menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 23-04-2014, 21:27
seniorita31 seniorita31 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Posty: 23
Domyślnie

Dokładnie tak - w sieci poznaje się mnóstwo ludzi, a to duży plus.
No i nie da się ukryć, że to świetny sposób na nudę. Grzebanie w sieci i moja ulubiona gierka: http://dogry.pl/drakensang-online już nie jeden wieczór mi uprzyjemniły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 13-05-2014, 18:12
profesorek profesorek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 178
Domyślnie

Lubię internet bo dzięki niemu mogę poznawać nowych, interesujących ludzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 20-08-2018, 22:21
Cynamonowa Cynamonowa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Łomża
Posty: 19
Domyślnie

Poznanie nowych ludzi w Internecie to niewątpliwie jego największa zaleta. Z niektórymi właśnie przyjaźń rozpoczęła się właśnie w sieci i trwa do dziś. Ale sam Internet doceniam mocno za szybkość znalezienia w nim informacji, np. tydzień temu szukałam kogoś kto pomoże nam w pozbyciu się wilgoci ze starego domu, trafiłam na tą firmę http://drymat.pl/osuszanie-budynkow-scian-cennik/ i jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 14-12-2018, 00:28
Wiktoriaj Wiktoriaj jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Miasto: Skawina
Posty: 60
Domyślnie

Witam, jeśli są tutaj osoby starsze, bardzo proszę o pomoc. Potrzebuje zebrać dane o osobach starszych, ich potrzebach, problemach żeby stworzyć aplikację specjalnie na potrzeby takich osób. Proszę przesyłać dalej. Tutaj link do krótkiej ankiety: https://goo.gl/forms/lLPqaYhQAPOmpmNp2
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 17-01-2019, 11:06
haniatorun haniatorun jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Poznań, Polska
Posty: 12
Domyślnie

Mam pakiet nie tylko telewizji, internet tez u mnie zawital i chyba najbardziej lubie po prostu ogladac tam filmy i seriale. Swojego czasu tez internet pomagal mi w komunikacji, bo rozmawiałam ze swoim synem, który był prze pół roku za granicą na studiach. Ogólnie jakbym miała napisać za do lubie, to chyba najbardziej lubię właśnie za różnorodność i to, że można w nim poznawać ludzi i rozwijać zainteresowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 17-05-2019, 11:59
paruzel paruzel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Wrocław
Posty: 199
Domyślnie

Internet ma dwa oblicza - dobre i złe. Może przynieść wiele dobrego, ale i wiele szkody. Ktoś kiedyś powiedział, nie pamiętam kto i co dokładnie, ale spróbuje sparafrazować - Internet jest jak worek, jeżeli umieć z niego właściwie korzystać, wyciągniesz z niego wiele pozytywnych i przydatnych treści, jeżeli nie, trafisz na sam gnój. Przepraszam za wyrażenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 29-05-2019, 15:35
Meddeline Meddeline jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Katowice
Posty: 91
Domyślnie

Głównie dlatego, że mogę tu znacznie szybciej dotrzeć do wiedzy niż w książkach. Co nie znaczy, że nie cenię książek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 29-08-2019, 11:58
Weronika2405 Weronika2405 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 18
Domyślnie

Długo miałam problemy z opanowaniem internetu - moja córka tłumaczyła mi jak działa przeglądarka chyba przez miesiąc. Ale teraz już umiem i jestem bardzo zadowolona, bo nawet mogę sprawdzać dziennik elektroniczny przedszkole mojej wnuczki i na bieżąco kontrolowć, jak sobie radzi i co robi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 14-09-2019, 13:18
rhamill rhamill jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Tarnów
Posty: 4
Domyślnie

Internet daje nam wiele możliwość, ale też należy mieć na uwadze, co czytamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 30-09-2019, 13:05
janekzaq1 janekzaq1 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Weronika2405
Długo miałam problemy z opanowaniem internetu - moja córka tłumaczyła mi jak działa przeglądarka chyba przez miesiąc. Ale teraz już umiem i jestem bardzo zadowolona, bo nawet mogę sprawdzać dziennik elektroniczny przedszkole mojej wnuczki i na bieżąco kontrolowć, jak sobie radzi i co robi.
Taki rozwiązań jest więcej. Moja córka mi pokazywała ostatnio inny system zarządzania przedszkolem i faktycznie to działa świetnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 25-01-2020, 19:18
ariadna's Avatar
ariadna ariadna jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Szczecin
Posty: 166
Domyślnie

Internet to fantastyczna biblioteka,
ale łatwo zagubić się na jego krańcach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 13-07-2020, 10:39
Janek68 Janek68 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2020
Miasto: łódzkie
Posty: 12
Domyślnie

Internet jest jak okno na świat. Poszerza horyzonty. Ja internet lubię bo mam dostęp do zakładów bukmacherskich online. Zdrowie już nie to, więc coraz mniej chodzę do punktów stacjonarnych. A przez internet to i z bonusów skorzystam. Dla przykładu KOD PREZENT od bukmachera BETFAN z https://www.bukmacher-legalny.pl/kod-promocyjny-betfan-bonus-na-start/ możemy dostać wyższą wartość bonusu powitalnego

Ostatnio edytowane przez Janek68 : 13-07-2020 o 13:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 14-01-2021, 20:15
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Jeśli chodzi o mnie to ja również uwielbiam Internet właśnie dlatego, że bez problemów z domu mogę obstawiać wyniki zakładów sportowych. Ja uwielbiam grać u bukmachera https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie gdyż moim zdaniem jest to miejsce gdzie z pewnością każdy z nas się odnajdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Praca przez internet Ewita Seniorzy i praca 74 04-04-2011 20:43
Dlaczego nie lubię...ruskich 2 zdzislaw.bedrylo Polityka - wątki archiwalne 50 25-08-2009 13:06
Lubię - nie lubię. wierna Eliza Różności - wątki archiwalne 205 29-05-2009 22:41
Dlaczego nie lubię ....ruskich zdzislaw.bedrylo Polityka - wątki archiwalne 106 04-01-2009 20:22

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.