menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 14:12
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Balcerowicz - oj nie, ludzie maja go dość; i pamiętają hasło Leppera -"Balcerowicz musi odejść."
No tak. Jak ktoś 1000 razy powtórzy "Balcerowicz" musi odejść to rzeczywiście musi. Nawet jak to jest taki gość jak Lepper. A gdyby Łyżwiński tak mówił to byłoby to samo.
Jacy wyborcy sugerują się tym co ktoś 1000 razy powiedział? Nawet miernota?
Ale Balcerowicz powtarza "wszystko, wszystko prywatyzować", a polską miedź też? To poco Tusk w 2007 przed wyborami mówił, że KGHM nie ruszy? Jak to wtedy rozumiał? No ale już część akcji sprzedał. Ponieważ głośnych protestów nie było, to cichcem sprzeda resztę.

Jestem za prywatyzacją, ale nie "wszystko". Nawet jak ktoś powie, że kilkunastu związkowców tam pasożytuje i prezesi mają ogromne pensje. To i tak jest ułamek promila z zysku jaki daje KGHM.
  #42  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 14:40
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
No tak. Jak ktoś 1000 razy powtórzy "Balcerowicz" musi odejść to rzeczywiście musi.: Nawet jak to jest taki gość jak Lepper.
Jacy wyborcy sugerują się tym co ktoś 1000 razy powiedział? Nawet miernota?
Przyznaję Ci rację,że najczęściej miernota nie ma własnego zdanie i jest przez cwaniaków manipulowana. Tak większość polityków manipuluje, ale nie tylko oni. Drugą grupą super manipulatorów to duchowieństwo. Jedni i drudzy prześcigają się dla własnych korzyści w otumanianiu narodu. Na takich nie ma nic gorszego jak "uświadomiony niewolnik", który w pewnym momencie zbuntuje się i powie - nie i basta.
  #43  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 15:23
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie wankabor

Ja pisząc "miernota" --miałem na myśli takich myślicieli jak Lepper lub Łyżwiński. To nie o wyborcach było. No ale wyborcy są łatwowierni i wielu nie ma zdania.

Dlaczego Janku nie zagłosujesz na...........? Nie zagłosuję bo wszyscy tak mówią.

To jest to kładzenie w ucho przez powtarzanie. Jak się chce kogoś u***** to tak się robi. O wannie Wassermana miesiącami pisano, a przecież on do redaktorów z tym nie chodził. Tak więc dziś zapytać jakiegoś na ulicy, to powie: Wasserman? To ten od wanien? Ale nie wie nic więcej.

Oczywiście nie uogólniam, ale takich jest dziesiątki tysięcy [lub więcej] i to jest "łatwy" do zdobycia wyborca. PiS jest "be" powtarzano i nawet dziesiątki afer hazardowych, Misiakowych i przy katarskiej "sprzedaży'--nie chwieje rządem Tuska. Ludzie źle oceniają rząd [81%] ale byli przed wyborami straszeni i przez te 2 lata też.

A media oceniły wystąpienie szefa NFZ na konferencji, jako kpinę z ludzi. To było pierwsze "wejście", dopiero jak słupki zaczęły spadać, to rozporządzenie zmieniono i Tusk mu zabrał "aż" jedną pensję. Jak się czują mocni to można nawet kpić. Po onkologicznej, zaraz zobaczyliśmy mammograficzny bubel. Kontrolować i leczyć kobiety, które napiszą że nic je nie boli.

Rząd fachowców mamy.
  #44  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 18:19
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Ja pisząc "miernota" --miałem na myśli takich myślicieli jak Lepper lub Łyżwiński. To nie o wyborcach było. No ale wyborcy są łatwowierni i wielu nie ma zdania.

Dlaczego Janku nie zagłosujesz na...........? Nie zagłosuję bo wszyscy tak mówią.

To jest to kładzenie w ucho przez powtarzanie. Jak się chce kogoś u***** to tak się robi.

