menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 30-07-2009, 20:03
frida's Avatar
frida frida jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 7 833
Domyślnie

OPaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

http://jarogitaro.wrzuta.pl/audio/0m...flamenco_jucal
__________________


  #22  
Nieprzeczytane 30-07-2009, 20:17
frida's Avatar
frida frida jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 7 833
Domyślnie

HIhih MALWINKA buty!!



http://kaczka123.wrzuta.pl/audio/1FK...fondo_flamenco
__________________


  #23  
Nieprzeczytane 30-07-2009, 20:25
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

Jutro zapowiadali ochłodzenie to pewnie zrobię zakupy i pooglądam zabawki. Mam urodziny 4 sierpnia mojej wnuczki i pewnie będzie impreza.
FRIDO, o co chodzi z butami bo nie kumam.
__________________
NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE ZWYKLE KRÓTKO TRWAJĄ. NAJDŁUŻEJ TRWA CIERPIENIE.
http://lawenda7.bloog.pl/
kliknij mnie.
  #24  
Nieprzeczytane 30-07-2009, 20:32
frida's Avatar
frida frida jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 7 833
Domyślnie

A bo MAlwinka ma takie piękne żółte butki... podobne do butów do flamenco
__________________


  #25  
Nieprzeczytane 30-07-2009, 20:35
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

No to jestem w domu. Dzięki FRIDO i pewnie MALWINA wybiera się na balety albo na naukę wspaniałego tańca. Już ją widzę jak podnieca widzów.
__________________
NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE ZWYKLE KRÓTKO TRWAJĄ. NAJDŁUŻEJ TRWA CIERPIENIE.
http://lawenda7.bloog.pl/
kliknij mnie.
  #26  
Nieprzeczytane 30-07-2009, 20:55
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał frida

Malwinka z lewej, Tup-Tus z prawej......hola, hola - moje Hiszpanki. Kto dolaczy?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #27  
Nieprzeczytane 30-07-2009, 21:15
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Za gorąco na tuptanie..pewnie będzie burza.Wezmę chłodny prysznic i zmykam przed telewizornię.do jutra,moje miłe tancereczki.
  #28  
Nieprzeczytane 30-07-2009, 21:42
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Ja aktualnie byłąm "na bluesie"....oglądałam "Skazany na bluesa" ..tam mi były potzrebne klapki, bananówa, przepaska na włosy i gitara.....ale już jestem gotowa i zwarta do flamenco , ubieram żółte butki i ognistą suknię, rozpuszczm włosy , jeszce kastaniety i......dalej Frido i Marbello........
  #29  
Nieprzeczytane 30-07-2009, 23:04
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Frida i Marbella zasnęły czekając na mnie hihi....potańczyłąm więc sobie sama ..idę spać ...zasłużenie....DOBRANOC
  #30  
Nieprzeczytane 30-07-2009, 23:14
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Malwino, flamenco to maly training do celtyckich tancow......dopiero w Irlandii bedziesz przebierala nozkami...juz Cie widze w Riverdance.




Zmykam do realu. Dobranoc, drogie tancerki.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #31  
Nieprzeczytane 30-07-2009, 23:28
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

To dla WAS MI~ŁE POGADUSZKI NA DOBRANOC.
  #32  
Nieprzeczytane 30-07-2009, 23:41
saba15's Avatar
saba15 saba15 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Kraków
Posty: 2 125
Domyślnie

no nie doczekałyście się ,już się polokowałyście w łożach.Malwina chyba potańczyła.
Obiecałam i jeszcze dziś zdążyłam przed nocą.
Było super,wspaniała zabawa i nie tylko!
Malwino intrygował Cię gość ,który przybył do Krakowa .Ja się nie wyraziłam ,że kontrowersyjny(ale tak zrozumiałaś) tylko ,że może nie wszyscy go uwielbiają.
__________________


Nie płacz ,że coś się skończyło,
tylko uśmiechaj się,że ci się to przytrafiło!!!
  #33  
Nieprzeczytane 31-07-2009, 00:04
saba15's Avatar
saba15 saba15 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Kraków
Posty: 2 125
Domyślnie

Emilian Kamiński (ur. 10 lipca 1952 roku w Warszawie) – aktor i reżyser teatralny, filmowy i musicalowy, wokalista i pisarz.





Z żoną Justyną Sieńczyłło, mieszka w Józefowie pod Warszawą. Mają trójkę dzieci: Natalię, Kajetana i Cypriana.



