menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Turystyczne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 11-11-2010, 19:07
annapoznan1955 annapoznan1955 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Poznań,wielkopolskie, Polska
Posty: 1
Domyślnie Szukam towarzysza/towarzyszki na wojaże


Jestem Anna.Mam 55 lat i mieszkam w Poznaniu.W tym roku byłam 2,5 dnia w Oslo (tani lot,nocleg w hostelu) i tydzień w Andaluzji(tani lot do Malagi,zwiedzanie Granady,Kordoby,Sewilli,Malagi,noclegi w hostelach).Towarzyszyła mi 25-letnia córka.Bardzo chcę podróżować,ale nie mam z kim.Chciałabym znależć towarzysza/towarzyszkę do wspólnych wypraw.Czekam na odzew.Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 22-12-2010, 18:15
marida marida jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: warszawa
Posty: 1
Domyślnie

witaj.planuję w przyszlym roku, po przejsciu na emeryture- wiosną wybrać się w miłym towarzystwie w ciepłe miejsca.Na razie nic konkretnego nie zdecydowałam, moze to byc turcja, grecja-cypr,rodos, egipt lub inne miejsca. Nie mam na chwilę obecną nikogo z kim mogłabym podróżować. Mam 58 lat. pozdrawiam. mój adres dama1102@onet.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 26-12-2010, 17:17
Sweria Sweria jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Wożniki, Śląsk
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał annapoznan1955
Jestem Anna.Mam 55 lat i mieszkam w Poznaniu.W tym roku byłam 2,5 dnia w Oslo (tani lot,nocleg w hostelu) i tydzień w Andaluzji(tani lot do Malagi,zwiedzanie Granady,Kordoby,Sewilli,Malagi,noclegi w hostelach).Towarzyszyła mi 25-letnia córka.Bardzo chcę podróżować,ale nie mam z kim.Chciałabym znależć towarzysza/towarzyszkę do wspólnych wypraw.Czekam na odzew.Anna
Witaj w ten świateczny wieczor Jestem Danuta ze Sląska /61 /juz wlasciwie bez konkretnych obowiązków.Podobnie jak i Ty kocham podróże .Nie jeden już raz wyjeżdzałam sama , aczkolwiek szukam kogoś z kim mogłabym podróżować .Mój mail furga@tlen.pl . Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 08-01-2011, 21:52
zoja40's Avatar
zoja40 zoja40 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 139
Domyślnie

Świetnie,że ktoś założył taki wątek.Jest dużo samotnych osób,które lubią wędrówki.Ja również od wielu lat wędruję po polskich górach.Najpierw wędrowali ze mną synowie,potem wnuki,kuzynka,a teraz nie mam z kim.Wiem...mogłabym sama,ale to nie dla mnie.Może ktoś chciałby mieć mnie za towarzyszkę podróży nie tylko po górach.Podaję mój adres e-mailowy:
< emancypantka40@gmail.com >

Pozdrawiam serdecznie.Zofia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 23-01-2011, 20:45
jaSSa3 jaSSa3 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: WARSZAWA
Posty: 10
Domyślnie

droga Anno.jestem od ciebie starsza mieszkam w Warszawie,ale to bez znaczenia, też szukam towarzyszki podróży,odezwij się proszę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 23-01-2011, 20:46
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Ja szukam, ale nie koniecznie tylko na wojaże
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 23-01-2011, 20:51
jaSSa3 jaSSa3 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: WARSZAWA
Posty: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sweria
Witaj w ten świateczny wieczor Jestem Danuta ze Sląska /61 /juz wlasciwie bez konkretnych obowiązków.Podobnie jak i Ty kocham podróże .Nie jeden już raz wyjeżdzałam sama , aczkolwiek szukam kogoś z kim mogłabym podróżować .Mój mail furga@tlen.pl . Pozdrawiam
Swerio,a może ja też mogłabym z wami tam gdzie ciepłe może mój adres<haniabania24 gmail.com
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 23-01-2011, 21:20
jaSSa3 jaSSa3 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: WARSZAWA
Posty: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał marida
witaj.planuję w przyszlym roku, po przejsciu na emeryture- wiosną wybrać się w miłym towarzystwie w ciepłe miejsca.Na razie nic konkretnego nie zdecydowałam, moze to byc turcja, grecja-cypr,rodos, egipt lub inne miejsca. Nie mam na chwilę obecną nikogo z kim mogłabym podróżować. Mam 58 lat. pozdrawiam. mój adres dama1102@onet.pl
droga Marido.napisałam do ciebie w sprawie podróży,ale adres nie jest dobry,bo mi poczta odrzuciła.może ty zechcesz do mnie się odezwać.<haniabania24@gmail.com pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 04-03-2011, 18:22
Ela Julia Ela Julia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 33
Domyślnie Mam pomysł

