menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Rodzina bliższa i dalsza
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 27-09-2009, 10:48
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

A moze znowu na tym forum rani sie potzrebującego człowieka...nie pierwszy zresztą raz?
  #62  
Nieprzeczytane 27-09-2009, 11:22
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie Przygodo!!!!!

Cytat:
Napisał Przygoda
na koniec w tym temacie dodam, ze ja uwazam, iz rodzice , ktorzy nie umieli dac dziecinstwa swoim dzieciom zwyczajnie sa nieszczesliwymi ludzmi, ktorym kiedys zabraklo Milosci.

I ci rodzice uwiklani we wlasne cierpienie byli sami zamotani w siebie, w nadmiar zlych emocji, ktore kiedys im ktos powkladal. Tylko wspolczuc.

Ale z prawnego czy nie wiem jak to nazwac- punktu widzenia ..powinno sie kotrolowac takich ludzi, i motywowac do pracy nad soba, tak, zeby nie uszczęsliwiali niewinnych istot, ktore wcale ich nie prosily o przyjscie na swiat.

Moja matka miala o tyle trudniej, ze wszystko /jej wczesna mlodosc/ dzialo sie w okresie albo konca wojny albo juz po, gdy nikt takimi problemami glowy sobie nie zawracal. Niektorzy latwo schodzili na zla droge...

Ale i ona pomiedzy atakami agresji i histerii potrafi byc dobrym czlowiekiem, potrafi wtedy kochac i jakos tam zyczyc swiatu dobrze.

Proszę wybacz że pozwolę sobie napisać coś od siebie. Cytując Twojego posta miałam odczucie że słowa te pochodzą nie z rozumu a z serca i tłumacząc zachowanie swojej matki udało Ci się napisać coś bardzo ważnego bo tym razem kierowałaś się miłością, taką autentyczną i pewnie to była a raczej jest prawda o Twojej mamie. Potrzeba bardzo dużo cierpliwości i wyrozumiałości, pokonać starczą /okropne słowo/ zazdrość i złośliwość bo to napewno jest chęć zwrócenia całej uwagi na siebie czego kiedyś zabrakło.
To jest bardzo trudne ale jeżeli potrafisz choć minimalnie zrozumieć a raczej postarać się tolerować i bardzo kochać swoją matkę która mimo wszystko tej miłości Cię nauczyła - dałaś dowód tego cytowanego postu to wytrwałość i cierpliwość przyjdzie napewno.
Nie mam prawa oceniać czy pisałaś prawdę czy ubarwiałaś sytuację ale ten właśnie post dał mi do zrozumienia że jesteś wartościowym człowiekiem kierującym się też sercem.
Pozdrawiam serdecznie
__________________
NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE ZWYKLE KRÓTKO TRWAJĄ. NAJDŁUŻEJ TRWA CIERPIENIE.
http://lawenda7.bloog.pl/
kliknij mnie.
  #63  
Nieprzeczytane 27-09-2009, 11:38
sarna2's Avatar
sarna2 sarna2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Jastrzębie Zdrój
Posty: 3 770
Domyślnie

Moim skromnym zdaniem ,jeśli ktokolwiek szuka pomocy na forum, to należy mu jej udzielić, albo przemilczeć. Atakowanie nie przynosi nikomu chwały. Jesli nawet ktoś ubarwił swój problem, to w trakcie czytania porad będzie mieć wyrzuty, jesli napisał prawdę, będzie mu miło,że ktoś jest z nim, chce mu pomóc. Poddawanie w watpliwość prawdziwości sprawy mija się z celem. Nikt nie jest w stanie sprawdzić i nikt nie powinien mieć takiej potrzeby.Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.
  #64  
Nieprzeczytane 27-09-2009, 13:02
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Sorki, uważam że nas wkręcasz.


Jak dla mnie, temat jest skończony.

Matka analfabetka, pijaczka oraz absolwentka z pierdla.
Co jeszcze wymyślisz?


Nie spotkalas sie z czyms podobnym w zyciu?
Pewnie nie.
Jezeli czegos nie doswiadczylas osobiscie to to na pewno nie istnieje. To fantazja, czysty wymysl i trzeba to koniecznie wysmiac, wyszydzic i spostponowac i zaliczy do krainy fantazji.
  #65  
Nieprzeczytane 27-09-2009, 14:20
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Nie spotkalas sie z czyms podobnym w zyciu?
Pewnie nie.
Jezeli czegos nie doswiadczylas osobiscie to to na pewno nie istnieje. To fantazja, czysty wymysl i trzeba to koniecznie wysmiac, wyszydzic i spostponowac i zaliczy do krainy fantazji.

Nadal tak twierdzę.
A ty mogłaś twarz otworzyć, a nie produkować się teraz, jak autorka wyraźnie prosi ,aby już nie pisać na ten temat.
  #66  
Nieprzeczytane 27-09-2009, 14:56
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie

Zgodnie z wolą założycielki wątku, wątek zamykam.
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Prosze, poradzcie. Kocham moja wnusie - chca mi zakazac widzenia sie z nia Magdalena898 Prawo rodzinne 68 27-09-2018 14:13
Wyrodna matka...? Marzka67 Rodzina bliższa i dalsza 95 06-05-2010 09:41
Moja matka oszalała? Anonymous Miłość, przyjaźń, związki, samotność 84 01-12-2009 01:04
Michael Jackson: „Czuję się bardzo... młodo” w pięćdziesiąte urodziny - komentarze Alisia Ogólny 3 31-08-2008 14:40
Jak się czuję? wuere'le Profilaktyka i zdrowy styl życia 55 30-04-2007 00:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:24.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.