menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Różne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różne Bez komercyjnych ofert firm. Ogłoszenia są moderowane.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 11-02-2009, 00:35
_Martula _Martula jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 3
Domyślnie Adoptujemy babcię i dziadka


Witam Wszystkich serdecznie. Mam 41 lat. Córka prawie 9. Niestety moja mama zmarła kiedy miałam 8 lat i moja córka nie ma babci. Pozostali dziadkowie mieszkają kilkaset kilometrów od Gdańska. Bardzo mi brakuje, serdecznej,otwartej osoby, która byłaby mi i córce wsparciem w radosnych i smutnych chwilach. Jesteśmy gotowe ofiarować to samo. Moja córka, w dniu babci i dziadka, czuje się bardzo smutna. Prawie rok temu wpadłam na pomysł " adopcji " babci i dziadka. Teraz odważyłam się napisać. Jesteśmy miłe, ciepłe i empatyczne. Chętnie poznamy (ja i córka) Panie i Panów ok. 60 - 70 lat w celu " adopcji ". Marta i Zuzia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 11-02-2009, 10:23
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Martula
Bardzo Ci współczuję takiej sytuacji. Nie Ty jedna jesteś w pokrzywdzona i jednocześnie córka. Zajrzyj może tutaj
http://www.klub.senior.pl/rodzina-bl...tml#post305560
Miłego, pogodnego i pełnego uśmiechu dnia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 11-02-2009, 11:17
_Martula _Martula jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Martula
Bardzo Ci współczuję takiej sytuacji. Nie Ty jedna jesteś w pokrzywdzona i jednocześnie córka. Zajrzyj może tutaj
http://www.klub.senior.pl/rodzina-bl...tml#post305560
Miłego, pogodnego i pełnego uśmiechu dnia.
Dziękuję za miłe słowa. Miłego dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 11-02-2009, 11:26
_Martula _Martula jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 3
Domyślnie Adoptujemy babcię i dziadka

C.D. o nas. Potrzebne nam są osoby do kochania. Wszystko inne posiadamy. Córka doskonale się uczy. Jest w drugiej klasie. Czyta na poziomie 4-5 klasy (płynność i zrozumienie tekstu). Sama nauczyła się czytać w wieku 4 lat. Jej ulubiony przedmiot to matematyka. Jest 11.30 i właśnie wybieramy się na łyżwy i inne przyjemności (3 babskie dni tylko dla córki). Życzę Wszystkim miłego dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 22-03-2009, 23:54
zosinek's Avatar
zosinek zosinek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: powiśle
Posty: 1 188
Domyślnie

Bardzo współczuję Tobie i Twojej córeczce,ale rozejrzyj sie dookola,czy nie macie blisko jakiejś starszej osoby lub osób mogących zastapić dziadków?Jestem taka przybraną babcia dla mojej 14-letniej sąsiadki.(naturalna babcia jej sie wyparła).Dziewczynka chętnie u mnie przebywa ,dużo opowiada o sobie czasami cos ugotujemy razem lub sama zrobi mi herbatke a nawet chodzimy razem na ćwiczenia. I chociaz mówi do mnie" Pani" to niektóre jej kolezanki uważaja mnie za jej prawdziwa babcię.Ponieważ moje prawdziwe wnuczki są daleko ona daje mi naprawdę wiele i jak myślę z wzajemnością.I wam zyczę abyście kogoś takiego spotkały.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 23-03-2009, 07:54
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
OK Martula i Zuzia

Życzę Wam abyście spotkały na swojej drodze wspaniałą babcie i dziadka.
Szkoda że tak daleko mieszkam, pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 26-03-2009, 14:51
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Cytat:
Napisał _Martula
C.D. o nas. Potrzebne nam są osoby do kochania. Wszystko inne posiadamy. Córka doskonale się uczy. Jest w drugiej klasie. Czyta na poziomie 4-5 klasy (płynność i zrozumienie tekstu). Sama nauczyła się czytać w wieku 4 lat. Jej ulubiony przedmiot to matematyka. Jest 11.30 i właśnie wybieramy się na łyżwy i inne przyjemności (3 babskie dni tylko dla córki). Życzę Wszystkim miłego dnia.

Wszyscy potrzebujemy kogos lub czegos do kochania.Gratuluje ci tak zdolnej córeczki, a swoją drogą to szczęściara, ma fajną mamę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 07-05-2009, 20:55
monia1490 monia1490 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 1
Domyślnie Szukam babci!!!

Kochana Babciu z Poznania, chętnie Cię poznam i zaopiekuje się Tobą. Moje obie babcie zmarły jak byłam mała i prawie w ogóle ich nie pamiętam. Marze o tym żeby mieć babcię, miłą ,ciepłą, która mnie przytuli i opowie historyjki ze swojej młodości.Babcię która zna wszystkie kulinarne sztuczki i od której będę mogła się czegoś nauczyć. W zamian oferuję opiekę, ciepłe towarzystwo oraz pomocną dłoń. Chciałabym mieć osobę do której mogłabym przyjść w Dzień Babci z Kwiatkami i dać buziaka Babciu jeśli chodź trochę jesteś podobna do opisu to napisz do mnie bo czekam na Ciebie(monia1490@o2.pl)
Tak bardzo brakuje mi miłości babcinej!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
poszukuje babci, dziadka halina37l Praca, wolontariat 10 21-08-2017 20:24
Dzień Dziadka Anonymous Jestem babcią, jestem dziadkiem 10 16-01-2010 17:54
szukam babci i dziadka kokosanka73 Zaproszenia 1 19-11-2009 20:11
Potrzebujecie dziadka lub babci? To ich wypożyczcie! tadeusz50 Rodzina bliższa i dalsza 5 03-02-2009 18:20
Dzień Babci i Dziadka w FIGLARNI mariola410 Zaproszenia 0 04-01-2008 13:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:02.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.