menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Praca, wolontariat Zapraszamy Seniorów szukających pracy i firmy, które chętnie zatrudnią Seniorów. Ogłoszenia mogą dotyczyć także wolontariatu.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-01-2009, 13:18
Agnieszka K Agnieszka K jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 4
Domyślnie casting w Krakowie


Poszukujemy aktorów do filmu krótkometrażowego pt. „Zaproszenie”. Scenariusz dostał się do finału „Młode Kadry Debiutanci” – Konkurs Kino Polska. Film będzie realizowany przy wsparciu SCKM FilMagia (Klub Filmowy przy Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży). Zdjęcia odbędą się w dniach od 21do 29 marca.
Na casting zapraszamy 25 stycznia w SCKM p ulicy Wietora 15, parter - sala teatralna. Casting rozpocznie się o godzinie 11:00.
Szczegóły: dddak@poczta.onet.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 07-01-2009, 17:26
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agnieszka K
Poszukujemy aktorów do filmu krótkometrażowego pt. „Zaproszenie”. Scenariusz dostał się do finału „Młode Kadry Debiutanci” – Konkurs Kino Polska. Film będzie realizowany przy wsparciu SCKM FilMagia (Klub Filmowy przy Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży). Zdjęcia odbędą się w dniach od 21do 29 marca.
Na casting zapraszamy 25 stycznia w SCKM p ulicy Wietora 15, parter - sala teatralna. Casting rozpocznie się o godzinie 11:00.
Szczegóły: dddak@poczta.onet.pl
Agnieszko K.
Zapraszasz na tajemniczy casting, tylko kogo małych, dużych, starych młodych dzieci staruszków. Mam jeszcze wymienić dalej? Skoro zapraszasz napisz kogo.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 15:16
Agnieszka K Agnieszka K jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 4
Domyślnie

Niepisze odrazu szczegółów ale podaje meila gdzie szczegóły przekarzę, bo nie chcę zaśmiecać strony bo durzo tekstu. Ale skoro Pan prosi załączam już znacznie więcej informacji.
zainteresowanych proszę o kontakt na dddak@poczta.onet.pl - tam podam jeszcze teksty do odegrania w castingu.
Pozdrawiam

POSZUKIWANI AKTORZY (gra w filmie jest nieodpłatna)

1) Krzysztof. Główny bohater filmu.
Mężczyzna. Wiek 25-30lat. Wysoki. Masywna budowa ciała. Fryzura męska. Kondycja fizyczna –przepracowany, praca przy komputerze.
Umiejętności: rysunek odręczny.

2) Edward – Mężczyzna. Wiek 20-25. Wysoki. Szczupły. Fryzura na jeżyka. Kondycja fizyczna dobra.

3) Szef.
Mężczyzna. Wiek około 50 lat. Wysoki. Postawny. Fryzura: włosy krótkie lub jeżyk.

4) Złodziej (bez dialogów)
Mężczyzna. Młody. Szczupły. Typ sportowca.

5) Dziadek
Mężczyzna. Wiek około 60 lat. Szczupły. Długie włosy i broda, białe lub siwe. Kondycja fizyczna dobra.

6) Duża kobieta.
Kobieta. Wiek koło 30 lat. Masywna, dominująca. Włosy długie, spięte w kok.

9) Miła pani (bez dialogów)
Kobieta. Wiek koło 30 lat. Wysoka. Szczupła. Włosy długie.

10) Krzyś.
Chłopiec. Wiek 7-10lat. Lubiący dużo zjeść. Fryzura tradycyjna męska, albo jeżyk.

11) Dziewczynka.
Dziewczynka. Wiek 7-10 lat. Długie włosy blond.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 15:58
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Domyślnie

Agnieszka zaprasza tylko panów, drodzy seniorzy macie szansę.
reżyser nie przewiduje babć i znowu moje talenty nie ujrzą światła dziennego, ani nocnego
p.s Agnieszko, czy w twoim komputerze nie ma słownika ortograficznego ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 17:15
Agnieszka K Agnieszka K jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 4
Gaduła

A nie jest tak źle moja koleżanka szuka babci do swojego filmu od roku, dam jej namiar na stronę
Przepraszam za błędy, komputer mnie nie poprawia, a po za tym cóż nie ma róży bez kolców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 19:01
Athenais Athenais jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 1
Domyślnie