Zaraz po ukończeniu warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w 1975 roku zadebiutował rolą D'Artagnana w spektaklu Aleksandra Dumasa Trzej muszkieterowie w reżyserii Macieja Zenona Bordowicza w Operetce Warszawskiej. W latach 1976-77 i 2004 roku występował na scenie warszawskiego Teatru Na Woli prowadzonym wówczas przez Tadeusza Łomnickiego. Jednym z jego największych osiągnięć była rola w słynnym spektaklu prozy Edwarda Stachury Się w małej salce Teatru Na Rozdrożu w Warszawie.

Zadebiutował na dużym ekranie w filmie Jana Łomnickiego Akcja pod Arsenałem (1977) jako jeden z młodziutkich uczestników ruchu oporu. Dużą, ciekawszą kreację niestałego w uczuciach Roberta zagrał w obrazie Tango ptaka (1980). Sympatię widzów przyniosła mu postać Jerzego, pełnego fantazji, zakochanego malarza w kinowej i telewizyjnej ekranizacji powieści Kornela Makuszyńskiego Szaleństwa panny Ewy (1985).
W latach 1983-2000 związał się z Teatrem Ateneum, gdzie zadebiutował się jako reżyser przedstawieniem o szaleństwie dyskotekowej muzyki Słodkie Miasto (1983), był współtwórcą wraz z Wojciechem Młynarskim słynnego spektaklu Brel (1985). Widzowie teatralni oglądali go m.in. w głośnych inscenizacjach Adama Hanuszkiewicza: Cyd (1985) Morsztyna i Pierre'a Corneille, Maria i Woyzeck (1985-86) wg Georga Büchnera.

W 1993 roku na XXVII Festiwalu Teatrów Jedenego Aktora w Toruniu odebrał nagrodę jury oraz nagrodę publiczności za monodram Kontrabasista wg Patricka Süskinda. W 2002 roku na II Krajowym Festiwalu Teatru PR i TV "Dwa Teatry" w Sopocie zdobył wróżnienie dla autorskiego słuchowiska Romans, a w 2004 roku na XLIII Rzeszowskich Spotkaniach Teatralnych otrzymał II miejsce w plebiscycie publiczności na najlepszą rolę męską Spotkań – za rolę Kempa w przedstawieniu Czuwanie Morrisa Panycha. W 2005 roku został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi, a w 2007 roku odebrał Srebrny Medal Gloria Artis-Zasłużony Kulturze. Wybudował prywatną scenę Teatr Kamienica przy al. Solidarności 93 (nieopodal stacji metra Ratusz), gdzie od 27 kwietnia 2009 roku wystawia sztuki
__________________


Nie płacz ,że coś się skończyło,
tylko uśmiechaj się,że ci się to przytrafiło!!!
  #34  
Nieprzeczytane 31-07-2009, 00:30
saba15's Avatar
saba15 saba15 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Kraków
Posty: 2 125
Domyślnie

"Jeden człowiek rozrywkowy-czyli Emilian Kamiński na pół-serio".

to recital autorski aktora,z bawiacymi do łez skeczami i piosenkami, a jednocześnie z zaskakująco aktualnym i poważnym przesłaniem.
Świat teatru skrywa wiele tajemnic ,zarówno wzruszających jak i zabawnych.
Przez 90 min Emilian Kamiński- aktor i autor i reżyser
przybliża widzom sekrety drugiej strony teatru.Autentyczne anegdoty z życia teatru, zabawne sytuacje podczas przedstawień i kawały robione sobie przez aktorów,przewijają się na przemian za wzruszającymi
piosenkami z repertuaru francuskich ( kilka piosenek Jacquesa Brela i rosyjskich bardów( Bułata Okudżawy).





Spektakl nie jest zwykłą opowieścią, przez chwilę każdy z nas mógł się poczuć aktorem,reżyserem lub dramaturgiem.Aktor urzeka publicznosć poczuciem humoru,niesamowitą charyzmą i zaskakującą umiejętnością prowadzenia dialogu między między dwoma granymi przez siebie postaciami.




Nie tylko jest doskonałym aktorem, ale pokazał nieznane mi dotąd umiejętności parodysty ,kiedy potrafił odtworzyc w zadziwiający sposób głos,mimikę i sposób poruszania swoich kolegów i mistrzów:.min Adama Hanuszkiewicza,Gustawa Holoubka i wielu innych.
Potrafił wciagnać publiczność do wspólnego ,spontanicznego śpiewania, bez specjalnego krygowania się przed widownią.



Jego przepiękna piosenka "Wstąp do Kamienicy" -teatru ,który po jego długich staraniach rozpoczął działalność (jego najwspanialsze dziecko) ,bardzo melodyjna, została z nami ,nawet kiedy pożegnaliśmy aktora.





