menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #541  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 13:48
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

O Kurskim wyraziłem swoje osobiste zdanie. Nie wyobrażam sobie takiej osoby w kręgu moich znajomych i to obojętne po której stronie. Wrogów czy przyjaciół. Osoba tego pokroju jest gotowa sprzedać najbliższych dla maleńkiego sukcesiku osobistego fuj
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #542  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 13:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał jano43
Właściwie to jestem w stanie zrozumieć całą głębię rozterki w jaką swych sympatyków wpędziła rządząca nami aktualnie "elyta".Nie jest bowiem rzeczą miłą dowiedzieć się,że zarówno ukochana partia jak i jej umiłowani przywódcy to po prostu jakieś towarzystwo szemrane.A mówiąc bez ogródek swołocz,która za nasze pieniądze kręci prywatne interesy,dyma nas na wszelkie możliwe sposoby i pozycje.Chciałbym jescze zapytać;co z tą aferą wspólnego ma JK?Czy to on wydzwaniał do Rysia,Jasia i Zbysia?

Jano, nie wiesz?
On nie łka nad upadłą Platformą.
No i gdyby myślał podobnie jak Rysio, Jasio i Zbysio, nadal byłby premierem. A tego wybaczyć się nie da.
  #543  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 13:51
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał bachakuj
Napewno są,tylko nie wiem czy będą chcieli swoje imię na szwank wystawiać?
Przecież i tak muszą robić zgodnie z ustaleniami rządu.
Niekoniecznie tak, z tym szwankiem.
Jasne, linię rządu trzeba ciągnąć, ale zgodnie z prawem, zgodnie z interesem państwa, a nie partii, prawda?

Jeśli mi towarzystwo nie odpowiada, składam dymisję i mówię o powodach otwartym tekstem, bo nie chodzę na pasku partii, bo nie kręcę, nie mataczę.
jestem człowiekiem do wynajęcia, specjalistą i wiem, komu mam służyć.
Służba krajowi, nie partii, jest służbą zaszczytną.
Ale to - niestety - teoria, bo gdzie znaleźć specjalistów, niezależnych, którzy w nosie mają posady, a cele zgoła wyższe?
W Katyniu chyba.
  #544  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 13:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
O Kurskim wyraziłem swoje osobiste zdanie. Nie wyobrażam sobie takiej osoby w kręgu moich znajomych i to obojętne po której stronie. Wrogów czy przyjaciół. Osoba tego pokroju jest gotowa sprzedać najbliższych dla maleńkiego sukcesiku osobistego fuj

Tadziu, nie gardź ludźmi i nie fukaj, aby na Ciebie nie fukano.
Być może pan Kurski nie chciałby w ogóle należeć do kręgu znajomych pana Tadeusza, więc nie byłoby problemu.
Z niechcianą znajomością.
  #545  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 14:08
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
.
Służba krajowi, nie partii, jest służbą zaszczytną.
Ale to - niestety - teoria, bo gdzie znaleźć specjalistów, niezależnych, którzy w nosie mają posady, a cele zgoła wyższe?
W Katyniu chyba.
I tu masz rację.
Specjalisci zarabiają duże pieniądze,w rządzie takich dużych nie płacą.Stąd politycy przy okazji stanowisk starają się coś ukręcić.
__________________
  #546  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 14:08
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał jano43
Właściwie to jestem w stanie zrozumieć całą głębię rozterki w jaką swych sympatyków wpędziła rządząca nami aktualnie "elyta".Nie jest bowiem rzeczą miłą dowiedzieć się,że zarówno ukochana partia jak i jej umiłowani przywódcy to po prostu jakieś towarzystwo szemrane.A mówiąc bez ogródek swołocz,która za nasze pieniądze kręci prywatne interesy,...
A która to ekipa tego nie robiła?
Każda i zakładanie, że ta "moja" jest święta i czyściutka, jest założeniem z gruntu naiwnym, więc błędnym.
Każdej władzy należy patrzeć na pazurki i w razie czego...po prostu je odcinać, a gorzkie żale na nic się tu zdają.

Po wygrało wybory, bo większość głosujących miała po kokardy PiSu, głównie prezesa, który był i nadal jest twarzą partii.
Czy lud, z braku czego innego, ponownie uśmiechnie się do PiSu, pokaże zawartość urn. .
  #547  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 14:17
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Tadeusz50


Ja też się cieszę (razem z Kurskim), że się wydało jakie morale ma "partia miłości", gdzie najbardziej miłosierne słowa wypowiadali alikot, Niesiołowski i Chlebowski. Teraz widzimy "wysokie standardy" w PO. Proces pani od kręcenia lodów właśnie się zaczął.

A dlaczego był przeciek? Przecież Czuma (wyręczając ewentualny sąd) stwierdził, że Kamiński przekroczył uprawnienia. No ale Ryba wzięła i to się liczy. Tylko Lepper ostrzeżony zerwał się z haczyka. Wzięli się za Kamińskiego, bo swojak by nie wykrył afery. Po załatwieniu Kamińskiego to następca by wszystkie taśmy zniszczył.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #548  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 14:17
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał bachakuj
I tu masz rację.
Specjalisci zarabiają duże pieniądze,w rządzie takich dużych nie płacą.Stąd politycy przy okazji stanowisk starają się coś ukręcić.
Jeśli chce się służyć dobrej sprawie, nie pyta się za ile.
Służba państwu jest zaszczytem, a nie źródłem kominowych zarobków.
Ewentualni kandydaci są, mają krzyże...brzozowe.

Od czasów komuny - celowo nie rozwinę tego wątku - następował powolny upadek wszelkich wartości wyższych.
Dla ułatwienia podpowiem: przejrzyj środowiska, z których wywodzą się niektórzy politycy. To wiele mówi.
  #549  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 14:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Koniec wątku....



###############################################



^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^



************************************************** *********

A kuku na nowym...
  #550  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 14:41
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
[Ja też się cieszę (razem z Kurskim), że się wydało jakie morale ma "partia miłości",
Nie pomyliłeś morale z moralnością?

A ja się martwię, że Kurski znowu pędził 110 km/h, pewno na pogrzeb PO , gdy tymczasem mógłby na własny, a byłoby szkoda takiego posła naszpikowanego po wysokie czoło wartościami chrześcijańskimi.

Sępy zlatują nad jeszcze żywe PO?
Trzeba się pożywić.
  #551  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 14:44
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Lila, zaorałaś?
A gdzie nowe poletko?
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...IX cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 506 01-12-2008 23:21
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:19.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.