menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Rodzina bliższa i dalsza
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 12:24
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Post Będę bardziej okrutna...

No, to ja mam takie podejrzenie...że pisze nie kaczuszka, tylko zwykły kaczor. Trudno. Mam prawo tak myśleć.
I nie zamierzam więcej polemizować w tym temacie.
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 12:38
kaczuszka kaczuszka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 28
Domyślnie

destiny ale to nic nie wnosi do watku, chodzi tu o rady, ja jestem soistrą, a mysl co chcesz to nic nie zmienia i nie pomaga mi sie uporac z tym, jesli uwazasz ze ja nie cierpie z powodu tej calej sytuacji, trudno ale mowie ja pisalam zeby sie wygadac a to co ty mylisz to...sobie mysl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 12:44
kaczuszka kaczuszka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 28
Domyślnie

jak juz pisalam cięzko mi się porozumiec z bratem bo on tak twierdzi i mowi ze tak jest i juz, dl amnei nei jest to takie oczywiste i jasne i szukam opinii innych ludzi moze to mi jakos pomoze...moze bede umiala pomoc mamie, jakos sie z tym trzeba uporac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 12:50
rossa's Avatar
rossa rossa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: miasto w wielkopolsce
Posty: 574
Domyślnie

destiny. Zidentyfikowałaś bezbłędnie. Gratuluję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 12:52
kaczuszka kaczuszka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 28
Domyślnie

spadlo to na mnei tak nagle, czy niektorych tu naprawde dziwi ze szukam pomocy opinii itd. po to chyba jest to forum; jezeli nei chcecie komentowac to nie piszcie nic a ty,m bardziej ze ja to nie ja ... i prosze tylko o to zeby nei podwazac prawdziwosci mojego problemu bo robicie mi tym krzywde. Jezeli nie chcecie pomoc po prostu nie piszcie, nie licze na naciągana empatię. Zalozylam ten watek bo mam problem z uporaniem się z tym, zostawcie to dla ludzi ktorzy będą chcieli mi pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 12:55
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Post Temat...

Cytat:
Napisał kaczuszka
destiny ale to nic nie wnosi do watku, chodzi tu o rady, ja jestem soistrą, a mysl co chcesz to nic nie zmienia i nie pomaga mi sie uporac z tym, jesli uwazasz ze ja nie cierpie z powodu tej calej sytuacji, trudno ale mowie ja pisalam zeby sie wygadac a to co ty mylisz to...sobie mysl
Temat jest zbyt poważny, żeby stroić sobie żarty.
Autentyczne posty i problemy wyczuwa się na odległość.
Nic nowego nie wniesiemy - wystarczy poczytać podobny, zamknięty watek.
Paa...
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 13:00
kaczuszka kaczuszka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 28
Domyślnie

to jest moj problem, zgadzam sie z ety nic nei wniesiesz al ebylo tu pare wypowiedzi ktore nei skreslaly mnei od razu tak ja kwy po co to robicie nei rozumiem. poz atym kazdy problem jest inny ajak ty wszytsko wies zto tylko pozazdroscic ze nie masz w zyciu problemow, ale nie przeszkadzaj innym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 13:02
kaczuszka kaczuszka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 28
Domyślnie

nie obchodzi cię to to po prostu tu nei wchodz az tyle jadu w sobei masz... wspolczuję . zaloż swoj wątek i tam daj upust swoim problemom!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 13:04
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Pozdrawiam...

Cytat:
Napisał kaczuszka
nie obchodzi cię to to po prostu tu nei wchodz az tyle jadu w sobei masz... wspolczuję . zaloż swoj wątek i tam daj upust swoim problemom!!!

Bez jadu...

Ot i wszystko jasne !!!
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 13:10
kaczuszka kaczuszka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 28
Domyślnie

no to się tu nie udzielaj proszę bo ja mam problem i szukam pomocy... moej zycie cie wcale nie musi obchodzić, ale nie utrudniaj bo moze ktos bedzie chcial mi pomoc a ty sie bawis zw podwazanei moejj osoby i problemow w rodzinei nawet nie wiesz jak to moze byc przykre; poza tym ktos to mzo eprzeczytac i pomyslec ze klamie i olac mnie, mozesz zabierac mi potencjalna pomoc!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 13:36
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kaczuszko
Postaraj się ostudzić swoje emocje.
Założyłaś wątek i stał się on własnością publiczną. Nie jest Twoją prywatną własnością. Nie możesz więc zakazywać komuś tu się wypowiadać. Temat wart dyskusji. Tu przyjmujesz poglądy innych tak samo będzie w życiu w tej miejscowości gdzie mieszkacie. Nie zauważyłem by tu rzucano jadem. To co jest naprawdę jeszcze nic. Sam w innym temacie dostałem też negatywne odpowiedzi.
ps.zanim wyślesz post, przeczytaj go i popraw. Dość trudno się ciebie czyta. Nie uważaj tego za atak na ciebie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 13:49
kaczuszka kaczuszka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 28
Domyślnie

