menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 11-09-2007, 19:20
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Z tego wszystkiego zapomniałam

poproszę ajerkoniak duuuuuuuży bo okropnie zmarzłam.
  #22  
Nieprzeczytane 11-09-2007, 19:22
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 085
Domyślnie

Ja też poproszę o grzane winko...teraz przestało padać, ale jest do bani i zimno jak licho....acha i może jeszcze ostało się coś słodkiego...
  #23  
Nieprzeczytane 11-09-2007, 19:23
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał kunegunda
A dlaczego--to tak w skrócie:
"KUNDZIU,JESTEŚ GŁUPIA I NAIWNA"
Poprosiła mnie moja sąsiadka,pani seniorka /76 lat/bym jej wychaftowała dwa obrazy twarz Chrystusa w cierniowej koronie,dla wnuków które miały z Angli przyjechać początkiem września.Powiedziałam ile to będzie kosztować,ile mulina,ile robocizna.Powiedziała bym się nie martwiła ona mi to wynagrodzi.No to wzięłam się ostro za robotę,obrazki 30/40 więc roboty trochę.Skończyłam,oprawiłam,zaniosłam.Musiało to być zaniesione w tajemnicy,bo wnuki wiedziały,że to zrobiła babcia.Wnuki w niedzielę pojechały,ja poszłam wczoraj rozliczyć się.I co?Babcia powiedziała że wraca mi 10/dziesiątkę za mulinę,bo przecież mam stare zapasy,a to co dokupiłam,to więcej nie dałam.A za robocizne dostałam parę nadpsutych pomidorów na zupę-bo przecierz większość robiłam w pracy,a za pobyt w pracy biorę wypłatę,to ona czasem mi jeszcze da co jak jej ze wsi przywiozą.Myślałam,że mnie jasna krew zaleje.Podobną sprawę miałam kiedyś z jej córeczką,ale nie myślałam,że i ona taka.Tak sobie pomyślałam,żebyś babo dziesięć razy tyle straciła.I aż mi głupio,bo dziś na naszym placu targowym ,na Burku okradli ją dokumentnie.pieniędzy tylko 500 zł i wszystkie dokumenty.Tak szczerze mówiąc,gdy mi to powiedziała,to mi się humor nieco poprawił.
JESTEM GŁUPIA,NAIWNA ALE I WREDNA.


To ja bede jeszcze bardziej wredna DOBRZE JEJ TAK!!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #24  
Nieprzeczytane 11-09-2007, 19:47
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Nikomu ,nigdy żle nie życzylam ,ale t5ak sie nie robi.Wredna to jest ta seniorka-sąsiadka.A Ty Lucynko ,czy Ciebie zycie nie nauczyło,ze za taka robotę to się zaliczke bierze?Nie lubie nikomu zle życzyć,ale powiem jak Małgosia "dobrze jej tak"Nie moge pic alkoholu,dieta niestety nie przewiduje,ale herbatke moge.Lucynko mimo wszystko milego wieczoru Ci zycze.
  #25  
Nieprzeczytane 11-09-2007, 19:47
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

kundziu a dobrze jej tak starej ....... To ona jest wredna a nie Ty i dobrze jej tak a na drugi raz mamonke z góry niech wypłaci i to z nawiazką podwójną.
  #26  
Nieprzeczytane 11-09-2007, 19:59
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie

A ja sie pytam czy Lila do AA wstapila ze nasz bar omija z daleka ? A ja sie nameczylam w kominku napalilam coby zmokniete i zziebniete kosteczki zagrzała .
Ewita tez sie spłoszyła zobaczywszy nowy wystroj baru
No i staraj sie tu człowieku .Ech zycie ...
__________________
  #27  
Nieprzeczytane 11-09-2007, 20:09
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Tar-ninko!

Ja??? Nigdy w życiu! Baru się nie wyrzeknę!
Mam trochę problemów i nawet chciałam nasze "Guru" - czyli Małgosię wypytać, czy to tak może być... Jestem pierwszy dzień na diecie i mój przewód pokarmowy nie jest ze mnie zadowolony... Wyraźnie boli mnie trzustka, jestem rozdęta i bez humoru... Anka właśnie siada do kolacji, a ja taka się pełna czuję, taka zmęczona jakaś... Czy to reakcja? Dziwne. Jadam podobnie przecież. Czyżby brak kawy na przykład? A może za dużo warzyw sobie zaaplikowałam? Albo pieczarki do mięska na obiad mi zaszkodziły? Nie mam pojęcia!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #28  
Nieprzeczytane 11-09-2007, 21:37
akusia's Avatar
akusia akusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6 037
Domyślnie

