menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 17:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie QUO VADIS...Polsko... XVII cz.co z tą Polską


Otwieram część siedemnastą wątku .

  #2  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 20:13
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

No to na początek:"Szef sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych Andrzej Halicki poinformował, że w piątek 17 lipca komisja zajmie się sprawą nominacji ambasadorskich." nie wiem o co tu idzie ale jest to żenada i powinien ktoś po dupie oberwać.
Wydaje mi się, że i z jednej i drugiej strony są ciała reagujące inaczej niż strony by chciały, albo ....
  #3  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 20:32
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Dupa w wątku o Ojczyźnie , i to otwartym tekstem ?

A co szanowne koleżeństwo powie na telefonię komórkową Ojca Rydzyka ?
Ponoć 2 miliony abonentów już pewne.
  #4  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 20:35
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie

Jeżeli jest to oferta przyjazna dla kieszeni abonentów to jestem za. Nie znam szczegółow tej oferty ale konkurencja na rynku telefonii komórkowej jest jak najbardziej wskazana.
  #5  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 20:43
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

A ja myślę, że u duchownych jest za dużo bożka a za mało Boga, niedawno takiego bożka czyli biznes widziałem w Licheniu a podobnie ten bożek kręci Rydzykiem i spółką.... duchowni są od ducha a nie od robienia kasy.....i to za wszelką cenę....
  #6  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 20:50
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 125
Domyślnie

E tam jipku, przecież oni też muszą z czegoś żyć i to na wysokiej stopie, a duch im tego nie da.
  #7  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 20:59
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie No właśnie

Cytat:
Napisał bogda
E tam jipku, przecież oni też muszą z czegoś żyć i to na wysokiej stopie, a duch im tego nie da.
jeżeli ludzie dobrowolnie otwierają swoje portfele i dają pieniądze to mają do tego prawo. Nie chodzę do kościoła, żyję w grzechu "na kocią łapę" od 27 lat z tym samym mężczyzną, nie jestem fanką ojca Rydzyka ale gdyby okazało się, że oferta telefonii komórkowej ojca Tadeusza jest atrakcyjniejsza od oferty Orange natychmiast zmieniam opetatora. Swoją drogą przydałby nam się taki minister.
  #8  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 21:07
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
jeżeli ludzie dobrowolnie otwierają swoje portfele i dają pieniądze to mają do tego prawo. Nie chodzę do kościoła, żyję w grzechu "na kocią łapę" od 27 lat z tym samym mężczyzną, nie jestem fanką ojca Rydzyka ale gdyby okazało się, że oferta telefonii komórkowej ojca Tadeusza jest atrakcyjniejsza od oferty Orange natychmiast zmieniam opetatora. Swoją drogą przydałby nam się taki minister.
To co zaoferowało mi orange chyba nikt nie przebije - za 25zł 1200minut darmo w czasie od 20,00 do 9,00 na orange i stacjonarne, dodatkowo mogę wygadać w innym terminie i na inne sieci za 50zł, prawie nigdy tego nie przekraczam.... no i teraz pewno za reklamę mi minut dodadzą
A co do portfeli - to mam inne zdanie na temat otwierania i co łaska, ale widziałem pomniki powklejane na ścianach i to zniesmacza i tam widać bożka.... pewno coś za coś.....
  #9  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 21:24
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Lila,
ja jeszcze o Jasnej Górze; zakamarków nie znam, ale pewnej konserwacji przed wojną dokonywał tam Adam Kossowski.

Co do telefonii "w rodzinie", bo tak się to chyba nazywa - punkt dla o.R. Trzeba umieć budzić uśpione siły w narodzie.
  #10  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 21:31
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Jip