Trudno było rozstać się z tak miłym człowiekiem, na pożegnanie pojawiła się również jego żona ,prześliczna Justyna Sieńczyłło.
__________________


Nie płacz ,że coś się skończyło,
tylko uśmiechaj się,że ci się to przytrafiło!!!
  #35  
Nieprzeczytane 31-07-2009, 08:17
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał saba15
Malwino intrygował Cię gość ,który przybył do Krakowa .Ja się nie wyraziłam ,że kontrowersyjny(ale tak zrozumiałaś) tylko ,że może nie wszyscy go uwielbiają.

Witajcie pogaduszki.
Zapowiada się kolejny, piękny dzień.
Może się powtarzam, ale....niech lato trwa jak najdłużej.... tylko bez tych okropnych upałów....

Sabciu ja właśnie należę do tych co nie uwielbiają p. Kamińskiego....ale z przyjemnością i zainteresowaniem przeczytałam Twoją relacje...
Już Ci kiedyś pisałam, że zazdroszczę Ci tak " kulturalnego" życia...
W mojej wsi nic się nie dzieje....i choć to nie jest małe miasteczko, to też z każdego kąta wygląda NUDA...
  #36  
Nieprzeczytane 31-07-2009, 08:56
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Dzieki Sabo,lubię Kamińskiego ze wzgledu na jego romanse cyganskie , pieśni bardów rosyjskich...ja wogóle kocham ludzi, którzy grają....byłąm kiedyś na jego recitalu..rzeczywiscie bardzo swobodny, dowcipny i pełen werwy....dzięki za piekną recenzję......Marbello wiem, wiem co to celtyckie tańce...moje irlandzkie dziecko chodziło na kurs tańców irlandzkich....nie wiem jak mozna w takim tempie wywijać nogami....nie ruszając jednocześnie rekami...
  #37  
Nieprzeczytane 31-07-2009, 09:16
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Witajcie pogaduszki...juz pisalam, ze zazdroszcze Sabie jej wieczorow teatralnych....choc i u nas nie mozna narzekac. Ale po hiszpansku nie brzmi to tak swojsko jak w rozimym jezyku....trzeba lubiec co sie ma.

Malwino, celtyckie tance wpadly mi do glowy kiedy przeczytalam, ze wybierasz sie do corci do Irlandii. Lubie krajobrazy tego kraju, stara kulture, ludzi, czesto prawdziwych "twardzieli"....i piekne kobiety o rudych, ognistych wlosach, niesamowice zielonych oczach....bialej, porcelanowej karnacji skory....no i tance.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #38  
Nieprzeczytane 31-07-2009, 09:25
frida's Avatar
frida frida jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 7 833
Domyślnie

WItajcie .... padłam z nogami nakryta ech... Malwinko doczekać się ciebie hihihih.. Ja oglądając "SKazaneg o na blusa" wyłam ... i godzine z zadumie siedziałam...

CO do Pana Kamińskiego ja tam .... lubie jak gra na gitarze hihih

Miłego dnia wszystkim - idę po kawe bo nogi czas rozplątać
__________________


  #39  
Nieprzeczytane 31-07-2009, 09:34
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Marbello , byłąm już w Irlandii 2 lata temu, krajobrazy przepiekne, cudne zamki budzące wyobraźnię, ale pieknych kobiet nie widziałam, wręcz pzreciwnie.....co ciekawe nie widziałam tam przystojnych mężczyzn (ślepa czy cós..?), ale te domeczki wokół z azaliami, te barany brązowo czarne i wielka jakaś tajemnica....chce się tam wracać..więc wracam..
Frido wstrzasajacy film, biedny dobry, słaby człowiek, wykorzystany pzrez bisnes, świetne role jego i jej...
  #40  
Nieprzeczytane 31-07-2009, 09:41
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Malwino, musze byc marzycielka, ktora widzi swiat przez rozowe okulary. Bedac w Dublinie, w jakims tam pubie - obok mnie siedziala kobieta od ktorej nie moglam oderwac oczu - typowa pieknosc...i od tej pory kobiety irlandzkie utozsamiaja sie z nia. Co do mezczyzn....nawet nie zwracalam na nich uwagi, bylam w towarzystwie mego "twardziela"....hihihi. Reszta, tak jak opisujesz - tajemnica i chce sie tam wracac...do tej niesamowitego koloru zieleni.
Zycze Ci wspanialego pobytu u corki i w Irlandii.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Babskie pogaduchy cz.XI Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 509 17-06-2009 01:05
Babskie pogaduchy cz.X Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 509 02-06-2009 13:39
Babskie pogaduchy cz.IX Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 521 23-05-2009 18:01
Babskie pogaduchy cz.VI Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 501 05-04-2009 11:23
Babskie pogaduchy cz.V Nika Humor, zabawa - wątki archiwalne 496 24-03-2009 22:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:35.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.