menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 24-10-2010, 18:57
dotsterka dotsterka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Posty: 21
Domyślnie

Do najskuteczniejszych mieszanek ziołowych zwalczających
hemoroidy jak i żylaki jest Vari-Gone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 26-10-2010, 12:21
nati26 nati26 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Polska
Posty: 5
Domyślnie nieoperacyjne leczenie hemoroidów

Cytat:
Napisał ludka
mam dopiero 25 lat a cierpię jak starsza pani ....męczę sie z tym świństwem od 17 roku życia i dzisiaj chyba jest stan tylko na operacje...muszę tylko przezwyciężyć wstyd i zając sie ta sprawą...nie chciałabym żeby to sie skończyło rakiem...POMOCY!!!!!!!!!!

Ludka operacyjne leczenie hemoroidów to ostateczność! Niestety sama sobie nie pomożesz i niestety powinnaś uporać się ze wstydem i pójść do lekarza proktologa. Na pocieszenie powiem Ci, że badanie, które musi wykonać jest krótkie i prawie bezbolesne, poza tym dziennie wykonuje wiele takich badań, podobnie jak lekarz ginekolog przed którym musimy się rozebrać.

Być może Twój problem nie jest tak wielki i można się go szybko pozbyć, popularną metodą usuwania guzków krwawicznych (hemoroidów) jest tzw. "gumkowanie". Jeśli jesteś ciekawa, to informacje o niej możesz znaleźć np. pod tym adresem: http://www.zylaki.med.pl/rodzaje-sch...hemoroidy.html

Prawdopodobnie będziesz musiała zmienić nieco swój styl życia i więcej się ruszać oraz jeść więcej błonnika dzięki czemu unikniesz zaparć, sprzyjających rozwojowi hemoroidów.

Doraźnie może pomóc ćwiczenie gimnastyczne "świeca" - gdy uniesiesz nogi wysoko do góry i pozostaniesz dłuższą chwilę w tej pozycji to ułatwisz odpływ zalegającej krwi z guzków krwawicznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 26-10-2010, 12:43
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Witaj nati26
Tu doradzasz by nie wstydzić sie i udać do stosownego lekarza a sama w innym miejscu piszesz "wstydzę sie tego problemu" w wątku o stresie. Jest XXI wiek i co to za wstyd udać się do lekarza.
ps. ludka pisała o problemie trzy lata temu i pewnie tu już nie zagląda
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 22-07-2011, 11:33
~gość: 92.30.181.xxx's Avatar
~gość: 92.30.181.xxx
 
Posty: n/a
Post

mam 36 lat.urodzilam 5cioro dzieci.Pierwsze zylaki w odbycie pojawlily mi sie 2 lata temu odzywaiam sie zdrowo,owoce,warzywa,ciemny chleb choc wogole zadko jadam chleb,salatki,malo tluszczu,pozatym jestem aktywna,duzo plywam.jednak znow pojawily mi sie zylaki po 2 latach? i to wlansie wtedy gdy poprawilam moja diete! nie rozumiem tego,! mysle ze jest to spowodowane ciazami i praca fizyczna.czy sa jakies specyficzne owoce lub warzywa ktore moga pomoc?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 23-07-2011, 08:02
~gość: 92.23.143.xxx's Avatar
~gość: 92.23.143.xxx
 
Posty: n/a
Post

Cytat:
Napisał 92.30.181.xxx
mam 36 lat.urodzilam 5cioro dzieci.Pierwsze zylaki w odbycie pojawlily mi sie 2 lata temu odzywaiam sie zdrowo,owoce,warzywa,ciemny chleb choc wogole zadko jadam chleb,salatki,malo tluszczu,pozatym jestem aktywna,duzo plywam.jednak znow pojawily mi sie zylaki po 2 latach? i to wlansie wtedy gdy poprawilam moja diete! nie rozumiem tego,! mysle ze jest to spowodowane ciazami i praca fizyczna.czy sa jakies specyficzne owoce lub warzywa ktore moga pomoc?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 24-09-2011, 11:23
~gość: 85.180.197.xxx's Avatar
~gość: 85.180.197.xxx
 
Posty: n/a
Post

niech ktos mi powie jak dlugo po operacji dochadzi sie do zdrowia--ja juz jestem 4 tygodnie po--jest poprawa ale nadal cieknie!!!!! gosc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 26-09-2011, 20:12
katarzynah123 katarzynah123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Polska
Posty: 21
Domyślnie

ja mam ten problem od kiedy urodziłam dziecko. Pomaga maść Avenoc ale problem często powraca
__________________
tester
e-ogrodnik
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 12-01-2012, 10:04
~gość: 93.105.36.xxx's Avatar
~gość: 93.105.36.xxx
 
Posty: n/a
Post

Powiem krotko wszystkim ktorzy nie chca isc do lekarza. Nalezy chwytac wystajacy probem i starac sie skrecac go w ciagle tym samym kierunku az do bolu. Po pewnym czasie okaze sie ze podstawa sie zweza a calosc odrywa sie i uchodzi wraz za stolcem. Naprawde to dziala bez lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 21-07-2012, 18:19
~gość: 83.6.61.xxx's Avatar
~gość: 83.6.61.xxx
 
Posty: n/a
Post

Cytat:
Napisał Liwia
Sprawdzony przepis na hemoroidy, skuteczny!!
http://mpjeszlachetnezdrowie.blox.pl...21.html?486090
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 28-07-2012, 15:42
jorguś jorguś jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Niemodlin Opolskie Polska
Posty: 7
Post

Artykuł jest dobry tylko ani słowa do jakiego specjalisty się zgłosić /o jakiej specjalnoności leczenia/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 30-08-2012, 14:04
jan789 jan789 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 2
Post

Może nie mam jakiegoś dużego stopnia, jeśli chodzi o hemoroidy, ale pomaga mi krem procto hemolan, ulga jest prawie natychmiastowa, kilka smarowań i po hemoroidach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 30-08-2012, 17:49
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

Cytat:
Napisał jorguś
Artykuł jest dobry tylko ani słowa do jakiego specjalisty się zgłosić /o jakiej specjalnoności leczenia/.

Proktolog
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 04-09-2012, 13:50
karo123 karo123 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Posty: 1
Domyślnie hemoroidy

Cześć Iwona29! Ja też niedawno leczyłam się z hemoroidów i obok farmaceutyków, stosowała także odpowiednią dietę oraz różne ziołowe napary, okłady i herbatki. Informacje o nich znalazłam na stronie hemoroidy lecznie. Zawiera dużo interesujących treści, więc może i Ci się przyda i co najważniejsze - pomoże. pozdrawiam )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 11-11-2012, 19:37
~gość: 90.217.190.xxx's Avatar
~gość: 90.217.190.xxx
 
Posty: n/a
Post

moje najprawdopodobniej sa spowodowane niedobytem blonnika w mojej diecie tylko ze jestem na niego alergiczna i co teraz?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:38.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.