Z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi. by Jacek Kurski

I myslisz, ze te metode dyskawlifikacji przeciwnikow wymyslilo PO?



Cytat:
Napisał Kazik
O wannie Wassermana miesiącami pisano, a przecież on do redaktorów z tym nie chodził. Tak więc dziś zapytać jakiegoś na ulicy, to powie: Wasserman? To ten od wanien? Ale nie wie nic więcej.

Przypomnijmy, że w lutym zadzwoniliśmy do Rafała Rosteckiego, szefa krakowskiego biura poselskiego Zbigniewa Wassermanna, który na pytanie, w jakich sprawach ostatnio interweniował minister, odpowiedział: "w sprawie gazu na osiedlu Bielany".


''gazociąg Wassermana''

Cytat:
Napisał Kazik
Oczywiście nie uogólniam, ale takich jest dziesiątki tysięcy [lub więcej] i to jest "łatwy" do zdobycia wyborca. PiS jest "be" powtarzano i nawet dziesiątki afer hazardowych, Misiakowych i przy katarskiej "sprzedaży'--nie chwieje rządem Tuska. Ludzie źle oceniają rząd [81%] ale byli przed wyborami straszeni i przez te 2 lata też.

o tym straszeniu napisz cos wiecej, zwlaszcza to obecne mnie interesuje, zyje w jakiejs nieswiadomosci?





Cytat:
Napisał Kazik
A media oceniły wystąpienie szefa NFZ na konferencji, jako kpinę z ludzi. To było pierwsze "wejście", dopiero jak słupki zaczęły spadać, to rozporządzenie zmieniono i Tusk mu zabrał "aż" jedną pensję. Jak się czują mocni to można nawet kpić. Po onkologicznej, zaraz zobaczyliśmy mammograficzny bubel. Kontrolować i leczyć kobiety, które napiszą że nic je nie boli.


Reforma sluzby zdrowia nie jest latwa, zwlaszcza, ze lekarze maja duzo do stracenia i zrobia wszystko by ta reforma sie nie powiodla, a co w tej sprawie zrobil PiS?

Rozmowa z Ewą Kopacz - minister zdrowia


Cytat:
Napisał Kazik
Rząd fachowców mamy.

minister Wiechecki to dopiero byl fachowiec, gratulacje
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #45  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 18:40
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

W latach 1939-1945 specem od tworzenia "faktów prasowych" był niejaki dr Goebbels - kolega rzekłbym niektórych żołnierzy wehrmachtu i nie tylko...różnych Steibachów, Pawelków i innej zarazy która nam się lęgła bezkarnie na Pomorzu Gdańskim.
Tenże dr Goebbels był (moim zdaniem) wzorem dla sztabowców tzw. "Platformy Obywatelskiej", wyczyniających od kilku lat niesłychane propagandowe wrzawy.
Ale wybory Prezydenckie w Polsce i tak wygra Lech Kaczyński.
  #46  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 18:49
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
.
Ale wybory Prezydenckie w Polsce i tak wygra Lech Kaczyński.
O dobry losie, miej nas w opiece i spraw aby marzenie Siekierki nigdy się nie spełniło ( to moja codzienna modlitwa). Amen
  #47  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 19:03
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi. by Jacek Kurski
I myslisz, ze te metode dyskawlifikacji przeciwnikow wymyslilo PO?
Przypomnijmy, że w lutym zadzwoniliśmy do Rafała Rosteckiego, szefa krakowskiego biura poselskiego Zbigniewa Wassermanna, który na pytanie, w jakich sprawach ostatnio interweniował minister, odpowiedział: "w sprawie gazu na osiedlu Bielany".

''gazociąg Wassermana''

o tym straszeniu napisz cos wiecej, zwlaszcza to obecne mnie interesuje, zyje w jakiejs nieswiadomosci?