Tym razem pszyszłam do baru,byłam u kręgarza i pomogło.
Ale co się nacierpiałam to moje...buu.Teraz napiła bym się cos ciepłego,może być nawet herbatka z cytrynką.
__________________
  #29  
Nieprzeczytane 11-09-2007, 23:13
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Ewitko ja nie mam problemow,jem sześć razy dziennie tak jak podaja w zasadach diety,tyle,ze te posilki sa niewielksie.Może za dużo naraz zjadasz?Dlatego powiedzialam,ze tego jedzonka kjak dla mnie jest zdziebko za dużo.Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje,ze jutro będzie lepiej.15.gif
  #30  
Nieprzeczytane 11-09-2007, 23:33
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Od rana mnie nie było, a tu takie zmiany! Mamuś, jak ja nie lubię przestawiania mebli. Tak się przyzwyczaiłam do starego wystroju. Ale niech tam. Teraz usiądziemy wszystkie blisko siebie. Tylko ta sterylność, trochę mnie przeraża. Ewuniu! A może tak jedną salkę, w starym casablankowym stylu?I z tymi sprzętami, które dziewczyny tu pościągały.
  #31  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 00:01
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

No i milo bylo mi przy kominku posiedzieć wypić Herbatkę,a teraz pożegnam towarzystwo życząc dobrej nocy
ksiezyc4ik1.gif
__________________
  #32  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 00:44
Gabi K.'s Avatar
Gabi K. Gabi K. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 6 271
Domyślnie a ja chciałabym

Cytat:
Napisał Basia z Żor
-to mój kominek,czekam na zimę z butem dla Mikołaja(sama wyszyłam)-moje ulubione miejsce w domu.kominek był pierwszy w domu dopiero potem reszta

aby ten nasz bar u Sunshine nie był taki nowoczesny, żeby był taki kominek jak u Basi z Zor, staroci,drewna sosnowego, foteli wiklinowych itd
  #33  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 00:47
pojedynka's Avatar
pojedynka pojedynka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61
Domyślnie

Nie wiem gdzie to umieścić, ale może przy drinku lub kawce mi odpowiecie. Otuż otrzymałam dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego ( schirzenie kręgosłupa), może ktoś wie ghdzie najlepiej jechać niedrogo i niedaleko Częstochowy ale dobrze wypocząć?
  #34  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 00:53
Gabi K.'s Avatar
Gabi K. Gabi K. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 6 271
Domyślnie sanatorium

nigdy nie byłam tam,choć dawno powinnam,ale wiem, bo kilkanaście koleżanek cierpiących , bardzo chwaliło sobie Ustroń .
  #35  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 06:29
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Dzieńdoberek!

Kawę parzę, herbatkę szykuję i rozglądam się uważnie dookoła... Ja sama - to taką oszukaną, bezkofeinową kawusię popijam - dietka się kłania, ale bywalcom najlepszą serwuję. Może w kominku rozpalę, bo ranki chłodne jeszcze, a towarzystwo rozespane będzie?
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #36  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 07:28
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Witam Ewitko ,ja też ze swoja dietkową kawka,ale wcale mi to nie przeszkadza.Wystarczy ze czuje zapach dobrej przez Ciebie parzonej.Ojak miło juz sie nagrzało troszke od kominka.Milego dnia życzę.__SUN3.gif,i sloneczka u mnie już świeci.Pozdrawiam.
  #37  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 07:32
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

witam serdecznie o cappuccino proszę...czy Ty jesteś na diecie plaż poł.? Ja podczas dietkowania piłam poranną kawę ze slodzikiem,nie miało to wpływu na spadek wagi /negatywnego/.Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w tej materii.
  #38  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 07:35
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie

Witajcie Ewitko i Anielko Dobze ze jeszcze jestescie . fajnie z wami napic sie kawy . Milego dnia zycze .
__________________
  #39  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 07:36
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Ja jestem na diecie plaż południowych,piję kawe wspomagającą odchudzanie/Slim cafe/,zakupiona w aptece.Ma nawet smak kawy i pije ja z łyżeczka mleka sojowego /w proszku./Pozdrawiam serdecznie.Name:  461mx5.gif
Views: 29
Size:  14.5 KB
  #40  
Nieprzeczytane 12-09-2007, 07:38
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Witaj Tarninko,Tobie również milego dnia i Tobie Nikus ,coby słoneczko swieciło tak jak u mnie od rana.)))a.png
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
BAR u SUNSHINE cz.XX Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 516 04-02-2008 18:01
BAR u SUNSHINE cz. XV Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 517 19-12-2007 07:14
BAR u SUNSHINE cz.X Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 503 28-10-2007 12:53
BAR u SUNSHINE cz.IX Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 501 17-10-2007 15:48
BAR u SUNSHINE cz.VI Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 509 11-09-2007 09:45

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.