menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 10-06-2008, 11:45
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Tygodniowy czas pracy - nawet do 65 godzin

Tydzień pracy w UE będzie nadal wynosił do 48 godzin, ale za zgodą pracownika będzie go można wydłużyć maksymalnie do 65 godzin - postanowili w nocy ministrowie pracy "27" zebrani w Luksemburgu.


Najlepiej byłoby pracować 100 godzin tygodniowo. Kiedy czas na życie prywatne?
http://biznes.onet.pl/0,1765935,wiadomosci.html
  #42  
Nieprzeczytane 10-06-2008, 12:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

A ponieważ u nas obowiązują inne przepisy,więc czas pracy musi ulec wydłużeniu.Unia,niestety.
  #43  
Nieprzeczytane 10-06-2008, 14:34
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/1766169,12,item.html
"Bild" zaapelował, by Robert Kubica, podobnie jak Łukasz Podolski, czy Mirosław Klose przyjął niemieckie obywatelstwo - informuje serwis dziennik.pl.
- Skoro może jeździć .......

to to pryszcz ale te komentarze pod spodem
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń
  #44  
Nieprzeczytane 10-06-2008, 16:22
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Mruga oczkiem (żart) "Proszę mi innej gęby nie przypisywać"

Wywiad z Palikotem w DZienniku:
o skandalu:
Skandal, który służy poruszeniu opinii publicznej w ważnej społecznie sprawie, nie jest skandalem. Może być - jak by to ujął Mistewicz - marketingową narracją, choć według mnie jest po prostu zaczynem debaty.
o urzędniku:
Obywatelowi wolno wszystko, co nie jest zabronione prawem, ale urzędnikowi - tylko to, na co zezwala obywatel.
o lęku:
Boję się peronów we Włoszczowej, w całej Polsce. I taniego populizmu, któremu nikt nie próbuje się przeciwstawiać.

To tylko fragmenty, całość tutaj:http://www.dziennik.pl/opinie/articl..._naprawde.html, którą polecam zarówno zwolennikom jak i przeciwnikom ekscentrycznego posła.
  #45  
Nieprzeczytane 11-06-2008, 10:42
Zyta Zyta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 14
Uwaga poszukuje

Witam.Poszukuje prawnika i lekarza do wspołpracy z radiem internetowym w cyklu "porady dla emerytów".Radio nie zarabia , wiec i wspolpraca jest bezinteresowna..jak narazie.
  #46  
Nieprzeczytane 11-06-2008, 10:46
X Barbara's Avatar
X Barbara X Barbara jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Między Szklarską Porębą a Gdynią...
Posty: 82
Domyślnie Żal

Cytat:
Napisał Basia
W wieku 26 lat zmarła siatkarka Agata Mróz, złota medalistka Mistrzostw Europy - poinformowała TVN 24.

Boże jakie to przykre, ta dziewczyna zdecydowała się na urodzenie dziecka, /niedawno oglądałam reportaż na ten temat/ osierociła kilkumiesięczne dziecko..
http://wiadomosci.onet.pl/1762054,11,item.html

Dlaczego tak sie dzieje?Zdolna,dobra wrażliwa i kończy życie zanim je tak naprawdę zaczęła.Jak można wierzyć w boska sprawiedliwość.Ja wątpię coraz bardziej,tak bardzo żal mi Agaty....
  #47  
Nieprzeczytane 11-06-2008, 11:04
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Wspaniala dziewczyna jestem bardzo poruszona jej śmiercią ,ale powiedzcie mi dlaczego czlowiekowi wspaniałemu ,godnemu szacunku ,po którym pozostaje zal nawet wśród tych którzy jaj nie znali ,nie można po prostu przyznać najwyższego ludzkiego uznania .pamietać o nim i wspominać .Corka Agaty bedzie miala nawet nie wspomnienia, a opowieści o swojej mamie ,ktora niestety nigdy już jej nie przytuli ,nie pogada z nią nie pokłoci się .Czy nie sądzicie ,że najnowsze pomysly z wyniesieniem na oltarze i tworzeniem legendy swiętosci zrobią temu dziecku wiecej krzywdy niż przyniosa radości i szczęścia? Czy ta mala nie będzie rosła w poczuciu winy ,ze jej swięta matka poswięcila dla niej zycie i czy nie będzie miala chwil wielkiego buntu DLACZEGO? Czy nie jest bardziej ludzkie pomilczec teraż zamiast robić szum wokol beatyfikacji ..czy nie lepiej uczcic pamięc Agaty kontynuujac jej inicjatywe w sprawie oddawania szpiku.Nawiasem mówiąc dziś jednym okiem przeczytalam -że dawcy SĄ -nie ma PIENIĘDZY -jak to się ma do robienia z Agaty Mróz świętej?????
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #48  
Nieprzeczytane 11-06-2008, 11:31
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Małgosiu w pełni zgadzam się z Tobą. To wyniesinie na ołtarze może przynieśc więcej szkody. Uważam, że ma prawo na ten temat mówić bo moja starsza wnuczka straciła ojca mając 9 miesięcy. Też go nie pamięta, nie pamięta, że ją przytulał. Bywa, że jest jej smutno i ma żal do tego faktu, bo do kogo innego może mieć żal. Nie obwinia nikogo, bo nie ma kogo, po prostu tak sie stało.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #49  
Nieprzeczytane 11-06-2008, 11:33
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Wlasnie o tym myslalam ,tadeuszu o takiej sytuacji.Przecież po tym pierwszym szoku i "histerii" medialnej Bedzie jeszcze wiele lat zycia tej malej trudne dorastanie itd .A co jeśli jej Tata kiedyś spotka kogos z kim chcialby stworzyć jej dom????
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #50  
Nieprzeczytane 11-06-2008, 11:43
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Wlasnie o tym myslalam ,tadeuszu o takiej sytuacji.Przecież po tym pierwszym szoku i "histerii" medialnej Bedzie jeszcze wiele lat zycia tej malej trudne dorastanie itd .A co jeśli jej Tata kiedyś spotka kogos z kim chcialby stworzyć jej dom????
Prawie od razu mogę odpowiedzieć i to tez osoba medialna. Chodzi mi Natalię Kukulską. Zycie idzie naprzód.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #51  
Nieprzeczytane 11-06-2008, 11:49
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

