menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.pasje.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 22-04-2011, 11:05
Dr B. Staniszewski Dr B. Staniszewski jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 2
Domyślnie Polecam Aquilamed powered by Ritello


Zbliża się okres nieprzyjemny dla alergików... masa ludzi przeprowadzała zapewne badania na jesieni, i liczba chorych ciągle rośnie. Problemem są również roztocza, które znajdują się w naszych domach. Żeby zredukować powstawanie pleśni, grzybów i roztoczy polecam odkurzacz wodny Ritello. Obecnie korzysta z niego mnustwo rodzin i nie tylko w Polsce, gdyż produkt ten jest światowy.

Jeżeli macie państwo inne propozycje jak walczyć z alergią proszę się wypowiadać, jaki sprzęt używacie - czy może tylko zażywacie leki...?

Pozdrawiam serdecznie i przy okazji życzę Wszystkim forumowiczom zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego dyngusa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 22-04-2011, 16:40
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Mnóstwo- mnóstwo panie doktorze( ach , ten BUL). A z alergia proponuje jednak najpierw alergologa, a potem odkurzacze...ja korzystam z Kerbiego- nie badalam grzybow i plesni- alem alergikiem została...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 22-04-2011, 21:12
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Panie doktorze od odkurzaczy czyżby ów Ritello był lekiem na całe zło. A to ciekawe. Alergia jest dość skomplikowaną chorobą i chodzi własnymi drogami, a tu proszę odkurzacz i zdrowi jesteśmy.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 14-05-2013, 09:17
wiktor w wiktor w jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2013
Miasto: polska
Posty: 2
Domyślnie alergie

witam! ją powiem tak alergia również uderzyła we mnie... pomimo tego że całe życie czułem się świetnie. chyba już organizm tego nie wytrzymał! za dużo z każdej strony woda powietrze i ta chemiczna żywność. znalazłem rozwiązanie może nie tanie a właściwie zależy jak to przeliczyc, najgorsze jednak było to że przyjechał zięć i zaczął się madrzyc że za drogie że dałem się nabic. .. ale jak zaczął mówić że ta kasa by mu się przydała to piorun by we mnie walnal. bo po pierwsze ją wiem co mam robić po drugie to moja kasa po trzecie najważniejsze moje zdrowie co dodatkowo dostałem możliwość spłaty w ratach nie musiałem wyciągać oszczędności które wiadomo przy emeryturze nie są duże... mam aquilamed ritello jestem przeszczesliwy i nikt nie będzie mi mówił co mam robić, nawet zięć!i
bo wiem że bez zdrowia nie będzie nic
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 20-05-2013, 00:40
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Szanowny Panie oryginalny odkurzacz Ritello kosztuje 1400 zł
a to co Pan proponuje to jest żałosna podróba produkowana dla Chin w Pakistanie i wysiada po pierwszym odkurzaniu.
Widać spadła Wam sprzedaż, że już ogłaszacie to "cudo" na KSC.
U nas Waszych komiwojażerów psami poszczuła cała wieś.
Proszę sobie wyklikać nazwę tego cudaka i poczytać, co o nim sądzą nabici w butelkę - o przepraszam w odkurzacz
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Film, który polecam Alunia Film, teatr 1060 04-02-2023 17:42
Wydarzenia Kulturalne - Polecam ewikomega Sztuka, kulturoznawstwo 26 13-11-2018 12:32
Dr A. Kruczek poleca Aquilamed dla osób po 50-tce Stanislawa Profilaktyka i zdrowy styl życia 15 18-05-2013 15:00
Polecam filmik o kryzysie konris Zarządzanie finansami 1 14-11-2009 20:45
nie polecam tych lekarzy psychiatrów i psychologów z lubuski malineczka Opieka 9 13-01-2008 10:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.