię jej sposób prowadzenia programu...nigdy nie jest chamska...czy choćby niekulturalna...to osoba z klasą ..a takich w środowisku TV...coraz mniej.
Natomiast sam program lubię mniej jakby..też nie przepadam za publicznym obnażaniem się ...to mnie żenuje...czuję się jakbym przez dziurkę od klucza podglądała sąsiadkę z naprzeciwka z kochankiem..( jak ten miś polarny)..ale właśnie z powodu pani Ewy zdarza się , że usiądę przed telewizorem.
  #5  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 11:17
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Ogladam programy o tematyce mnie interesującej/sprawy szkoły,wychowywania młodzieży,leczenie metodami naturalnymi itp./kilkakrotnie wykorzystałam zwierzenia innych jako wskazówki,czego unikać.Bardzo podobal mi się program o dzilnych seniorkach walczących z chuliganami.
  #6  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 11:21
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

Lubię ten program, chociaż nie oglądam wszystkich "odcinków', podoba mi się sposób prowadzenia przez Ewę Drzyzgę. Nie zawsze odpowiada mi temat, wtedy przełączam na inny kanał.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
  #7  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 12:55
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 930
Domyślnie

Ja też często oglądam ten program, bardzo lubię prowadzącą Ewę Drzyzgę, ma klasę ta kobitka. Niektóre tematy są interesujące, chociaż sama nie odważyłabym się tak publicznie spowiadać, a jak mi temat nie odpowiada to przechodzę na inny program
  #8  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 13:19
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Parę razy, raczej zmuszona sytuacją ( ktoś oglądał ),widziałam ten program. Do pani Drzyzgi nic nie mam. Wygląda i zachowuje się mile i kulturalnie. To w końcu jej praca. Natomiast sam program nie podoba mi się. To publiczne wywlekanie brudów rodzinnych, seksualnych, zdrowotnych wydaje mi się niesmaczne. Jest rodzajem dawnego magla, gdzie to pańcie i służące nicowały wszystkich wkoło. Poprostu chyba genetycznie mam zakodowany wstręt dp prostactwa. Może i czasem zdarzy się jakiś ciekawy temat, ale mnie on omijał. A tak a propos, czy wiecie miłe panie, że osoby obecne w studio mają za to płacone? Inna cena jest dla tych co robią "tłum", inna dla tych co cokolwiek mówią, no i oczywiście najwyższa dla tzw.głównych aktorów.Jest to sprawa w Krakowie znana, wielu młodych dorabia sobie w ten sposób.
Dla mnie to wszystko suma sumarum jest niesmaczne, wyreżyserowane i sztuczne.
A moze poprostu jestem dziwak.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #9  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 14:08
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

No właśnie...

Tłumowi się nie dziwię.Sama mogłabym robić za tłum,z ciekawości - za darmo..
Interesuą mnie ci ludzie.Co im każe publicznie się rozbierać ? Czy myślą ,że w perukach i okularach są nierozpoznawalni ?

Natomiast parę odcinków oglądałam i niektóre podobały mi się.W końcu to nie ja paradowałam goło i niewesoło.Takie igrzyska ,poniekąd...
Choć Kubusia Wojewódzkiego nic nie jest w stanie przebić ...
  #10  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 15:00
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Uśmiech Do Wilhelminki

Jaki z Ciebie dziwak złotko?...że nie lubisz publicznego prania brudów..?
Tylko pogratulować.
  #11  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 15:26
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post

Kiedyś obejrzałam kilka programów, nie rozumiem ludzi którzy "obnażają" się w tych programach. Czemu to służy? "Przygłupy" jakieś czy co?
  #12  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 16:03
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Podzielam pogląd Wilhelminy, że wiele osób udaje problemy tylko dla kasy. Widziałam taką parę, gdzie ona,młoda, ładna osoba twierdziła, że kocha swego lubego, ale brzydzi ją seks i nigdy do zbliżenia nie dopuści. On jej dzielnie wtórował, powiadając, że godzi się na to wszystko by być tylko blisko niej i móc potrzymać ją za rączkę. Myślałam sobie wtedy:"pogadajcie sobie, za ten program wyremontujecie łazienkę w waszej chacie".Natomiast, gdy mówiły wdowy o swych przeczuciach i doznaniach związanych ze śmiercią mężów, wierzyłam im. Była tam oprócz Agnieszki Perepeczko, żona tragicznie zmarłego koszkarza - Gołasia(imienia nie pamiętam) oraz żona pewnego muzyka, którego tryb życia skończył się jego przedwczesną śmiercią. Ich wypowiedzi były bardzo wyważone. W niczym nie przypominały magla.Ale zgadzam się, że taka powściągliwość jest raczej rzadkością, niż regułą.
  #13  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 16:14
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Wilhelmino z ust mi wyjelas-zastanawialam sie ,ogladajac te programy kilka razy -co powoduje ludzmi,ze sa gotowi publicznie opowiadac o swoich prywatnych sprawach -kasa ,jak sie okazuje ,jest dobra na wszystko.Ale to i tak nic ,szczyt kultury,taktu i umiaru w porownaniu z dziesiatkami tego typu programow w telewizjach rozmaitych tu-to DOPIERO jest prostactwo i publiczne pranie NAJGORSZYCH brudow -a czasami najbardziej intymnych i naprawde powaznych problemow (np nie moglam wyjsc ze zdumienia kiedy zobaczylam przypadkiem program ,w ktorym, milo wygladajaca i robiaca wrazenie dosc kulturalnej,rodzina rozbierala na czesci pierwsze problem agorofobii mamy-lzy,proba zalatwienia spraw ktore w tej rodzinie od lat sie klebia ,obwinianie sie wzajemne itd ) Z tym ,ze jest tzw roznica kulturowa -amerykanie sa znacznie bardziej "wprost" niz my i dlatego przenoszenie na nasz grunt programow z innej strefy kulturowej zywcem uwazam za absolutnie nietrafione-chociaz mysle ,ze te same osoby ,ktore namietnie czytuja czasopisemka typu "Chwila dla Ciebie" nie moga sie oderwac od telewizora.Sama znam osoby,ktore ten program namietnie ogladaja.Coz de gustibus....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #14  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 16:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Zaciekawiłyście mnie,moje dziewczzyny...