No własnie i chyba trzeba pamietac o takich pieknych ludziach jak Agata czy Anna Jantar (nie porównujac oczywiście) ,ale trzeba też pamietac o ich dzieciach .....ta mala musi rosnac jako ona Liliana (chyba tak ma na imię) Mróz a nie córka Agaty tylko i wyłącznie.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 11-06-2008 o 18:22.
  #52  
Nieprzeczytane 11-06-2008, 13:18
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Podejrzane zgony we włoskiej "klinice horroru"

Nawet ponad 20 osób mogli uśmiercić lekarze z prywatnej kliniki w Mediolanie, gdzie ujawniono gigantyczny skandal. W poniedziałek aresztowano 14 medyków.


Ludzie są zdolni do najstraszniejszych podłości. To jest potworne i przerażające.
http://wiadomosci.onet.pl/1766920,12,item.html
  #53  
Nieprzeczytane 11-06-2008, 21:07
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Skandaliczny artykuł na temat Polski w izraelskiej prasie

Określenie "polski obóz zagłady" znów pojawił się w artykule izraelskiego dziennika "Haaretz". Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych zapowiada interwencję, by określenie to zniknęło z internetowej strony gazety - informuje serwis dziennik.pl.

Wyjdzie na to, że to Polacy wywołali II wojnę światową. Eeeeech
http://wiadomosci.onet.pl/1767315,12,item.html
  #54  
Nieprzeczytane 11-06-2008, 21:46
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Pocztowcy zakończyli strajk

Zakończył się strajk w Poczcie Polskiej - poinformowała TVN 24.

Nareszcie, niech ich diabli wezmą.
http://wiadomosci.onet.pl/1767528,11,item.html
  #55  
Nieprzeczytane 11-06-2008, 21:53
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Ufff...

To może sortownia w Łodzi ruszy wreszcie i mój list do Upartego Kaszuba - wysyłany priorytetem zresztą - opuści moje rodzinne miasto??? Korespondencji nie dostaję żadnej - nawet prenumerowanej "Angory"!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #56  
Nieprzeczytane 11-06-2008, 21:54
martunia's Avatar
martunia martunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 11 322
Domyślnie

Wiem Ewuś,Monika nie dostała alimentów.
  #57  
Nieprzeczytane 11-06-2008, 21:56
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie

Czekam na przesyłki od 29 maja, krew mnie zalewa. Ewo ta Twoja czerwień powinna niebawem dojśc.

Ostatnio edytowane przez Basia. : 11-06-2008 o 22:10.
  #58  
Nieprzeczytane 11-06-2008, 22:12
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Tępił mrówki - wysadził w powietrze dom

74-latek wycisnął do przewodu wentylacyjnego zawartość pojemnika ze środkiem owadobójczym, który później podpalił, by wytępić dokuczliwe mrówki faraona - informuje serwis policja.pl.

Pomroczność jasna dopadła biedaka?
http://wiadomosci.onet.pl/1766845,11,item.html
  #59  
Nieprzeczytane 12-06-2008, 09:25
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Adam Ledwoń nie żyje

Były reprezentant Polski w piłce nożnej Adam Ledwoń zmarł w środę w Klagenfurcie. Miał 34 lata. O tragicznej śmierci piłkarza, który był w ekipie telewizyjnych ekspertów komentujących mistrzostwa Europy, poinformował w studiu Polsatu Sport Mateusz Borek.
Smutne to bardzo kiedy człowiek odbiera sobie życie.
http://sport.onet.pl/0,1248708,1767553,wiadomosc.html
  #60  
Nieprzeczytane 12-06-2008, 09:29
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie "Nie rozumiem, więc zagłosuję przeciwko" - UE wstrzymuje oddech

Irlandczycy decydują dzisiaj, czy zgadzają się na ratyfikację Traktatu Lizbońskiego. Na Zielonej Wyspie o 8.00 czasu polskiego rozpoczęło się referendum. Irlandia jest jedynym krajem Unii, w którym to społeczeństwo wypowiada się na temat ratyfikacji, a nie parlamenty narodowe.

Czekam z niecierpliwością na wynik głosowania.
http://wiadomosci.onet.pl/1767635,12,item.html
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.V jolita Polityka - wątki archiwalne 502 03-06-2008 13:46
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.IV jolita Polityka - wątki archiwalne 531 19-04-2008 16:34
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.III jolita Polityka - wątki archiwalne 500 10-03-2008 18:53
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje...cz.II jolita Polityka - wątki archiwalne 502 19-10-2007 15:28
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje jolita Polityka - wątki archiwalne 506 17-07-2007 01:05

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.