menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > śląskie > Katowice
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 04-11-2009, 12:49
Spyderman Spyderman jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 2
Domyślnie Szukam babci dla moich synów


Wraz z żoną,mamy dwóch synów w wieku 11 i 7 lat,mieszkamy w Katowicach na Tysiącleciu.Niestety tak się stało,że jedyni dziadkowie jacy nam zostali to moi rodzice,którzy dziadkami są tylko z nazwy.
Przeglądając internet przypadkiem przeczytałem,że jest strona na której można znaleść zastępczą babcię.d razu pomyślałem:kurcze byłoby super gdyby ktoś taki się znalazł dla moich dzieci,taka babcia z prawdziwego zdarzenia do której można zadzwonić i pożalić się,że mama nie pozwoliła wyjść na dwór,albo że dziś był fajny dzień bo wydarzyło się to czy tamto.Fajnie byłoby gdyby chłopcy mogli się pochwalić dobrą oceną,albo wycieczką z której właśnie wrócili,żeby mogli iść do babci i napić się pysznego kompotu,albo zjeść jakieś pyszne ciasteczka bo u babci zawsze jest coś dobrego.Widze,że dzieciom tego bardzo brakuje,najgorzej było jak młodszy syn chodził do przedszkola i na dzień babci nie miał kto przyjść,ostatnio chłopak pisał pierwszy test i w dodatku z j.angielskiego dostał W i D czyli 6 i 4 i gdyby nie my z żoną to nie miałby się komu pochwalić,a taki był szczęśliwy bo przecież to pierwszy test w życiu.
Nie chcę tu w nikim wzbudzać współczucia,ale jeśli ktoś z babci czy dziadków nie ma własnych wnusiów to może my będziemy odpowiedni,nie potrzebujemy pieniędzy,potrzebujemy babci,którą pokochają nasi chłopcy jak rodzoną.
Jeśli kogoś z Państwa zainteresowało moje ogłoszenie to proszę pisać na e-mail: goblin1976@o2.pl

Ostatnio edytowane przez Spyderman : 05-11-2009 o 10:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 12-04-2010, 20:49
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 142
Domyślnie

Wzruszyło mnie to co przeczytałam.Faktycznie dzieci bardzo przeżywają sytuacje takie w których potrzebni są dziadkowie, chociażby na spotkaniach w Dzień Babci i Dziadka. Moje wnuczęta zawsze zapraszają i dzieje się to już od przedszkola. Zapraszają na jasełka na które szyję im stroje, jak również szyję stroje na bale przebierańców. Z jednym z wnuków mieszkamy w jednym domu i wnuk na ogół siedzi u nas, bawi się z dziadkiem, wyjeżdzają rowerem na długie wycieczki po lesie bo mieszkam w dzielnicy domków jednorodzinnych blisko lasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 23-04-2010, 18:06
Mariannam's Avatar
Mariannam Mariannam jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: śląsk
Posty: 191
Domyślnie

Cytat:
Napisał Spyderman
Wraz z żoną,mamy dwóch synów w wieku 11 i 7 lat,mieszkamy w Katowicach na Tysiącleciu.Niestety tak się stało,że jedyni dziadkowie jacy nam zostali to moi rodzice,którzy dziadkami są tylko z nazwy.
Przeglądając internet przypadkiem przeczytałem,że jest strona na której można znaleść zastępczą babcię.d razu pomyślałem:kurcze byłoby super gdyby ktoś taki się znalazł dla moich dzieci,taka babcia z prawdziwego zdarzenia do której można zadzwonić i pożalić się,że mama nie pozwoliła wyjść na dwór,albo że dziś był fajny dzień bo wydarzyło się to czy tamto.Fajnie byłoby gdyby chłopcy mogli się pochwalić dobrą oceną,albo wycieczką z której właśnie wrócili,żeby mogli iść do babci i napić się pysznego kompotu,albo zjeść jakieś pyszne ciasteczka bo u babci zawsze jest coś dobrego.Widze,że dzieciom tego bardzo brakuje,najgorzej było jak młodszy syn chodził do przedszkola i na dzień babci nie miał kto przyjść,ostatnio chłopak pisał pierwszy test i w dodatku z j.angielskiego dostał W i D czyli 6 i 4 i gdyby nie my z żoną to nie miałby się komu pochwalić,a taki był szczęśliwy bo przecież to pierwszy test w życiu.
Nie chcę tu w nikim wzbudzać współczucia,ale jeśli ktoś z babci czy dziadków nie ma własnych wnusiów to może my będziemy odpowiedni,nie potrzebujemy pieniędzy,potrzebujemy babci,którą pokochają nasi chłopcy jak rodzoną.
Jeśli kogoś z Państwa zainteresowało moje ogłoszenie to proszę pisać na e-mail: goblin1976@o2.pl
Powiem pomysł przedni niestety.Po pierwsze mój mąż dzieci nie koniecznie ,po drugie mieszkam w Zawierciu.
Ale wiek mam odpowiedni i bardzo bym chciała mieć wnuki.
Niestety mija dorosła córka chyba nie myśli o tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam dziadka dla samotnej babci :) fifi741 Miłość, przyjaźń, związki, samotność 87 02-12-2014 23:58
Szukam Babci Do Kochania Arletka Różne 3 03-03-2010 10:31
szukam Babci Kasia_warszawa Zaproszenia 54 19-11-2009 21:14
szukam babci i dziadka kokosanka73 Zaproszenia 1 19-11-2009 21:11
POMOCY!!! szukam pilnie babci dla moich dzieci magdalenaanna Jestem babcią, jestem dziadkiem 9 31-08-2009 23:18

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.