menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Seniorzy i praca
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Seniorzy i praca Dyskusje na temat sytuacji seniorów na rynku pracy, bezrobocia, możliwości zarabiania na emeryturze, poszukiwania pracy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 18-10-2007, 17:53
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Proste jak drut -a dlaczego masz szargac imie dobre -przecie porządna i fajna z ciebie baba
Nasłuchałam się takich różnych i trochę mnie trafiło. Ale ogólnie to mam to w nosie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 18-10-2007, 19:17
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Brawo!!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 18-10-2007, 19:49
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie Do Babci Oli

Na pewno jesteś świetna. Niestety, nie mam tylu atutów. Ewentualnie mogłabym babci zaproponowac naukę rosyjskiego zamiast rozwiązywania krzyżówek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 18-10-2007, 19:55
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Bianko

a czy ty wiesz ile chcialabyc zarobic? Bo moze znam kogos ale musialabym dowiedziec sie..no i powiedziec cene..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 18-10-2007, 21:21
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
a czy ty wiesz ile chcialabyc zarobic? Bo moze znam kogos ale musialabym dowiedziec sie..no i powiedziec cene..
Chodzi o starszą panią? Nie znam stawek na razie. No i ja nie pojadę na ten odległy kontynent, niestety. Ja muszę zostać w Europie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 20:03
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Nieee

to jest we Wloszech
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 20:19
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Bianko, Jagódko

Cytat:
Napisał Bianka
Nasłuchałam się takich różnych i trochę mnie trafiło. Ale ogólnie to mam to w nosie.
nie zwracaj uwagi na takie bzdety niech sobie mówią. Co to znaczy szargać dobre imię Polski ........ jedziesz do pracy a nie do /wiecie o co chodzi, więc nie wymieniam/. Pamiętaj: psy szczekają, karawana idzie dalej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 21:19
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
to jest we Wloszech
Tym bardziej nie znam jeszcze stawek. Chętnie jednak poznam szczzegóły, ale może na priva. No i od razu powiem, że mój wyjazd może dojsć do skutku dopiero za rok, bo do emerytury mam zamiar dopracowac w Polsce. Teraz tylko zbieram informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 21:22
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
nie zwracaj uwagi na takie bzdety niech sobie mówią. Co to znaczy szargać dobre imię Polski ........ jedziesz do pracy a nie do /wiecie o co chodzi, więc nie wymieniam/. Pamiętaj: psy szczekają, karawana idzie dalej.
Basiu, dzięki za dobre słowo Zauważyłam pewną prawidłowość - oburzają sie ci, którzy albo sami są za leniwi, aby podjąć jakiś wysiłek, albo też ci, którzy po prostu są dobrze sytuowani.
Już się nie przejmuję. Początkowo było mi przykro, potem mnie to wkurzało, a teraz stało się obojętne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 21:35
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Tak trzymaj!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisał Bianka
Basiu, dzięki za dobre słowo Zauważyłam pewną prawidłowość - oburzają sie ci, którzy albo sami są za leniwi, aby podjąć jakiś wysiłek, albo też ci, którzy po prostu są dobrze sytuowani.
Już się nie przejmuję. Początkowo było mi przykro, potem mnie to wkurzało, a teraz stało się obojętne
Bardzo szanuję ludzi, którzy chcą poprawić swoją sytuację materialną pracując a nie kombinując. Jestem przekonana, że znajdziesz dobrą pracę. Życzę Ci tego całą sobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 23:02
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Gdybym miala wiecej odwagi ani chwili nie wahalabym sie.I byc moze nie dla pieniedzy ,ale dla zmiany zycia,nauki bycia w zyciu luznym,nauki spokoju,(dla pieniedzy jednak tez),poznania kultury innych ludzi.pewno,ze duzo widze podczas moich czestych podrozy,ale to nie to samo.podczas moich wojazy jestem przyjmowana jak gosc,zycie domowe moich przyjaciol zmienia sie,bo chca sie pokazac z jak najlepszej strony(chwala im za to)a codziennosci niewidze.Gdybym miala odwage...Babciu Oli jestes WIELKA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 23:43
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Babciu Oli ale sa dwie strony tego samego medalu -jedna to koniecznosc i determinacja druga -ze jednak to sa prace wymagajace no...duzej dozy pokory.Przeszlam przez to i never again.....Ale nigdy nie zgodze się z Tobą ,ze mam być wdzięczna za mozliwosc utluczenia jakichs dodatkowych pieniędzy .Jestesmy przez pracodawców zagranicznych wykorzystywani i taka jest niestety prawda....nie wszyscy to latwo znosza -i z sytuacja materialna nie ma to NIC wspolnego raczej z charakterem
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 19-10-2007 o 23:45.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 19-10-2007, 23:59
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Znam,ale jestem pewna ze ten rozdzial zamkn elam z hukiem i ostatecznie.Mily jest mi stan moich nerwow.Moze mam taki charakter i nie ochdzi o żadne meczeństwo bo nigdy tego tk nie traktowalam wręcz przeciwnie wychowywalam te biedne amerykanskie sieroty bogatych rodziców z oddaniem ,ale nie powiesz mi że dla wyksztalconej osob,niezaleznej i samodzielnej bycie w sytuacji "traktowanej dobrze" nie jest lekcja pokory
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 20-10-2007 o 00:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 00:47
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Boze Babciu Oli ja bylam baaardzo szczesliwa jak mi się udalo nie mieć wychowawstwa -ale to na marginesie.To nie jest do ciebie itylko ogolnie .Mnie szlo ciezko -moze jestem rozpieszczona albo zbyt harda nie wiem .Napatrzylam się w tej Hameryce na naprawde rozne sytuacje -poznalam mnostwo roznych emigranckich historii -szanuje ludzi majacych determinacje ,pracowitosc itd ...ale ja się nie nadaję i tylko tyle chcialam powiedzieć .A co sadzisz o amerykanskich sierotkach z 2-giem rodzicow i opiekunka.Musze ci powiedziec ,ze straszmie bylo mi tych dzieciakow szkoda .I naprawdę bylam najblizsza dla nich odsoba -taka opiekunka babciowata -niestety rodzice idioci nie potrafią tego docenić ani zrozumiec .I nie chodzi o pieniadze..naprawdę
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 00:55
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Babciu Oli,ja wprawdzie nigdy za "chlebem" nie wyjechalam i nie wyjade,nie wyobrazam sobie tego ,nie nadaje sie .Przyglądam sie od dłuższego czasu Twoim wypowiedziom i tak sie zastanawiam,czy aby napewno jest Ci tam tak dobrze.Zbyt osobiście pewne wypowiedzi bierzesz do siebie,nie znasz sie na zartach ,nie masz dystansu do wypowiedzi innych.Moim skromnym zdaniem jestes bardzo nieszczęśliwa.Jezeli sie myle to przepraszam,ale takie sprawiasz wrażęnie.Na zewnatrz starasz sie być silna,zadowolona,ale......,sama nie wiem,ale cos jest nie tak.Pozdrawiam cieplutko.15.gif
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 02:13
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Przykro mi ale ja Ciebie tez nie rozumiem.Jakoś z nikim nie potrafisz porozmawiać tak od serca i po ludzku.Widocznie taki masz charakter i nic i nikt tego nie zmieni.Nie sama praca czlowiek zyje,ale trudno jeszcze raz przepraszam,ze odezwalam sie .Zycze wiecej usmiechu i radości życia i z zycia,a nie tylko praca i obowiazki i zarabianie pieniedzy.I wcale Ci nie zazdroszcze tych zim pod palmami.Wole swoja nad moim polskim morzem i zimną ale wśród bliskich i przyjaciół a takze koleżanek z forum z ktorymi moglam sie spotkac i w Sopocie i w Warszawie,Pozdrawiam i wszystkiegp dobrego zycze.Name:  70tz1.gif
Views: 42
Size:  10.4 KB
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 02:18
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Aha i prosze nie sil sie na odpisywanie,bo to nie ma najmniejszego sensu.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 02:39
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Jeszcze by tego brakowało,zebys mi cos kazala,ja juz jestem dużą dziewczynka a Ty naprawde jestes bardzo niesympatyczna,Mimo wszystkozycze Ci wszystkiego dobrego.A tak wogóle to myslalam ,ze jestes Polką?
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 03:26
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