Witam, to o mnie pisała Agnieszka. Poszukuję miłej starszej pani do roli babci w krótkim filmiku. Uprzedzam, że zakończenie jest co najmniej... nieoczekiwane ;-) Jeżeli pani leluri byłaby zainteresowana, proszę o kontakt: athenais@interia.pl
Naprawdę szukam już rok, już prawie straciłam nadzieję...
Pozdrawiam!
Asia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 20:48
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Leluri, ja ide zToba- tylko troche poczekamy ,kiedy ta młoda osoba przestanie robic takie błedy ortograficzne.Ha, ale bedzie zabawa.Ja moge grac postawnego mezczyzne około 50- tki, a Ty??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 20:57
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Leluri, ja ide zToba- tylko troche poczekamy ,kiedy ta młoda osoba przestanie robic takie błedy ortograficzne.Ha, ale bedzie zabawa.Ja moge grac postawnego mezczyzne około 50- tki, a Ty??
Cóż ciekawa czołówka filmu z błędami ortograficznymi.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 08-01-2009, 21:16
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Leluri, ja ide zToba- tylko troche poczekamy ,kiedy ta młoda osoba przestanie robic takie błedy ortograficzne.Ha, ale bedzie zabawa.
Jak to dobrze że to nie ja o błędach pisałem. Walec kilku seniorek i seniorów znowu by po mnie przejechał.
Ta osoba to może asystent reżysera filmu. "StuDĘTKA" filmówki.

Specjalnie dla Jip wyjaśniam: miałem na myśli "dętą" studentkę-czyli nie studiującą.

A swoją drogą to dorosłym potrzebny teraz "poprawiacz" ortografii w komputerze? Nauczyciele-tak już szkolnictwo nisko upadło? Bez tego się poprawnie pisać nie da? Ilość błędów nawet Leuri przeraziła. Mnie też-ale gdybym to ja napisał-ale mieli by tu niektórzy "pełne oburzenia" do mnie posty.

Przy okazji zapytam, czy ta "pozytywna" z innego wątku "tylko marudzenie" nie kpiła tu sobie z seniorów? Pracodawca który nawet nie napisze jaką pracę ma do zaoferowania? "Precyzyjna" była i pewnie też młoda. Ja odczułem że się zabawia seniorami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 13-02-2009, 22:06
katschor's Avatar
katschor katschor jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: kraków
Posty: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agnieszka K
Niepisze odrazu szczegółów ale podaje meila gdzie szczegóły przekarzę, bo nie chcę zaśmiecać strony bo durzo tekstu. Ale skoro Pan prosi załączam już znacznie więcej informacji.
zainteresowanych proszę o kontakt na dddak@poczta.onet.pl - tam podam jeszcze teksty do odegrania w castingu.
Pozdrawiam

POSZUKIWANI AKTORZY (gra w filmie jest nieodpłatna)

1) Krzysztof. Główny bohater filmu.
Mężczyzna. Wiek 25-30lat. Wysoki. Masywna budowa ciała. Fryzura męska. Kondycja fizyczna –przepracowany, praca przy komputerze.
Umiejętności: rysunek odręczny.

2) Edward – Mężczyzna. Wiek 20-25. Wysoki. Szczupły. Fryzura na jeżyka. Kondycja fizyczna dobra.

3) Szef.
Mężczyzna. Wiek około 50 lat. Wysoki. Postawny. Fryzura: włosy krótkie lub jeżyk.

4) Złodziej (bez dialogów)
Mężczyzna. Młody. Szczupły. Typ sportowca.

5) Dziadek
Mężczyzna. Wiek około 60 lat. Szczupły. Długie włosy i broda, białe lub siwe. Kondycja fizyczna dobra.

6) Duża kobieta.
Kobieta. Wiek koło 30 lat. Masywna, dominująca. Włosy długie, spięte w kok.

9) Miła pani (bez dialogów)
Kobieta. Wiek koło 30 lat. Wysoka. Szczupła. Włosy długie.

10) Krzyś.
Chłopiec. Wiek 7-10lat. Lubiący dużo zjeść. Fryzura tradycyjna męska, albo jeżyk.

11) Dziewczynka.
Dziewczynka. Wiek 7-10 lat. Długie włosy blond.
"5) Dziadek
Mężczyzna. Wiek około 60 lat. Szczupły. Długie włosy i broda, białe lub siwe. Kondycja fizyczna dobra."

Pasuje do opisu! Co prawda mam dopiero 59 lat... ale mogę posiwieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 13-02-2009, 22:13
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Ale to juz chyba po ptokach- juz chyba po castingu, chociaz miałam nieprzeparta ochote na postawnego mezczyzne ok. 50.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
UTW w Krakowie Ditta Uniwersytety Trzeciego Wieku 31 26-08-2010 08:49
Co może robić dziadek w Krakowie? dota Kraków 5 07-01-2009 13:23
Angole rozrabiają w Krakowie. kufa86 Społeczeństwo - wątki archiwalne 16 10-05-2008 22:14
Zatańcz sztajerka w Krakowie korzenie małopolskie 0 17-04-2008 21:27
Zatańcz sztajerka w Krakowie korzenie Zaproszenia 0 17-04-2008 21:23

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:19.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.