Zaczynam oglądać.Obym tylko znalazła czas .
Program który wzbudza tyle uczuć skrajnych,musi być niezły...
A gusta ludzkie ?
Są tak przeróżne,że trudno orzec ,że to co nam się nie podoba,jest niedobre dla innych.
A także czytanie ''Chwili dla Ciebie ''.Ja wprawdzie tego nie czytam,bo mi się nie chce,ale za to oglądam w TVN-style- ''magiel towarzyski''...
  #15  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 16:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie z okazji...

..tego,że jestem od dzisiaj stałym bywalcem i właśnie to odkryłam...

drink 1.gif

Dzięki Wam za to,że jesteście....Lila
  #16  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 17:01
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie publiczne pranie brudów

myszka miki.gifWilhelminko miła,wiem o płacach dla wystepujących i dla widowni.To wybór tych ludzi-co chcą publicznie opowiedzieć a czego nie.jednakze śmiem twierdzić,ze sporo tematów ma dla widza charakter informacyjno-dydaktyczny,a nie tylko plotkarski.Zapewne masz prawo dziwić sie takiemu ekshibicjonizmowi psychicznemu,gdyz w Polsce tego typu programy są nowością-za granicą nie.Nie wszystkie spotkania noszą cechy prostactwa-w jednym, o ginących zawodach wystapił mój 70 letni wuj,znany fryzjer z "Renesansu" -i niezwykle ciekawie opowiadał o dawnych klientach gentelmenach, o zawodzie golibrody i jego tajnikach.
  #17  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 17:04
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Lila...kwiatuszku...

chciałam Ci wczoraj pogratulować...tego 200 postu.
Ale bałam się...bo i tak już mnie zjechałaś za ta fotkę, która była żartem z mojej strony
Wszak wiadomo..że to nie Ty !!!
Lepiej !...pewien cudzoziemiec powiedział mi, że to jest przebrany facet !!!
W ramach przeprosin...wklejam moją wredną osobę...chyba jestem po drinku

witch_accident.jpg

No, to gratuluje !!!

W domku jest już mój Skarbuś..więc pewnie będę tu zaglądać wieczorkami, jak wszystkich ululam do snu !!!
papatki !
__________________
You never have this day again...
  #18  
Nieprzeczytane 01-05-2007, 23:25
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 930
Domyślnie Liluś....

Gratulacje... a mówiłaś, że ja się rozpisałam...a Ty pomalutku, pomalutku...myk, myk....i już przekroczyłaś 200....12 zak,kotki.gif
  #19  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 10:38
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Ewa Drzyzga i jej program-i owszem oglądam i to dosyć często ,czasami mnie śmieszy,czasami jestem zdegustowana a czasami wręcz wściekła.Niektóre sprawy są żenujące,jak już pisałyście najgorsze jest gdy na widok publiczny wyciągane są brudy rodzinne i nie do końca pokazywana jest prawda.Kiedyś w urzędzie pracy proponowano bezrobotnym udział w tych programach ,dostawało się kartkę co trzeba powiedzieć ,jakie pytanie zadać,kiedy klaskać itd.Za udział w tych programach nawet jako widż wcale niezłe były pieniądze.Wiele tych programów faktycznie robionych jest "pod publikę"Ale i wiele jest ciekawych.Uważam że to po prostu "samo życie",pełne brudu,zła a jednocześnie pełne ciepła,nauki i miłych niespodzianek.Przecież możemy nie oglądać gdy nam się coś nie podoba a zachować dobre zdanie o tym co nas zaciekawi czy zainteresuje.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #20  
Nieprzeczytane 02-05-2007, 13:20
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie re Kundzia

Drzyzga.jpgToż samo miałam ,Kundziu na myśli.Jak mi temat lub jego realizacja nie "podchodzi" ,to klik i juz mogę obejrzeć coś innego.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zaproszenie do BUNI-ewa. Wilhelmina Turystyczne 222 25-07-2013 10:17
Ewa Woydyłło-Osiatyńska, My - rodzice dorosłych dzieci - komentarze Basia. Ogólny 3 14-01-2012 12:09
program TMPGEnc Plus 2.5 Qkaszka eSenior 5 22-02-2008 10:33

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:16.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.