menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > pomorskie > Gdańsk
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 19-04-2015, 11:00
AneczkaRz AneczkaRz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Miasto: Gdańsk
Posty: 1
Domyślnie Szukam przyszywanych rodziców i dziadków dla moich dzieci.


Witam, pierwszy raz natrafiłam na forum w którym podjęto tematy nurtujące mnie od lat. Nie miałam pojęcia,że wiele osób jest w podobnej sytuacji, jak ja. Byłam jednak zawsze pewna, że nie brakuje ludzi samotnych z różnych powodów i w różnym wieku. Nauczona doświadczeniem wiem także, że często miłość, szacunek, poświęcony czas i szczere zainteresowanie znajdujemy szybciej wśród ludzi obcych niż we własnych rodzinach. Mam 40 lat, męża i dwoje dzieci. Pracuję zawodowo. Mieszkamy w Gdańsku. Mam grono bliskich, oddanych ludzi. I na pozór wszystko co potrzeba, ale nie umiem znaleźć ukojenia.Nie mam już siły zabiegać o normalne relacje z rodzicami. Gdy miałam niespełna 6 lat mój świat runął w gruzach. Zmarła moja siostra bliźniaczka, rodzice postanowili się rozejść, a ja zostałam oddana na wychowanie dziadków. Moi bardzo młodzi i niedojrzali rodzice postanowili całą energię skupić na ułożenie ponownie sobie życia i realizację własnych marzeń. Mnie w tych planach nie ujęto. W wieku dorosłym próbowałam nawiązać właściwy kontakt i zbudować zerwane relacje. Niestety bez wymarzonego rezultatu. Niczego nie pragnę bardziej jak poznać starszych, serdecznych, uczciwych, szczerych ludzi, którzy by mnie zaadoptowali mentalnie:-). Dla których byłabym ja i moja mała rodzina ważna, potrzebna. Żebyśmy sobie pomagali nawzajem i zwyczajnie byli ze sobą-jak przyjaciele- w różnych chwilach życia, w smutku i radości. Do kogo mogłabym się wtulić emocjonalnie, korzystać z rad i spędzać czas. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 20-06-2015, 23:47
rzanna92 rzanna92 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: podkarpackie
Posty: 2
Domyślnie

Witaj.. czy mogłabyś podać swojego maila? tak bym mogła napisać prywatnie do Ciebie? mam podobny problem, czuję się samotna , jak to nazwałaś mentalnie.. i chciałabym wlaśnie spotkać starszych ludzi do takiego wlasnie zaadoptowania.. juz nie wiem czy to nie jakaś utopia.. proszę o kontakt, może porozmawiamy? tez mam 40 lat i prawie 6 - letniego syna, pracuje, mieszkam na drugim koncu Polski w podkarpackim.. Dorota
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Obowiązki rodziców wobec dorosłych dzieci - komentarze Rick7 Ogólny 4 12-12-2019 10:33
Zaradne dzieci - marzenie rodziców - komentarze Basia. Ogólny 7 30-07-2011 10:48
pomoc dla moich dzieci izabela26 Oddam, potrzebuję 36 02-03-2010 13:28
POMOCY!!! szukam pilnie babci dla moich dzieci magdalenaanna Jestem babcią, jestem dziadkiem 9 31-08-2009 23:18
szukam opiekunki do rodziców animus Praca, wolontariat 0 06-03-2008 14:37

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:11.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.