ja nie zakazuje sie wypowiadac jezeli ktos się wypowiada na temat, chyba nie zrozumiales Tadeuszu. Ja jestem otwarta na dyskusje ale nie na takie ze ktos mi mowi ze ja to nie ja i ze jakas ogolnie sciema- to raczej nie jest dyskusja jak sądzisz?? Mam nadzieje ze teraz wszystko jasne! Mam nadzieję ze juz troszkę lepiej się mnie czyta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 14:36
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kaczuszko
Zrozumiałem bardzo dobrze. Jaką masz gwarancję, że ja jestem Tadeusz, a może jestem Tosia, Basia i dla jaj podaję się za chłopa. Taki jest internet i niczego nie możemy być pewni. To czy jesteś kaczuszką czy też kaczorkiem, możemy odsunąć na bok. Potrzebujesz zrozumienia. Pomocy? raczej nie bo tu nie ma co pomagać. Brata tak natura stworzyła i taki (gej) zostanie. Musicie nauczyć się żyć z tolerancją środowiska lub jej brakiem. Tak samo jak inni z kolorem skóry, z kolorem włosów (ile docinków dostają osoby rude) dalej łyse.
ps.Teraz lepiej się czyta. Powodzenia.
ps2. Przed tatą to długo macie zamiar ukrywać? i tak się dowie a lepiej od swoich. To tak jak ze zdradzaną żoną, ona dowiaduje się ostatnia?
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 14:44
kaczuszka kaczuszka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 28
Domyślnie

zwracam się tylko tak jak to wpisales, nick to nick, nie przywiązuje tak wagi do tego, raczej do tresci. Ale geje chyba są mniej tolerowani nie oszukujmy się. No wlasnie nie do konca wiem jak jest z tą orientacją, ale podobno są osoby homoseksualne ktore stały się hetero? czemu nikt tego nie bada jak to naprawdę jest. A moze ja to sobie wmawiam i chcę widzieć ciągle tę nadzieję ze to się zmieni. No moj brat mowi ze tak jest a ja mam nadzieję ze to się zmieni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 14:46
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie kaczuszko

przeczytałam wszystkie posty w tym wątku, rozumiem, że Twojej Mamie i Tobie jest ciężko, brat również nie ma w tej chwili "łatwych chwil", jest jak jest, brat nadal jest Twoim bratem i synem swoich rodziców więc nie odsuwajcie się od niego bo sobie na to nie zasłużył. Taki się urodził i już, opinię publiczną miałabym w nosie. Wiem, że najłatwiej jest radzić ....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 14:54
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kaczuszko
Cytat:
ale podobno są osoby homoseksualne ktore stały się hetero
Pewnie tak ale to właśnie wynik braku akceptacji i tolerancji. Może te osoby uznały, ze dla utrzymania twarzy w otoczeniu stały się hetero, zmieniły stan cywilny, maja dzieci. Podstawowe pytanie. CZY SĄ SZCZĘŚLIWI??
Czy ten związek -sztuczny- jest szczęśliwy?
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 16:03
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kaczuszko
W tym poprzednim wątku znalazłem to
http://www.homoseksualizm.pl/rodzicegejow.html
przeczytajcie, wszyscy tj mama tata i Wy brat i ty. Powodzenia. Pogody ducha.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 16:41
kaczuszka kaczuszka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 28
Domyślnie

dziekuje pięknie za tego linka, bardzo trafil do mnie ten artykuł; chciałabym się spotkac z rodzinami ktore maja podobny problem, niedawno wlasnie byla wielka klotnia u nas domu brat nie moze zrozumieć czemu nam tak cięzko i bierze wszystko do siebie tak jakbysmy z mamą atakowaly jego, a przeciez to z czym musimy się zmierzyc, i w rodzinie i w spoleczenstwie naprawdę nie będzie łatwe. To wszytsko dlatego ze o niego się tez martwimy. przejrzalam ostatnio moej zdjęcia z bratem z dziecinstwa i nie dalam rady ich obejrzec, jakis taki dziwny zal i rozczarowanie...|
dziękuję tadeusz 50
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 16:49
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kaczuszko.
Tamten wątek przeczytałem do tego linka. Jesteście bardziej zainteresowani tematem polecam poświęcić trochę czasu i przeczytać cały tamten wątek, łącznie z podanymi linkami. Tam na pewno jest dużo ciekawych wiadomości.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 14-06-2009, 19:51
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał destiny
No, to ja mam takie podejrzenie...że pisze nie kaczuszka, tylko zwykły kaczor.
Masz racje.Jesteś super psychologiem, podobnie oceniam kaczuchę. Dalsze jego posty absolutnie o tym świadczą. Tu przecież nikt gejów nie potępia. Czy nie przyzwoiciej byłoby, gdyby napisał prawdę. Obłudy nie cierpię.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Mój wnuczek krise1 Jestem babcią, jestem dziadkiem 27 05-10-2019 21:04
Mój blog Robi wielkopolskie 33 06-07-2017 19:12
Mój WROCŁAW lawenda Wrocław 535 02-10-2009 22:30
Mój pierwszy raz kufa86 Humor, zabawa - wątki archiwalne 60 18-05-2009 19:57
Mój syn jest gejem pomocy co robić?? Zbyszek1952 Rodzina bliższa i dalsza 541 24-10-2008 21:15

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.