menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 30-05-2019, 12:17
erykon erykon jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
OK

Od długiego czasu chodzi mi po głowie wyjazd za granicę na wakacje. Jednak moje auto zupełnie się do tego nie nadaje i chciałbym skorzystać z wypożyczalni. Teraz wynajem samochodów jest bardzo modny i wydaje mi się, że opłacalny. Może wie ktoś z Was jak to wygląda w przypadku wyjazdów za granicę takim autem? Z góry dziękuję za wszelkie informacje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 15-07-2019, 13:27
Beciks00 Beciks00 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: Wronki
Posty: 71
Domyślnie

Emerytura to bardzo dobry czas na podróże. Nie trzeba załatwiać sobie urlopu, nic w sumie was nie trzyma. Pieniądze co miesiąc same przychodzą więc nic tylko podróżować, zwiedzać nowe miejsca. Może też postawicie na wymarzoną podróż do USA? Ja zastanawiam się nad taką opcją, musiałabym troszkę jednak zaoszczędzić. Tego typu wakacje są dosyć kosztowne. Jednak mam nadzieje, że znajdę tanie loty do USA, na całe szczęście mam na miejscu rodzinę, więc z zakwaterowaniem nie powinno być problemu Tak sporo na pewno zaoszczędze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 06-09-2019, 16:40
Romy Romy jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Mazowsze
Posty: 277
Domyślnie

Cytat:
Napisał michałpiastow
Dzień Dobry wszystkim,
Jestem nową osobą na tym forum, jeżeli popełnię jakiś błąd poprawiajcie mnie. Moim hobby są podróże,
Pozdrawiam

Super, gratulacje ciekawego hobby.
Radzisz sobie z trudnościami podróży, aklimatyzacją w nowym miejscu zobacz co mam na myśli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 09-12-2019, 11:46
alina58 alina58 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Miasto: środa
Posty: 78
Domyślnie

Tak, kilka razy i warto przy tej okazji zadbać o ubezpieczenie ponieważ za granicą koszty leczenia są wyższe niż w Polsce i można stracić sporo własnych pieniędzy na leczenie. Z ubezpieczeniem takie sytuacje nie będą stresowały. https://cuk.pl/porady/czym-jest-ubez...sztow-leczenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 12-12-2019, 15:47
walczak87 walczak87 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 14
Domyślnie

Ja w tym roku planuję się gdzieś wybrać, bo w końcu mam czas na fajne wakacje, takie po swojemu. mam w planach Grecję albo jakieś hiszpańskie wyspy. Nie wiem jeszcze gdzie będą chcieli się wybrać moi znajomi, ale wspólnie pewnie wymyślimy jakieś miejsce. Teraz to są wstępne propozycje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 29-02-2020, 22:32
Romy Romy jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Mazowsze
Posty: 277
Domyślnie

Ciekawie opisane wrażenia z podróży https://krzysztofskok.pl/republika-n...torego-nie-ma/ tylko pozazdrościć
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Za granicę za chlebem Mirosław Seniorzy i praca 173 21-06-2023 10:14
Świąteczne wyjazdy last minute - komentarze 62.21.68.xxx Ogólny 0 18-12-2011 20:30
Wyjazdy za granicę za chlebem coraz częstsze - komentarze 78.88.250.xxx Ogólny 0 09-12-2011 13:06
11 dniowe turnusy wczasowe Z PRZEJAZDEM AUTOKAREM wyjazdy z Katowic ctoswiata Turystyczne 0 04-05-2011 10:28
Travel Senior - wyjazdy do Hiszpanii dla seniorów travel-senior Turystyczne 2 27-01-2010 11:48

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.