menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > mazowieckie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 16-01-2013, 13:27
corpinio corpinio jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: młodzieszyn
Posty: 1
Domyślnie Proszę O Pomoc Lub Dach Nad Głową W Zamian Za Opiekę


Witam,


chciałabym przedstawić swoją historię. Mam 33 lata , męża oraz dwoje dzieci 10 letniego chłopczyka i pięcioletnią córeczkę.przez pierwsze lata małżeństwa mieszkaliśmy z moją mamą ,jednak zawsze mażyliśmy o własnym domku, trafiła nam sie okazja wzięliśmy kredyt i kupiliśmy własny domek na wsi wprost wymarzony, jednak po dwóch latach tego cudu mąz straciła pracę tym samym nasze jedyne źródło dochodu,ja opiekuję się niepełnosprawnym synkiem , który urodził się z szeregiem wad wrodzonych. Wczoraj tz 14,01,2013 dostałam z banku wypowiedzenie kredytu hipotecznego na który nas nie stać i którego od pół roku nie byliśmy w stanie spłacać , a wpłaty po 200 czy 300 złotych nie wystarczały, jestem w kropce bo prawdopodobnie został mi tydzień na wyprowadzkę, nie mam gdzie się podziać z dziećmi i mężem, błagam o pomoc, , błagam o pomoc jeśli ktokolwiek mógłby mi pomóc to proszę o tę pomoc , nie chcę stracić domu a przede wszystkim nie chcę się załamywać i pokazywać dzieciom w jak bardzo niebezpiecznej sytuacji się znaleźliśmy.Być może ktoś zechce nas przygarnąć w zamian za opiekę , bardzo prosze o kontakt przez forum, pomocy.Ela
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 16-01-2013, 19:09
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Odpowiem Ci tak: całe długie życie pracowałem (43lata)nigdy nie miałem nawet szans na kupno domu.Mieszkam w bloku spółdzielczym i nie narzekam.Marzenia oczywiście miałem, ale realizowałem je zgodnie z możliwościami. Jeśli liczysz na to, że ktoś spłaci za was kredyt za dom, to myślę, że jesteś w błędzie,nie widzę też możliwości, aby ktoś przygarnął czteroosobową rodzinę, to chyba absurd. Trzeba zrezygnować z domu, znaleźć mieszkanie zgodne z możliwościami płatniczymi i wziąć się do pracy, do pracy podkreślam.Jesteście młodzi, wszystko przed wami, ponad to, na niepełnosprawnego synka otrzymujecie pieniądze i to są pieniądze na jego rehabilitację, nie zaś na wasze utrzymanie, trzeba więc na prawdę poszukać pomocy w zakresie znalezienia pracy, nie zaś w otrzymywaniu gotówki, kasza manna z nieba nie spadnie, starajcie się o wędkę nie o ryby, jeśli rozumiesz co mam na myśli.
Poza tym widzę, że nie jest tak źle, skora masz komputer i dostęp do internetu.
Życzę powodzenia.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 25-05-2015, 21:20
kejt kejt jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Józefów ,mazowieckie,polska
Posty: 2
Domyślnie

szukam babci przyszywanej dla moich dzieci...prosze o kontakt
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pokój w zamian za opiekę, pomoc i miłość. Camilla Wrocław 1 03-04-2017 01:03
Zaopiekuję się... pomogę przy domu ... w zamian za dach nad głową piotrusw Różne 4 30-05-2012 14:13
potrzebny dach nad głową para Różne 2 18-09-2011 00:42
dach nad głową w zamian za opiekę nad starszym panem michalm Praca, wolontariat 0 20-06-2011 13:09
dach nad głową w zamian za opiekę nad starszym panem michalm łódzkie 0 20-06-2011 13:07

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.