menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 22-04-2010, 20:45
zxc zxc jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 5
Post

Ale z Ciebie mądrala tadeusz50 Podkreślaj sobie, koloruj jak małe dziecko co chcesz, nie wstydzę się swoich postów, są moje i mogę z nimi zrobić co zechcę. A Ty jak widać masz za dużo czasu w wieku 60 lat i wypisujesz głupoty dziadku. Ja nie afiszuje się swoim zdjęciem i danymi jak Ty i inni Tobie podobni. Z nudów widać lubisz się dziwnie bawić, i nie zapomnij powiększyć tego tekstu dzięki temu wszyscy zauważą Twoje dzieło...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 22-04-2010, 21:03
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał zxc
Ale z Ciebie mądrala tadeusz50 Podkreślaj sobie, koloruj jak małe dziecko co chcesz, nie wstydzę się swoich postów, są moje i mogę z nimi zrobić co zechcę. A Ty jak widać masz za dużo czasu w wieku 60 lat i wypisujesz głupoty dziadku. Ja nie afiszuje się swoim zdjęciem i danymi jak Ty i inni Tobie podobni. Z nudów widać lubisz się dziwnie bawić, i nie zapomnij powiększyć tego tekstu dzięki temu wszyscy zauważą Twoje dzieło...
Jestem szczęśliwym i dumnym dziadkiem. Czy to coś złego?
Na braki czasu też właściwie nie narzekam jako emeryt. Czy to coś złego? No i znów ubliżasz! Masz to we krwi? Ech szkoda klawiatury.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 22-04-2010, 21:26
zxc zxc jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 5
Post

Jak zwykle nic nie rozumiesz, sam fakt bycie dziadkiem to powód to dumy. Czy Ty naprawdę nie widzisz swoich złośliwości i kpin? Wyśmiewasz moje posty, drwisz i uważasz że jesteś bardzo mądry, może to właśnie Ty masz to we krwi? Zacząłeś sam jak to napisałeś ubliżać mnie, i to Twoim zdaniem jest w porządku?...........
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 23-04-2010, 01:01
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał okruszek999
Do zxc- obrażając mnie czy też następną osobę o brak wiedzy ,nie wiesz kim jestem i czy taką wiedzę posiadam. A jeżeli piszę ,że wiem o czym mówię to tak jest ,ale polemika z tobą nie ma sensu ,bo najeżasz się na wszystkich,którzy mieli swoje zdanie .A jeśli już pan-pani doktor jest taka dobra w tym co robi to czemu potrzebuje twojej reklamy.Nie znamy ani nazwiska ,ani miejsca w którym pracuje ,żebyśmy sami ocenili umiejętności danego lekarza.Intencja twoja być może była dobra ,pomagać należy jak najbardziej,ale każdy człowiek to inna jednostka,nie ma jednego leku na wszystkie dolegliwości.Gdyby tak było ,to firmy farmaceutyczne nie miałyby pracy. Polemika nie ma większego sensu zwłaszcza ,że nie wiem do kogo piszę ( zdjęcie by się przydało ) jakoś nie przekonuje mnie rozmowa z literkami .Zyczę dużo zdrowia, i więcej optymizmu.Pozdrawiam.

Informacja cenna a kto z nią co zrobi to już jego sprawa.
Obrażanie się, że ma się ma mało wiedzy zakrawa na "samouwielbienie"
Cytat:
A jeżeli piszę ,że wiem o czym mówię to tak jest
dla tak mówiącego, że tak jest no to faktycznie nie ma sensu polemizować.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 23-04-2010, 01:08
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał okruszek999
wiesz ...już spotkałam w swoim życiu ginekologa -suwnicowego,itd....

ciekawe doświadczenie ...ginekolog suwnicowy, itd
opowiedz.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 08-08-2010, 20:58
dorota34 dorota34 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: gdansk
Posty: 2
Post

witammam chora mame na cukrzyce nie trzyma moczu jak przyjda goscie mama albo nie wychodzi albo siedzi tak dlugo az goscie pujda a wtedy wiadomo ze jak wstanie to krzeslo i na okolo bedzie wszystko zasikane,podpaski juz nic nie daja leki tez nie, mam 2 cureczki 8 letnia i 14 miesieczna chodze biegam sprzatam ale to nie daje efektu jest coraz gorzej a mama do lekarza nie pujdzie bo nie dojdzie ledwo po mieszkaniu chodzi koncza mi sie sily pomocy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 17-11-2010, 16:06
Kasia63 Kasia63 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Polska
Posty: 2
Post

Nietrzymanie moczu to krępująca sprawa. Wiem, jak trudno zwrócić się do lekarza. Ostatnio odkryłam na nowo stronę seni. Teraz mają tam dużo informacji o nietrzymaniu i o tym, jak sobie radzić. Zaczęłam nawet ćwiczenia, które tam polecają i rzeczywiście jest lepiej. Można też zamówić próbkę. Ja zamówiłam Seni Lady i rzeczywiście szybko dochoszły te wkładki. Na pewno będę je kupować. Nie wiem, czy uda się w refundacji, bo chyba się do niej nie kwalifikuję, ale zawsze.
Zobaczcie na www.seni.pl - może Wy też znajdziecie coś ciekawego dla siebie na tej stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 21-11-2010, 20:19
koneser koneser jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 15
Post

