menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Finanse > Zarządzanie finansami
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 22-07-2015, 07:40
miloszczek miloszczek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Warszawa,Mazowsze,Polska
Posty: 134
Domyślnie Co powinno znajdować się na fakturze?


Jakie dane są niezbędne na fakturze? Pytam, bo dostałem fv na której nie mogę doszukać się nipu firmy która ją wystawiła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 22-07-2015, 09:06
profesorek profesorek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 178
Domyślnie

Cytat:
Napisał miloszczek
Jakie dane są niezbędne na fakturze? Pytam, bo dostałem fv na której nie mogę doszukać się nipu firmy która ją wystawiła.

W takim razie zrobili błąd.Nip musi na fakturze być bo taka faktura przestaje być ważna. Tak samo jak data, towar. Kto komu wystawił fakturę.
Nie musi być natomiast podpisu oraz pięczątki. To obecne nie jest wymagane.
Tutaj masz filmik o tym co powinno się tam znaleźć:
https://www.youtube.com/watch?v=fYTwN7z2Ofc

I koniecznie zgłoś się po korektę faktury . Lepiej jest to zrobić teraz a nie potem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 22-07-2019, 01:26
Basia_1955 Basia_1955 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 92
Domyślnie

Ja już od jakiegoś czasu nie zajmuje się samodzielnie księgowością. Całą rachunkowość prowadzi Pani Edyta z http://www.ec-biuro-rachunkowe.pl/oferta/. Bardzo dobra firma, polecam zwłaszcza, gdy sami nie odnajdujecie się w prowadzenie rachunków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 06-08-2019, 13:00
warda7 warda7 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Kraków
Posty: 6
Domyślnie

też uważam, że najlepsze rozwiązanie to biuro rachunkowe trójmiasto, od lat korzystam z ich usług i nie pamiętam, kiedy ostatni raz martwiłam się pitami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 13-03-2023, 16:12
Hubek Hubek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 72
Domyślnie

Szukając dobrego programu do fakturowania online w firmie to możesz sprawdzić w takim przypadku na przykład Faktura VAT 2023 Standard o którym dowiecie się już sprawdzając ofertę bezpośrednio na ich stronie https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ Przede wszystkim przygotowali 3 wersje programu w zależności od tego jaką firmę prowadzicie i czego dokładnie potrzebujecie. Na przykład wersja Standard daje takie opcje, jak ewidencje VAT i Raport sprzedaży, Import i Eksport, archiwizacja danych, a nawet obsługa wielu podmiotów w jednym programie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
10 powodów, dla których pływanie powinno stać się hobby - komentarze 78.28.27.xxx Ogólny 0 09-08-2014 00:31
W tym roku powinno być łatwiej o kredyt - komentarze 91.210.247.xxx Ogólny 1 01-02-2013 12:32
Super jedzenie - 10 produktów, których nie powinno zabraknąć w codziennej diecie - komentarze Ludgarda Ogólny 10 29-05-2011 12:51
Czy posiadanie niewielkiej ilości narkotyków powinno być dozwolone? Basia. Społeczeństwo - wątki archiwalne 35 25-07-2009 15:19

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:27.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.