Witajcie

Jestem nówka
przewertowując wątki natknęłam się na ten właśnie. Czytała, czytałam aż tu pojawił się pewien pomysł.
Otóż, skoro jest nas troszkę - samotnych globtroterów to mam propozycję. Od dawna chodzi mi po głowie pewne przedsięwzięcie - zorganizowanie własnym sumptem bez haraczu dla biur podróży za małe pieniądze wyprawy szlakiem domów polskich wykorzystując tychże domów bazę noclegową, żywiąc się we własnym zakresie w kuchniach zwiedzanego regionu. Rozeznałam jak na razie Rumunię a właściwie Bukowinę rumuńską i Mołdawię. W dobie internetu jest o wiele łatwiej coś znaleźć, coś załatwić. Chętnie wybrałabym się z grupą rówieśników w stosownym tempie bez galopki w jakieś piękne miejsce, a Rumunia wbrew panującej opinii to kraj przyjazny turystom a ludzie bardzo życzliwi szczególnie nam Polakom.
Zatem czy znajdzie się ktoś chętny? Wiosna tuż tuż a na Bukowinie cudownie świeci słońce

Czekam na Wasze opinie i inne propozycje.

Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 05-03-2011, 21:31
Ela Julia Ela Julia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 33
Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=DAZBM...eature=related
__________________
Mężczyzna uczyni wszystko dla kobiety, którą niegdyś kochał, nigdy jednak nie zakocha się w niej powtórnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 06-03-2011, 13:14
szermina szermina jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 1
Domyślnie jestem tu od chwili i widze, że mamy wspólny cel

Cytat:
Napisał annapoznan1955
Jestem Anna.Mam 55 lat i mieszkam w Poznaniu.W tym roku byłam 2,5 dnia w Oslo (tani lot,nocleg w hostelu) i tydzień w Andaluzji(tani lot do Malagi,zwiedzanie Granady,Kordoby,Sewilli,Malagi,noclegi w hostelach).Towarzyszyła mi 25-letnia córka.Bardzo chcę podróżować,ale nie mam z kim.Chciałabym znależć towarzysza/towarzyszkę do wspólnych wypraw.Czekam na odzew.Anna

Ja mam na imię Danka 55 lat.

Mieszkam w Chodzieży, jestem od niecałego roku na emeryturze, szukam przyjaciółki do wspólnych wyjazdów.
Widze, że napisałas to już w ubieglym roku, jak ułozyło się Tobie zycie, czy znalazłaś juz kogoś? napisz proszę danuta2904@wp.pl Pozdrawiam serdecznie Danka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 03-04-2011, 17:18
Tesia Tesia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztynek
Posty: 6
Uśmiech