Reforma sluzby zdrowia nie jest latwa, zwlaszcza, ze lekarze maja duzo do stracenia i zrobia wszystko by ta reforma sie nie powiodla, a co w tej sprawie zrobil PiS?

Rozmowa z Ewą Kopacz - minister zdrowia

minister Wiechecki to dopiero byl fachowiec, gratulacje
Jaka lipa z Wermachtem. Przecież nawet Tusk to przyznał [po dłuższym zaprzeczaniu] tak więc Kurski nie mógł mówić że to lipa. Ale ładnie mu to w usta wkładasz. Z sufitu bierzesz czy ssanie palca pomaga?

Będąc bez gazu też byś interweniowała, ale chyba do Pana Boga. Minister ma większe możliwości. Coś w tym złego?

Co ja Ci o straszeniu pisał będę. Posłuchaj Niesiołowskiego. Nie jest jedyny, ale wystarczy za batalion. Palikota chwilowo schowali--wypuszczą jak będzie potrzebny w kampanii.

Zapytujesz co zrobił PiS z reformą Sł. Zdrowia? Może nic. Za dużo chcieli robić jednocześnie, przy nieustannej nagonce mediów.

A co wymyśliło w tym temacie PO? Sprzedać i mieć z głowy. No a czy były takie oszczędnościowe pociągnięcia jak teraz? Nie było, bo pamiętalibyśmy to jako wielką rozpierduchę na 4 fajerki.

A co teraz się robi? Minister robi rozporządzenie i na konferencji kpi. Potem zmienia co napisano i nazywa to "urzędniczą pomyłką" może maszynistka przepisując napisała nowe w/g własnego uznania? Ładne usprawiedliwienie dla nas głupich? Bo minister tak uważa.

A sprawa badań mammografem? Znowu trzeba zmienić rozporządzenie. Sondaż wykazał, że ludzie chcą dymisji, a Tusk mu jedną pensję zabrał.

Primum Non Nocere--tego Kopacz i Paszkiewicz nie stosują [chociaż znają]

Minister Wiechecki był z LPR. To było wymuszane tak jak dziś Pawlak rekomenduje z PSL, a Tusk ma niewiele do gadania, bo koalicjant weźmie zabawki i pójdzie z piaskownicy. Ale rozwód PO-PSL na razie nie grozi. Szczypać się będą w kampanii wyborczej.

Kopacz w tym wywiadzie [z linku] głównie mówi:
System dobry--zawiedli lekarze -- ale lekarze mówią: jak coś wykonamy ponad kontrakt to NFZ nie zapłaci. Czy można zaplanować ilość chorych i wypadkowiczów? Gospodarka planowa z PRL?
A najlepiej to było widać jak [chyba Białystok] trzeba było likwidować w szpitalu dziecięcy oddział onkologii--z braku kasy.
  #48  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 19:17
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

A i tak wygra Lech Kaczyński.
  #49  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 19:19
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
A i tak wygra Lech Kaczyński.



Śmiechu warte!!
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #50  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 19:27
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
A i tak wygra Lech Kaczyński.
To Jarosław do swojego projektu konstytucji dopisze " prezydent głową kościoła". hi, hi, hi
  #51  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 19:59
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Śmiechu warte!!

Ojoj.
A jak tak?
Nigdy i nikogo nie należy lekceważyć.
  #52  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 20:02
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ojoj.
A jak tak?
Nigdy i nikogo nie należy lekceważyć.
Z pewnością nawet Leppera.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #53  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 20:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Z pewnością nawet Leppera.