Cytat:
Napisał jip
To co zaoferowało mi orange chyba nikt nie przebije - za 25zł 1200minut darmo w czasie od 20,00 do 9,00 na orange i stacjonarne, dodatkowo mogę wygadać w innym terminie i na inne sieci za 50zł, prawie nigdy tego nie przekraczam.... no i teraz pewno za reklamę mi minut dodadzą
A co do portfeli - to mam inne zdanie na temat otwierania i co łaska, ale widziałem pomniki powklejane na ścianach i to zniesmacza i tam widać bożka.... pewno coś za coś.....
to w takim razie nie zmieniam operatora. Co do przepychu w świątyniach to również odczuwam niesmak. Generalnie nie chodzę do kościoła ale zdarzają się sytuacje wyjatkowe takie jak ślub albo chrzest w gronie osób bliskich, wtedy nigdy nie daję pieniędzy na tacę, jestem ślepa. Księża nie powinni żyć w biedzie ale w przepychu też nie. Gdybym była pewna, że pieniądze od wiernych idą na pomoc dla osób potrzebujących pierwsza bym poleciała z pieniędzmi do parafii.
  #11  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 21:36
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Muszę nowy

wpisik zacząć, bo frywolny poniekąd.

Kotka przed chwilą tłumaczyła się z zajścia przed sądem, o czym pisałam wcześniej.
Potwierdziła, że piła i że jest w ciąży (9. tydzień), ale ponieważ trzy ciąże już straciła zawsze przed upływem 6 tygodni, więc dlatego wypiła, no bo zestresowana była.

Jaki wniosek?
Ano taki: jeśli masz kłopoty z donoszeniem, pij, daj się ewentualnie zaatakować, wkręć się w aferę, a sukces gwarantowany, no i dziecko w zarodku niejako przejdzie chrzest bojowy.

Matko kochana, śmiać się czy płakać?
  #12  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 21:39
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Basiu, ale utrzymanie kościoła kosztuje i to sporo.

A w cerkwiach? Tam dopiro kapie od złota.
  #13  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 21:39
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Polu

akurat wychodziłam z domu na psi spacerek kiedy Kotka zaczęła nadawać no cóż pośmieję się chyba przez łzy. O rany!!!!!!!!!!!!!!
  #14  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 21:42
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

A ja ciągle sie miotam...jej wypowiedzi nie da się streścić, ale musiałabyś zobaczyć jeszcze jej miny. Aktorką nie jest nadzwyczajną, w tej roli - na pewno nie.
  #15  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 21:42
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Wiem Polu

Cytat:
Napisał POLA
Basiu, ale utrzymanie kościoła kosztuje i to sporo.

A w cerkwiach? Tam dopiro kapie od złota.
że to są wysokie koszty, powiem tak, świątynie zabytkowe mnie nie irytują a wręcz zachwycają, ale kiedy widzę szpan w świątyniach niedawno wybudowanych to już tego zachwytu nie odczuwam.
  #16  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 21:44
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Polu

Cytat:
Napisał POLA
A ja ciągle sie miotam...jej wypowiedzi nie da się streścić, ale musiałabyś zobaczyć jeszcze jej miny. Aktorką nie jest nadzwyczajną, w tej roli - na pewno nie.
mam włączony telewizor na tn24 i czekam z niecierpliwością na powtórkę bo chyba dadzą. Smutne to wszystko i straszne.
  #17  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 21:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

[quote=jip]To co zaoferowało mi orange chyba nikt nie przebije - za 25zł 1200minut darmo w czasie od 20,00 do 9,00 na orange i stacjonarne, dodatkowo mogę wygadać w innym terminie i na inne sieci za 50zł, prawie nigdy tego nie przekraczam.... no i teraz pewno za reklamę mi minut dodadzą
QUOTE]

Ba, ja od Plusa mam jeden darmowy telefon na kilkanaście numerów. Nic tylko gadać.

A co do donoszenia, to przecie nie da się donosić na trzeźwo.
  #18  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 21:50
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A co do donoszenia, to przecie nie da się donosić na trzeźwo.
Eee, Tobie się chyba donoszenia pomyliły
  #19  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 21:55
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Słuchajcie,

prezes zadeklarował, że jak tylko uruchomią tę telefonię, to on zakupi, na to redemptoryści pospieszyli z info, że telefonia już działa... od wczoraj.
No i prezes kupić musi. A Gosiewski milczał. Nie kupi?
  #20  
Nieprzeczytane 12-07-2009, 21:57
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie

Jak milczał to jest do przodu nie musi kupować. Nie wiem jak wygląda sprawa zasięgu.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...IX cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 506 01-12-2008 23:21
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:33.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.