No,proszę,ale z tej naszej Anielki nocny Marek!Ja przespałam od 22-giej i zaczęło mnie nosić,więc na chwilę do kompamoże mnie uśpi.A za oknem...niespodzianka.Spadł pierwszy śnieg!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 03:27
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Babciu Oli przemysl to co napisala Anielka -bo to nie jest tak jak ci sie wydaje -Nikt ci niczego nie zazdrosci .Rozmawiamy sobie o roznych aspektach zycia i tu i tam bo tez z niejednego pieca chleb jadlysmy.A mamy tak jak ty prawo do wlasnego zdania i opinii.Nie ma wiec powodu udowadniac ze jest jedyna sluszna racja oraz obrazac sie jesli inni maja inny punkt widzenia .Co stale robisz a to pouczajac mnie abym objela katedre ,a to kazac mi być wdzięczną że moglam w znoju zarabiac zielone.Nikt cie nie poklepuje po ramieniu -róznię sie od ciebie podejsciem do pracy na obczyźnie i nie przekonasz mnie ,ze cudownie jest opiekowac się (majac studia ,lata pracy za soba itd) zamorskimi staruszkami i dziecmi.Czasem tak sie życie uklada ,że trzeba ale nie jest to żadna frajda..a poczucie humoru by ci z cała pewnoscia nie zaszkodzilo.poza tym skad wiesz ,ze wszyscy ,ktorzy tu wchodza sa samotni a nie przyszlo ci do glowy ,ze piszace tu osoby moze po prostu lubią ze sobą gadac ?
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.