Cytat:
Napisał Ela Julia
Witajcie

Jestem nówka
przewertowując wątki natknęłam się na ten właśnie. Czytała, czytałam aż tu pojawił się pewien pomysł.
Otóż, skoro jest nas troszkę - samotnych globtroterów to mam propozycję. Od dawna chodzi mi po głowie pewne przedsięwzięcie - zorganizowanie własnym sumptem bez haraczu dla biur podróży za małe pieniądze wyprawy szlakiem domów polskich wykorzystując tychże domów bazę noclegową, żywiąc się we własnym zakresie w kuchniach zwiedzanego regionu. Rozeznałam jak na razie Rumunię a właściwie Bukowinę rumuńską i Mołdawię. W dobie internetu jest o wiele łatwiej coś znaleźć, coś załatwić. Chętnie wybrałabym się z grupą rówieśników w stosownym tempie bez galopki w jakieś piękne miejsce, a Rumunia wbrew panującej opinii to kraj przyjazny turystom a ludzie bardzo życzliwi szczególnie nam Polakom.
Zatem czy znajdzie się ktoś chętny? Wiosna tuż tuż a na Bukowinie cudownie świeci słońce

Czekam na Wasze opinie i inne propozycje.

Pozdrawiam

Witaj
Natknęłam się na Twój post. Ja również od pewnego czasu szukam kogoś kto lubi wędrować a brakuje im towarzystwa. Jeżeli jest to aktualne to prosze odezwij się.
Mam 58 lat.Mój adres priv. digital3000@o2.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 03-04-2011, 17:58
Zytka 58's Avatar
Zytka 58 Zytka 58 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: małopolska/Krakow
Posty: 852
Domyślnie

Witajcie, chętnie przyłączę się do grupy "równolatków".Jestem na emeryturze, kiedyś dużo podróżowałam prywatnie i służbowo i nadal wyjazdy bardzo mnie pociągają a w kilka osob to i milej i taniej(ceny grupowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 14-04-2011, 16:25
Ela Julia Ela Julia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 33
Domyślnie

Tosiu zapraszam na priva.
EJ
__________________
Mężczyzna uczyni wszystko dla kobiety, którą niegdyś kochał, nigdy jednak nie zakocha się w niej powtórnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 14-04-2011, 16:29
Ela Julia Ela Julia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 33
Domyślnie

Słuchajcie skoro jest nas kilka to może uda mi się was namówić na wspólny wypad gdzieś do Polonii - możemy jechać koleją, autobusem.
Co powiecie na początek września. Zabukuję noclegi - zapewne nie klasa lux?

czekam na chętnych
__________________
Mężczyzna uczyni wszystko dla kobiety, którą niegdyś kochał, nigdy jednak nie zakocha się w niej powtórnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 25-04-2011, 13:31
Sfinks's Avatar
Sfinks Sfinks jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 87
Domyślnie

Witam serdecznie. Jestem otwarta na Twój pomysł.Od 01.06 już nie pracuję i nareszcie czuję się wolnym człowiekiem.Marzą mi się spacery dróżkami leśnymi jak również wypady samochodowe.
Pozdrawiam .Elżbieta
__________________
Nie wstyd nie wiedzieć,lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 25-04-2011, 16:59
Kankan's Avatar
Kankan Kankan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 369
Domyślnie

Super pomysł ,mnie się marzy Lwów,co wy na to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 27-04-2011, 19:30
Ela Julia Ela Julia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 33
Domyślnie Lwów

bardzo chętnie, to kiedy? Mam namiar na kwaterę -tanią
__________________
Mężczyzna uczyni wszystko dla kobiety, którą niegdyś kochał, nigdy jednak nie zakocha się w niej powtórnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 29-04-2011, 09:37
senioritka's Avatar
senioritka senioritka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 1 758
Domyślnie

Ad post 17. Mnie też marzy się Lwów. Czy to Ty? Bo ja senioritka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 29-04-2011, 15:38
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie

Wybrałabym się gdzieś chętnie, ale nie wcześniej niż późną jesienia. Do października/listopada nie będę mieć wolnych funduszy. Ostrzegam: chrapię.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
szukam pracy ndm Seniorzy i praca 24 22-05-2023 16:28
Szukam pracy aleksanderxl Praca, wolontariat 0 14-10-2010 11:27
Szukam zami18 śląskie 0 27-04-2010 12:25
do programu tv szukam... chloe Moda i styl 0 05-03-2010 23:55
Szukam..! Bajadera07 Różności - wątki archiwalne 5 16-11-2009 13:22

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:08.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.