Polecam elektrostymulator itouch SURE oraz stożki dopochwowe.

http://www.diamedica.pl/nietrzymanie-moczu.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 21-01-2011, 14:20
koneser koneser jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 15
Post

Po kilku tygodniach ćwiczeń można wiele zdziałać. Polecam sprawdzone rozwiązania:

http://www.diamedica.pl/nietrzymanie-moczu.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 21-01-2011, 15:42
lalakosi lalakosi jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 26
Domyślnie

Ooo super, dziekuje, czegoś takiego szukałam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 26-01-2011, 13:16
wrocławianka wrocławianka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 7
Post

Proszę o radę do jakiego specjalisty mam się zwrócić-rodzinny, ginekolog, urolog?
U mnie jest chyba dopiero faza początkowa, po prostu muszę szybko(!) iść do toalety bo popuszczam...
Czekam na radę...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 02-02-2011, 15:41
bernadetta bernadetta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Posty: 3
Post


Przejrzałam wątek i widzę, że nie tylko ja chwalę sobie FEMURIN.

Problem w tym, że ostatnio dosłownie nigdzie nie mogę go kupić. Może któraś z Pań stosujących ten preparat może podzielić się namiarem, gdzie aktualnie można go znaleźć.
Bardzo proszę, to pilne. Osoby, które zmagają się z problemem, wiedzą, jak bardzo pilne.
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 16-02-2011, 14:59
netradus netradus jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Posty: 1
Post

Wielu ginekologów poleca również urządzenie SensaTone firmy BodyClock.

http://www.bodyclock-sklep.pl/product-pol-8346-BODY-CLOCK-SensaTone-na-nietrzymanie-moczu-Stymulator-Miesni-Kegla.html

Pierwsze efekty widać już po paru tygodniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 22-02-2011, 12:43
bernadetta bernadetta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Posty: 3
Domyślnie

@ wrocławianka

Z mojego marnego doświadczenia wynika, że rodzinni zwykle nie radzą sobie z tematem. Najlepiej od razu wal do ginekologa lub urologa. Niestety nie wiem, czy w przypadku NFZ musisz mieć skierowanie do urologa od lekarza rodzinnego.
Lekarz powinien przedstawić Ci kilka wariantów leczenia.
Najważniejsze, żeby zacząć jak najszybciej działać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 22-02-2011, 19:59
ansty's Avatar
ansty ansty jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Cieszyn-okolice
Posty: 2 655
Domyślnie

Chciałam kupić ten FEMURIN w naszych aptekach, lecz niestety - brak. W zamian zaoferowano mi UROKONTROL-podobni nawet skuteczniejszy.Zobaczymy!!
__________________
ANIA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 11:40
~gość: 188.33.61.xxx's Avatar
~gość: 188.33.61.xxx
 
Posty: n/a
Post

A ja polece Wam terepie neocontrol bo bardzo mi pomogla. Na samodzielne cwiczenia jestem za leniwa chemi nie chcialam lykac kroic sie nikomu nie dam
Ja jestem ze Szczecina i u mnie jest taki gabinet w przychodni kolejowej. Pewnie i w innych miastach sa.
pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 22-03-2011, 12:54
bernadetta bernadetta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Posty: 3
Post

@ ansty

Daj znać koniecznie, czy ten Urokontrol faktycznie taki skuteczny.
Faktycznie, ma podobny skład do Femurinu a miesięczna kuracja wychodzi jednak sporo taniej. Co prawda znalazłam już ten swój Femurin na allegro, ale "wrócił" w takiej cenie, że ŁA!... :-(
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 19-07-2011, 18:03
~gość: 178.37.77.xxx's Avatar
~gość: 178.37.77.xxx
 
Posty: n/a
Post

Mam 15 lat i ten problem mnie również dotyczy.... podobno to ,,choroba seniorów''...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 10-09-2011, 08:16
~gość: 85.222.42.xxx's Avatar
~gość: 85.222.42.xxx
 
Posty: n/a
Post

Ja mam Sensatone i przynajmniej jest skuteczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 30-11-2011, 21:14
Dana55 Dana55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1
Smutny

Ja miałam już 2 zabiegi związane z nietrzymaniem moczu. Pierwszy w 2000 roku a następny w 2010. Na ten drugi namówiła mnie moja pani ginekolog twierdząc, że po 10 latach są już o wiele lepsze metody. I niestety nadal nie jest dobrze. Jest coraz gorzej. Konsultuję się również u Urologa ale ten zaleca ćwiczenia woli...!!! Próbowałam ćwiczeń mięśni Koegla ale mi nie wychodzą. Tak na prawdę to nie wiem jak je ćwiczyć bo do pomocy mam tylko kasetę DVD a owych mięśni nie czuję... Na wzmiankę o Femurinie pani doktor się tylko uśmiechnęła, tak samo zresztą na ćwiczenie mięśni. Pozostanie mi chyba tylko wypróbować SensaTone. Ale drogie jest...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:25.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.