Z pewnością nawet Leppera.
  #54  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 20:16
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ojoj.
A jak tak?
Nigdy i nikogo nie należy lekceważyć.
Cholera zwapnieję całkowicie wtedy, chociaż on mnie trochę mniej uczula niż drugi bliźniak, gdyby tamten nie trzymał go pod pantoflem, to nawet uczulenie pewno by zniknęło, tylko, że on chyba zbyt zdrowotnie niezbyt silny, ... i chyba jest zmuszany przez brata.......tak po jego mowie, zachowaniu, wystąpieniach można wywnioskować, no i mądra mi mówiła, stawiała karty, no i mówiła, że coś o ojcu niewiele a wręcz nic nie mówi... nie wiem czy w wermachcie, czy w komunie ale coś niezbyt ta przeszłość jasna jest, ... ale to taki mały Pan Pikuś.....i może to nieprawda, ale tak mówiła...mądra. o jakichś kursach dla kacyków....
  #55  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 20:18
iksigrek's Avatar
iksigrek iksigrek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 845
Domyślnie

Będzie reelekcja jak nic.
  #56  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 20:22
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Cholera zwapnieję całkowicie wtedy, chociaż on mnie trochę mniej uczula niż drugi bliźniak, gdyby tamten nie trzymał go pod pantoflem, to nawet uczulenie pewno by zniknęło, tylko, że on chyba zbyt zdrowotnie niezbyt silny, ... i chyba jest zmuszany przez brata.......tak po jego mowie, zachowaniu, wystąpieniach można wywnioskować, no i mądra mi mówiła, stawiała karty, no i mówiła, że coś o ojcu niewiele a wręcz nic nie mówi... nie wiem czy w wermachcie, czy w komunie ale coś niezbyt ta przeszłość jasna jest, ... ale to taki mały Pan Pikuś.....i może to nieprawda, ale tak mówiła...mądra. o jakichś kursach dla kacyków....

Hiii, czyj ojciec był w Wehrmachcie i jednocześnie w komunie?
Daj mi go, a ja już głosuję.
Taaaaakie geny!
  #57  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 20:30
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Hiii, czyj ojciec był w Wehrmachcie i jednocześnie w komunie?
Daj mi go, a ja już głosuję.
Taaaaakie geny!
Mówisz masz... ale to chyba plotka i taki mały Pan Pikuś...
http://www.pardon.pl/artykul/1380/ki...ec_kaczynskich
wermacht to tak dla jaj...
  #58  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 20:36
iksigrek's Avatar
iksigrek iksigrek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 845
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Cholera zwapnieję całkowicie wtedy, chociaż on mnie trochę mniej uczula niż drugi bliźniak, gdyby tamten nie trzymał go pod pantoflem, to nawet uczulenie pewno by zniknęło, tylko, że on chyba zbyt zdrowotnie niezbyt silny, ... i chyba jest zmuszany przez brata.......tak po jego mowie, zachowaniu, wystąpieniach można wywnioskować, no i mądra mi mówiła, stawiała karty, no i mówiła, że coś o ojcu niewiele a wręcz nic nie mówi... nie wiem czy w wermachcie, czy w komunie ale coś niezbyt ta przeszłość jasna jest, ... ale to taki mały Pan Pikuś.....i może to nieprawda, ale tak mówiła...mądra. o jakichś kursach dla kacyków....

A może ta mądra mówiła o Twoim ulubieńcu, a zrozumiałeś coś innego?
  #59  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 20:38
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał iksigrek
A może ta mądra mówiła o Twoim ulubieńcu, a zrozumiałeś coś innego?
Ale ja jeszcze ulubieńca nie mam... dopiero szukam i dlatego do mądrej trafiłem.....
  #60  
Nieprzeczytane 16-01-2010, 20:43
iksigrek's Avatar
iksigrek iksigrek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 845
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Ale ja jeszcze ulubieńca nie mam... dopiero szukam i dlatego do mądrej trafiłem.....

Masz, masz!!! Tylko sie kamuflujesz. Jak całe PO
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wybierz Prezydenta RP 2010 !!! prezydent2010 Polityka - wątki archiwalne 176 17-11-2009 11:06
Wybory wankabor Polityka - wątki archiwalne 103 12-06-2009 11:33
Wybory - idźcie głosować Ewunia Polityka - wątki archiwalne 586 18-09-2007 22:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:28.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.